Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Hiired ei tööta Vistaga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Reinsalu
HV vaatleja
Reinsalu

liitunud: 19.10.2007




sõnum 07.12.2007 20:44:13 Hiired ei tööta Vistaga vasta tsitaadiga

Kasutan siis HP läpakat, millel on peal Vista Home Basic. Arvutikotti ostes sain kaasa a-quipi usb hiire. Panin selle siis järgi ja kuidagi tööle ei saanud. Kuna tegemist oli vähetuntud firmaga, siis draiverit sellele ei saanud. Edasi ostsin poest uue hiire. Seekord ostin Trusti hiire, mis peaks toetama Vistat, seda ka kuidagi tööle ei saanud. Draiverit koduleht sellele ei paku ja väidab, et peaks töötama ilma. Olen juba proovinud juba peaaegu kõige, aga tööle pole saanud. Tegin korra ka õpetuse järgi, et lülitasin arvuti välja, panin hiire järgi, lülitasin uuesti arvuti sisse. See ka mingit tulemust ei andnud. Oskab keegi äkki midagi veel soovitada? Lahendus teemal vista maha ja xp peale ei oota.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 12:38:41 vasta tsitaadiga

Sa võid ju chipseti draivereid uuendada, koos nendega peaksid olema ka usb draiverid, äkki aitab.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etss
HV veteran
Etss

liitunud: 13.03.2005




sõnum 05.01.2008 03:06:28 vasta tsitaadiga

Kas su USB pesad on üldse võimelised midagigi tunnistama? Mälupulka, kaamerat? Järsku Vista või arvuti ei luba touchpadi ja hiirt korraga töötada. Lülita touchpad välja control panelist ja siis proovi hiirt. Juhul kui USB pesad on töökorras...
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reinsalu
HV vaatleja
Reinsalu

liitunud: 19.10.2007




sõnum 16.01.2008 02:52:42 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see mul küll sõbra arvuti, aga teised usb seadmed töötasid küll. Touchpadi ma vist isegi lülitasin välja ja siis proovisin hiirt, aga kindel ei ole. Ta on hetkel küll Rootsis, aga kui ta tagasi tuleb, siis eks ma üritan tema läpakale siis uued chipseti draiverid tõmmata ja proovin seda touchpadi väljalülitamist veel kui ma seda juba ei teinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Hiired ei tööta Vistaga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.