Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 232, 233, 234  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 12:59:07 vasta tsitaadiga

Kusjuures google translate küll enamvähem tõlgib, aga saksa keelest oleks teatav kasu kuna amazon.de või ebay.de lehelt võib kohati leida asju soodsamalt ja/või kiiremini kätte saada kui .com või co.uk lõpuga lehtedelt icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.05.2023 13:08:14 vasta tsitaadiga

See on küll ikka tõsine kasu icon_lol.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 13:08:24 vasta tsitaadiga

Vene keel ei kao kusagi koolidest....seda läheb veel sajand vaja, nii et unustage see teooria ära, et võiks õpetamise lõpetada.
Seda keelt räägib siit hinani enamus riike, kaukaasiad jne.
Prantslased on ülbed, nemad peale oma keelt ei suvatse rääkida, aga keelte oskus tuleb alati kasuks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.05.2023 13:08:45 vasta tsitaadiga

See on juba ammu teada, et .com või .co.uk lehtedelt on mõtet tellida ainult siis kui üheltki Euroopa Liidu omalt ei saa.
Kus juures Ebay on ühine süsteem, peab konkreetse pakkumise juures vaatama, kus see asub. Vahet pole, mis lõpuga lehel oled.

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 23.05.2023 13:14:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kusjuures google translate küll enamvähem tõlgib, aga saksa keelest oleks teatav kasu kuna amazon.de või ebay.de lehelt võib kohati leida asju soodsamalt ja/või kiiremini kätte saada kui .com või co.uk lõpuga lehtedelt icon_wink.gif
amazon.de saab juba ammu lülitada ingliskeelseks. Ja ingliskeelseid tootenimesid suudab otsing ise ka vajadusel saksakeelseks muuta. Ning toodete kommentaaride juures on ka 'Translate to english' nupp olemas.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 13:21:43 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kusjuures google translate küll enamvähem tõlgib, aga saksa keelest oleks teatav kasu kuna amazon.de või ebay.de lehelt võib kohati leida asju soodsamalt ja/või kiiremini kätte saada kui .com või co.uk lõpuga lehtedelt icon_wink.gif
amazon.de saab juba ammu lülitada ingliskeelseks. Ja ingliskeelseid tootenimesid suudab otsing ise ka vajadusel saksakeelseks muuta. Ning toodete kommentaaride juures on ka 'Translate to english' nupp olemas.


Chrome tõlgib kogu lehe ka ära kui vaja. Venekeelsed ka muuseas. Aga see pole point kas oskan mingit automaattõlget kasutada.

Aga mkay, saan aru, et vene keele oskus on meil siin must have ja eesti keele oskus mahub võib-olla napilt nice to have kategooriasse.
Rohkem sel teemal arvamust ei avalda, sain meelsusest juba aru.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.05.2023 13:45:05 vasta tsitaadiga

Hea, et saime selgeks selle teema. Võtame järgmise
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 23.05.2023 13:52:00 vasta tsitaadiga

Kas korteriühisute juhatausse kuulumine liigitub "äriühingu juhatusse" kuulumise alla?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 13:58:06 vasta tsitaadiga

Oleneb mida äriühingu all mõtled. Nad on juriidiline isik. Äriga samas ei tegele
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 14:00:04 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Kas korteriühisute juhatausse kuulumine liigitub "äriühingu juhatusse" kuulumise alla?


Mis on kontekst ehk miks küsid? KÜ on seaduse järgi põhimõtteliselt MTÜ alamliik ehk pole äriühing. Samas mõni võib seda ka muud moodi tõlgendada kuna äriregistris see ju kirjas on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 14:14:06 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ma ei tea mitmendat korda peab meelde tuletama, et meil on siin praegu äsja riiki saabunud arvestatav kogus ukrainlasi, kellest paljudel kas ongi emakeel vene keel või on see ainus võõrkeel milles nad on võimelised kohalikega soravalt suhtlema. Mitmed valdavad küll ka inglise keelt rahuldavalt aga ei saa loota et see on universaalne, eriti kui tegu on vanemate inimestega. Ma ei tea aga mina ei suuda näo järgi eristada, kes on terrorist ja kes on põgenik. Igaks juhuks eeldan, et kui ollakse viisakas, siis võiks käituda pöördujaga nagu inimene.

Järgmisena tulevad mingid moslemid ja mustanahalised ning siis on OK, kui peame lisaks vene keelele hakkama ka araabia või mingis suahiili keeles rääkima?
M00t kirjutas:
Mina, kui vene keele mitteoskaja ei erista kohalikku ukrainlast venelasest mitte kuidagi, kui nad just ise ütlema ei tule, et Ukrainast on. Räägivad sama keelt ja joovad-laaberdavad mõlemad ühtmoodi.

See on küll nüüd vihakõne icon_eek.gif
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 23.05.2023 14:18:41 vasta tsitaadiga

napoleon, vaja mingisse ankeeti täita, et kas ma kuulun äriühingusse või mitte. (täpselt selles sõnastuses)
Mingi taustauuringu ankeet.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.05.2023 14:19:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
netcat kirjutas:
Ma ei tea mitmendat korda peab meelde tuletama, et meil on siin praegu äsja riiki saabunud arvestatav kogus ukrainlasi, kellest paljudel kas ongi emakeel vene keel või on see ainus võõrkeel milles nad on võimelised kohalikega soravalt suhtlema. Mitmed valdavad küll ka inglise keelt rahuldavalt aga ei saa loota et see on universaalne, eriti kui tegu on vanemate inimestega. Ma ei tea aga mina ei suuda näo järgi eristada, kes on terrorist ja kes on põgenik. Igaks juhuks eeldan, et kui ollakse viisakas, siis võiks käituda pöördujaga nagu inimene.

Järgmisena tulevad mingid moslemid ja mustanahalised ning siis on OK, kui peame lisaks vene keelele hakkama ka araabia või mingis suahiili keeles rääkima?



No eks sina oled lõpuks see, kes peksa saab, kuna ajad taga oma õigust araabia ja suahiili keelt mitte osata. Kahjuks on ka seda keelt rääkivaid inimesi arvestatav hulk varsti meie ühiskonnas. Mina olen valinud oskuse seda keelt osata, teeb olme märksa lihtsamaks. See pole vastutulek mitte neile, vaid iseendale.


/s
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 14:22:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Järgmisena tulevad mingid moslemid ja mustanahalised ning siis on OK, kui peame lisaks vene keelele hakkama ka araabia või mingis suahiili keeles rääkima?


Keegi ei öelnud, et sina pead nende keeles rääkima. Mind muuseas tõsiselt häirib see, et ma ei saa aru kui nt bussis mingi kamp araablasi või nigeerlasi plätrab omavahel. Mitte et nad ei tohiks. Või et mul oleks kavas nende keelt õppima hakata. Lihtsalt et ümbritsevates signaalides orienteerumine on alati parem kui mitte. Aga kui tahad endale meelega händikäpi tekitada siis oma asi muidugi. Lihtsalt et praegu keskealiste seltskond on kõik koolis rohkem aega vene keele tundide peale raisanud kui see tervislik oleks ja kui peale seda on ette näidata vaid "ma saan paarist sõnast aru ja põmst ei taha seda ka tunnistada" siis võiks kasvõi enda kaotatud ajast kahju olla
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 14:26:32 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
napoleon, vaja mingisse ankeeti täita, et kas ma kuulun äriühingusse või mitte. (täpselt selles sõnastuses)
Mingi taustauuringu ankeet.


No siis ma soovitaks nii, et vasta ei ole ja kui kuskil mingi kommentaari lahter on, siis sinna lisa märkus, et KÜ pole äriühing, aga sinna kuulud.
Mina teeks igaks juhuks nii, siis ei saa pärast öelda, et miskit varjanud oled kui mõni tibin sind nime järgi googeldades KÜ juhatuses leiab.

Edit:
netcat kirjutas:
Lihtsalt et praegu keskealiste seltskond on kõik koolis rohkem aega vene keele tundide peale raisanud kui see tervislik oleks ja kui peale seda on ette näidata vaid "ma saan paarist sõnast aru ja põmst ei taha seda ka tunnistada" siis võiks kasvõi enda kaotatud ajast kahju olla


Noh esiteks ega see 11 aastat vene keelt õppida vabatahtlik polnud.
Aga selline lugu siis, et läksin 1. klassi. Lugeda, kirjutada ja arvutada juba kuigipalju oskasin, kunstiõpetus väga ei meeldinud, kuid sain kuidagi hakkama. Aga olin paar kuud koolis käinud kui hakkasin poppi tegema. Kordan, 1. klassis. Alguses ainult nendel päevadel kui vene keele tund oli, aga kuna õpetaja hakkas küsima miks ma neil päevadel koolis polnud, siis lõpuks ei läinud üldse kooli. Üle kuu aja läks nii enne kui koolist vanematega ühendust võeti ja siis mind jälle kõrvupidi kooli veeti. Noh edasi väga palju poppi ei teinud, aga ega see vene keel ei meeldinud ikka kohe üldse. Kuidagi vedasin end läbi. Keskkoolis oli veel vene kirjandus ka. Oeh, no ei lugenud ma ühtegi venekeelset raamatut, kuskilt sain eestikeelsed kokkuvõtted et enamvähem teaks mis seal toimus ja elasin õpetaja heast südamest kuna reaalainetes olin tugev ja rumal oleks mind selle pärast reaalkooli reaalklassist välja visata, et ma ei tea mis a'la raamatus lits nähvitsaga kirjas oli.
Vot nii oli mul kooli ajal vene keelega. Spikerdada oskasin, seega kui kontrolltöö oli ainult sõnade peale, siis nendega sai hakkama.

Aga üks hea asi oli selle popitegemise juures ka. Pidin ju "koolis" olema st. koju minna ei saanud enne kui "tunnid on läbi". Kuukaart oli ja mis ma siis ikka tegin - sõitsin erinevate bussidega niisama ringi. Nüüd tean siiani üsna hästi, mis number buss/troll/tramm kuhu sõidab isegi kui pole sellesse kanti asja olnud icon_biggrin.gif


viimati muutis napoleon 23.05.2023 14:44:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 14:29:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
M00t kirjutas:
Mina, kui vene keele mitteoskaja ei erista kohalikku ukrainlast venelasest mitte kuidagi, kui nad just ise ütlema ei tule, et Ukrainast on. Räägivad sama keelt ja joovad-laaberdavad mõlemad ühtmoodi.

See on küll nüüd vihakõne icon_eek.gif

Ma ei öelnud, et joomine ja laaberdamine negatiivne asi on.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.05.2023 14:35:02 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Aga kui tahad endale meelega händikäpi tekitada siis oma asi muidugi. Lihtsalt et praegu keskealiste seltskond on kõik koolis rohkem aega vene keele tundide peale raisanud kui see tervislik oleks ja kui peale seda on ette näidata vaid "ma saan paarist sõnast aru ja põmst ei taha seda ka tunnistada" siis võiks kasvõi enda kaotatud ajast kahju olla


Nii on. Minu lennus oli 100 lõpetajat, vene keelt oskas neist 1, kuna kodune keel oli vene keel.

Kui sa oled üleskasvanad ja koolis käinud kohas kõik räägivad eesti keelt, telekast tuli eesti, inglise ja saksakeelseid saateid, siis on täiesti normaalne, et ei hakkagi külge midagi.
Täielikult maha visatud aeg.


Samas sõbrad elasid lasnas ja käisid seal koolis, samuti ei oska vene keelt. Teised kesklinnas ja koolis ka seal, samuti ei oska venekeelt. Mõnele on hiljem tööga midagi külge hakanud, aga suur enamus ei pmst. ei oska midagi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 23.05.2023 14:36:27 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ka-la kirjutas:
napoleon, vaja mingisse ankeeti täita, et kas ma kuulun äriühingusse või mitte. (täpselt selles sõnastuses)
Mingi taustauuringu ankeet.


No siis ma soovitaks nii, et vasta ei ole ja kui kuskil mingi kommentaari lahter on, siis sinna lisa märkus, et KÜ pole äriühing, aga sinna kuulud.
Mina teeks igaks juhuks nii, siis ei saa pärast öelda, et miskit varjanud oled kui mõni tibin sind nime järgi googeldades KÜ juhatuses leiab.


Midagi sellist tegingi. Äriseadustiku kiirelt sirvides tundub et korteriühistu siiski äriühinguks ei ole.

tsitaat:
(1) Äriühing on täisühing, usaldusühing, osaühing, aktsiaselts ja tulundusühistu. Seaduses võib ette näha ka teisi äriühinguid.


ning sealt edasi

tsitaat:
«§ 4. Ühistu liigid
Ühistud jagunevad:
1) tulundusühistud kui äriühingud: tarbijate ühistud, tootjate ühistud, laenu- ja hoiuühistud, ühistupangad, kindlustusühistud ning muud tulundusühistud;
2) mittetulundusühistud kui mittetulundusühingud: aiandus-, suvila-, garaaži-, korteri-, majaomanike ja muud mittetulundusühistud.».
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 14:37:43 vasta tsitaadiga

Vene keelega on enamusel vist see jama, et kui pole praktikat, siis laheb meelest ara. Eriti just raakimise ja kirjutamise osa. Aru saab ikka.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 23.05.2023 14:44:42 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ka-la kirjutas:
napoleon, vaja mingisse ankeeti täita, et kas ma kuulun äriühingusse või mitte. (täpselt selles sõnastuses)
Mingi taustauuringu ankeet.


No siis ma soovitaks nii, et vasta ei ole ja kui kuskil mingi kommentaari lahter on, siis sinna lisa märkus, et KÜ pole äriühing, aga sinna kuulud.
Mina teeks igaks juhuks nii, siis ei saa pärast öelda, et miskit varjanud oled kui mõni tibin sind nime järgi googeldades KÜ juhatuses leiab.

ära nüüd üle ka pinguta. pärast võid ju rahulikult öelda, et ei saanud küsimusest aru kui ei ole olnud lahti seletatud mida mõne küsimusega mõeldakse.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 14:50:43 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
napoleon kirjutas:
ka-la kirjutas:
napoleon, vaja mingisse ankeeti täita, et kas ma kuulun äriühingusse või mitte. (täpselt selles sõnastuses)
Mingi taustauuringu ankeet.


No siis ma soovitaks nii, et vasta ei ole ja kui kuskil mingi kommentaari lahter on, siis sinna lisa märkus, et KÜ pole äriühing, aga sinna kuulud.
Mina teeks igaks juhuks nii, siis ei saa pärast öelda, et miskit varjanud oled kui mõni tibin sind nime järgi googeldades KÜ juhatuses leiab.

ära nüüd üle ka pinguta. pärast võid ju rahulikult öelda, et ei saanud küsimusest aru kui ei ole olnud lahti seletatud mida mõne küsimusega mõeldakse.


Ma ei tea konteksti, seega parem teha valik kindlamale poolele. Ma ise üldse helistaks ja küsiks mis sellega mõeldud on kui on mingi pädev otsekontakt.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.05.2023 14:51:40 vasta tsitaadiga

Ekstreem. HV foorumile kohane. Ühest lihtsast asjast järjekordne suur probleem
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.05.2023 14:54:06 vasta tsitaadiga

Ma lisaks igaks juhuks karistusregistri väljavõtte ka. Et oleks kindel.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 14:57:20 vasta tsitaadiga

Varsti tuleb krediidiregister, siis saab selle väljavõtte ka lisada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.05.2023 14:59:14 vasta tsitaadiga

viilma käest paturegister ka võtta
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 232, 233, 234  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.