Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Skill Invest OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lipstik
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2009




sõnum 23.05.2009 11:51:25 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
maru kahtlane, just viimasel minutil tehakse skoor üle. icon_confused.gif


Oled võitnud ka?


Mul kindel plaan kasvõi " ahistada" see oma võit neilt kätte meilide/telefonitsi ja kui vaja ka tarbijakaitsega.
Ma pean end kannatlikuks inimeseks..aga paari-kolme kuud mina ei oota.Kui järgmine nädal midagi ei toimu siis
Baby18 peaks kasvõi meilitsi/msni teel asjad sirgeks rääkima ja kuskile koos pöörduma...keegi ühineb meiega?
Mida rohkem meid, seda uhkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 23.05.2009 11:55:42 vasta tsitaadiga

Kui võitude väljastamise tähtaeg on kodulehel kirjas ja see on rangelt ületatud ning vassitakse, siis jätke tarbijakaitse vahele ja otse politseisse. Tarbijakaitse ei ole võimuorgan vaid vahendab Teie avaldusi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Baby18
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2009




sõnum 23.05.2009 21:58:18 vasta tsitaadiga

noo siis lipstick läme otse politseisse ehk juba?ja noo võtame msni suhtluseks:) thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2009 00:05:53 vasta tsitaadiga

ei ole võitnud, just viimasel sekundil tehakse rekord üle icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Baby18
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2009




sõnum 24.05.2009 15:15:13 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
ei ole võitnud, just viimasel sekundil tehakse rekord üle icon_neutral.gif



heh keegi nende poolt häkib end esimeseks ma arvan et siis neil ei peaks rohkem jamasid tulema kui vaja oleks:)ma vähemalt arvan seda sest viimasel sekundil nüüd tavakasutaja küll ei suuda minagi korda saata:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yahoo190
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2008




sõnum 25.05.2009 00:00:04 vasta tsitaadiga

ma peale oma esimest võitu pole midagi saanud 2 korda peale toda võitnud. yhe aeg on juba ammuammu neil möödas. teise aeg mingi paari päevaga yle. ma sain vähemalt oma 600 võidu kätte tolle ka peale kurje kirju. kuskil 500 kasumis seega icon_razz.gif kui peaks see viimane võit tulema mängin edasi muidu mitte. mis puutub nendesse skooridesse siis mulle tundub et see ongi nii et viimasel hetkel teeb mingi bot neil selle yle. ma leidsin võimaluse petta seda
peale mu esimest võitu oli neil leht üldse paar päeva umbes. st et oli yks turniir ja auhind 0.00 krooni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blacktor
Piiratud kasutaja
Blacktor

liitunud: 03.11.2008




sõnum 25.05.2009 14:36:49 vasta tsitaadiga

Praegu nagu pole väga raske toppi saada icon_biggrin.gif kuna mitte keegi ei mängigi ja edetabelid on tühjad irw
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Baby18
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2009




sõnum 25.05.2009 14:40:16 vasta tsitaadiga

blactor ju on pahaseid "kliente" veel.Või on nad seda foorumit jälginud icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2009 15:32:00 vasta tsitaadiga

hv'lased võiksid oma nimed siia kirjutada siis teine kord teab kas oli bot või AHV kes skoori üle tegi. icon_smile.gif
Ise apelsin!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blacktor
Piiratud kasutaja
Blacktor

liitunud: 03.11.2008




sõnum 25.05.2009 15:36:08 vasta tsitaadiga

Blacktor...
Aga ma usun ,et sinna ei ole mõtet raha sisse taguda kuna seda sealt nkn kätte ei sa irw!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lipstik
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2009




sõnum 25.05.2009 15:53:13 vasta tsitaadiga

lipstik kirjutas:
Hei.
Helistasin eelnevalt mob nr- ile mis on seal skilli müügi kuulutuses.Ja see kord mõtlesin siis uuesti õnne proovida, eelmine kord tundus kahtlane.
Nimelt alustasin kõnet lausega " Tere, helistan firmaturg.ee müügi kuulutuse peale, et teil on firma müügis...Noormees venitas kaua telefoni otsas vastusega lõpuks jaatas.Kui siis hakkasin aru pärima skill.ee auhindade mitte maksmisest.Muutus hääl väga ebakindlaks ja... Küsisin siis kontakti kelle käest saan otse aru pärida ja viisakalt võttis ta ikkagi asja enda peale ja lubas ISE esmaspäeval asjaga tegeleda ja ühendust võtta.


Et siis jutu jätkuks, täna on ju esmaspäev.
Hommikul vara saime mina kui ka mu elukaaslane sms teavituse, et arvele on kantud raha...Sain mina oma 1250 eeku ja mees 600...Tulemata on veel 11.mai võidetud 700 eegune võit..aga seegi algus


rofl.gif Kui mängisin meeldis ka mulle nö viimasel hetkel teiste skoorid sisse taguda..AHV Lipstik siis icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Baby18
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2009




sõnum 26.05.2009 11:07:50 vasta tsitaadiga

Mnjaa sa lipstik said aga ma ei saanud midagi nagu eriti loll värk...ei ma pean vist tõesti politseisse minema saatsin kirjagi juba neile aga noo mida ei ole seda ei ole lihtsalt... icon_evil.gif
Einoo väga mage ikka....ma vist ei saagi kuna olen neile nii pinda käinud....

mina olen seal TupsuNunnu....

noo lausa nutma ajab kõik saavad nüüd mina just nüüd ka vaatasin mul pole mitte midagi icon_cry.gif masendav ikka.....


Nii nagu jutujärjeks ütlen siis seda et kirjutasin neile eile kurja kirja ja voilaaa vastus lausa olemas aga selline mida ma ei oodanud...vabandasid ette ja taha küll et just minuga selline asi juhtuma pidi.Aga ma ei olevat üldse nende võiduandmestikus et saadaksin neile enda kasutajanime ja nad teevad selle ülekande ära... icon_evil.gif noo ma ei saa aru mul on kiri mis tõendab,ma olen võitjate nimekirjas ma olen kaks kuud on raha nõudnud mulle on lubatud viivitustega seda raha ja nüüd ma ei ole üldse seal nimekirjas ja mulle ei saada raha kanda icon_evil.gif ?noo masendav ma ütlen masendav eks hommikul vaatame kas liigub siis midagi või ei hoian teid ka kursis siis
Noo on naljakad icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif


Nüüd vabandan ja teen suure suure pai Skilli meeskonnale ja vabandan ka siinsete eest lausa häbi tunnistada aga täna tuli selle järelpärimise poolt uus kiri et süsteem tõrkus kuna mul ei olnud perekonna nime kirjas icon_redface.gif icon_redface.gif häbi häbi mulle icon_redface.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif

Aga samas ikka ma lubasin ja ma teen ka seda niisama ei luba ju siiski midagi:)

VABANDAN SKILL.EE MEESKONNA EEST JA TÄNAN ET MÕISTVALT MINU KUI TIGEDA KLIENDIGA TEGELEDA SUUTSITE...SUURED SUURED SUURED TÄNUD TEILE icon_wink.gif icon_wink.gif

Ja samas teistele ka et vaadake kui registreerite kas on perekonnanimi ikka paigas ja maiksin ka seda et tahtlikult nad ei peta vaid ongi nimekiri pikk ja neil vaja kontrollida ka seda ega petturitega tegu pole et siis Botidega icon_wink.gif icon_wink.gif
nii et pole Skill milleski süüdi nad on lihtsalt maru põhjalikud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2009 13:27:19 vasta tsitaadiga

Ise siis mzx30,
sai kinni pandud eile kaks turniiri. Vaatab kaua läheb aega raha saamisega.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2009 15:41:33 vasta tsitaadiga

Kasutajanimedeks on neil küll huvitavaid leide lubatud. Avalehelt:
tsitaat:
Võitjad: 20. MAI 2009! PALJU ÕNNE!
Palju õnne kõikidele 20. mail lõppenud turniiride võitjatele! Võidud makstakse välja 7 tööpäeva jooksul.

Tetris: Sinep
Korvpall: martenzo
Pinboliada: pakstyra
Piljard: pakstyra
Teemantijaht: kenny
Shooter: pakstyra

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lipstik
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2009




sõnum 01.06.2009 21:06:07 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif Sain oma 9.mai võidud kätte....endiselt pole 11.mai võitu käes!! icon_evil.gif
Olen uue hooga jälle kaks kirja saatnud neile..ja vastust ei mingit...peaks jälle telefoni haarama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eglecool
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2009




sõnum 04.06.2009 11:55:34 vasta tsitaadiga

ma pole veel 9.nda mai võitugi kätte saanud, eelmine kuu saatsin kirja, siis vastati et võitude järekord on pikk ja läheb aega, täna saatsin uue kirja veits ähvardavama, eks näha ole mis saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Skill Invest OÜ mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.