Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2023 12:28:25 vasta tsitaadiga

Polegi sinna rappa levi vaja. Saad kiirgusevaba loodust nautida.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2023 12:45:41 vasta tsitaadiga

Kui levi kehv, siis peaks ju mobla enda vastuvõtja võimsus suurenema. Suurem kiirgus pigem sellest icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 24.04.2023 13:09:05 vasta tsitaadiga

Huvitav et eile Tartus näitas telo 5G levi, samas Tallinnas mitte. Või siis teletorni ümbruses see Telia 5G veel ei levi?

OK, Telia 5G leviala kaarti vaadates olen siiski leviala piiri peal. Ja 5G on täiesti kenasti ka olemas, S23 sinder lihtsalt ei näita 5G märki juhul kui wifi on samal ajal sees.
Kiiruseks näitab 200+ alla ja 20+ ülesse. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2023 14:41:11 vasta tsitaadiga

Sarnased numbrid tulid mul hetkel 4G võrgus (264/53). 5G peaks ikka oluliselt rohkem tulema ju?
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0512
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2023 14:45:09 vasta tsitaadiga

Peaks, aga kas tuleb icon_lol.gif
Juba 4G puhul oli ju hala, et masti link liialt lahja, siis sai ka pugeda seadmete arvu taha, aga 5G puhul ka see ju suurem
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 24.04.2023 15:05:11 vasta tsitaadiga

Võibolla selektiivklaas mõjutas veidi. 2m eemal terassilt sain 360/70 kätte. See on siis ~1km otsenähtavusega teletornist. Samas Telia 5G kaarti järgi on see suht leviala piir ka minu suunas.
Testimiseks kasutasin OpenSignal äppi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.04.2023 19:01:21 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Mõttes? Paljud telefonid mida Telia ise ei müü ei oma VoLTE tuge, sõltumata nende vanusest. Ehk 4G andmeside on kenasti olemas aga kõned kukuvad 2G peale edaspidi.


Põhimõtteliselt olen sama meelt.

Mul on ka 4G võimekusega telefon, aga ma ei kasuta sellega enamasti mobiilset netti. Väga harva kui läheb vaja siis korraks lükkan sisse. Siiani on 3G režiimis paremini hakkama saanud kui 4G-s. Varem sellest juba foorumis kirjutanud ja üle kordama ei hakka.
Ultra-hüper nutitelefoniga kõnesides ajas tagasi nii umbes 30 aastat. Jah ma tean, et HD-kõnesid teha ei saa, aga minu jaoks on tähtsam kõneside säilimine, kui mobiilne internet.

Rohkem mõjutaks võib-olla kui peaks mobiilset netti tööasjus kasutama. Need, kellel see mure on, saan neist hästi aru. Tunnen kaasa kui asi läheb kehvemaks kui 4G levi juhtumisi pole piisavalt.


Päriselt vabandan sellele kommentaarile vastamast.
Kui mul kunagi sunniviisiliselt Tesla on, siis hoian ka pagassis enamasti diiselgeneraatori sees, väga harva läheb elektrit ja akusid vaja icon_biggrin.gif

Mul tekkis aga küsimus, kui sa hoiad telefonis sees 2G/3G/4G/5G kas on kõnesidekvaliteedis vahe, kui sa hoiad sees ainult 2G/3G ja vastan, et on küll. Misiganes oludes, isegi leviaugus on telefoni sätete piiramine kahjulikum.
Lisaks pane alati VoWifi sisse, saad ka "pommivarjendis" helistada kui wifi on.

Kui keegi väidab, et aktiivse kõne liikumine tehnoloogiate vahel on pidev probleem, siis kogemus ütleb, et pigem harukordne. VoWifi liigub VoLTEsse ja sealt liikus ka 3G ja 2G peale, häälest oli aru saada.
Kus võib olla, xG kõnede vahel kui paned pika kõne tartust tallinnasse jms. seal vahetab telefon mitte ainult sagedusi aga ka mitmeid haldusvõrgu piirkondi.. näiteks. Sõltub igast olust.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2023 15:20:18 vasta tsitaadiga

kas telia koduinternetile ka pakkumisi teeb, kui leping lõpetada?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 27.04.2023 16:18:33 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Kui mul kunagi sunniviisiliselt Tesla on, siis hoian ka pagassis enamasti diiselgeneraatori sees, väga harva läheb elektrit ja akusid vaja icon_biggrin.gif

Mul tekkis aga küsimus, kui sa hoiad telefonis sees 2G/3G/4G/5G kas on kõnesidekvaliteedis vahe, kui sa hoiad sees ainult 2G/3G ja vastan, et on küll. Misiganes oludes, isegi leviaugus on telefoni sätete piiramine kahjulikum.
Lisaks pane alati VoWifi sisse, saad ka "pommivarjendis" helistada kui wifi on.

Kui keegi väidab, et aktiivse kõne liikumine tehnoloogiate vahel on pidev probleem, siis kogemus ütleb, et pigem harukordne. VoWifi liigub VoLTEsse ja sealt liikus ka 3G ja 2G peale, häälest oli aru saada.
Kus võib olla, xG kõnede vahel kui paned pika kõne tartust tallinnasse jms. seal vahetab telefon mitte ainult sagedusi aga ka mitmeid haldusvõrgu piirkondi.. näiteks. Sõltub igast olust.


1. Kui elektriauto on, aga selle aku ei kesta piisavalt siis ongi vaja head laadimisvõrku või oleks vaja vähemasti mingit paremat energiasalvestustehnoloogiat, mille abil saaks pikemaid vahemaid sõita ka meie kliimas. Iroonilisel kombel kui panna mobiilse interneti uued põlvkonnad elektritaristu rolli nt laadijatena ja mobiilid elektriautode rolli, siis saame enamvähem samasuguse tulemuse. Kui võrku pole ja 1kwh laadimise hind on sigakirves siis ei vea välja. Mis elektrigeneraatorisse puutub, siis on olemas hübriidmootoritega autod ja selles võrdluses on bensiinigeneraatoritega elektriautod linnapildis täitsa olemas. Aga ka hübriid on veel liiga kallis, et seda igaüks ikka ei osta. Nii nagu Tesla pole kohustuslik, pole kohustust hoida ka telefoni 4G-s sest koguaeg käib üks reklaamimaiguline pushimine. Fakt, et 4G ei levi igal pool on täiesti tõestatud ju. See, et osades kohtades jääb levikvaliteedi tagamine ka hoone või territooriumi valdaja valmisoleku taha on teine teema. Ma ei pea ju oma koju panema 4G lisasaatjat... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
2. VoWifit ei ole võimalik igal pool kasutada sest igal pool pole avalikku Wifit kus seda sellisel kujul kasutada saaks nagu see mõeldud on.
3. Minu kogemus on, et 2G/3G levipulgad on kas max või 5-st pulgast 4 pulka ehk umbes 80% . 4G on lihtsalt nutune! Miks ma pean vägisi hoidma oma telefoni 4G-s kui isegi mu enda kodus 4G ei levi? eusa_wall.gif Oma kodus kasutan mobiiliäppe üle koduse WiFiruuteri neti. Kõned teen niikaua kui saab 2G/3G võrkudes ja saab hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 27.04.2023 16:32:55 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
kas telia koduinternetile ka pakkumisi teeb, kui leping lõpetada?


mõni aeg tagasi mulle vähemalt tehti..
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Inflation Nation
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2023 16:58:58 vasta tsitaadiga

jtz kirjutas:
hondaa kirjutas:
kas telia koduinternetile ka pakkumisi teeb, kui leping lõpetada?


mõni aeg tagasi mulle vähemalt tehti..
Spoiler Spoiler Spoiler

Tänud, pean ka selle tee läbi käima. kahjuks ainult telia uues kodus saada icon_sad.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.04.2023 17:17:13 vasta tsitaadiga

BA79, Ainult üks vastus, tule ajaloost välja. 4G ja 5G muutub iga päev. VoLTE on täna minu tunde järgi parem kui 2G ja 3G kunagi olid. Liigu mõnes rabas vahelduseks. Tihti tekib mõnel sisemine tunne, et krt küll see dialup katkes omal ajal, aga ajad muutuvad.
Ja ma julgen kinnitada, et mõnes kodus on jätkuvalt leviauk igas osas. Väliruuter ja korralik wifi on uute telefonidega asja lahendanud. On nuputelefonid, sellega on veel tegemist.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2023 17:23:17 vasta tsitaadiga

indrpo, aga see VoLTE on ikka kartell. Osta telefon oma operaatori käest või muidu ei tea iial kas töötab või mitte. Ühesõnaga hea kui töötab, aga selle peale loota ei saa isegi kui telefon ise VoLTE toetab.
Skype, Teams, Zoom ja muud lahendused oh üllatust saavad nii ka heli edastatud, et seadme tootja ei pea midagi ülierilist tegema. Neile 4G/5G telefoni omanikele kes soositud pole jääbki kõnede jaoks vaid 2G.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.04.2023 17:44:07 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
indrpo, aga see VoLTE on ikka kartell. Osta telefon oma operaatori käest või muidu ei tea iial kas töötab või mitte. Ühesõnaga hea kui töötab, aga selle peale loota ei saa isegi kui telefon ise VoLTE toetab.
Skype, Teams, Zoom ja muud lahendused oh üllatust saavad nii ka heli edastatud, et seadme tootja ei pea midagi ülierilist tegema. Neile 4G/5G telefoni omanikele kes soositud pole jääbki kõnede jaoks vaid 2G.


Milleks villast panna, osta või Klickist VoLTE toega telefon ja toimib.
Kartell on midagi muud kui tehnoloogia. Kõik Hiina Android boxid ei toeta pooli Eesti sisuteenuseid, EU/US ja maailma vaates ammugi mitte.
VoLTE on spetsiifiline standard mis vajab kokkuleppeid. Need tuleb teha iga pakkuja ja seadme tootja vahel. Tarkvara peab olema vastav.
Kui nüüd Google ütleb, et nemad müüvad seadmeid massidele ja teevad oma softi ja et Eesti on mingi "vähemus", siis pole Eesti operaatoril midagi öelda. Toimib see mida nad teevad.
Sa saad aru, mis tööd on teinud Telia ja tänaseks ka Elisa, et Apple Watch LTE tugi saada, ilmselt mitte. Seal on/oli veel paberimajandust, et roaming tugi saada.
See ei ole "internet" see on mobility.

see, et ma ise panen oma telefonisse VOIP rakenduse ja SIP konto, on universaalne, olgu sul internet mistahes ja kusiganes, pole mingit kokkulepet vaja.
Samamoodi on ka FB messengeri ja sinu mainitud internetilahendustega, polegi probleemi. Seal on lihtsalt internet.
Kui aga mõelda xG standardite peale, siis seal on sama elu nagu mingite TV DVB standardite, Bluetooth standardite ja HDMI standardite jada. Mis mida ja kes keda toetab.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 27.04.2023 18:18:57 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
BA79, Ainult üks vastus, tule ajaloost välja. 4G ja 5G muutub iga päev. VoLTE on täna minu tunde järgi parem kui 2G ja 3G kunagi olid. Liigu mõnes rabas vahelduseks. Tihti tekib mõnel sisemine tunne, et krt küll see dialup katkes omal ajal, aga ajad muutuvad.
Ja ma julgen kinnitada, et mõnes kodus on jätkuvalt leviauk igas osas. Väliruuter ja korralik wifi on uute telefonidega asja lahendanud. On nuputelefonid, sellega on veel tegemist.

Ma ei pea kuskile välja tulema enne kui mul selleks reaalset vajadust ei teki!
Miks ma pean ostma väliruuterit kui mul on kodus Telia VDSL?!? Pean siis operaatorit nuumama kahe paralleelse teenuse eest?!? Mul on niigi tähtajalisega kaasas mobiilse elu pakett miinimum mahuga, jääb väheks, võta osta veel lisaks piiramatu mobiilne nett kodusele püsiühendusele lisaks?!? Ma ei saa sellest aru, milleks soovitada väliruuterit püsiühenduse kõrvale, ei tundu loogiline.

Analoogne ja üldistav näide:

Kui kodanik sõidab nt sapakaga ja kui see on tehniliselt korras, siis pole mitte ühelgi ülevaatajal õigust öelda, vabanda, aga ma ei lase sind ülevaatuselt läbi, mine osta uus auto ja tule tagasi! Auto peab täiskomplektsuselt ja kõikide võimalike elektriliste ja mehhaaniliste lisade funktsioneerimise ning tehnoseisundii osas vastavama valmistajatehase nõuetele vastavalt sellele millised kehtisid auto valmistamise ajal, arvestades ka muude kaasajal sätestatud nõuetega nt keret läbiv rooste, lõtkud sillas lekked, tulede toimimine, nähtavus jne. jne. Nõuded kaasaja autode kohta kehtivad vastavalt kaasaja valmistajatehase nõuetele ja ei saa neid nõudeid kuidagi laiendada 40 aastat tagasi toodetud autole. Mis sest, et nüüd on autod mugavad ja turvalised, kiiremad ja ehk isegi ökonoomsemad, ei saa keelata 40-50 aastat vana autoga sõitmist, kui see on tehniliselt korras.Uut sapakat muidugi arvele võtta ei saaks, kui neid vanal kujul müüdaks- ei vasta EU nõuetele, aga mis on juba kasutuses siis neid saab kasutada kuni nende ammendumiseni. Sama ka telefonide ja muu tehnikaga. kui saab hakkama vanatehnikaga siis saab. Kes on harjunud vaatama oma seebikaid kineskooptelekaga kasutades analoogliidesega (SCART) digiboksi, siis vaatab ja pole kellegi asi kobiseda, et aitab, osta uus!


viimati muutis BA79 27.04.2023 18:22:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.04.2023 18:21:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Miks ma pean ostma väliruuterit kui mul on kodus Telia VDSL?!? Pean siis operaatorit nuumama kahe paralleelse teenuse eest?!? Mul on niigi tähtajalisega kaasas mobiilse elu pakett, jääb väheks, võta osta veel lisaks piiramatu mobiilne nett kodusele püsiühendusele lisaks?!? Ma ei saa sellest aru, milleks soovitada väliruuterit püsiühenduse kõrvale, ei tundu loogiline.

Kes sellist jama soovitas? icon_biggrin.gif
Siin teemas ja foorumis üldse on ikka väga erinevad kasutajad ja vajadused. Kellel piiramatu Tele2 telefonis ja Telia5G kodunetina ja vastupidi. Mingit sellist kindlat soovitust polegi võimalik anda.
Väliruuterit püsiühenduse kõrvale soovitada on veel müstilisem. Kui muidugi just ei küsita vase 40Mbit asemele 5G 100Mbit+ võimalust

Šaporozetsiga võid sõita seni kuni rikki läinud süüteluku asemel uue osta saad, Kütet on ja tehniliselt muud osad korras on. kui tootja ütleb, et nemad enam juppe ei tooda ja eestis saada pole (nagu 3G) siis lükka käekõrval.


viimati muutis indrpo 27.04.2023 18:26:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 27.04.2023 18:28:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tsitaat:
Miks ma pean ostma väliruuterit kui mul on kodus Telia VDSL?!? Pean siis operaatorit nuumama kahe paralleelse teenuse eest?!? Mul on niigi tähtajalisega kaasas mobiilse elu pakett, jääb väheks, võta osta veel lisaks piiramatu mobiilne nett kodusele püsiühendusele lisaks?!? Ma ei saa sellest aru, milleks soovitada väliruuterit püsiühenduse kõrvale, ei tundu loogiline.

Kes sellist jama soovitas? icon_biggrin.gif
Siin teemas ja foorumis üldse on ikka väga erinevad kasutajad ja vajadused. Kellel piiramatu Tele2 telefonis ja Telia5G kodunetina ja vastupidi. Mingit sellist kindlat soovitust polegi võimalik anda.
Väliruuterit püsiühenduse kõrvale soovitada on veel müstilisem. Kui muidugi just ei küsita vase 40Mbit asemele 5G 100Mbit+ võimalust


Sa ütlesid, et väliruuter lahendab need jamad, sh ma eeldasin, et see kehtib ka selle minu mure kohta, et kui tahan 4G levi paranemist, peaksin muretsema väliruuteri!

indrpo kirjutas:
Väliruuter ja korralik wifi on uute telefonidega asja lahendanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.04.2023 18:30:34 vasta tsitaadiga

BA79, Seega sa kinnitad, et sul on VDSL ühendus elukohas, kus puudub 4G? Vähemalt nüüd panen 2 asja kokku. Muidu ei tea ju soovitada personaalselt.

Eeldasin, et elad karumetsas kus pole ei kaablit ega 4G ühendust. Tundub, et veidi detailsem lugu.

Igal juhul, telefonis kõik tehnoloogiad sisse ja midagi peab läbi käima.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2023 18:42:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
napoleon kirjutas:
indrpo, aga see VoLTE on ikka kartell. Osta telefon oma operaatori käest või muidu ei tea iial kas töötab või mitte. Ühesõnaga hea kui töötab, aga selle peale loota ei saa isegi kui telefon ise VoLTE toetab.
Skype, Teams, Zoom ja muud lahendused oh üllatust saavad nii ka heli edastatud, et seadme tootja ei pea midagi ülierilist tegema. Neile 4G/5G telefoni omanikele kes soositud pole jääbki kõnede jaoks vaid 2G.


Milleks villast panna, osta või Klickist VoLTE toega telefon ja toimib.
Kartell on midagi muud kui tehnoloogia. Kõik Hiina Android boxid ei toeta pooli Eesti sisuteenuseid, EU/US ja maailma vaates ammugi mitte.
VoLTE on spetsiifiline standard mis vajab kokkuleppeid. Need tuleb teha iga pakkuja ja seadme tootja vahel. Tarkvara peab olema vastav.


Pole ju villast ajada. Operaator otsustab, millistele telefonidele tahab VoLTE tuge. Tootja otsustab, millistele neist selle teeb. Mõlemad saavad oma arvamust avaldada.
Põmst see VoLTE on oma olemuselt ju VoIP. Ilmselt ei ole see kuskil väga sügaval rauas vaid ikka softi tasemel lahendatud. Operaator ei kasuta ilmselt mingit põlveotsas tehtud lahendust vaid see on ikka mingi kokkulepitud standard. Neid standardeid võib olla mitu ja igal standardil võivad olla omad parameetrid. Aga neid standardeid ei ole kindlasti mustmiljon ja parameetrid on ka teada. Seega müstika, kuidas isegi 2023 aastal ei ole võimalik nii, et võrk annab seadmele need parameetrid millega VoLTE antud võrgus töötab. Kuna antud asju ei disaini ega arenda ilmselt täielikud käpardid, siis suudaks nad kindlasti selle automaatse konfi teha. Kui ei tehta, siis on kartelli lõhn juures asjal
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 27.04.2023 18:44:56 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
BA79, Seega sa kinnitad, et sul on VDSL ühendus elukohas, kus puudub 4G? Vähemalt nüüd panen 2 asja kokku. Muidu ei tea ju soovitada personaalselt.

Eeldasin, et elad karumetsas kus pole ei kaablit ega 4G ühendust. Tundub, et veidi detailsem lugu.

Igal juhul, telefonis kõik tehnoloogiad sisse ja midagi peab läbi käima.


Rakvere. Ma ühes teises teemas juba kurtsin muret, et Maximas pole levi ja siis juba kirjutasin, et asi puudutab Rakveret. Seal teemas sa seletasid et poeketid saaksid kasutada sisetugijaamu, aga igaüks ei neid telli ja sellest jamad. Aga praegu räägin ma endast, kui erakliendist oma kodu tingimustes Üldiselt siin äärelinnas on jama seis ühel ja teiselpool vallimäge.
Ei lülita ma midagi sisse enne kui teenus minu jaoks vastuvõetavaks muutub. Mul muidu uus 4G telefon ka, iPhone. Ei saa öelda, et mingi vana juust.

Võib-olla teen screenshoti telefoniga ja näitan milline seis on 4G-ga tegelikult!
Antud juhul ei ole ma majade keskel, teisel korrusel st maapinnast ca 4-5m kõrgusel, pole paneelikaid ega midagi. Ühe mastiga on isegi otsenähtavus aga ma ei tea, kas seal on 4G-d
EDIT: Selline on siis tegelik seis 4G vs 3G
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis BA79 27.04.2023 19:07:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.04.2023 19:05:02 vasta tsitaadiga

Nojah, ilmselt märgatud eestis.
Tehnilist juttu võib siin foorumis lehekülgede kaupa kirjutada.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 27.04.2023 19:20:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Nojah, ilmselt märgatud eestis.
Tehnilist juttu võib siin foorumis lehekülgede kaupa kirjutada.

Ja jõudsin juba screenid olukorrast teha. Viska pilk mu eelnevale postitusele peale kui soovid. Panin spoileritesse nagu viisakas on suurte fotode puhul. Ei viitsinud kuvatõmmiseid redigeerida, on nagu on.
Isegi siis kui pidada süüdlaseks nt ühekordseid pakettaknaid siis paluks seletust miks samades tingimustes samas kohas 3G tuleb läbi ja 4G ei tule läbi?!? icon_smile.gif icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 03.05.2023 12:03:18 vasta tsitaadiga

>> Tuletame Teile meelde, et Teie tellitud teenuse Go3 Film soodusperiood lõppeb 04.03.2023 19:17. Pärast seda hakkab teenusele kehtima hinnakirjajärgne kuutasu.
Panin omale meeldetuletuse ja lõpetasin teenuse 04.03 ca 19:00.

>> Go3 Film (01.03.23...04.03.23) 4 päeva 0,730
>> Soodustus: GO3 3 kuud - 5€ (01.03.23...04.03.23) 4 päeva -0,610

Arvatavasti on neil tegelikult arvestus siiski tunnipõhine ja Telia suutis ikka 12 senti sealt omale välja võluda.
Sai eelmine kuu ka neile helistatud aga peale "uuri-uurime" ei tulnud sealt mingit vastust ja hilisem tagasiside ka puudub.
Millegi müümiseks samas teavad n umbrit ja oskavad helistada küll...

12 sendist polegi niivõrd lugu, aga krt on vaja siis selliseid minuti täpsusega kirju välja saata kui samas need tegelikult tõele ei vasta. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.05.2023 23:40:38 vasta tsitaadiga

Neil ongi mingi jura viimaste arvetega.

Mul on arvel analoogne asi, ainult et internetikiiruse sooduse lõppemisega.
Lõpetasin õigel ajal ära aga soodust täiel määral ei ole, mingi umbes 2 eurone vahe on tekkinud, kui ridasid vaatasin.
Võtsin rendile ka uue Arris 5305 ja esimene kuu oleks pidanud olema rendivaba, ometi on seal real mingi imelik summa kirjas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2023 13:13:17 vasta tsitaadiga

Telia 1 kliendid saavad kasutada uusi lisasoodustusi
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.