Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Soovitus: Enda postitatud vastus märkida loetuks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.11.2002 21:13:52 Soovitus: Enda postitatud vastus märkida loetuks vasta tsitaadiga

Niisiis, peale vastuse postitamist jääb see loetuks märkimata, st kui ma olen postitanud viimasena mõnda teemasse vastuse ja sel ajal pole keegi teine sinna kirjutanud, siis võiks minna see minu postitus, mis on näha ka viimasena, kohe loetuks. Ma ju tean mida ma sinna kirjutasin ja et viimane on minu oma. Häiriv on see eriti 'vaata postitusi alates ...' kasutades.
Loodan, et ei jäänud väga ebaselgeks. Kui oleks selline asi võimalik siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 26.11.2002 22:34:02 Re: Soovitus: Enda postitatud vastus märkida loetuks vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Niisiis, peale vastuse postitamist jääb see loetuks märkimata, st kui ma olen postitanud viimasena mõnda teemasse vastuse ja sel ajal pole keegi teine sinna kirjutanud, siis võiks minna see minu postitus, mis on näha ka viimasena, kohe loetuks. Ma ju tean mida ma sinna kirjutasin ja et viimane on minu oma. Häiriv on see eriti 'vaata postitusi alates ...' kasutades.
Loodan, et ei jäänud väga ebaselgeks. Kui oleks selline asi võimalik siis thumbs_up.gif

Minul lähevad küll kõik loetuks! Panen seda eriti hästi tähele, kuna mind viskab peale igat postitust kohe teemast välja icon_evil.gif Et vaadata, ega keegi teine vahepeal postitanud pole ja ka enda vaimusünnitis üle vaadata pean uuesti sisenema!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.11.2002 22:45:55 vasta tsitaadiga

Njah, mul igatahes jääb loetuks märkimata asi kui lähen uuesti 'vaata poste alates ...' lehele. Teemade loetelus on küll jah kenasti märgituks loetud, kuid seda ei kasuta icon_smile.gif
On kenasti märge jures, et selles teemas on uusi postitusi ja lõpus näitab, et viimane on minu tehtud. Samal ajal ei ole keegi teine teemasse ka kindlalt vastanud.

edit: lisan ka selgitava pildi

Selline näeb siis välja rida 'vaata poste alates viimasest külastusest' all kui olin teemale just vastuse kirjutanud. Enne seda olin ka juba Trainspottingu vastust näinud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 26.11.2002 22:58:06 vasta tsitaadiga

Mul jätab ka enda postituse märkimata,
ega see ei ole kuidagi seotud skinnidega?

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.11.2002 21:34:49 vasta tsitaadiga

Up

ei sõltu see ka skinnidest nagu näha:
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Soovitus: Enda postitatud vastus märkida loetuks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.