Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 811, 812, 813 ... 832, 833, 834  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 18:21:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tavalisel iPhone 15 ja iPhone 15 Plusil on mingid vanad prosed-kiibid sees? Kui osta, siis pigem Pro või Pro Max?


Jah, muidu saad eelmise aasta raua.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.09.2023 18:39:23 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
indrpo kirjutas:
olafsand kirjutas:
T9 valimine klahvidelt on nii elementaaarne, et kui seda tänasel hetkel ka telefon ei paku, siis mnjah icon_lol.gif

What year it is?
see küsimus on Applele õige saata icon_biggrin.gif

Miks? Ma pidin ikka päris palju aju rasvast väja suruma, et meelde tuletada millal viimati T9 stiilis kirjutasin ja numbreid valisin. See tundus hea idee kui ma iPhone peale üle kolisin aga täiesti ära vajunud teema. App sai kustutatud aastaid tagasi ka mis seda valimist tegi. Neid appstores omajagu, mis T9 stiilis kontaktide otsingut ja helistamist toetavad.

Lihtsalt täna on meil aasta 2023, enamus iPhone omanike kasutab mute switchi üks kord, et see mute peale panna ja siis ta sinna positsiooni ka aegade lõpuni jääb. Telefonist reeglina ei otsita kontakte taga, enamus helistamisi hakkab siiski lingi peale klikimisest - on selleks lingi allikaks sinu favorite contacts või siri contacts või veebisait või meil pole tähtis.

Ise kasutan peamiselt Siri põhist telefoni kontrolli, rattaseljas väga mugav helistada. Ei kujutaks ette, et nüüd võtan telo välja ja hakkan T9'ga otsima...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 18:55:23 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Lihtsalt täna on meil aasta 2023, enamus iPhone omanike kasutab mute switchi üks kord, et see mute peale panna ja siis ta sinna positsiooni ka aegade lõpuni jääb.

Vast siiski need, kel Apple'i kell käel ja/või ärevushäire.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.09.2023 18:59:10 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
d3t kirjutas:
Lihtsalt täna on meil aasta 2023, enamus iPhone omanike kasutab mute switchi üks kord, et see mute peale panna ja siis ta sinna positsiooni ka aegade lõpuni jääb.

Vast siiski need, kel Apple'i kell käel ja/või ärevushäire.

Nokia 3210 oli mu esimene telo millel vibra funktsioon olemas oli. Pole sellest ajast saati muud kasutanud.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 19:03:40 vasta tsitaadiga

Väga tore, ent kõik ei ole sina icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 20:24:32 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Nokia 3210 oli mu esimene telo millel vibra funktsioon olemas oli. Pole sellest ajast saati muud kasutanud.

Neil ei olnud veel originaalis vibramootorit. Ainult klemmid emaplaadil. Paigaldasin neid omal ajal päris palju ja aktiveerisin kaabliga menüüs.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 19.09.2023 20:35:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
d3t kirjutas:
Lihtsalt täna on meil aasta 2023, enamus iPhone omanike kasutab mute switchi üks kord, et see mute peale panna ja siis ta sinna positsiooni ka aegade lõpuni jääb.

Vast siiski need, kel Apple'i kell käel ja/või ärevushäire.
Ei. Telefon ei pea plinkima või piiksuma vaid annab värinaga teada, kui kõne tuleb - ja kõik. Sama võib ka kell käe peal teha. Selles mõttes on see 15 seeria muutus, et puudub too monofunktsionaalne mute nupp, mis on niigi iPhone 4'jast alates samas asendis olnud - väga sümpaatne, et saab asemele panna mõne muu nupu, mille alla saab erinevaid võimalusi poetada.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 19.09.2023 21:11:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tavalisel iPhone 15 ja iPhone 15 Plusil on mingid vanad prosed-kiibid sees? Kui osta, siis pigem Pro või Pro Max?

Kindlasti mitte. Vana 14 pro kiip 15 sees on siiani konkurentsita kiireim, kui just 260 eur rohkem ei taha kulutada uue pro eest.
Promaxipad on eputamine, eriti selle aasta mudelitel.
Dirty Harry kirjutas:
Selles mõttes on see 15 seeria muutus, et puudub too monofunktsionaalne mute nupp, mis on niigi iPhone 4'jast alates samas asendis olnud - väga sümpaatne, et saab asemele panna mõne muu nupu, mille alla saab erinevaid võimalusi poetada.

Ei taha nuppu, slaider on just õige - juuksuris, hambaarsti juures, kinos tõmbad näpuga telefoni vaikseks. Oma aegunud action button asemel kopeerinud oneplus esimeste mudelite pimeda ekraani viipeid.


viimati muutis tofay 19.09.2023 21:23:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 21:16:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Promaxipad on eputamine, eriti selle aasta mudelitel

Iga mudeli tipp on sellisel juhul eputamine

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 21:16:59 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tavalisel iPhone 15 ja iPhone 15 Plusil on mingid vanad prosed-kiibid sees? Kui osta, siis pigem Pro või Pro Max?

Kindlasti mitte. Vana 14 pro kiip 15 sees on siiani konkurentsita kiireim, kui just 260 eur rohkem ei taha kulutada uue pro eest.
Promaxipad on eputamine, eriti selle aasta mudelitel.

icon_eek.gif
rex kirjutas:
d3t kirjutas:
Nokia 3210 oli mu esimene telo millel vibra funktsioon olemas oli. Pole sellest ajast saati muud kasutanud.

Neil ei olnud veel originaalis vibramootorit. Ainult klemmid emaplaadil. Paigaldasin neid omal ajal päris palju ja aktiveerisin kaabliga menüüs.

Äkki ta sinu juures lasigi paigaldada?
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.09.2023 21:43:16 vasta tsitaadiga

Mul tekib see ärevushäire kuskil poes või mingis ettevõtte kontoris kui "nokia tune" röökima hakkab.
10+ aastat telefon mute peal. Vibra annab kellas ja telefonis märku. Notificationid muud ka maha keeratud, et iga FB messi peale surnuid ei ärataks.

Seega massive upgrade, mute nupp teha universaalseks kaameranupuks. Seda on pigem oodatud.
Vanad head fotoka ajad tulevad meelde.
PS. nüüd saab veekindla telefoniga ka rannavetes pilte klõpsida mis puuteekraaniga veidi keerulised olid.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.09.2023 22:00:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
rex kirjutas:
d3t kirjutas:
Nokia 3210 oli mu esimene telo millel vibra funktsioon olemas oli. Pole sellest ajast saati muud kasutanud.

Neil ei olnud veel originaalis vibramootorit. Ainult klemmid emaplaadil. Paigaldasin neid omal ajal päris palju ja aktiveerisin kaabliga menüüs.

Äkki ta sinu juures lasigi paigaldada?

Ei imestaks, sain kingituseks juba töötava vibramootoriga icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 22:44:13 vasta tsitaadiga

Võimalik, gsminfo tahvel oli huvitav koht.

indrpo kirjutas:
PS. nüüd saab veekindla telefoniga ka rannavetes pilte klõpsida mis puuteekraaniga veidi keerulised olid.

iPhone volume'i-nuppudega ei pildista?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.09.2023 23:02:54 vasta tsitaadiga

rex, uue nupuga saab kohe launchida sobiliku mode ja kasutada kui triggerit (muidu jah volume nupp vist trigeris teoorias kui kaamera juba lahti). Endale tundub põnev salvestada audio memosid kiirelt nupuvajutusega.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.09.2023 23:27:32 vasta tsitaadiga

Kasutaja kogemuse parandamine, lihtsalt ühe nupu abil.
Volume nupp pole pildistamiseks piisavalt intuitiivne ja eks see kaamera käivitamine märja telefoni või näppudega oli selline kunst.
Pole küll tihti vaja aga abiks uus võimalus.

Eks selgub siis kui uus telefon käe all.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 23:34:14 vasta tsitaadiga

indrpo, pro max teliasse üldse jõuab?
Ma näen vaid pro reklaami seal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 23:37:54 vasta tsitaadiga

Mul praegusel telefonil topeltklõps poweriga - kaamera lahti, päästik ekraanilt või ükskõik kumb volume. Lisanuppu küll ei igatse.

Diktofoni kasutaks ehk tõesti rohkem, kui ühe nupuga käivituks. Roolis tuleb tihti mõtteid, mis paraku kauaks ei jää.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 20.09.2023 03:55:32 vasta tsitaadiga

Minu arvates on telefon ja arvuti puhul täiesti OK, et inimestel nii erinevad personaliseerimise eelistused on. Ise eelistan samuti vaikust, ainult kõne ajal heliseb ja SMS annab ka tooniga märku, et uus sõnum tuli. Isegi meilide puhul ainult vibreerib. Äppide seadistuses on kõigil tilulilu maas. Mulle meeldib füüsiline Touch ID (Home) nupp. Vist SE2020 (+ 5G versioon) jääbki viimaseks füüsilise Home nupuga telefoniks. Hea mugav, multifunktsionaalne. Ekraaniluku avamisest kuni äppide käivitamise ning sulgemiseni, ainult vajuta üht nuppu. Oi...Hetkel tuli pähe, et see meenutab mulle Nokia vanemates telefonides kasutusel olnud Navi nuppu, mis põhimõtteliselt toimis samuti multifunktsionaalse põhinupuna kõikides telefoni menüüdes valiku tegemisel. SE2020 on piisavalt väike, et see mahub isegi teksataskusse või mujale tasku (kaitsekaaned on ümber). Inimenena, kes hindab telefoni puhul ainult seda, et saaks oma kommunkatsiooni põhivajadused lihtsalt ära teha, käib selline telefon küll. Ei pea alati ostma uusimat tippmudelit ainult nime pärast. Minu jaoks on see tarbeese, md saab selle kasuliku ressurssi ammendumiseni lõpuni kasutada. Alles siis kui kasutamine muutub ebamugavaks või nt katkimineku korral osutub kasulikumaks uus osta, siis ostangi uue. Vajaduspõhiselt, mitte iga paari aasta tagant.
Vaadates seda, kui kiiresti uusi seeriaid välja lastakse, pole ime et poodides ka vanu mudeleid on (jaemüüjad ei jõua vanu nii kiiresti maha müüa sest nendel endistel tippmudelitel on piisavalt soolane hind küljes, et igaüks ei torma ostma). Sellegipoolest saab generatsioonide vahetumist võtta positiivselt sest iga uue mudeliseeria tulekuga vanema põlvkonna mudelid odavnevad ehk hinnatundlikumad (nagu ka mina) saame ühel hetkel siiski ka parema kvaliteediga telefone kasutada.

T9-t ma ka ei kasuta. Telefoni rakenduses on otsepääs ka kontaktidele. Kontaktide äpis leiab kiiresti kõik vajaliku ja samuti on ka kõneregister suht pikk, kui ei eksi, siis viimased 20 sisse-välja tehtud kõned on listis, kui ise ära ei korista, siis kõige hilisem kõne asendatakse kõige värskeima numbriga. Sestap numbriklahvistikku lähebki vaja ainult siis, kui helistada numbrile mida kontaktide nimekirjas ei ole.


viimati muutis BA79 20.09.2023 11:15:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.09.2023 06:56:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
d3t kirjutas:
Lihtsalt täna on meil aasta 2023, enamus iPhone omanike kasutab mute switchi üks kord, et see mute peale panna ja siis ta sinna positsiooni ka aegade lõpuni jääb.

Vast siiski need, kel Apple'i kell käel ja/või ärevushäire.

Mingi häire jah. Ma ei tea ühtegi inimest kel telefon hääletu kogueg icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2023 11:59:16 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Minu arvates on telefon ja arvuti puhul täiesti OK, et inimestel nii erinevad personaliseerimise eelistused on. Ise eelistan samuti vaikust, ainult kõne ajal heliseb ja SMS annab ka tooniga märku, et uus sõnum tuli. Isegi meilide puhul ainult vibreerib. Äppide seadistuses on kõigil tilulilu maas.

Üsna ruttu võib selguda, et "eelistuse" taga on lihtlabane sõltuvus sellest, kas kõne või sõnumi taga on raha või ei.

4S oli mul viimane iPhone põhikasutuses ja mulle meeldis küll see füüsiline mute-nupp. Kasutasin pea iga päev, et taskust võtmata kinos, koosolekul vms vaikseks lükata. Konkreetselt ühes asendis sees ja teises väljas. Ei mingeid "intuitiivseid" menüüvalikuid. Tänapäeval kuuleb harjunud kõrv tegelikult vibra heli ka päris kaugelt ja häirivalt ära. Parem las laulab, kui et mööda kõva lauapinda põrinal tantsu lööb.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.09.2023 12:22:55 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
rex kirjutas:
d3t kirjutas:
Lihtsalt täna on meil aasta 2023, enamus iPhone omanike kasutab mute switchi üks kord, et see mute peale panna ja siis ta sinna positsiooni ka aegade lõpuni jääb.

Vast siiski need, kel Apple'i kell käel ja/või ärevushäire.

Mingi häire jah. Ma ei tea ühtegi inimest kel telefon hääletu kogueg icon_rolleyes.gif


Mul endal 99% ajast hääletu peal ja naisel 100% hääletu peal. Samas tean inimest kellel vist mitte kunagi ei ole hääletu peal...võibolla siiski kinos kasutab mute peal aga ei saa kindel ka olla, sest ple koos kinno sattunud:D
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.09.2023 12:38:50 vasta tsitaadiga

Kuidas sa siis kuuled kui keegi helistab? Või teil telefon nagu kehaosa, et igal sammul kaasas?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 20.09.2023 12:51:16 vasta tsitaadiga

rex See on subjektiivne ja sõltub inimese iseloomust, kas eelistab kellade vilede saatel päeva mööda saata või tahab rahulikumat keskkonda. Rahaga pole sel mingit pistmist, kui siis jah ainult niipalju, et kui mobiilset netti ei kasuta sest ei vaja seda siis liikvel olles pole ka seda tilulilu ehk teavitusi lihtsalt ei tule. Mul pole vaja kellegi ees eputada, et võtan taskust näiteks oma uhiuue IP15ProMax taskust välja ainult selleks et järgnevat sotsiaalmeedia teavitust kontrollida...
"Do Not Disturb" ehk "Mitte häirida" funktsiooni kasutan harva. Aga on olukordi kus see on vajalik. Tööintervjuudel ja ka ülikoolis ning kutsehariduskeskuses õppides paningi hääletu peale loengute ajaks.
Mind vibra ei häiri. Olen kuuldeaparaadiga inimene ja seda alati ei kuule, samas vibra aitab mürarikkas keskkonnas siis, kui ma jälle helinat ei kuule sest tuul puhub ja tekitab üleliigset müra võimendades kuuldeaparaadi mikrofonist kostuvat müra (Mürasummutus ei ole tegelikult kuuldeaparaatidel nii hea nagu reklaamitakse). Taskus telefon aga vibreerib ja saan aru, et kõne tuleb sisse, kuigi enamasti on väljas liikudes mul telefon kasutuses käed-vabad süsteemina siis vahet pole.

Ahjah, telefonihelinaks on mu IP SE2020 peal "Old Phone ring" ehk heliseb nagu 60'ndate fikstelefon. Enamik karjuvaid helinaid mulle ei meeldi, ei meeldi ka mingisugused techno, trance vms stiilis muusikaklipid, loomade häälitsused või linnulaulud nagu mõned inimesed oma helinana kasutavad. Aga ma ei hakka seepärast teiste valikuid maha tegema või sildistama eelarvamustega, miks keegi nii otsustas. Kui tahab siis kasutab nagu meeldib, igaühe oma asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2023 12:54:15 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Ahjah, telefonihelinaks on mu IP SE2020 peal "Old Phone ring" ehk heliseb nagu 60'ndate fikstelefon. Enamik karjuvaid helinaid mulle ei meeldi, ei meeldi ka mingisugused techno, trance vms stiilis muusikaklipid, loomade häälitsused või linnulaulud nagu mõned inimesed oma helinana kasutavad. Aga ma ei hakka seepärast teiste valikuid maha tegema või sildistama eelarvamustega, miks keegi nii otsustas. Kui tahab siis kasutab nagu meeldib, igaühe oma asi.

Mul oli seesama helin kõikidel iPhone'idel, kui kunagi kasutasin, nii et saame koos kenasti teiste valikuid maha teha.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2023 13:03:55 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:

Enamik karjuvaid helinaid mulle ei meeldi, ei meeldi ka mingisugused techno, trance vms stiilis muusikaklipid, loomade häälitsused või linnulaulud nagu mõned inimesed oma helinana kasutavad. Aga ma ei hakka seepärast teiste valikuid maha tegema või sildistama eelarvamustega, miks keegi nii otsustas. Kui tahab siis kasutab nagu meeldib, igaühe oma asi.
juba tegid maha. Läbi lillede.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 811, 812, 813 ... 832, 833, 834  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.