Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 326, 327, 328 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 18:31:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mina soovitan küll oma kodused teenused üle vaadata, mis seadmed, mis paketid, mida reaalselt vajatakse. See on oluline nii teenusepakkuja kui ka kliendi jaoks.
Kusjuures sõber pöördus, kuule, Telia tõstab hindu, ma vist pean teisi pakkujaid vaatama.
Esimene asi mida teenuseid vaates oli, tema paketid ei muutu sendigi võrra. Telia1, mELU 20GB pere peale jagub, mitmed kasutajad, 200M 5G kodunett, Smartwifi tugijaamad, TV Family sest kõik majades vaatavad erinevat sisu.
Proovis Elisast uurida, mis sarnane kombo kokku maksaks, tema luges kokku, et kallim tuleks ja 3 aastat 5G+TV jms. seadmete järelmaks mis sisuliselt seob sind teenusepakkujaga ja ta veel ei tea, kas see teenus on seal stabiilne, ja milline on TV sisu.

Toon veel näiteid kus sai teha korrektuure. Vanemad inimesed, kunagi liitunud ja mingil hetkel TV Family paketi tellinud, netti pole, vana alusühendus. Ilmselt soovis kunagi mingeid kanaleid lisaks vaadata, miks on suurem pakett.
Inimene väidab, et ta ei vaata väga palju kanaleid ja enamasti piisab eesti kanalitest ja järelvaatamisest. Pakett mini+salvestus, vanad utiiliväärsed seadmed maha, uued üürile. Pilt hea, sisu sobiv ja kokkulepitud, hind soodsam, härra rahul.

Hinnatõus mingitel pakettidel on paratamatu kus kõik nende teenuste taga olevad hinnad tõusevad, miks nad tõusevad, ilmselt on kõigile selge. Lootus peale neid hinnatõuse on see, et koos majandusega kasvab ka töötajate palk.

Kui nüüd HV kasuaja tuleb ja ütleb, et ta kogu selle hinna teema peale, loobub 27€ 100M internetist mis oli Telia1 raames 200Mbit ning asendab selle 19€ 20M internetiga mis Telia1 raames on 40Mbit/s siis ma ei oska rohkem kommenteerida. 8€ lõuna eest pole aga probleem.
See tundub minu eelmise kuu 450€ elektriarve juures arusaamatu. Ilmselt pean ka kulud üle vaatama icon_biggrin.gif

Sest väga paljudel reaalselt pole seda kiirust vaja sellise hinna eest. Su peakolusse vist ei jõua see kohale.
See praegu näeb välja enam-vähem nii, et osta Lada või Lexus. Vahepealseid variante pole.
Keda su arusaamatu 450€ elektriarve siinkohal peaks huvitama? Sa oledki üks Kaja vanematest, kellele elektriarve üle jõu ei käi?
8€ lõuna on Telia elevandiluutornis tavaline, aga selle eest taldrikule viimati ei saanud suurt midagi.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.02.2024 18:50:20 vasta tsitaadiga

Kõigest saan aru, ilmselt täna ja homme jäävad vaid TV kasutajad tellima 20/Telia1 40 kiiruseid sõltuvalt kooslusest. Kui on 2 android boksi siis see kiirus ka sinna kulub.
Võib ju ka terve kodu selle peale jätta kui hakkama saab.
Ma pakun lihtsalt, et siin olijad on vähe asisemad kasutajad ja on niikuinii 100-200M peal ning neil sellega seoses ei muutu hinnas midagi.

Mobiilimahtude osas ei ole mina küll kõneisik, tean vaid seda, et pakette saab ise muuta igas suunas. See mida Telia müüb või muudab, on vastavalt lepingule, kui ei sobi, siis tuleb lihtsalt ühendust võtta ja valida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 18:57:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Ma pakun lihtsalt, et siin olijad on vähe asisemad kasutajad ja on niikuinii 100-200M peal ning neil sellega seoses ei muutu hinnas midagi.


Oot, hinnatõus on tühistatud?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.02.2024 18:58:53 vasta tsitaadiga

Kasutust näeb ka Telia ju, miks mängida mingit klouni AI ajastul. Lihtsalt mindi hinnaga tuimalt huiama ja nüüd saadi vastu näppe. Peab päris põrunud olema, et minna sellise kasumi juures hindu veel tõstma.

Igasugu targutamine Telia töötaja poolt võiks olla vähe piinlik.
Esimesena tuleks sellised tegelased lahti lasta...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 19:10:45 vasta tsitaadiga

Kaks Androidi boksi võtavad 40 mega? See on küll nüüd uudis icon_eek.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 16.02.2024 19:15:38 vasta tsitaadiga

naeruväärne oli minujaoks väide. et aeglased ja odavad paketid koormavad süsteemi, seetõttu on vaja need kallimaks muuta icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.02.2024 19:16:24 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
indrpo kirjutas:

Ma pakun lihtsalt, et siin olijad on vähe asisemad kasutajad ja on niikuinii 100-200M peal ning neil sellega seoses ei muutu hinnas midagi.

Oot, hinnatõus on tühistatud?


100Mbit/s internet 27,45€ käibemaksuga, peale hinnatõusu 27,45€ käibemaksuga. (Telia1 saab selle asemel 200M, VDSL, Korrusmaja, PON, 4G, 5G tehnoloogial) thumbs_up.gif

Magic kirjutas:
Kasutust näeb ka Telia ju, miks mängida mingit klouni AI ajastul. Lihtsalt mindi hinnaga tuimalt huiama ja nüüd saadi vastu näppe. Peab päris põrunud olema, et minna sellise kasumi juures hindu veel tõstma.
Igasugu targutamine Telia töötaja poolt võiks olla vähe piinlik.
Esimesena tuleks sellised tegelased lahti lasta...


Ei kommenteeri. Piinlik on küll lugeda, loodame, et personaalsed rusikad tulevad otse postkasti, mitte avalikult kõigile.
Kuidas aga selle kasumiga on, Telia on vist suurim operaator Eesti turul, ehk suurim kasum, suurim investeering järjepidevalt, suurim maksumaksja Eesti riigile. Kas see on põhjus jalgu trampida?
Või oleks ideaalne, kahjumlik Levikom, makse ei maksa, levi ei ole, teenust ei ole ja pärast huiatakse veel mingite arvetega pikalt?
Piinlik kommentaar, väga piinlik. Sellised kommenteerijad tuleks blokeerida.


viimati muutis indrpo 16.02.2024 19:20:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 19:20:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kaks Androidi boksi võtavad 40 mega? See on küll nüüd uudis icon_eek.gif


Vast see, et arrise boksid, telia ruuteri taga ei kuluta enamus juhul interneti riba.

Kaks android boksi võtavad vast mingi 10 mega kokku su 40st ära.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 19:25:16 vasta tsitaadiga

Siin ekspert ütleb, et 40 mega kulub nende kahe boksi peale ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.02.2024 19:27:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siin ekspert ütleb, et 40 mega kulub nende kahe boksi peale ära icon_biggrin.gif

Seda pole öelnud, püüa kaasa mõelda. Koorma internetti ja vaata mis su Android äpp teeb.
Või kui ei ole kogemust, ära kommenteeri.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 16.02.2024 19:32:34 vasta tsitaadiga

Kaks boksi võiks kokku 40M võtta küll, saaks pildi ka, mis pilt on.
Mul siin taevast tuleb HD-pilt, andmevoog kõigub seal 10-20 Mb/s kandis. Täitsa vabalt muuseas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003




sõnum 16.02.2024 19:50:23 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
olc kirjutas:
indrpo kirjutas:

Ma pakun lihtsalt, et siin olijad on vähe asisemad kasutajad ja on niikuinii 100-200M peal ning neil sellega seoses ei muutu hinnas midagi.

Oot, hinnatõus on tühistatud?


100Mbit/s internet 27,45€ käibemaksuga, peale hinnatõusu 27,45€ käibemaksuga. (Telia1 saab selle asemel 200M, VDSL, Korrusmaja, PON, 4G, 5G tehnoloogial) thumbs_up.gif

Magic kirjutas:
Kasutust näeb ka Telia ju, miks mängida mingit klouni AI ajastul. Lihtsalt mindi hinnaga tuimalt huiama ja nüüd saadi vastu näppe. Peab päris põrunud olema, et minna sellise kasumi juures hindu veel tõstma.
Igasugu targutamine Telia töötaja poolt võiks olla vähe piinlik.
Esimesena tuleks sellised tegelased lahti lasta...


Ei kommenteeri. Piinlik on küll lugeda, loodame, et personaalsed rusikad tulevad otse postkasti, mitte avalikult kõigile.
Kuidas aga selle kasumiga on, Telia on vist suurim operaator Eesti turul, ehk suurim kasum, suurim investeering järjepidevalt, suurim maksumaksja Eesti riigile. Kas see on põhjus jalgu trampida?
Või oleks ideaalne, kahjumlik Levikom, makse ei maksa, levi ei ole, teenust ei ole ja pärast huiatakse veel mingite arvetega pikalt?
Piinlik kommentaar, väga piinlik. Sellised kommenteerijad tuleks blokeerida.

haige vana oma telia kiitmisega kopp.gif kirstu lähed kah telia kirjad peal
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 19:58:41 vasta tsitaadiga


_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.02.2024 20:00:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Jah meile tundub piinlik, aga teisel see ametikohustuse osa.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 16.02.2024 20:03:52 vasta tsitaadiga

Indpo ei kuulu minuteada Telia juhtkonda, seega peaks tema töötasu olema tippjuhi omast x korda väiksem. Loogiline oleks, et ta ajaks selletõttu ka x korda vähem demagoogiat. Aga ehk jahtub maha, loodame parimat!

Telia on soliidne firma, aga ei oska hinnatõusu serveerida muidu, kui valedega. Ei ütle ausalt, et meil on raha vähe, paneme hinda otsa. Ei ütle, et sa, mees, ei kasuta 15 GB ära, paneme uueks piiriks 10 ja arvest 1 € maha. Ja kui tahad 20 GB, siis ütle, paneme natuke hinnale otsa ja on kõik rahul. Selle asemel on mingi soga, et me hoolitseme, et saaksid veel rohkem õhku osta ja ole veel tänulik ka. Kui sellist poliitikat ajaks Elisa või muu aferistide punt, ma saaks aru, aga Telia... Aga mis teha, business as usual...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.02.2024 20:08:56 vasta tsitaadiga

Mina ei kirjeldanud kordagi Telia hinnatõusu teemat icon_biggrin.gif Ma kirjeldasin hoopis midagi muud.
Kuidas see minu matustega seostuma hakkas on arusaamatu. OK, ma võtan mingi Telia kleebise kirstu kaasa, rahva soovil.

Ma ütlesin, mina ei tea mobiilipakettidest midagi, arutage vabalt edasi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 20:28:45 vasta tsitaadiga

jksk kirjutas:

Ei ütle, et sa, mees, ei kasuta 15 GB ära, paneme uueks piiriks 10 ja arvest 1 € maha. Ja kui tahad 20 GB, siis ütle, paneme natuke hinnale otsa ja on kõik rahul.


Olgem ausad, sellises mahus andmesidet ei maksa mitte midagi. Täitsa suva kas kulus 5, 10 või 15. Lihtsalt vaja tõsta hinda, sest aktsionärid ootavad tulemust.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 22:22:38 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Ma pakun lihtsalt, et siin olijad on vähe asisemad kasutajad ja on niikuinii 100-200M peal ning neil sellega seoses ei muutu hinnas midagi.


Vahemikus 05.03–12.03.2024 jõustuvad muudatused, mille järel tõuseb sinu Koduinterneti kiirus märgatavalt:

Sinu senine Koduinterneti ühenduskiirus:
50/50 Mbit/s, hind: 24.40 € kuus.
Sinu uus, kaks korda kiirem ühenduskiirus:
100/100 Mbit/s, hind: 27.45 € kuus.
Telia 1 kliendina on sinu uus ühenduskiirus:
200/200 Mbit/s, hind: 27.45 € kuus.

Ma olin oma 50 mega ehk telia 1 raames saadud 100 megaga vägagi rahul. Nüüd kus arvele tuleb suurem number, kas see pole mitte hinnatõus? Kui nii siis vabandan oma esimese matemaatika õpetaja ees, kes küll tänaseks päevaks surnud on.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 22:33:12 vasta tsitaadiga

Ma oleks nagu kõike seda ette näinud. icon_cool.gif

Novembris kolisin end Teliast minema.
Detsembris võtsin ka vanaema ja tema interneti ning tv kaasa.
Muidu vanaema maksis kena 50eur kuus. Nüüd tarbijaid ja numbreid rohkem, aga teine võrk. Kokku suht 45eur kandis. Kvaliteet isegi parem.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.02.2024 22:33:21 vasta tsitaadiga

MaitK, 50M ei müüda juba aasta vms. ma ei rääkinud sellest, mida sa tsiteerid? Jälgi.
Ma ei oska kommenteerida sinu 50M paketti.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2024 22:54:23 vasta tsitaadiga

indrpo, Telia 1 kliendiks hakkasin 1. detsember 2022. Sellel hetkel ei köhinud keegi, et mul vale pakett mida ei müüda. Miks juba siis ei viidud jõuga üle, sest võtsin uue teenuse juurde ja sõlmisin nendega lepingu?

No muidugi ma ei põe väga, et koos muude asjadega umbes 4 eurot arvele otsa läheb. Lihtsalt ajab kettasse see marketingi ning bosside rääkimine, et "täpselt selliseid asju me kliendid tahavadki". Bullshit. Telia kas tapab hinnaga või pakub vajadustele mittevastavaid lahendusi ning siis selle vahel laveeritakse. Tänu sellele, et nad ainsana teenust pakuvad minu kahes eri asukohas, tuleb kasutada. Muidugi müts maha, internetiteenuse kui sellise kvaliteet on minu jaoks eeskujulik.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 16.02.2024 23:19:11 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mina ei kirjeldanud kordagi Telia hinnatõusu teemat icon_biggrin.gif Ma kirjeldasin hoopis midagi muud.

Millest tuleneb sinu vajadus teisitimõtlejate maha tegemine?
Miks on vaja kõigiga norida, kui nende vaated ei ühti sinu omadega?
Miks sa arvad, et sina tead, mida on teistele vaja, ja mida nad peavad kasutama või tarbima?


viimati muutis Sahasrahla 16.02.2024 23:51:51, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.02.2024 23:33:31 vasta tsitaadiga

Mulle mingi telia tädi hakkas ka seletama kui palju mul mobiili mahtu tegelikult vaja on. Kui üritasin öelda et mida mul teha vaja on, siis segas vahele et tegelikult ei ole seda vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2024 18:32:19 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Seda pole öelnud, püüa kaasa mõelda. Koorma internetti ja vaata mis su Android äpp teeb.
Või kui ei ole kogemust, ära kommenteeri.

Mul on Põlvas hetkel kaks Androidi boksi 20-megase ühenduse taga + Xiaomi koos Telia äpiga. Kui kõik kolm korraga töötavad, siis pole mingit probleemi kolmel telefonil ja ühel läpakal netiga. Kaks Androidi boksi + Xiaomi pealt Netflix ja endiselt pole probleemi.
Androidi boks koos Xiaomiga 4G küljes. Samuti pole probleeme.
Võid oma koormamise juttu mõnele ullikesele kliendile rääkida parem.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
Uus kasutaja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 18.02.2024 18:33:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
indrpo kirjutas:
Seda pole öelnud, püüa kaasa mõelda. Koorma internetti ja vaata mis su Android äpp teeb.
Või kui ei ole kogemust, ära kommenteeri.

Mul on Põlvas hetkel kaks Androidi boksi 20-megase ühenduse taga + Xiaomi koos Telia äpiga. Kui kõik kolm korraga töötavad, siis pole mingit probleemi kolmel telefonil ja ühel läpakal netiga. Kaks Androidi boksi + Xiaomi pealt Netflix ja endiselt pole probleemi.
Androidi boks koos Xiaomiga 4G küljes. Samuti pole probleeme.
Võid oma koormamise juttu mõnele ullikesele kliendile rääkida parem.


See on koormamine? Pane ikka 22 kodust tarbijat taha ja siis 2 korralikku online mängurit ja sa näed seda selgelt icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 326, 327, 328 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.