Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E50 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maitrix
HV vaatleja
maitrix

liitunud: 15.01.2004




sõnum 14.10.2006 14:11:31 vasta tsitaadiga

Sai ka antud isend tasku pistetud. Muljed esimese 24 tunni põhjal on äärmiselt positiivsed.

Ainus probleem on seni häälkäsklustega. Nimelt ei õnnestu häälkäsklusi tuvastavat rakendust alati sisse lülitada - hoian küll hääleklahvi all, aga alati ei kostu heli ega ilmu ekraanile vastavat tähist. On keegi veel sama asjaga kokku puutunud?

_________________
Iga mees on oma ebaõnne valaja
Powered by
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 15.10.2006 23:27:05 vasta tsitaadiga

maitrix kirjutas:
Sai ka antud isend tasku pistetud. Muljed esimese 24 tunni põhjal on äärmiselt positiivsed.

Ainus probleem on seni häälkäsklustega. Nimelt ei õnnestu häälkäsklusi tuvastavat rakendust alati sisse lülitada - hoian küll hääleklahvi all, aga alati ei kostu heli ega ilmu ekraanile vastavat tähist. On keegi veel sama asjaga kokku puutunud?
Aga kas automaatne klahvilukk on peal ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maitrix
HV vaatleja
maitrix

liitunud: 15.01.2004




sõnum 16.10.2006 20:00:01 vasta tsitaadiga

PHT kirjutas:
Aga kas automaatne klahvilukk on peal ?


Hehe, ma nii tumba ka ei ole icon_razz.gif

Klahvid on mõistagi lukust lahti sel ajal kui häälkäsklust üritan anda.

_________________
Iga mees on oma ebaõnne valaja
Powered by
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PHT
HV kasutaja
PHT

liitunud: 25.05.2004




sõnum 16.10.2006 21:44:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PHT kirjutas:
Aga kas automaatne klahvilukk on peal ?


Hehe, ma nii tumba ka ei ole

Klahvid on mõistagi lukust lahti sel ajal kui häälkäsklust üritan anda.


Natuke oled ikka tumba icon_razz.gif kuna ma ei mõeld üldse selle häälkäskluse kohta, vaid kas telefonil üldse on olemas automaatne klahvilukk ? sest osad ütlevad, et pole aga emti kodulehel kirjas, et on ja siis mõtlesin et sa alles soetasid selle aparaadi ehk ütled kas on või ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 16.10.2006 22:46:35 vasta tsitaadiga

Saage ometi aru, et EMT ega ka mõne muu operaatori kodukas EI OLE koht, kust vaadata telefoni kohta infot. Ja vastus sulle oleks, et mitte ühelgi Symbian telefonil pole aut. klahvilukku. Selleks on spets programm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maitrix
HV vaatleja
maitrix

liitunud: 15.01.2004




sõnum 17.10.2006 00:10:45 vasta tsitaadiga

Just, siin foorumis mitu korda viidatud lingilt saab tasuta korraliku automaatse klahviluku. "Karbiga" tuleb kaasa tavaline klahvilukk ja (automaatne) koodiga lukustamine - s.t. saad telefoni lukust lahti ainult koodi teades (sissetulevale kõnele saab ka ilma koodita vastata). Ahjaa, muide telefoni saab koodiga lukustada ka sellele eelnevalt määratud sisuga sõnumit saates.

Ja üks äärmiselt mõnus featuur on roheline joystiku all olev roheline LED, mis hakkab vilkuma vastamata kõnede, saabunud sõnumite jms korral.

_________________
Iga mees on oma ebaõnne valaja
Powered by
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 17.10.2006 11:15:37 vasta tsitaadiga

Jepp, see tuluku on väga hea feature. Kahjuks muidugi pole nokia esimene kes sellise idee peale tuli, aastaid tagasi tegi sama asja ka üks samsa. Aga sellegipoolest hea tuluke thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 18.10.2006 14:09:34 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas sellele mingi välise seadmega wifi annab külge pookida või on see võimatu?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 21.10.2006 19:43:55 vasta tsitaadiga

Sai ka perre soetatud nimetatud telefon. Märkasin, et ekraanile kohe aku märgi alla, reale kuhu ka näiteks USB kaabli ühendamise märk ilmub on tekkinud imelik tähis, mille kohta ei leia kusagilt infot.

Märk ise on selline: |__| ja selle kasti sees on nool suunaga ülesse. Kas keegi teab, mille tähis see on ja miks see seal on?


Ette tänades,
AS

_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 21.10.2006 20:19:49 vasta tsitaadiga

Endal tuli see märk peale sõnumi saatmist ja kadus ka mõne sekundi jooksul. Teistel telefonidel on taoline märk tähistanud suunamist. Kahjuks aidata ei oska sind.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2006 19:01:14 vasta tsitaadiga

MetalScorpion kirjutas:
Sai ka perre soetatud nimetatud telefon. Märkasin, et ekraanile kohe aku märgi alla, reale kuhu ka näiteks USB kaabli ühendamise märk ilmub on tekkinud imelik tähis, mille kohta ei leia kusagilt infot.

Märk ise on selline: |__| ja selle kasti sees on nool suunaga ülesse. Kas keegi teab, mille tähis see on ja miks see seal on?


Ette tänades,
AS
kui on pidevalt ees, siis pole ta mingit smsi ära saatnud. tee lahti sõnumite kaust, sealt kaust "saatmiseks", ning seal peaks olema sul sõnum mis saatmata, ning loeb sekundeid millal jälle yritab saata.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 22.10.2006 19:09:21 vasta tsitaadiga

MetalScorpion kirjutas:

Märk ise on selline: |__| ja selle kasti sees on nool suunaga ülesse. Kas keegi teab, mille tähis see on ja miks see seal on?


Inimesed ei tunne enam lahtist ümbrikut ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 22.10.2006 22:21:30 vasta tsitaadiga

wader kirjutas:
Inimesed ei tunne enam lahtist ümbrikut ära icon_lol.gif


Tänud kõigile abi eest, asi oli tõesti ebaõnnestunud sõnumite saatmises.

To wader: lahtisest ümbrikust on asi küll väga kaugel icon_rolleyes.gif

_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Päka
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2002




sõnum 24.10.2006 10:07:13 vasta tsitaadiga

Järsku keegi hea inimene on leidnud sellele rahakoti proge ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2006 15:08:28 vasta tsitaadiga

Aga kas miskit peab telefonist seadsitama ka, et autolock ise aja möödudes peale läheks?
Tirisin siit http://fuse.stc.cx/autolock/ selle ver 1.1 ja sellel peab nagu ise lülitama luku peale.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2006 15:15:58 vasta tsitaadiga

... ei pea midagi ise lülitama, määrad lukku minemise aja ja unustad icon_rolleyes.gif määrata saab installitud progede kataloomast ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2006 16:35:07 vasta tsitaadiga

Selge.
Ise tegin alguses nii, et panin arvutis selle tiritud proge käima ja siis installib luku telefoni aga ei aktiveeri seda selliselt, et telefon ise lukku läheks.
Kas see on normaalne, et kui helistama hakkad siis läheb ise määratud aja pärast lukku?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2006 17:41:47 vasta tsitaadiga

juba pikemat aega on ka mulle E50 meelejärgi olnud, eriti just disaini poole pealt. Eile sai seda siis natuke muditud ja menyyd sirvitud ja täitsa korralik pill on, kuid kahjuks avastasin mina sealt suure puuduse enda jaox. Nimelt puudub moblal 3G, mis minu maitse järgi peaks moblal peal olema. Seega see pill jääb ostmata, kuigi disain on võrratu
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 27.10.2006 19:10:16 vasta tsitaadiga

Vot 3G osas on erinevaid arvamusi ja mina kuulun hetkel nende hulka, kes peavad 3G'd kui surnult sündinud andesideks. Kas tõesti on see videokõne väärt seda +5 krooni rääkimist? Kas tõesti arvad, et 3G ka kuskil levib üldsegi väljaspool tallinnat? Ma tõesti ei tea palju on EMT oma maste eesti püsti tagunud aga võin nii palju öelda, et Elisa 3G levib vaid kesklinnas. Kristiines enam pole 3G'st haisugi, rääkimata mustamäe,lasnamäe,õismäe ja tallinnast väljas icon_wink.gif
Ma ei näe põhjust, miks ma peaks 3G jaoks sõitma kesklinna, et siis rääkida kellegagi juttu icon_lol.gif
Ja noh, teine asi selle 3G juures on jah kiirem andmeedastus, aga see on samati maksustatud samamoodi nagu GRPS ja kuna minu arust saab wap'i lehtedel surfata küll täiesti talutava kiirusega GRPS abil, siis ei näe ma ka selles osas vajadust. Omasin tervelt aasta 3G telefoni ja nii palju kui ma sellest kasu sain oli see, et nägin vaid kesklinnast läbi sõites levipulkade asemel 3G märki icon_razz1.gif

Kuda keegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2006 22:39:20 vasta tsitaadiga

posthuman, 1991. aastal, kui EMT alustas esimese operaatorina Eestis NMT 450 mobiiltelefonisüsteemi baasil kõneside pakkumist siis arvati ka, et maximum mobiiltelefonide kasutajaid terve Eesti peale tuleb 10 000, kuid mis juhtus ? Revolutsioom ja NMT 450 hakkas ajalukku vajuma, sest klientide arv tõusis ja nõudlus suurenes ning tuli üle minna digitaalsele GSM süsteemile, millele järgnes GSM 900, GSM 1800. Tuli WAP, järgnes GPRS, siis EDGE ja nüüd 3G.
Oled nördinud, et videokõne hind on 5.- lähedale, kuid aastaid tagasi oli tavalise kõne hind 7.- ja keegi ei nurisenud, nüüd pakutakse lisaks kõnele ka pilti ja seda 5.- eest...2in1 v mis ? icon_rolleyes.gif
3G kui surnult syndinud andmeside ? Mis otsast ? 3G on tõestanud oma elujõulisust ja arengupotentsiaali, sest mobiilside interaktiivsus suureneb ja multimeedia kasutusala laieneb oluliselt. Ma tahaks näha, kuidas sa striimid GPRS-ga videofaile või vaatad otseülekandeid moblas või kui kaua tirid klippi alla. Mõtled küll, et mix sul seda yldse praegu vaja läheb, kuid küll sa näed, et paari aasta pärast on paljudel 3G telefonid ja rahvas liigub uuele levelile.
Tallinnas peaks suurem osa olema kaetud 3G levialaga ning Viljandis on samuti 3G pysti...teiste linnade kohta ei oska midagi öelda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 28.10.2006 02:25:32 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ma tahaks näha, kuidas sa striimid GPRS-ga videofaile või vaatad otseülekandeid moblas või kui kaua tirid klippi alla. Mõtled küll, et mix sul seda yldse praegu vaja läheb, kuid küll sa näed, et paari aasta pärast on paljudel 3G telefonid ja rahvas liigub uuele levelile.


Sina oled see mees, kes ostab telefoni eluks ajaks? See mis sünnib kahe aasta pärast ei tea ei sina, ei mina ega ka kullakallis EMT icon_wink.gif Kahe aasta pärast on mul juba 3 uut telefoni ostetud.
Ja kui sul hetkel on raha lausa telefoniga videoid alla tirida, siis ma ei oska midagi kommteerida. Hetkeseiduga pole sellel 3G'l mingit tähtsust ega mõtet, kuna need üksikud võimalused tõsti midagi striimida, striimivad ennem su rahakoti tühjaks kui sa midagi moblasse jõuad tirida icon_wink.gif

Ja nii need lahkhelid ongi, üks kes puhub jutuga suureks asja, mida pole tegelt veel õieti olemas ja teised kes võtavad asja reaalsemalt. Jah, vb tõesti kahe aasta maksab 1MB 32krooni asemel 0.30 senti(seks ajaks tegelikult juba 2 €-senti ja asjal on ka üle eestiline levi) ja ehk alles siis tekib asjale kerge point külge... aga seni kuni tõesti sellel asjal mõtet pole, ei leia ka ma mõtet seda omada icon_smile.gif Ja pole ma veel ühtegi inimest kuulnud ega kohanud, kes sellele tänapäeval rakendust oleks leidnud või üldse kiitnud. Muide.. oled sa üldse striiminud videoid? Kui oled, peaks teadma nende kvaliteeti ja ausalt öelda, siis ei tunneks ma sellise video pealt ka presidenti ära!


Peace!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2006 04:06:54 vasta tsitaadiga

selle paari aasta pärast on 10 korda telefonid uuenenud, ühed töötavad siis juba WiMAXi peal, teised istuvad 4G peal. Vaevalt et 3G leviala suurendatakse rohkemalt kui suurematesse linnadesse, pigem oodatakse uued suuremad projektid ära, mis leviksid paremini ja oleksid edukamad. Minumeelest on see 3G selline asi millega saab nö "ässata" - mul on tugi olemas, sul pole, vahet pole et signaali pole. Samas ma ei vaidlusta, linnas on tõesti mugavam netis surfata selle all, eriti veel sel hetkel kui kasutasin veel M-Internet 20 paketti. Muidugist ma oleks õnnelik kui ma saaks ka seda mustamäel või mujal linnaosas teha, kuid antud juhul selleks ma EMT'sse üle ei koli ja hingehinda maksma ei hakka. Praegu saan rääkdia 2 tundi juttu umbes 100 krooni eest, olla lepinguline klient teleühes ja veel lisatasude eest grpsi näperdada. Kahjuks teleyhele ei laiene M-Interneti paketid ja seega enam grpsi eriti ei kasuta ka. Sai endale ükskord hangeldatud EMT võrgus töötav kõnekaart ja testitud video striimingut - kvaliteet oli niivõrd s*** et polnud rohkem mõtet vaadata ka.

Ehk siis pikk jutt lühidalt, on tore on on olemas, oleks tore kui laiendataks veel, kuid ei oma niivõrd suurt tähendust. Ootame järgmist tehnoloogilist murrangut
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 20.12.2006 13:02:06 vasta tsitaadiga

Sai ka omale see toru taskusse muretsetud. Esmamulje on väga hea - kuuldavus ja rääkimine hea, klahvid suhteliselt mugavad, ekraan detailne ja kvaliteetne. Kuna pole varem Symbian telefonidega tegemist olnud siis tuleb nüüd hakata ennast selle võimalustega kurssi viima.
Päris pull lisa on see, et telefon ütleb sulle helistaja nime. Seda küll naljaka soome aktsendiga aga päris lahe igal juhul.
Kas kusagilt on võimalik ka neid hääli veel juurde tirida?
Kuidas ma saan lasta tal endale SMS'i ette lugeda?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardstyler
Kreisi kasutaja
hardstyler

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 00:05:09 vasta tsitaadiga

siuke loll kysimus, et kas tal mp3-pleier kohe peal või peab tirima juurde ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 00:12:01 vasta tsitaadiga

hardstyler kirjutas:
siuke loll kysimus, et kas tal mp3-pleier kohe peal või peab tirima juurde ?


ikka kohe olemas, võimalik lisa mp3 mängijaid tirida aga nendega on selline lugu et kui sul mõni asjalikum handsfree on siis nupud ei taha töötada. Proovinud päris mitmeid ja ühelgi pole töötanud (endal on HF'il play-pause, stop, previous, next, vollinupud, põhinupp ja siis lock). Need olen ainult standardiga tööle saanud

Muidugist samas on ka see algne mp3 mängija täitsa asjalik
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E50 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.