Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.05.2024 08:35:16 vasta tsitaadiga

Mis teil microsofti konto vastu on? Mõnus terabait salvestusruumi ja kõik ühes kohas
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2024 09:42:01 vasta tsitaadiga

Oletame, et ma müün sulle arvuti nii, et see on mingil kujul ette tehtud. Kelle kontoga sa seda tahad?
Oletame, et peab selles arvutis kus sinu tajumata on mingi krüpt tehtud nüüd mingi liigutuse tegema..
Otsi seda võtit kuskilt..
Iga sugu sättimine hakkab olema sisuliselt restore factoey state / clean install.
Jah, sul on kiisupiltide jaoks terabait storaget aga kui ei taha lihtsalt niisama uut installi vms teha?

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.05.2024 14:57:17 vasta tsitaadiga

Mul ei ole midagi konto vastu, aga ma tegin selle VALIKU.
Sest oli juba Nokia 925 ajast konto olemas ning harjusin ära mugava win litsentsi kasutamisega, uus jupp PCsse, clean install, konto PIN ja kogu lugu.
Samas ma ei taha krüptimisega jännata, email sai häda sunnil tehtud, osta USB eraldi et bõtit talletada jne. Samuti kui install peaks käest minema/hdd sureb, siis Linux USBlt on alati päästnud lihtsalt.
See VALIK võiks jääda pmst tööarvutitele, kellele mingi projekti kaotsiminek tähendab -$$$$, eriti kui töö läpakas.
Aga nagu mainisid, siis on kõik pilve syncitud ja mingi hetk unustad mobla lahtilukustatult pargipingile ja kogu sisu kodusest PCst ka kättesaadav.
Ühesõnaga kui ise koopiate eest ei hoolitse, siis on see bitlocker hullem tüütus kui TPM.
Ja ma ei taha ettegi kujutada, mida MS multiboot masinatega tegema hakkab, otsustab et kõik kettad vaja lukku keerata?
Samuti kõik pealesurutud uuendused? Mingid asjad istuvad siiamaani erroris? Sest MS ei oska süsteeme tänapäeva tuua ja failisüsteemi ja installi pakette tänapäevaseks muuta?
Kui nad ükskord näitavad üles kompetentsi, et uuendused ja muud pealesurutud "featuured" midagi tuksi ei keera, siis usaldab neid ka minu eest valikuid tegema minu PC -Personal Computer-ga.
PS OneNotest kustutasid nad 15GB ükskord juba ära, sest neile meeldis see, mis keelab neil selle 1TB kustutamisest homme? Bitlockeri toetamise homme?
Sry, panime poe kinni ja oma andmetele ei saa ligi ei pilves ega ENDA kettal.
Kui ei usu et kompaniid sellega hakkam ei saa siis soovitan Crew ja helldivers 2 kohta uurida, 1p lihtsalt otsustatakse et enam kasutada ei saa programme/mänge.

Tuleb ainult loota, et Win10e EOL liiga kähku ei saabu...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 12.05.2024 16:14:42 vasta tsitaadiga

1 TB salvestusruumi saab vist ainult siis, kui tellida Microsoft 365. Minu MS kontol on ainult 5 GB ruumi, selle asemel kasutan Google Drive teenust (15 GB) ja arvutis on LibreOffice, aga seda läheb mul harva vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.05.2024 16:47:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Oletame, et ma müün sulle arvuti nii, et see on mingil kujul ette tehtud. Kelle kontoga sa seda tahad?

Selleks on Sysprep mode (ctrl+shift+F3) et kõik vajalik seadistus ära teha enne OOBE't.

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 12.05.2024 18:07:16 vasta tsitaadiga

Suures vaates ei ole vahet kas lokaalne või pilvekonto, windows sinu arvutis ei ole sinu oma, vaid litsentsiga ostad pelgalt kasutusõigust.
Pilves olulisi andmeid samuti ei hoiaks või vähemalt dubleeriks mujale, kas oma NAS-i (nt minul Onedrive ja Sync pilveteenus dubleerib end ka oma NAS-is), andmekandjale või teise pilve.
Teenused ei tarvitse katkeda ainult ärilistel või tehnilistel põhjustel vaid ka poliitilistel, kui vaadelda kuidas USA oma tehnoloogilist mõjukust poliitilistel motiividel kasutab, Hiina ja Venemaa saanud otseselt tunda kuidas sõltumine USA riist- ja tarkvarahiidudest on riskante ning kannab reaalseid riske nii riiklikul kui ettevõtete tasandil.
Ehk piisab kui USA võimud x hetkel midagi ohuks kuulutavad või ära keelavad on see täitmiseks nii Microsoftile, Googele või mistahes teisele suurele, kes USA regulatsioonidele allub.
Nii on tark oma süsteemid ehitada üles teadmisega, kas toimivad kui pilv x hetkel kaob, või kas interneti puudmine halvab tarkvara töö.
Samas tarkvara ärimudel on liikunud kuu/aastatasudele, kus aina vähemaks jääb variante osta tarkvara ja seda 10 aastat vallata ja kasutada.
Osa CAD tarkvara juba on keeruline, maksad iga aasta 1500€ ja saad alati uuemad uuendused ja tarkvarakasutuses tõrked tekivad juba pelgalt interneti kadudes, kus tarkvara ei saa tootja litsentsiserveriga ühendust ja hakkab mõne aja pärast töötegemist segama.

Ja olid ajad kus käisid laupäeval turul-täikal CD-DVD kaste soramas, kas seal kuskil leidub tarkvarast uuemat versiooni, kui viimane piraplaat, mis sai teksade ja tossude vahelt valitud icon_lol.gif

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2024 20:20:03 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
laurx kirjutas:
Oletame, et ma müün sulle arvuti nii, et see on mingil kujul ette tehtud. Kelle kontoga sa seda tahad?

Selleks on Sysprep mode (ctrl+shift+F3) et kõik vajalik seadistus ära teha enne OOBE't.

Väga piiratud seadistus ikkagi. Viimati kui ma seda proovisin, siis see ei talunud mingeid suuremaid muutuseid ega suutnud neid kinnitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2024 08:10:46 vasta tsitaadiga

https://www.techradar.com/computing/windows/microsoft-stoops-to-new-low-with-ads-in-windows-11-as-pc-manager-tool-suggests-your-system-needs-repairing-if-you-dont-use-bing
icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 21.05.2024 10:18:15 vasta tsitaadiga

AI-d kasutatakse "musta kasti" jaoks, mida microsoft salvestab:
Spoiler Spoiler Spoiler


"Tarkvaragigant Microsoft toob valitud Windows 11 arvutite jaoks välja uue funktsiooni "Recall", mis kasutab AI-d, et pidada kasutajate tegevuste üksikasjalikku logi – ja jah, see hõlmab kõike, mis ekraanil kuvatakse. "
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 21.05.2024 10:24:48 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
AI-d kasutatakse "musta kasti" jaoks, mida microsoft salvestab:
Spoiler Spoiler Spoiler


"Tarkvaragigant Microsoft toob valitud Windows 11 arvutite jaoks välja uue funktsiooni "Recall", mis kasutab AI-d, et pidada kasutajate tegevuste üksikasjalikku logi – ja jah, see hõlmab kõike, mis ekraanil kuvatakse. "


Äge, built-in ekraani salvestav keylogger icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2024 10:27:53 vasta tsitaadiga

https://blogs.microsoft.com/blog/2024/05/20/introducing-copilot-pcs/
_________________
!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.