Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Cowon D2 personaalne meediapleier märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.08.2007 15:21:21 vasta tsitaadiga

Niiviisi. Mul on see isend juba pikemat aega, paar kuud, aga laiskus ei lubanud teha reviewd icon_smile.gif Ütleks omalt poolt ka mõned kommentaarid. Eelnevalt omasin Cowon X5 20 Gb versiooni, pidin tõdema et D2 helikvaliteet pole minuarust nii hea kui X5 oma. Samuti on keskmiselt helivaljus D2-l 33 peal, samas kui X5-l oli 20 peal, niiet see vapustav võimsus ei tule välja nagu eriti. Samas on ekraan suurem ja parema kvaliga, nüüd võib juba mingil pikemal sõidul täitsa vaadata mõnda filmi. Samuti on D2 väiksem, ei karda kukkumist, aku peab kauem jne. Ise kasutan in-ear klappe Altec-Lansing iM716, IMO parima hinna/kvaliteedi suhtega in-ear klapid turul. Neil olevat muide Ety ER4 draiverid, niiet unustage oma skullcandyd ja ka er6i-d ära üldse. Selliste klappide puhul on ikka tunda FLACi ja mp3 kvaliteedivahe. Kellele see ekraan väikseks jääb, võib osta pea 2x suurema ekraaniga A2 mudeli. Ka D2 pole muide lihtsalt mp3 mängija, vaid PMP ehk portable media player. Raadio on täielik saast, helikvaliteet on nagu 64 kbit mp3-l ja jaamu ta ka eriti kätte ei saa, seniomatud mp3 mängijatest kahjuks kõige kehvem raadio. Ma arvan siiski et sul on hetkel peal 2.50b firmware, mis on 3,51 mb suur, väike typo? icon_razz.gif Uuel firmwarel oli kas kaasas täpne juhis või oli neil kodukal üleval flashimise juhend, täpselt ei mäleta aga mingeid raskusi see küll ei tekitanud. Ostsin 8 Gb-se SDHC kaardi ka sisse ja olen põmtselt rahul, ootan kuna suuremad SDHC-d müügile tulevad. Muide, soovitaks selliseid klappe nagu CrossRoads MylarOne X3. On küll väljapool Koread tundmatu tegija aga see ei vähenda klappide headust. Osta saab http://www.jaben.net/shopping.html või ka minu käest, nad on küll peaaegu sama head kui mu iM716-d aga siiski mitte päris ja nad ei püsi mu väärastunud kõrvades ka piisavalt hästi, niiet olen sunnitud nad maha müüma. 600 krooni eest on klappe enam kui küll thumbs_up.gif Üldiselt hea review.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 21.08.2007 15:27:35 vasta tsitaadiga

FW on olemas korea lehel 3.51 ja suht ammu juba vms... inglis keelsel lehel jah 2.50 kõige uuem

EDIT: siin vist ( icon_biggrin.gif ) : http://board.cowon.com/zeroboard/zboard.php?id=A01&category=&no=919&bmenu=C&category=1


viimati muutis Aivar88 21.08.2007 15:33:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.08.2007 15:30:32 vasta tsitaadiga

Ole hea anna otselink. Sest korea saidiadre tundub olevat www.cowon.com, mis suunab ümber www.cowonglobal.com ja seal on 2.50b uusim
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 21.08.2007 15:52:26 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
Ole hea anna otselink. Sest korea saidiadre tundub olevat www.cowon.com, mis suunab ümber www.cowonglobal.com ja seal on 2.50b uusim

Siin on link ja juttu uuest FW-st. http://www.iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=16295
Mul peal 3.51 beeta, kus buge pole veel leidnud. Sees 2 kalkulaatrit ja 24h kell muuhulgas.
Raadio kohta: mu meelest lõi kvaliteedilt ZMP oma üle, aga vast uuest asjast liiga vaimustatud. Jaamade manageerimine on küll tülikas ja renameda neid kah ei saa icon_evil.gif
OT:Kaalun ise kah nende Mylarite tellimist, pidi olema paremad kui CX300. Kahju, et Tartus oled, tahaks kuulata. Aga noh, IEM ongi nii intiimne asi, et ei tahaks küll lasta teistel neid igasugu keheõõnsustesse toppida icon_razz.gif

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 21.08.2007 15:57:12 vasta tsitaadiga

Kui kedagi peaks huvitama pixmania.com poest oostmine, siis võib rahule jääda. Oma paki sain kätte umbes 30 tunniga.
iAudio 7 8GB (flash) variant sai võetud koos cx 300 sennheiseriga. Reviewd ei viitsi kribada, aga kui soovid osta head mängijat, siis see võib olla üks valikust.
386, omalt poolt võin soovitada (võiks õhem olla, aga selle elab üle).

Päris hea ülevaade minisvami. thumbs_up.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.08.2007 15:58:14 vasta tsitaadiga

Noh, põrsast kotis ja klappi karbis ei osteta, ma satun 05.09 Tallinna ise, et siis võib korraldada kuulamist küll, teised huvilised võivad ka endast teada anda, eks ma tekitan müügiteema ka. Kui te juba pixmaniast ostate, siis võiks samahästi ebayst osta, saaks veel kuni 1000 eeku odavamalt ju.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.08.2007 16:25:43 vasta tsitaadiga

Wow, need MylarOne X3'd jätavad endast arvustuste põhjal väga hea mulje. Kas nad välist heli ka veidi isoleerivad? Sest see oleks peamine argument miks ma neid enda PX 100'le lisaks ostaksin.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 22.08.2007 00:34:44 vasta tsitaadiga

Loomulikult isoleerivad, need käivad ju kuulmekäiku sisse. Vahtplastist otsikutega isoleerib ikka niipalju ära et liiklusmüra tänaval pole peaaegu üldse enam kuulda.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 25.08.2007 20:44:39 vasta tsitaadiga

panin enda D2-le ka selle uusima korea FW peale, palju parem - mõtleb kiiremini, filmide vaatamisel ei jää hääl maha jne jne.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.08.2007 23:36:54 vasta tsitaadiga

D2 8GB'ne mudel kuulutati välja, koos 16GB'se iAudio7'ga. Hetkel ainult Koreas saada:

http://www.cowon.com/

Mõtlesin veidi järele ja tellin endale iAudio7 siiski. Ei tunne erilist vajadust D2'e videovõimaluste järele ja see puuteekraani näppimine tundub ka veidi ebameeldiv(am).

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeDzEdZeD
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 27.08.2007 13:57:32 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif minisvamile revüü eest!
Oman isendit juba märtsi algusest. Toona oli FW 2.21 veel, millel puudusid flashi, notepadi, kalkulaatori, tagide jne toetus. Aga olin juba siis ostuga väga rahul. Minu jaoks oli kõige määravam heli kvaliteet ja FLAC ja Ogg Vorbise toetus. SD/HDSD toetus ja videovõimalused on suureks boonuseks.
Tol ajal oli see mudel just alles välja tulnud ja ülevaateid oli väga vähe, kuid Cowon/iAudio kvaliteedist olen 2-3 viimast aastat ainult head kuulnud.
Rohkem infi iAudio toodete kohta ja foorumi leiab siit: http://iaudiophile.net/news.php
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 29.09.2007 13:51:49 vasta tsitaadiga

uut Koera FW pole tulnud ? Endal vähe raskusi seal lehel liiklemisega :p
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 30.09.2007 10:09:55 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
uut Koera FW pole tulnud ? Endal vähe raskusi seal lehel liiklemisega :p

3.51 final väljas nädalapäevad. mul peal ja töötab tõrgeteta (va sõnastik)
http://download.cowon.com/data/C08/D2_3.51.zip
Üldse ja muidu iaudiophilefoorumites levib inf kõige kiiremini: http://iaudiophile.net/forums/forumdisplay.php?f=53

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2007 12:12:06 vasta tsitaadiga

Ei jaga kuidas on võimalik normaalselt sellele üldse mingit videot konverteerida.
Iriverteriga on kõik väga lihtne, aga igatpidi jääb heli u. pool sekundit maha.
Manuaalselt määrates heli paigutuse pildist eemale saab max 100ms panna (naljakas)... oleks 500ms või nii vaja.
Ok, iriverterist pole kasu. Võtsin järgmise: WinFF. Selle gui's on praktiliselt võimatu navigeerida.. (näiteks ei saa uut profiili luua, ei saa vana profiili tühjaks teha, põmst ei saa midagi sättida) Edasi proovisin lihtsalt commandline'lt ffmpeg'd ..ja noh, see on lihtsalt täiesti jabur moodus konverteerimiseks.. (et seda kasutada, pead poole kohaga programmeerija olema arusaamaks käsklustest)
..
Peale pikka passimist ffmpeg'ga sai mingi asi converditud, pilt on venitatud 16:9'lt 4:3 peale, vähemalt heli on syncis.
Inimlikku softi selle jaoks pole. (vähemalt ma pole veel leidnud)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 19.12.2007 13:31:53 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Ei jaga kuidas on võimalik normaalselt sellele üldse mingit videot konverteerida.
Iriverteriga on kõik väga lihtne, aga igatpidi jääb heli u. pool sekundit maha.
Manuaalselt määrates heli paigutuse pildist eemale saab max 100ms panna (naljakas)... oleks 500ms või nii vaja.
Ok, iriverterist pole kasu. Võtsin järgmise: WinFF. Selle gui's on praktiliselt võimatu navigeerida.. (näiteks ei saa uut profiili luua, ei saa vana profiili tühjaks teha, põmst ei saa midagi sättida) Edasi proovisin lihtsalt commandline'lt ffmpeg'd ..ja noh, see on lihtsalt täiesti jabur moodus konverteerimiseks.. (et seda kasutada, pead poole kohaga programmeerija olema arusaamaks käsklustest)
..
Peale pikka passimist ffmpeg'ga sai mingi asi converditud, pilt on venitatud 16:9'lt 4:3 peale, vähemalt heli on syncis.
Inimlikku softi selle jaoks pole. (vähemalt ma pole veel leidnud)


mina konverdin videosid jetaudio-ga .. pane uusim FW peale: 3.51 ja heli probleem lahendatud !
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 19.12.2007 16:19:40 vasta tsitaadiga

S.U.P.E.R.
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cojones
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2008




sõnum 17.01.2008 20:49:06 vasta tsitaadiga

tõstan teemat. nimelt hakkan ostma 'cowon d2 ( 8gb )' ning tunnen huvi selle vastu, et kust olete teie oma isendid muretsenud ?

amazon .de .at ( 250 EUR ) elektroonikat eestisse ei saada.
amazon.co.uk's maksab D2 205£, sinna juurde veel km 18% ning juba läheb hind üle 5000, + transport, toll
amazon.com'ist ( 220$ ) saaks netikulleri abiga asja kätte üle 4700 krooniga ( sisaldab kindlustust ja kojutoomist ), aga kättesaamisega läheks ca 2 nädalat aega.
pixmania.com'ist tuleks koos kiirsaatmisega ka ~4700 hinnaks, plussiks veel (kui kõik sujub) paki kiirem kättesaamine. aga... peale HV Pixmania teema läbilugemist olen ma üsna paranoiline, et mis siis saab kui tuleb defektne isend või kui peaks kunagi garantiiga pistmist olema.
google abiga uurisin soome netipoode ning seal ei paista ka olevat midagi.
naljakas, et jänkid saavad sama asja kätte 220+$ga mille eest meie EUs maksame mõnusalt üle 450$

hetkel siis sõelal pixmania & netikuller. alternatiivid on väga teretulnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 17.01.2008 22:07:16 vasta tsitaadiga

Mina ostsin pixmaniast, tuli kohale mingi 7 päevaga ja mingeid probleeme ei ole.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 17.01.2008 22:12:34 vasta tsitaadiga

cojones, amazon.co.uk'st ostes ei tohiks mingeid, ma kordan, mingeid makse lisanduda. ostad ju euroopa liidust...
üks variant oleks veel ebay..

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 17.01.2008 23:26:28 vasta tsitaadiga

Mina ostsin ebay.com-ist, kõige odavam variant. Aga minuarust on odavam osta väiksem variant, 2 gb näiteks, ja osta lisaks 8 gb-ne SDHC kaart.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cojones
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2008




sõnum 18.01.2008 00:48:20 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
cojones, amazon.co.uk'st ostes ei tohiks mingeid, ma kordan, mingeid makse lisanduda. ostad ju euroopa liidust...
üks variant oleks veel ebay..

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=502578&qid=1200606340&sr=1-1

käibemaks 18% lisandub igaljuhul + transport. tolliga panin nüüd tõesti mööda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 18.01.2008 22:17:30 vasta tsitaadiga

www.estbay.ee
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 04.02.2008 09:07:47 vasta tsitaadiga

cojones kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
cojones, amazon.co.uk'st ostes ei tohiks mingeid, ma kordan, mingeid makse lisanduda. ostad ju euroopa liidust...
üks variant oleks veel ebay..

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=502578&qid=1200606340&sr=1-1

käibemaks 18% lisandub igaljuhul + transport. tolliga panin nüüd tõesti mööda.

arvesta see 18% 205-st naelast maha ja saadki pleieri hinna - ehk siis kõik maksud on juba amazon-uk lehel kuvatud hindade sees. uk-s on VAT 17,5 ja see on ka juba hinna sees kuvatud

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 26.07.2008 18:01:09 vasta tsitaadiga

keegi oskab korea lehe pealt uut FW otsida D2 jaoks ? ehk on tulnud midagi ?

EDIT: ise küsin ise vastan. 3.57 korea fw kõige uuem hetkel.
oli vaja uuendada kuna muidu ei tunnistanud 8gb sdhc kaardil kõike muusikat. nüüd aga loeb ilusti.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Cowon D2 personaalne meediapleier mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.