Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2023 17:32:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Zone läbi Planet.ee pakub .99 senti kuus hosting+ domeen. Ei ole just meeletu kulu. Aga ilmselt suur osa hot.ee ja online.ee lõpulistest kasutajatest ei saa aru, millest ma praegu kirjutasin...

_________________
--
Urmas
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.08.2023 17:38:04 vasta tsitaadiga

planet.ee oli kunagi sarnase lennuga kui hot.ee kuid suri vist samal põhjusel, läks tasuliseks. icon_biggrin.gif
oli seal isegi mingi pisike kudileht ja aadress. ajalugu.
Isegi ei mäleta millest see leht alguse sai, ilmselt samal ajal oli igale elanikule minunimi.pri.ee domeen tasuta ja selle sai suunata planeti serverisse vms.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2023 15:55:16 vasta tsitaadiga

Sel ajal olid kõik domeenid tasuta. Lihtsalt rohkem kui 1 näkku ei antud ja eraisik saigi ainult .pri.ee alla selle ühe ja ainsa enda nimele regada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2023 16:09:21 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
Zone läbi Planet.ee pakub .99 senti kuus hosting+ domeen.

Olgem täpsed, .99€ ikka. Või 99 senti.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2023 16:39:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ummiq kirjutas:
Zone läbi Planet.ee pakub .99 senti kuus hosting+ domeen.

Olgem täpsed, .99€ ikka. Või 99 senti.
icon_biggrin.gif Nojah, õigus!
_________________
--
Urmas
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 15.08.2023 17:51:19 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Zone läbi Planet.ee pakub .99 senti kuus hosting+ domeen. Ei ole just meeletu kulu. Aga ilmselt suur osa hot.ee ja online.ee lõpulistest kasutajatest ei saa aru, millest ma praegu kirjutasin...


Üldiselt on nii, et domeeni koos kõikide muude teenustega vajavad pigem äriinimesed. Tavakodanik, kes ei vaja oma tegemiste juures kodulehte ja veebiteenuseid, ei pea teenuspakkujate poolt esitatavate vee-ja elektriarvete vastuvõtmiseks domeeni registreerima. Üldiselt 10€ aastas pole palju, aga veebimajutusteenuste pakkujad tahavad ka sisuteenuste ja privaatserveri renditeenusega teenida a la' kõige väiksema mahuga teenuspakett 5€ kuus. kümpa siit, viiekas sealt ja nii ta läheb, et maksad tühja, tegelikku kasu saamata. Kui pidada oma domeeni, on see ka selline asi, et siis tulebki iga aasta domeeni registreeringut pikendada.
Tavainimese jaoks on ilmselt odavam kasutada mõnda tasuta meiliteenust, vajadusel kolides lihtsalt konkurendi platvormile üle, kui hakata ülal pidama domeeni millest tal 98% juhtudest mingit kasu pole- kordan veelkord, pean silmas tavainimesi, mitte ettevõtjaid ega IT-entusiaste.


viimati muutis BA79 15.08.2023 20:05:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.08.2023 18:27:48 vasta tsitaadiga

BA79, tõsi, tänapäeval muid võimalusi suhtlemiseks(n discord jms)
Hot maili sagi paar korda kuus tsekatud, et ametilikumad kirjad ära näha(arved, teenusemuudatuste teavitused, töölt mõni teade jne). Selleks pole mul vaja 60€ kuus maksta, rääkimata endale serveri ehitamisest.

-Rääkides serveritest, siis võtame näiteks Netflix või moblapaketid, samas suurusjärgus maksab nagu need norrakatest skämmerid saada üritavad. Aga andmemaht ja infrastruntuur taga on ju kordades keerulisem(vähemalt mobla op kes peavad mitusada masti üleval+ serverid+ muu "logistika" sinna juurde).

- ma oli isegi valmis kindla teenuse(aadress juba 20a probleemideta kasutusel eesti sisestel asjadel olnud) aga nagu ülam välja toodud näidete põhjal väita, siis mitte nii palju.

- kõige suurem mineja peletaba on norrakate ärieetika, esimese asjana visatakse mu vana hea postkasti avamisel ette kõige livtsama disainiga krediitkaardi sisestamise kast. 90% skämmeritest näeb ka rohkem vaeva disainimisel raha välja petmiseks. Oleks siis alustanud ala " tere tulemast uude ja täiustatud keskkonda kallis klient. Me anname endast parima jne, aga kahjuks ei näe võimalust tasuta jätkamiseks. Kui huvi jätkata, siis profiili alt leiab viisid teenuse aktiveerimiseks jne" .

- ok raha tahavad, disaini pole, aga vähemalt ToS on korralik? Loomulikult mitte, google translatega mingi suvaline tekst nopitud sinna. Midagi omalt poolt ei luba, aga kliendile panevad vastutuse ja raha nõuavad.

- kogu üritus jäta mulje nagu oleks lihtsalt maakalt tuldud suurlinnast raha välja petma.

Mugavuse ja turvalise teenuse eest oleks ju olnud nõus mingi raha välja käima olnud nõus, aga mitte selle eest mida praegu pakutakse.

Tänud Teliale käki keeramise eest. Ma loodan et teised peavad ka meeles tulevikus valikute tegemisel.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2023 13:05:10 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
ummiq kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Zone läbi Planet.ee pakub .99 senti kuus hosting+ domeen. Ei ole just meeletu kulu. Aga ilmselt suur osa hot.ee ja online.ee lõpulistest kasutajatest ei saa aru, millest ma praegu kirjutasin...


Üldiselt on nii, et domeeni koos kõikide muude teenustega vajavad pigem äriinimesed. Tavakodanik, kes ei vaja oma tegemiste juures kodulehte ja veebiteenuseid, ei pea teenuspakkujate poolt esitatavate vee-ja elektriarvete vastuvõtmiseks domeeni registreerima. Üldiselt 10€ aastas pole palju, aga veebimajutusteenuste pakkujad tahavad ka sisuteenuste ja privaatserveri renditeenusega teenida a la' kõige väiksema mahuga teenuspakett 5€ kuus. kümpa siit, viiekas sealt ja nii ta läheb, et maksad tühja, tegelikku kasu saamata. Kui pidada oma domeeni, on see ka selline asi, et siis tulebki iga aasta domeeni registreeringut pikendada.
Tavainimese jaoks on ilmselt odavam kasutada mõnda tasuta meiliteenust, vajadusel kolides lihtsalt konkurendi platvormile üle, kui hakata ülal pidama domeeni millest tal 98% juhtudest mingit kasu pole- kordan veelkord, pean silmas tavainimesi, mitte ettevõtjaid ega IT-entusiaste.


Oma VPS-s võid sa põhimõtteliselt teha e-posti aadressi kogu suguvõsale. Siis ei pruugigi see per kärss väga kallis olla. Pluss kui piisavalt storaget on, siis saad seda ka backupide jaoks kasutada.
Aga eks ta ole, medali teine külg on see, et kui kogu suguvõsale ja lisaks veel kümnele sõbrale seal e-posti teed, siis pead olema helldesk kõigile tädi Maalidele ja onu Heinodele, kes suguvõsas on ja kui juba teada kellele mingi IT murega sisse sõita, siis vaevalt nad ainult konkreetselt selle postkastiga soetud muredega piirduvad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2023 13:36:28 vasta tsitaadiga

Kõik ei pruugi tahta ka sugulase või tuttava hallatavas süsteemis olla. Kas siis andmete salastatuse või mitte šantažeeritavuse tõttu. Lähed haldajaga tülli ja järgmisel päeval postkast lukus ja/või eraelu laiali laotatud. Parem juba guuglile jagada ja neist sõltuda.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2023 14:06:21 vasta tsitaadiga

õige point, ega ise ka ei tahaks. Ei pea isegi tülli minema, mõne tegelase uudishimu võib lihtsalt suur olla.
Samas IT mehel peaks mingi eetika olema, et ei lähe võõrast postkasti vaatama või isegi kui mingit asja debugides kogemata midagi näeb, siis jätab selle enda teada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2023 14:35:13 vasta tsitaadiga

napoleon, ah lihtsalt teed vastava TOS’i ja võtad allkirja… icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2023 14:39:02 vasta tsitaadiga

Esimene aasta tasuta, teine 1€, kolmas 2€... Helldeskiks tasuline telefon, vaikselt laiendad kliendibaasi. Eks paljud ole nii ettevõtlust "garaažist" alustanud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2023 16:34:32 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
õige point, ega ise ka ei tahaks. Ei pea isegi tülli minema, mõne tegelase uudishimu võib lihtsalt suur olla.
Samas IT mehel peaks mingi eetika olema, et ei lähe võõrast postkasti vaatama või isegi kui mingit asja debugides kogemata midagi näeb, siis jätab selle enda teada.
Nojah.. "Palun tee mu piltidest kindlasti koopia" ja jätab ise pildid kaustadesse jaotamata.. igasugu huvitavaid asju märkab IT inimene ja pärast kliendil kätt ei suru millegi pärast.. lol.

Aga tõsi, see IT mehe eetika on kirjutamata reegel, mida iga inimene peaks järgima. Kahjuks mina ei usu, et enamus inimesi nii ausad on icon_wink.gif

_________________
--
Urmas
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 16.08.2023 23:11:08 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif E-mailindus on piisavalt isiklik asi, et seda ei saagi igaühega jagada. Veel vähem jagada mingit pilvekausta vms.
Isegi koduse arvutiga on see teema, et kes on kodus Admini "rollis" peakasutaja see saab kõik saladused oma elukaaslase/abikaasa kohta teada mis arvutis on (ühe erandiga muidugi sotsiaalmeediakontodel toimuv on kaitstud, kui parooli ei salvesta brauserisse, samuti kõik netilehed privaatrežiimis jäävad teadmata). OK, laste arvutikasutust peab kontrollima, aga täiskasvanute vahel peab olema usaldus. tean nt inimesi, kes on teinud omavahelise kokkuleppe et üksteise telefonis ei nuhi ja vastamata kõnesid ei kontrolli.
Samas juhtub, et oma topeltelu või salasuhet armukesega või mõnda teenusetarbimist peab varjama (alla 18 keelatud sisuga portaalid/filmid vms- kuhu krt raha kaob icon_lol.gif ), siis on ainus lahendus see et on eraldi arvutid või oma isikliku sisuga kaust krüptitud nii, et keegi teine ligi ei pääse.
Ei-maili või privaatserverit ühiselt jagades võib juhtuda et andmed lähevad kaduma või veel hullem, identiteet kaaperdatakse, sest teenuse haldur ei oska andmeid kaitsta.
Ainult seepärast on ettevõtetes ja asutustes üks admin, kellel on kõik ligipääsud, teised saavad piiratud õigustega ligipääsu vastavalt oma ametipädevusele või vajadusele. Kui kõik oleks ühine oleks igasugune segapuder ja kapsad ja võimatu kindlaks teha, kes lõpuks jama eest vastutab.

25 aastat tagasi tehti veel nt paberfotosid ja siis oli üsna riskantne lasta ilmutada intiimse sisuga fotosid. Tänapäeval klõpsutab igaüks oma telefoni ja heal juhul saadab oma pilveruumi ka koopiad neist- pole mingit privaatsuse rikkumist, igaüks ise vastutab selle eest kuhu ja mida, kuidas salvestab/arhiveerib.
Firmapidude läbufotod on ka ainus mille pärast osalised peaksid muretsema, kui IT töötaja diskreetseks jääda ei oska.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
layr
HV vaatleja
layr

liitunud: 01.05.2006




sõnum 17.08.2023 18:21:07 vasta tsitaadiga

Ajastu lõpp tõepoolest. Ootan huviga üllatusi kontodest mis ei meenu ja mille kirjeid paroolihaldustarkvaras pole.
napoleon kirjutas:
Ma õnneks polegi neid tasuta e-maile oma peamise e-mailina kunagi kasutanud. Alguses tegi üks hea tuttav enda hallatavas serveris postkasti(sai teist veel üle telneti pine-ga lugemas käidud, olid ajad) ja hiljem haldasin ise üht serverit, kuhu sai nii endale kui mõnele sõbrale postkast tekitatud. Nüüd on oma domeen ja VPS.... parem maksan oma lõunad ise kinni kui saan hiljem teada mis see tasuta lõuna tegelikult maksma läks icon_wink.gif

Ise meiliserverit kunagi ei haldaks, isegi hobi korras. Kõik on teostatav, aga ainuüksi IP puhtasse nimekirja töötamine ja seal hoidmine on töö. Ja see eeldab aadressi omamist. Spämmist ei hakka rääkimagi.
Oma domeen ja korralik meiliteenuse pakkuja on parem tee. Too pakib pillid kokku? Pole hullu, kolid oma kontodega mujale.
napoleon kirjutas:
ot:
Miks see POP3 siin mitmest postist läbi käib? IMAP võiks nagu by defult standard olla peale dialup ajastut.

Sest paljudel juhtudel, nt hot.ee konto mailide importimisel Gmaili, pole muud varianti. Sel juhul see "by defult" ei tule kõne alla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2023 07:56:40 vasta tsitaadiga

Tere,
Meil on peres neli e-posti online kontot. Kuidas ma saaksin nende allahindlusprogrammiga liituda? Mida teha, et allahindlusprogrammiga liituda? Minu e-kirjale pole nad seni vastanud! Võib-olla ma kiirustan liialt, aga siiski sooviksin ennem vastust, kui kontod lukku lähevad.
Kas keegi on nende allahindlusprogrammiga juba liitunud? Kui jah, siis kuidas see käib?
Ma sooviksin ise maksta aasta kõigi oma erinevate kontode eest ja rahu majas. Erinevad Kontod on nõnda - Mina, ema, isa, abikaasa. Kõik neli on erineva kasutajanimega ja mitmel on seal veel erinevad e-maili aadressid lisaks, mis on online üks tore võimalus.
Kõigil meil on seal sada asja ja põhjust, miks ei taha mujale oma erameili kontodega minna.
Online toe lehel on kirjas nõnda:
tsitaat:

Kui teil või teie majapidamisel on kolm või enam e-posti kontot, pakume allahindlusprogrammi.
Kui teil on kolm või neli e-posti kontot, peate maksma ainult kahe konto eest. Kui teil on viis või enam e-posti kontot, peate maksma kolme konto eest.
Selle allahindlus võimaluse kasutamiseks võtke ühendust meie Klienditoe.

Ehk ma sooviksin siis maksta nelja konto eest kahe hinna ja teha seda üksinda (ühe krediitkaardiga). Kuidas see käib, kas keegi teab täpsemalt?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 18.08.2023 08:15:56 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Tere,
Meil on peres neli e-posti online kontot. Kuidas ma saaksin nende allahindlusprogrammiga liituda? Mida teha, et allahindlusprogrammiga liituda? Minu e-kirjale pole nad seni vastanud! Võib-olla ma kiirustan liialt, aga siiski sooviksin ennem vastust, kui kontod lukku lähevad.
Kas keegi on nende allahindlusprogrammiga juba liitunud? Kui jah, siis kuidas see käib?
Ma sooviksin ise maksta aasta kõigi oma erinevate kontode eest ja rahu majas. Erinevad Kontod on nõnda - Mina, ema, isa, abikaasa. Kõik neli on erineva kasutajanimega ja mitmel on seal veel erinevad e-maili aadressid lisaks, mis on online üks tore võimalus.
Kõigil meil on seal sada asja ja põhjust, miks ei taha mujale oma erameili kontodega minna.
Online toe lehel on kirjas nõnda:
tsitaat:

Kui teil või teie majapidamisel on kolm või enam e-posti kontot, pakume allahindlusprogrammi.
Kui teil on kolm või neli e-posti kontot, peate maksma ainult kahe konto eest. Kui teil on viis või enam e-posti kontot, peate maksma kolme konto eest.
Selle allahindlus võimaluse kasutamiseks võtke ühendust meie Klienditoe.

Ehk ma sooviksin siis maksta nelja konto eest kahe hinna ja teha seda üksinda (ühe krediitkaardiga). Kuidas see käib, kas keegi teab täpsemalt?
Seal on kirjas, et tuleb ühendust võtta klienditoega. Nii käibki.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.08.2023 08:34:16 vasta tsitaadiga

Ja see klienditugi on piin. 7 päevaga ei suuda teha vigase konto taastamist icon_lol.gif
Väga mõtleks kui seal midagi plaan edaspidi hoida on icon_confused.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2023 09:06:04 vasta tsitaadiga

[quote="Dirty Harry"]
UrmasP kirjutas:
Seal on kirjas, et tuleb ühendust võtta klienditoega. Nii käibki.

No eks ma lugeda ikka mõistan ja ühendust on ka juba võetud tükk aega tagasi! Kui ma üksi oleksin, siis ma kannataksin veel, olen üpris kannatlik. Aga teised pereliikmed tahavad minult vastuseid, mida mul kahjuks pole veel neile anda.
Kas kellegagi on samal teemal siit ühendust võetud ja oskab ehk vastata, kuidas see neil käib? Või olen ma tõesti esimene sellise sooviga? Ma saan aru, et klienditoele on palju küsimusi ja vastamine võtab aega, aga kui kontod lukku lähevad, siis see küll tore ei ole.
Meil on veel aega, see on õige. Seega ootan pikalt edasi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.08.2023 09:11:17 vasta tsitaadiga

Rega kõik oluline gmaili peale. Ja tõsiselt mõtle mõne kohaliku pakkuja peale. Lisaks kui pilte ja videosid teed, siis pigem võta MS365. Saad rahulikult guest kasutajaga neile pilte ja videosid jagada.
5 jeuri pole see teenus kuskilt otsat neil väärt.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2023 09:57:27 vasta tsitaadiga

[quote="UrmasP"]
Dirty Harry kirjutas:
UrmasP kirjutas:
Seal on kirjas, et tuleb ühendust võtta klienditoega. Nii käibki.

No eks ma lugeda ikka mõistan ja ühendust on ka juba võetud tükk aega tagasi! Kui ma üksi oleksin, siis ma kannataksin veel, olen üpris kannatlik. Aga teised pereliikmed tahavad minult vastuseid, mida mul kahjuks pole veel neile anda.
Kas kellegagi on samal teemal siit ühendust võetud ja oskab ehk vastata, kuidas see neil käib? Või olen ma tõesti esimene sellise sooviga? Ma saan aru, et klienditoele on palju küsimusi ja vastamine võtab aega, aga kui kontod lukku lähevad, siis see küll tore ei ole.
Meil on veel aega, see on õige. Seega ootan pikalt edasi?


Ma soovitan soojalt esimese kuu ära maksta ja siis tegeleda kolimisega teise keskkonda. 5€ tasumisega saad 30 päeva lisaaega kolimisele. See teenus ei ole kuskilt otsast väärt raha maksta. Mis sa arvad, et hulgi ostes saad kõvasti odavamalt kui 5€ kuus. Juba see, et aastane pakett maksab peaaegu sama palju kui iga kuu 5€ maksta, näitab, et eriti allahindlusi ei tehta.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2023 10:00:34 vasta tsitaadiga

täna tuli siis selline mail, huvitav paljud selle õnge lähevad icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

kujundus klapib suht hästi uue postkastiga, ainult need kirjavead vb reedavad, aga ka need ei päästa, kui uus site on juba eos kirjavigu täis
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2023 11:09:36 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma soovitan soojalt esimese kuu ära maksta ja siis tegeleda kolimisega teise keskkonda.

Esimese maksega annad kaardi andmed, edasi nad saavad juba ise hakkama... Tasub olla valmis kaardi vahetamiseks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
layr
HV vaatleja
layr

liitunud: 01.05.2006




sõnum 18.08.2023 12:30:19 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
täna tuli siis selline mail, huvitav paljud selle õnge lähevad icon_wink.gif
kujundus klapib suht hästi uue postkastiga, ainult need kirjavead vb reedavad, aga ka need ei päästa, kui uus site on juba eos kirjavigu täis


See üks väheseid kordi kui teatud hulk kirjavigu teeb asja usutavamaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.08.2023 12:32:02 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
pois11 kirjutas:
Ma soovitan soojalt esimese kuu ära maksta ja siis tegeleda kolimisega teise keskkonda.

Esimese maksega annad kaardi andmed, edasi nad saavad juba ise hakkama... Tasub olla valmis kaardi vahetamiseks.

See tundus ka kahtlane. Igal väiksemalgi epoel on ridamisi pangalinke ja arvel tasumised jms võimalused olemas. Aga suurel firmal kes tegeleb laienemisega ei ole peale odava pop up kaardiandmete akna muid võimalusi....

Päris hea äri- võtad mitme(saja) kümne tuhande inimese kontod pantvangi ja kogud krediitkaardi andmeid järjest.

Aga mis usaldusväärsemaid mailikontode saite on sõelale jäänd?
Google ja MS ei taha kasutada, sest tahavad end igale poole külge pookida( n. kui panen Edge käima et amazon Prime vaadata ,siis mingi hetk hakkab hädaldama, et kontosse ei saa sisse logida, ja pillub hüpikaknaid keset filmi ette, samuti läbustab notification centerit. Default browser on FF, eks see neile ei meeldi).
Google teeb ka ise mis tahab, üritasin Service alt vahepeal isetegevust vähendada aga tulutu teg2vus, järgmise uuendusega tõmbab kõik abilised ujesti käima.
Yahoo on spämmi täis, ja sisselogimine paistab kahtlane, ilma igasuguse FA2 hoiab end sees isegi päradt log outi.

Olekski vaja midagi konkreetset, lükkad private aknas/ linuxis salasõna sisse, vaatad mailid üle ja siis välja.
Ses suhtes täitis online hästi oma eesmärki, selle 1 primary pswd saab pähe tuubitud küll...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.