Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 17:30:20 vasta tsitaadiga

Aeron, keegi ju polegi vastupidist väitnud, kas sa juba unsutasid ära, et sa võrdlesid Sonyga, unustades, et Xboxi peal on backwards compatibility parem. Samuti on suur osa Xbox 360 füüsilisi mänguplaate siiani XSX peal mängitavad, mida aga ei saa PS3 plaatide kohta öelda, PS5 peal.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 17:55:56 vasta tsitaadiga

SKG, Aeron peab siin silmas seda, et on mõni väga ükskik mäng mis on XBOX peal ja mida pole PC peal. See on ka paljuski loogiline kuna MS ju. Sesmõttes, et see oli suuremal määral teema siis kui tuli PS3 ja XBOX360 kuna siis mõlemad evisid oluliselt rohkem nö. ainult nende enda pelasid ja juba siis oli sedasi, et 99% XBOX mängudest oli ka PC'l ehk siis kes juba mänguarvutit omas sellel oli mõistlikum võtta PS3 ligi.

Tänapäev pole see muidugi enam oluline kuna üldse on toimund suur sulamine kus playstation ja XBOX konsool only eksklusiive võib üles lugeda ühe käe sõrmedel. Pleikaril on oma nö. tugevatest alustaladest aint Gran Turismo vist jäänud. PC'le on tulnud nii Tekken, Uncharted, Final Fantasy, The last of us, Crash Bandicoot jne.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 18:18:10 vasta tsitaadiga

Auron, ma saan aru jah, kuid Xbox Series S ja X on teatud mängude puhul siiani ainsad uued/ostetavad platvormid, kus saab teatud vanu Xbox 360 only mänge veel mängida. Praegusel generatsioonil on see erinevus väga väike, kuid Xbox 360 peal oli omajagu mänge, mida PC peale ei tulnudki (Gearsid, Halo, Ninja Gaiden, Crackdown, Red Dead Redemption jne).


Gears 2 jt. konsoolimängude mängimine mingil emulaatoril on võrdne sisuliselt piraatlusega. Kui endale koopiat ostetud pole.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 11.03.2024 19:19:51 vasta tsitaadiga

Jätaks piraatluse ja emuleerimise teemast välja. Nii pc kui konsoolidel on mõlemad tehtavad, ka uutel.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 19:45:35 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Jätaks piraatluse ja emuleerimise teemast välja. Nii pc kui konsoolidel on mõlemad tehtavad, ka uutel.

Konsoolidel on emuleerimiselks backwards compatibility, aga piraatlus XSX ja PS5 peal?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 11.03.2024 20:15:18 vasta tsitaadiga

Ei pea silmas lubatud backwards compatibility-t. XSXi peal oli viimati üks linnuke, ps5 tuleb teadlikum olla. Ma saan kohe tooliga, ja see polegi oluline, õpetama ma kedagi ei hakka. Homebrew ei maksa võrdlusesse tuua.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 20:26:17 vasta tsitaadiga

XSX ja PS5 peal toimivat piraatlust minu teada ei eksisteeri. Kui sul on allikaid, mis näitavad vastupidist, oleks huvitav lugeda.
Kui sa pead silmas läbi Edge brauseri mängitavaid mänge, mis jooksevad javascriptis, siis ei saa seda päris konsooli peal emuleerimiseks nimetada.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 11.03.2024 20:44:27 vasta tsitaadiga

Las olla. Täna tahtsin jätkata san andreas (ps5) trofeede kogumist, aasta oli konsool olnud vooluvõrgust väljas. Kohe palutud firmware ja puldi tarkvara uuendus läks kiirelt, aga mängu(uuendus) 9 giga tõmbas ta küll uuesti alla imeaeglaselt. Olgu mainitud, et lubas ka uuendamata mängida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 20:49:14 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
XSX ja PS5 peal toimivat piraatlust minu teada ei eksisteeri. Kui sul on allikaid, mis näitavad vastupidist, oleks huvitav lugeda.
Kui sa pead silmas läbi Edge brauseri mängitavaid mänge, mis jooksevad javascriptis, siis ei saa seda päris konsooli peal emuleerimiseks nimetada.


Xbox Series X/S + dev mode + retroarch = emuleeri nii, et vähe pole

(mina seda piraatluseks ei nimeta)

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 21:26:19 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Miks meil siin kontseptuaalne mõtlemine nii primitiivne on.
GPU on gaming aspektist kõige tähtsam komponent ja selle valik, pmt määrab ära muu koosluse.
Ma räägin enamasti GPUst, sest see on peamine indikaator. Sama GPU-ga isendid pakuvad samas ballparkis jõudlust.
See on jälle see koht, kus härra viskab jalad lauale ja ütleb tehtagu, et siis saaks kritiseerida.
Ükskõik millise isendi ma siia ei too, ma juba tean ette, et see ei sobi.
Milleks vaevuda tekib küsimus?


Võibolla peaks siis paremaid isendeid tooma. Igat prügi ei tasu lihtsalt mainida icon_smile.gif


Ma jätan selle lihtsalt siia seedimiseks....

GeForce RTX 4070 Mobile 80W = 1395-1695 MHz
GeForce RTX 4070 Mobile 100W = 1560-1950 MHz
GeForce RTX 4070 Mobile 105W = 1605-1980 MHz
GeForce RTX 4070 Mobile 115W = 2070-2175 MHz
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 22:15:29 vasta tsitaadiga

Foxxx, sa oled nii etteaimatav, et vahest on sinuga lausa igav.
Teades juba sind, tegin oma eelimise posti:

Aeron kirjutas:

GPU teemadel
Spoiler Spoiler Spoiler

Ilmselt seetõttu on nad saanud ehitada ka mitmed 40 seeria gpudega laptopid üsna kompaktsed ja kerged.
Full loadi alla muidugi ikka teevad häält, sellest ei saa üle ega ümber.


Need W ei loe seal sittagi 50-60-70 seeria kaartide puhul. Küffel on mujal. Ma ei imestaks kui mõni tootaja saaks kohtu asja kaela vale reklaami tõttu, sest need kaardid tegelt ei käitu nii.
zzzzzzzzzzz

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2024 22:38:59 vasta tsitaadiga

Aeron, Et siis ei tule ühtegi konkreetset mudelit?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 03:13:40 vasta tsitaadiga

Eks vali mõni:
https://tinyurl.com/rtx4050l
https://tinyurl.com/rtx4060l
https://tinyurl.com/rtx4070l

...võid ise neile kriitika ka ära teha.

In other news:

Link

Ei, ma ei arva, et me peaks seda VEEL tõsiselt võtma.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 12.03.2024 05:27:33 vasta tsitaadiga

Mõni päev vana intevjuu Peter Moore-ga. Mõtistletakse konsoolide tuleviku üle.
Kui see on juba siia lingitud, siis vabandan.
https://www.ign.com/articles/microsoft-will-be-debating-right-now-whether-xbox-consoles-have-a-future-says-peter-moore
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 12:26:50 vasta tsitaadiga

Üks minu ammusi eenustusi siin teemas oli, et kui PC install base ühel platvormil(Steam nt) muutub suuremaks, kui ühe konsooli lifetime install base, siis konsoolid kaotavad suure osa oma prioriteetsusest ja tegelikult see on juba juhtunud.
Täna 60% devidest ütlevad, et nad teevad kindlasti PC peale ja siis kaaluvad teisi. Mul oli kuskil siin viide ka sellele artiklile.
I guess Starlinki tulek on ka suuresti veel GFnow potentsiaali kasvatanud ja ka maapiirkonnad saavad nüüd soovi korral 25-60ms latentsiga teenust normaalsel kiirusel. Varem oli see USA turul oluliseks argumendiks pilve mängude ja digital only tuleviku vastu.
See omakorda võimaldab pakkuda mängundus teenusega pea-aegu native kogemusena low power odavatel seadmetel, mis viib barrier to entry alla ning muudab heal tasemel gamingu kättesaadavaks paljudele.
Kuna GF now pakub 18 € kuus vms 4k 120Hz kogemust, mis juba täna, vähemalt on paper on parem kui 95% inimestel kodus, siis see seab kasti omamise, ehitamise, jooksutamise tõsise küsimärgi alla.

~ 1500 € 7 aasta peale on täitsa talutav, kui 8h gaming sessioon ja always online gaming võivad olla olulised piiravad asjaolud.

Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 12.03.2024 13:31:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 13:02:56 vasta tsitaadiga

GeForce NOW peal on 3x vähem mänge kui PS5 või XSX peal. Aga nüüd pole väike mänguvalik probleemiks? icon_lol.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 13:25:20 vasta tsitaadiga

Kas usecase kontseptsioon on nii raske mõsta tõesti?
Kas iga asja peab peensusteni lahti kirjutama, et jumala eest mitte jätta võimalust midagigi kobiseda? Väsitav.

I hear you, jah, TÄNA, sortiment ei ole veel seal, aga tehnoloogia on, kogemus on ja KUI SULLE sortiment sobib, siis see lahendus on juba täna ok.
Aga selle kogemuse pealt ei oleks väga üllatav, kui mingi hetk tulevikus, dedicated gaming masina vajadus oleks pigem erand.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 13:48:09 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Täna 60% devidest ütlevad, et nad teevad kindlasti PC peale ja siis kaaluvad teisi. Mul oli kuskil siin viide ka sellele artiklile.

Oled kindel, et seda õigesti tõlgendasid? See, et 60% teevad PC peale, ei välista, et nad konsoolidele ei teeks. Seal on kattuvus.
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.bairesdev.com/blog/how-many-game-developers/


Mängijate jaotus, sealgi kattuvus loomulikult:
Leading video game devices according to gamers in the United States in 2023
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.statista.com/statistics/524172/favorite-video-game-platforms-usa/


Terve maalima andmed oleks parem muidugi.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 13:55:33 vasta tsitaadiga

SKG, jah, ma pidasingi silmas seda, et nad ei välista midagi, aga esmatähtis on pc. Kattuvus on jah. Vanasti, kui konsooli pood oli suurem vs pc mis oli hajutatud n+1 konsoolist väiksema platvormi vahel oli konsool tähtsam, sest single marketile on lihtne müüa ja promoda ning päris magusad ajad oli 2nd ja 3rd year, kui kasutajaid on juba paarkümmend milj, aga sortiment on veel väike ja mängijate nälg suur. Nüüd aga PEAKS Steam üksi olema (1:10 umbes on concurrent ja total suhe mälu järgi) 2x suurem kui suurima install base-iga konsoolid (ps2 ja ds) oma 300+ milj useriga ja see üks kanal on lihtne hallata ja tugeva müügi potentsiaaliga. Konkurents on muidugi endiselt probleem, mis on konsoolidel oluliselt väiksem mure.

Suurimate platvormide osas USA statistka ei üllata üldse, see on ajalooliselt olnud üsna console centric; muu maailm oleks huvitav küll.
Lisaks huvitaks ka kuidas konsool on defineeritud. Ma olen suht kindel, et PS2-sid on ka veel omajagu kasutuses jne, aga ma arvan, et sellist statistikat pole kellelgi motti koguda. Vb last gen ja this gen on sees.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 12.03.2024 15:51:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 15:14:55 vasta tsitaadiga

Statistika pole kahjuks tasuta kättesaadav.
https://www.statista.com/topics/868/video-games/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 18:46:03 vasta tsitaadiga

Mul on 5G ühendusega GeforceNow ping 47 , mille peale hoiatatakse mind stutteriva kogemuse eest. Proovisin siis järgi tasuta variandi ja normaalseks mängimiseks seda tõesti nimetada ei saa. FPS tundus olevat locked 75 peal aga selline vastik stuttering oli terve aja Diablo IV's, et selle pealt ma oma videokaarti maha müüma just ei jookseks.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 20:11:46 vasta tsitaadiga

Võin ka uuesti proovida, kuid mõned aastad tagasi kasutada ei kõlvanud ja mul on 1Gbit fiiber. Hetkel veel ei kujuta ette, et peaks striiming-gamingut füüsilisele seadmele kodus eelistama.

Mul Nvidia Shield olemas ja ei soovinud seda GeForce NOW ka siis kui tasuta oli.
https://www.forbes.com/sites/ryanwhitwam/2018/05/18/nvidia-geforce-now-for-shield-android-tv-is-now-free/


Siin oli enne juttu vanemate mängude sooduspakkumistest... Täna tulid sellised meili peale näiteks:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pole veel ühegi PS5 või XSX mängu eest üle 40-45 eur maksnud, sest pidevalt on soodukad. Piisab kui panna huvipakkuvad mängud whishlisti ja kui hind kukub, tuleb meilile või äppi kaudu teavitus. Sama olen Steamis teinud. Ega ma raha peale vihane pole icon_biggrin.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2024 23:54:16 vasta tsitaadiga

SKG, Sa ei jaga ikka üldse biiti, PS5 ja Xboxi mängud tuleb alati täishinnaga osta ja PC peal soodukaga...
Täpselt nagu PS5 ja Xbox Series X tuleb osta uuena ja PC kasutatuna icon_biggrin.gif

Nii on ikka võrreldav kogemus.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 00:00:23 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
SKG, Sa ei jaga ikka üldse biiti, PS5 ja Xboxi mängud tuleb alati täishinnaga osta ja PC peal soodukaga...
Täpselt nagu PS5 ja Xbox Series X tuleb osta uuena ja PC kasutatuna icon_biggrin.gif

Nii on ikka võrreldav kogemus.

Ja kasutatuna plaadi peal ei tohi osta, sest äkki eelnevalt varastatud, kasutatud PC riistvara ostmine on aga fain icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 13.03.2024 01:31:05 vasta tsitaadiga

kaspar737, ja kasutatud riistvarale võtmepoest windowsi litesntsi ostmine pole fain, sest see võib olla varastatud... Teate "mehikesed", teil on aeg oma konsoolid käima tõmmata, sest Xbox pakub just praegu oma jüngritele allahindlust lausa viiele mängule ja kui õnn naeratab, siis Playstation teeb sedasama järgmisel kuul! Uskumatu, aga tõsi... icon_biggrin.gif

Millal te siin istumise ja rumaluste vorpimise kõrvalt üldse reaalselt mänge mängida jõuate? See küsimus muide pole ainult konsoolipoistele...

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.