Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Jagged Alliance 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.08.2023 19:03:19 vasta tsitaadiga

jtz,
Spoiler Spoiler Spoiler


Vael, Minul Beastiga probleeme ei olnud. Yolo pani küll alati vaenlastele peale, aga sain ta ilusti päästetud, kutsus pärast külla küpsiseid närima, aga joinimis võimalust ta mulle ei pakkunud. On ta üldse palgatav?

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.08.2023 12:39:56 vasta tsitaadiga

Tahtsin näha kas Shadow ka noaga kellelegi pihta saab?
Kohe algul Gold kontot ei saand lahti, aga tegi 1. kaardi puhtaks siis sai Steroidile lisaks Shadow ka juurde. Kuni Ernie saare tornini oli päris lõbus- Shadow noppis üksikuid selja tagant ühe hoobiga ning Steroid hiilis ringi ja kiitis oma biitsepseid Arnie häälega. Steroid hakkis ka keset lahingut päris mitu vaenlast ära.

Jaaa siis hakkab pihtaFleatownis- absull kõik mu tüübid on pikali pimedas ja vihma käes künka taga.
Shadow nopib vaenlase vaikselt maha, teda EI avastata, aga millegipärast jooksevad kõik vaenlased täpselt mu peidukatesse peale. 3 Butcherit ümbritsevad Repositioning Phase ajal teisest kaardi otsast Steroid peale. Lased küll valangu AKst otae näkku sammu pealt. Butcheril ei lähe staatus Haavatud pealegi-60HP OTSE NÄKKU.

Egas midagi, savescum ja majja ning snaiprid kätte postele, siis tegi 4 vs 10 ära. Muidu 3 Butcherit lihtsalt bum rushisid üle, tee mis tahad, loobi granusid, snaipa pähe...
Xcom Crittereid jahtid oli ka lõbusam...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 24.08.2023 15:13:59 vasta tsitaadiga

Ei. Liitub sinuga Leegioni vastu = ei liitu sinu tiimiga ja sinu käsutada vaid edaspidi üle kaardi random lahingutel RNG "tuleb sind toetama" samamoodi nagu ta on seda senimaani oma metsades teinud.

tsitaat:
Vael, Minul Beastiga probleeme ei olnud. Yolo pani küll alati vaenlastele peale, aga sain ta ilusti päästetud, kutsus pärast külla küpsiseid närima, aga joinimis võimalust ta mulle ei pakkunud. On ta üldse palgatav?

_________________
Inflation Nation
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.08.2023 20:38:17 vasta tsitaadiga

Ma ei taha kellegi valikuid alvustada, aga olen kõikide odava otsa meestega mängu päris kaua mänginud ja oskan kommenteerida:

Stereoid - Kõige kallim mees seal, lvl1, üsna kasutu vend, temas ei ole nagu midagi head, peale arni hääle. Kangutab kaste ka lahti, aga tugevaid mehi on veel
Fox - Odavatest parim medic, MD on tema kõrval üsna hädine. Kui Larry käes, saadaks ma teda koju
Mouse - Metsiku AP'dega tibi ehk liigub palju. Täpsus annab soovida, aga treenitav.
Omyr - Peaks olema hea sniper, aga ei ole, seljakott ka väike. Mina skipiks.
Livewire - Must be tegelane. Ainuke kellel on hacking device. Igas normaalses sektoris on koht kus ta saab midagi häkkida, häkkimisel teenib kas raha või eelinfot. Oma palga teenib ise ära häkkimisel ja veel pealegi. Täpsus ei tundu hea, aga tegelikult laseb väga täpselt normaalse relvaga. Parandab hästi relvi ja hädapärast kõlbab medicuks ka. Väga hea tarkus ja asjade muukimis oskus. Seljakott olematu. Mul oli olukordi kus keegi teine ei avastanud kappidest/sahtlitest midagi ja kui tema mööda astus, ütles kohe, et seal on midagi head.
Kalyna - Peaks olema hea sniper, aga tegelikult on keskpärane. Mehaaniku oskused on normaalsed, aga eelnev on parem.
Igor - Peale selle, et ta koguaeg juua ei taha on tegelikult väga asjaliku tegelasega, väikse raha eest minu silmis parem kui stereoid. Liikumis punkte rohkem, tarkust rohkem.
MD - Mina tema skipiks. Peale meediku ei oska ta midagi.
Grizzly - Nagu Igor, super sõdur, eriti MG'dega. Eelistan teda Igori üle. Elu rohkem, tarkust rohkem.
Barry - teine must be. Pommid, rakettide mees. Mehaanilised oskused piisavad. Täpsus on piisav. Teda ei asenda isegi üle treenitud Larry.

See eeldab, et ise tehtud tegelane on Max leadershipiga.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.08.2023 12:31:47 vasta tsitaadiga

SilQ, Igor nagu nats parem kui Steroid?
Mul oli A- teamis Vicki snaipri kõrval põhiline kes igast asendist noppis. Winchesteriga hiilid lähemale, plõks maas. Pumpa kätte ja lisaliikumisega järgmised 2-3 maas.
Ja mis sest et eesliinil oli, tänu Gritile nõudis küige vähem ravitsemist.
Grit oli päris alguses bugine, siis sai 30+30HP lisaks, võis vabalt keset platsi jätta;)

Steroid oli lihtsalt lõbus VA poolest, noaga algussaarel ka sai pihta, enne kui Shadow avanes oli hea näha noaga mängu.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.08.2023 13:53:47 vasta tsitaadiga

Vael, Ta on odavam ja selle raha eest saab rohkem.

Järgmisi mehi pole kõike testinud. Vicki oma lockpickiga on ka kindlasti must be kui raha on.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.08.2023 16:01:52 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Vael, Ta on odavam ja selle raha eest saab rohkem.

Järgmisi mehi pole kõike testinud. Vicki oma lockpickiga on ka kindlasti must be kui raha on.

Steroid on odavam ja parem?
Liikuda Steroid ei jõua: 8-9 APga pole ses mängus midagi teha, tõused kivi tagant püsti ja ju a jääb väheks snaipriga laskmiseks. Kui kivi taha peitu ei jookse, siis bumrushivad AId su surnuks nagunii, vahet pole palju HPd on. Lasta ta ka ei oska, mis sest et MM on 90 kanti.

Samas Igori jätad 1x posti taha puhkama ja järgmine käik on 24AP võtta= teoreetiliselt 6 lasku MA Baxter pumpast, reaalsemalt 3-4 kindlat killi per round ja seda põhimetteliselt teise kaardi otsa. Corazoni juures pidin näiteks kogu meeskonda paar käiku järgi ootama, Igor Jõudis kõik ma nottida ja veel teise kaardi otsa. Samal ajal kui snaiprid ei teinud laskugi ja lihtsalt jalgu kasutult järgi lohistasid.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.08.2023 19:37:17 vasta tsitaadiga

Vael, Seda ma räägin, et Igor on parem.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.08.2023 13:40:04 vasta tsitaadiga

Olen ka veidi mänginud ja paar korda uuesti alustanud. Enda karakterit veel teinud pole, oleks korralik eelis ja min-maxing, aga pole seni vaja olnud ja pigem ei taha ka.

Selline päris hea starting lineup, mis mulle meeldib:
Barry, pole küsimustki nr1 pick - tohutult odav + demolition expert, lisaks geneereib tasuta granaate, millega saab algusest saati päris palju damage teha ja end kehvast situatsioonist välja päästa + saab liikuda peale shotguni või explosive viset. Ta ei kao kunagi rosterist.
MD - korralik Medic, teaching perk, muus osas on ta mul kotikandja ja comic relief + saab tavaliselt relva, mis on bipod (lamades max aim bonus) ja tema on see, kes sektorib või külge katab overwatchida või ilma. Ma lihtsalt Foxi ei talu icon_smile.gif järgmine kord vabalt võib kohe Thori ka võtta,sest ta ei ole combatis kasutu + on medic. Või mõne muu medicu, et huvitavam oleks.
Livewire - kui ironmani mängida, siis eriti kasulik, sest kui sul on Intel olemas näed vastaste possid mapil ära. Hiljem seda vaja pole, aga alguses pigem tuleb kasuks, lisaks mehaanikut vaja võib tema juba olla + saad alati inteli + lisaboonust häkkides - saab ka relva, kus enamasti lamades overwatchib, et keegi ei flankiks.
Monica "Buns" Sondergaard - keegi peab täpne ka olema, sniper ja stealthkiller. Selleks on Monica Buns, lisaks on tal teaching perk + vestlustes kasu + suudab olla ka backup medic.

Sellise 4-tiimiga ma olen alustanud, kohe kui võimalik võtan tavaliselt 2 kutti juurde et kaks tiimi oleks.. Üks tiim käib ja möllab teine siis treenib militiat alguses (2inimest), kui see tehtud siis 2 tiim muutub neljaseks ja möllab oma asjadega. Üks tiim pigem on väga combat focused ja käib uusi sektoreid püüdmas. Teine tiim on see, kes vajadusel roteerib ja muidu käib seljataga vastaste rünnakuid ära hoidmas + diamond shipmente + queste tegemas.

Lisakutid, kelle tavaliselt palganud:
Wolf - militia treenimiseks, sest tal on selleks suurepärane perk, mis aega tohutult kokku hoiab.
Ron “Raider” Higgins - mulle lihtsalt meeldib kõrge leadership + overall on head näitajad, küll tarbetult kallis, varem LDR mõjutas liikumiskiirust märgatavalt rohkem, nüüd nerfiti. Lisaks teen temaga tihti 2 sessiooni leadershipi õpetamist MD ja Bunsi peal, siis saavad ise ka normaalselt militiat treenida. Ilmselt pole must character, aga naljakas tedlassolik karakter.
Grizzly - odav ja hea do it all sõdur - istus MGga ja lihtsalt nottis vastaseid, MG sai nüüd nerfi vist, aga jah tegi oma töö ära ja teeb ka tulevikus.
Ilmselt palkaks ka järgmine kord - ta on lihtsalt nii odav + seljakotiks.

“Ice” Williams - Buns 3.0, teise tiim sharpshoote, põhijõud. Hea perk ka - kui esimene kord lahingu jooksul pihta saab, siis hüppab pikali ja ei saa damaget. Puhas damage dealer.
“Vicki” Waters - teise tiimi mehaanik, õigete relvadega ja väikese treeninguga on peaaegu Icega samaväärne lahingus, aga palju mitmekülgsem. Vajab veidi pikemat alginvesteeringut aga muidu on all-star.
Kõik explosion raamatud lähevad tema peale, koos perkidega väga hea combo.

Ootan veidi veel paar patchi ära ja ehk talvel võtan uuesti mängu käsile. Mõni DLC võiks ka tulla (roster veidigi suuremaks)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.08.2023 14:29:47 vasta tsitaadiga

Ertai, Ma medicuks ei võtt nüüd alustades kedagi. Limewire saab hakkama med 50. Ja lähen kohe Larryle peale pärast saab selle töö endale.
Päris palju rahvast oled võtnud, karmimate raskus astmetega ei saa kahjuks pidada nii palju ja tuleb leppida Free mercidega.

Panen spoileri kes ei taha, et mäng lihtsamaks läheks:

Spoiler Spoiler Spoiler



Free merc:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 29.08.2023 15:45:05 vasta tsitaadiga

Larry puhul soovitaks ennem tema treenimist otsustada kas soovid ta rehabile saata või ei kuna rehab muudab mehe perke ja statse. olulisim vast, et Rehab võtab elusi mehel vähemaks samas annab wisdomi arvestatavalt juurde. Muutub mehe jutt (karu jääb icon_biggrin.gif)

SilQ kirjutas:

Free merc:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Inflation Nation
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.09.2023 21:17:40 vasta tsitaadiga

Ma olen nõus, et medicu ei ole vaja alguses. Saab ka ilma hakkama. MD on nii odav, et ma ta siiski võtsin. Aga jah - tal pole üleliia tööd olnud, millega Buns või Livewire hakkama ei oleks saanud.

Mäng, kus ma hetkel kolmest save ist kõige kaugemal on 2.save, raskusaste Commando (ironmani peal pole)

Hetkel on täpselt 100k arvel + summa suurenemas.
kuupäev: 15 juuni 2001
Team1: Vicki, Flay, Ice, Larry (põhi ründejõud ja uute sektorite puhastaja, nemad väga ei questi, sest vastavate perkidega mercid on teises tiimis)
Team2: Buns, Barry, Livewire, Grizzly (1. questid 2. diamond shipmendid 3. muu)
ajutine Team3: Raider + MD (2x saanud leadershipi treeningut) - need kutid hetkel treenivad militiat igas võimaikus outpostis, aga siis mõlemad lisanduvad emba-kumba tiimi vastavalt vajadusele.

Kahe tiimiga on igal juhul palju operatiivsem tegutseda. Sa ei pea nii palju ala reisides ära katma = aega kaotama. Kui üks tiim on saanud sisse korralikult ja vajab aega, saab teine tiim samal ajal tegusid teha. Seega ma teen võimalikult kiirelt kaks tiimi, jaotus võib olla nii 4+2 või 3+3 ja siis esimesel võimalusel saada mõlemad tiimid minimaalselt 4. liikmeliseks, sest muidu läheb üsna karmiks.

Minu soodsa seisu aluseks on kaks põhimõtet:
1. eesmärk nr1 on alati prioriteediks võtta kaevandused, pmst kõik muu selle kõrval pole oluline seni kuni mul eesmärk saavutatud. Mõistuse piires muidugi - mapi keskele või teisse otsa ei lähe kohe, aga mängu alguses sai eesmärgiks kohe võimalikult kiirelt 3 kaevandust hõivata mõistliku aja jooksul
2. nr1 eesmärgi täitmiseks on ei jõua ma tihti nn tagalat kindlustada, selleks ongi mul kohe võimalikult algusest peale tiim2 (liikmete arv: 2, siis 3, siis 4) meest, kes tagalat kindlustab. See tiim on seni tulnud peale esimese-teise kaevanduse võtmist. 2 meest tundub jube vähe ja ongi, aga sain kuidagi hakkama enne kui kolmas liitus. Kui tugevam vastase patrull ründas, siis jätsin need 2 meest outpostidesse, kus oli max levelile treenitud militia.

Kui see tehtud, siis questid + muu + jälle tagala kindlustamine, kui team nr 1 on kaugele jõudnud.

Proovin ka võimalusel alati 2 nädala pikkusi lepinguid teha, et selle pealt raha kokku hoida.


SilQ kirjutas:
Ertai, Ma medicuks ei võtt nüüd alustades kedagi. Limewire saab hakkama med 50. Ja lähen kohe Larryle peale pärast saab selle töö endale.
Päris palju rahvast oled võtnud, karmimate raskus astmetega ei saa kahjuks pidada nii palju ja tuleb leppida Free mercidega.

Panen spoileri kes ei taha, et mäng lihtsamaks läheks:

Spoiler Spoiler Spoiler



Free merc:

Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Roadmap update - ootan ilmselt 1.3 ära ja siis korralik playthrough
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Jagged Alliance 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.