Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W850i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 26.11.2006 12:40:02 Sony Ericsson W850i vasta tsitaadiga

Algne teema asub siin

Sony Ericsson W850i

omadused: kliki pildil (GSMARENA)




Koduleht

SE, W850
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 26.11.2006 22:18:29 vasta tsitaadiga

ootasin 2 kuud et seda osta ja 2 päeva enne kui see poodi jõudis tutvusin lähemalt nokia N95-ga ning nüüd ootan selle n95 ära hoopis icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 26.11.2006 22:21:13 vasta tsitaadiga

Kuidagi väga meeldib selle telefoni disain.....
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 27.11.2006 00:24:03 vasta tsitaadiga

Uurisin teda Elisas.. Esmamulje oli väga hea,ikkagi väga kena aparaat.. kuigi natuke suur ja paks tundus, eriti konkurentide õhukeste telefonide kõrval.
Kaamera on tal ikka kohutav võrreldes teiste 2.0MP Sony Ericssonidega millel auto focus. Enim on see telefon kriitikat saanud erinevates ülevaadetes juhtnuppude pärast. Mina harjusin küll kahe minutiga ära ja vähemalt töökindlamad peaksid sellised nupud küll olema kui viimased SE joystickud. Teine asi mida ülevaated on kritiseerinud on walkmanile pühendatud oranz nupp metallriba all mida pidavat kogemata vajutama kui metallribaga sliderit avad-suled.. minu pöial igatahes nii tundetu polnud. Sisult on ta sama mis K800 (+walkmani soft, -Cybershot) ning silma jäi paar uut asja SE softis: Copy/paste funksioon teksti kirjutades, TrackID (läbi raadio ja mikrofoni), Flash lite player ja teemad, mitu rakendust saab korraga töös hoida..

_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 27.11.2006 00:35:36 vasta tsitaadiga

AHV kirjutas:
paar uut asja SE softis: Copy/paste funksioon teksti kirjutades, TrackID (läbi raadio ja mikrofoni), Flash lite player ja teemad, mitu rakendust saab korraga töös hoida..

No oleneb millega võrreldes. W810i puhul on copy/paste funktsioon täitsa olemas (näiteks note alt kopeerid mingi teksti sõnumi väljale). Kas mitme rakenduse all on mõeldud ka mitut java rakendust? W810i puhul kahte java rakendust töös hoida ei saa kahjuks (kaks mängu, mäng + kaamera jne).
Välimuselt on W850 väga kena minumeelest. Ainus mis selle riistapuu puhul ei meeldi on kaamera. Autofocus võiks vähemalt olla aga 3.0MP oleks super.

DyFendeX kirjutas:
ootasin 2 kuud et seda osta ja 2 päeva enne kui see poodi jõudis tutvusin lähemalt nokia N95-ga ning nüüd ootan selle n95 ära hoopis icon_smile.gif

Selle ootamisega on nii, et lõpuks võidki jääda ootama. Selleks ajaks, kui N95 kohale jõuab, oled juba midagi muud omale vaadanud ja ootad seda näpud sügelemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drillerDan
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2006 19:18:05 vasta tsitaadiga

sai ka veidi katsutud. välja näeb tõesti kena, kenam kui piltidel. tuleb ka tõdeda, et paks on ta tõesti. pilti ma ei teinud ja arvutisse ei tõmmanud, niiet seda ei saa kommenteerida, kuid loodan, et meeldetuletus-pilte võimaldab ikka teha, kui kunsti-fotod niikuinii välja sealt ei tule. oranžile nupule pidin ma sihtima, et pihta saada, kogemata vastu minemisest ei tasu rääkida.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 28.11.2006 15:28:50 vasta tsitaadiga


Aga tegelikult tegin poes kiiresti ka paar pilti.. eks kui rahulikumalt teha siis vast saaks vähe teravama kuid midagi head loota pole:

pilt1 (sõbrast)
pilt1

_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 29.11.2006 20:03:13 vasta tsitaadiga

Mul oli ka nüüd veidi aega seda telefoni uurida. Minu jaoks on ta täielik pettumus. SE-l on tavaliselt ikka need kallima klassi telefonid hästi välja kukkunud (ka disainilt IMO), aga see näeb välja nagu paarisajakroonine mänguasi, seda just "eestvaates".
Tegin ka mõned pildid:



Veel mõned: 1 ja 2

Siin fokusseeris ta millegipärast pildi nurgas asuva madalama põranda. icon_confused.gif
Autofookuse eemaldamise otsust ma küll ei mõista.
Anyway, menüü ise on kiire, aga need nupud on suht-koht ebaergonoomilised, nii et mina vajutasin alguses neid klahve, mida vaja polnud. Walkmani-klahv jäi ka tegelikult ette.

Plusspoole pealt on heli muidugi väga hea, ka kaasas olevad klapid on tavakasutajale enam kui piisavad.

Aga ikkagi ei soovitaks ma teda osta, peale 3G ei oska nagu ühtki kõva argumenti nt W810i asemel selle ostmiseks. SE slidereid teha ei oska, vähemalt praegu mitte. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drillerDan
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2006 16:18:23 vasta tsitaadiga

nii, võin esimese kolme päeva muljetest rääkida.
kõik on väga hea, ka juhtnupud. walkmani nupule ei ole kordagi kogemata pihta läinud. kellel olnud SE, ei ole vaja nuppude asetusega harjuda. fotokas on nii ja naa. loomulikult ei saa sellega mingeid kunstifotosid, aga harjutades saab optimaalsel kaugusel olevast asjast küllaldase valguse korral üsna hea pildi. isegi led"välk" valustab pimedas üht-teist, lülitades öörežiimi sisse saab juba sellise pildi millest sa ise ja su sõbrad aru saavad.

menüü on kiire ja loogiline- nagu sonyericssonidel ikka. üleliigsed on tegelikult walkmani, kaamera ja interneti valikud menüüs, sest nende juurde viivad ka otsenupud. väga mugav on aktiivmenüü klahv, mis viib kasutaja otse käimas olevate rakenduste loetellu, kui ühtegi rakendust lahti ei ole, siis "minu otseteed" valikusse.

muusika-osa ja klapid on väga head, lööb nii mõndagi hiina-pleierifirma toodangut. tarkvara installimisel oli väike tõrge koodekitega, väikese jamamise peale lahenes seegi ja voalaa - gigane mass storage device. kel viitsimist pole eriti tihti muusikat vahetada, peab mõtlema 2 või 4GB kaardi ostmisele, nagu minagi.

kaalub telefon siiski suhteliselt palju, kuid mind see nt ei näiri. infrapuna on ebamugava koha peal- all paremas nurgas. jääb mulje, et telefon on igast teemat nii täis, et teda ei olnud lihtsalt kuhugi mujale panna.
välimusest ei ole mõtet eriti rääkida- maitse asi, kuid minule tundub ta IRL kenam kui piltidel.

ühesõnaga kõik on nii hea nagu ootasin või parem ja midagi väga laiduväärset ei ole veel leidnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8rix
HV vaatleja
m8rix

liitunud: 22.11.2006




sõnum 10.12.2006 23:14:58 vasta tsitaadiga

wifit sellel vist pole?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 26.12.2006 14:12:44 vasta tsitaadiga

m8rix kirjutas:
wifit sellel vist pole?

Ei,
näppisin isegi teist paar päeva ja leian, et w810i on tõesti asjalikum ost. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004




sõnum 26.12.2006 16:13:55 vasta tsitaadiga

Mõmm kirjutas:
näppisin isegi teist paar päeva ja leian, et w810i on tõesti asjalikum ost. icon_neutral.gif

Sekundeerin icon_rolleyes.gif
Paras kobakas tundub kah veel pealekaubu näppudevahel.

_________________
Kommentaarid: 392 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drillerDan
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2006 14:55:02 vasta tsitaadiga

nii, pea kuu kasutanud.
kõige jamam tundub kaardipesa kaas, mis küll otseselt lahti ei tule, aga kindlat muljet ka ei jäta. vutlari peab ka kuskilt muretsema, et tolmu ja kriimustuste eest kaitsta.
seda W810 vastu ei vahetaks ma ka siis kui päris mitu tonni peale makstaks. mugavus, selgus, display ja walkman>>>>>>W810.

paksus ei häiri ka üldse, alguses tundus et hakkab häirima, aga tegelikult on ta taskus rahulikult ja toimetab vajalikke asju ilma segamata. võti ja väike võtmehoidja teises taskus segavad isegi rohkem.
hakkan otsusele jõudma, et oleks vaja 4gb kaarti.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer99
HV kasutaja
rainer99

liitunud: 23.10.2004




sõnum 14.01.2007 00:51:34 vasta tsitaadiga

Kuidas sellel aparaadil akukate lahti käib? Proovisime nii hea kui kurjaga, aga mitte midagi. icon_biggrin.gif
_________________
They say a picture's worth a 1000 words, so with these 1000 words
I'll paint a picture in your mind that breaks the rule of thirds.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 14.01.2007 11:33:22 vasta tsitaadiga

rainer99 kirjutas:
Kuidas sellel aparaadil akukate lahti käib? Proovisime nii hea kui kurjaga, aga mitte midagi. icon_biggrin.gif

Surud näpuga ja tõmbad tagakaane alla. Väga lihtsalt käib minu arust.


drillerDan kirjutas:
seda W810 vastu ei vahetaks ma ka siis kui päris mitu tonni peale makstaks. mugavus, selgus, display ja walkman>>>>>>W810.

Väga raske nõustuda, ehk räägiksid lahti, mida "mugavus, selgus, display ja walkman" W810 võrreldes tähendavad?
Minu arvamus:
mugavus - W810 on võrratult ergonoomilisem, eks see ole ka mingil määral maitse ja harjumuse asi, aga W810 istub käes paremini ja on mugavam kasutada.
selgus - mis mõttes?
display - mnjah, eks W850 ekraan veidi suurem ole, samas pole W810 omal ka midagi viga.
walkman - jällegi, mis mõttes? Mõlemad on walkmanid, ja helikvaliteedil mina küll vahet ei suutnud teha.

Jään oma arvamuse juurde, et juhul kui inimene ilma 3G-ta elada suudab, siis pole W850-l mõtet. Läheb aega mööda ja küll õpib SE ka normaalseid slidereid tegema, senikaua käib W810 küll. icon_wink.gif

PS: ise kasutan hetkel üldse Nokiat, enne seda oli T630.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badrain
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 20.01.2007 12:47:41 vasta tsitaadiga

kuidas selle suurusega on käes`?. kas on juba mingeid tüüpvigu vms..?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.01.2007 13:22:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

rainer99 kirjutas:
Kuidas sellel aparaadil akukate lahti käib? Proovisime nii hea kui kurjaga, aga mitte midagi.

tsitaat:

Surud näpuga ja tõmbad tagakaane alla. Väga lihtsalt käib minu arust.

Osadel isenditel tuleb tõesti kasutada looma jõudu,kehtib ka W810i kohta thumbs_up.gif
tsitaat:
kuidas selle suurusega on käes`?.

Oleneb vast käest icon_smile.gif mulle isiklikult ei sümpatiseeri(lihtsalt W810i on minu käes nagu ruskias silma-auku) kuigi kasutan K610i-d icon_razz1.gif
tsitaat:
kas on juba mingeid tüüpvigu vms..?

Üldlevinud on softi kalad,muud nagu hetkel ei ole tähendatud icon_rolleyes.gif
Aga SE-l saad ju ise uuendada thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badrain
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 20.01.2007 16:50:34 vasta tsitaadiga

aga kuidas tal see liugklapp vastu peab??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.01.2007 16:58:42 vasta tsitaadiga

badrain kirjutas:
aga kuidas tal see liugklapp vastu peab??

Miks ta ei peaks pidama,pole ju eriti uus leiutis(vähemalt minu arust)
Klapi tüüpveaks peetakse "lintkaablit",mis ühendab ülemist ja alumist osa.
Ning see laguneb ühtemoodi nii Nokial,Samsungil,kui Ericssonil icon_wink.gif
Ericsson-il paistab antud probleem vähem välja ,kuna tal pole liugureid eriti tootmises.
Kui asi massides küll ka probleemid ennast ilmutavad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badrain
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 20.01.2007 17:03:27 vasta tsitaadiga

okei:)mida veel selle telefoni kohta rääkida oskad.. hinna ja aparaadi suhe paigas??icon_smile.gif..
mingeid vigu on väljja tulnud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003




sõnum 07.02.2007 23:10:24 vasta tsitaadiga

badrain kirjutas:
okei:)mida veel selle telefoni kohta rääkida oskad.. hinna ja aparaadi suhe paigas??icon_smile.gif..
mingeid vigu on väljja tulnud?

Minu telefon on vigane icon_razz.gif Tarkvara viga oli ka, et kalendris olid kuude nimed vahel näiteks sellised: 2"rD_x* aga suur jama on selles, et see, kellele ma helistan ei kuule mind korralikult. Alguses on kõik OK aga kui rääkida paar minti siis jään järjest vaiksemaks ning lõpuks kaon ära...mina kuulen teda hästi...on kellelgi veel sellist probleemi olnud? Igaljuhul viin selle uuesti garantiisse

_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
green-fox
HV vaatleja
green-fox

liitunud: 09.04.2007




sõnum 02.06.2007 00:39:36 vasta tsitaadiga

see tracker ID on julm hea icon_smile.gif mida w810 ei ole icon_confused.gif siis w850i on "240 x 320 px, TFT" ... w810i on vaid "176 x 220 px, TFT" w850i ja w810i mõõtmed on põhimõtteliselt samad w850i>98 x 47 x 21 mm ja w810i>100 x 46 x 19,5 mm. Üks on sealt pikem ja teine sealt lyhem icon_wink.gif värvi toone on sama palju 256000 icon_razz.gif ega nendel ei olegi NII suur vahe:P aga lihtsalt w850i-l on siit-sealt parem ja rohkem nänni sees icon_rolleyes.gif aga ma ei saa öelda et w810i on halb aga nad on ikkagi 2 erinevat telefoni mudelit. Aga mina ostaksin w850i. Aga kui rahakott ei kannata siis w810i icon_wink.gif
_________________
no mida mida?? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 02.06.2007 15:14:07 vasta tsitaadiga

mina valiks igaljuhul w810i, kasvõi ainult autofookuse pärast. Rõve kärakas too w850i. Minu arust mõttetu leiutis.
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 03.06.2007 19:56:36 vasta tsitaadiga

Ons kellelgi Tartus autolaadijat pakkuda äkki?
8)
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green-fox
HV vaatleja
green-fox

liitunud: 09.04.2007




sõnum 18.06.2007 16:10:13 vasta tsitaadiga

autofookus!? ostke siis K seeria telefone! w seerjad on muusika telefonid mitte kaamera telefonid! icon_lol.gif
_________________
no mida mida?? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W850i mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.