Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2230, 2231, 2232 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 21:19:34 vasta tsitaadiga

ja no WiFi ressurss on ka vägagi piiratud ning kerge umbe tõmmata. Kus võimalik seal paneks ikka kaabli. Kuna sul enne oli kaabliga siis miks nüüd üle WiFi?
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0498
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 15.01.2023 23:42:34 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ja no WiFi ressurss on ka vägagi piiratud ning kerge umbe tõmmata. Kus võimalik seal paneks ikka kaabli. Kuna sul enne oli kaabliga siis miks nüüd üle WiFi?


No mõtlesin, et kaablit vähem ja mugavam ka, aga vist kolistasin ämbrisse

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 15.01.2023 23:45:49 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ja no WiFi ressurss on ka vägagi piiratud ning kerge umbe tõmmata. Kus võimalik seal paneks ikka kaabli. Kuna sul enne oli kaabliga siis miks nüüd üle WiFi?


No ma ei tea, kas see, et WiFi ressurss on piiratud ja võimalik kergelt umbe tõmmata kehtib ikka WiFi 6 kohta?

Lisaks vaatasin, et FB-s Telia TV postituse all nõutakse Apple TV-le rakendust aga Telia ei ole midagi vastanud. Keegi teab, mis põhjusel seda ei tehta siis?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 16.01.2023 09:41:17 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Läksin ka selle uue Telia tv digiboksi peale üle...ühel korral kadus lambist heli, aitas see kui voolujuhe tagant välja tõmmata. Täna panin siis arvutist mangu alla laadima ja laps tuli kurtma, et telekas jukerdab, algul ma kehitasin õlgu oma mõtetes, et krt seda teab mis nüüd. Hetk hiljem meenus, et ma panin arvutist mängu alla laadima. Tulin siis arvutisse ja panin allalaadimise pausile ja asi lahenes. Mõlemad teleka uued digiboxid on wifi ühendusega majas. Kummaline on see, et kui vanem digibox oli kaabliga siis see arvutist allalaadimine ei mõjutanud midagi.

Kui see arvuti, milles mängu tõmmati, oli ka wifi otsas, siis seal samas ongi probleemi põhjus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 16.01.2023 11:00:57 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
Lisaks vaatasin, et FB-s Telia TV postituse all nõutakse Apple TV-le rakendust aga Telia ei ole midagi vastanud. Keegi teab, mis põhjusel seda ei tehta siis?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11092250#11092250

_________________
---
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.01.2023 14:52:17 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Läksin ka selle uue Telia tv digiboksi peale üle...ühel korral kadus lambist heli, aitas see kui voolujuhe tagant välja tõmmata. Täna panin siis arvutist mangu alla laadima ja laps tuli kurtma, et telekas jukerdab, algul ma kehitasin õlgu oma mõtetes, et krt seda teab mis nüüd. Hetk hiljem meenus, et ma panin arvutist mängu alla laadima. Tulin siis arvutisse ja panin allalaadimise pausile ja asi lahenes. Mõlemad teleka uued digiboxid on wifi ühendusega majas. Kummaline on see, et kui vanem digibox oli kaabliga siis see arvutist allalaadimine ei mõjutanud midagi.

Kui see arvuti, milles mängu tõmmati, oli ka wifi otsas, siis seal samas ongi probleemi põhjus.


Ei arvuti oli kaabli otsas...Täna suhtlesin Teliaga ja soovitati piirata allalaadimis kiirust arvutis, et digiboksidele ka jääks ressurssi....mis moodi ma arvutis seda allalaadimis mahtu piirata saan?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2tsss
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2013




sõnum 16.01.2023 15:14:47 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel Teliaga National Geographcu või GO3 seriaale vaadates kuvab tihti veateadet: "Videovoo käivitamine ebaõnnestus."
Boxid on androidboxid ja ruuteriks Genesis.

Teisalt, tabasin end seda foorumit lugedes mõttelt, et kui mul on mõlemad kasutusel olevad telerid androidTV-d, siis mul sisuliselt enam neid bokse eraldi vaja polegi? Tõmban telerisse äpi ja kõik korras...? Mis tähendab ka seda, et ma ei pea samuti enam Telia ruuterit rentima, vaid võin mingi muu ruuteri järgi panna...? Ma ei ole selles valdkonnas kõige kirkam kriit... icon_redface.gif

_________________
Ei tee ettemaksu ID-kaardiga autentimata kasutajatele!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 16.01.2023 15:16:26 vasta tsitaadiga

Muhekas, eks see sõltub programmist/viisist mil moel sa seda mängu all laadisid. Paljudel tootjatel (Steam/Epic/Origin/Battle.net/...) on mahu piiramise võimalus kenasti olemas.

k2tsss, kontrolli enne igaks juhuks üle, et kas TV on ikka piisavalt kiire ja võimekas selle Telia äppi jaoks. Aga muidu jah, Android põhise TV taga Androidi põhist boksi väga mõtet kasutada pole (kui just TV väga aeglane ja "juust" pole)

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 16.01.2023 15:31:54 vasta tsitaadiga

k2tsss kirjutas:
Kas kellelgi veel Teliaga National Geographcu või GO3 seriaale vaadates kuvab tihti veateadet: "Videovoo käivitamine ebaõnnestus."
Boxid on androidboxid ja ruuteriks Genesis.

Teisalt, tabasin end seda foorumit lugedes mõttelt, et kui mul on mõlemad kasutusel olevad telerid androidTV-d, siis mul sisuliselt enam neid bokse eraldi vaja polegi? Tõmban telerisse äpi ja kõik korras...? Mis tähendab ka seda, et ma ei pea samuti enam Telia ruuterit rentima, vaid võin mingi muu ruuteri järgi panna...? Ma ei ole selles valdkonnas kõige kirkam kriit... icon_redface.gif


Justament, otsid Android teleri Play poest Telia TV äpi, laed alla ja kasutad ilma boksita. Androidi äpp teleris töötab üle avaliku interneti, Telia ruuteri VLAN4 kasutuses ei ole, võid vabalt ruuterit vahetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2023 19:39:32 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Koju jõuan proovin, aga nädal tagasi oli 720p veel. Elisa parem. Shield kasutusel.
Ikka 720. spetsiaalselt vaatasin praegu AK-d. Upscaling näitab et töötab. Telekas on 1080p.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 16.01.2023 20:08:54 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Koju jõuan proovin, aga nädal tagasi oli 720p veel. Elisa parem. Shield kasutusel.
Ikka 720. spetsiaalselt vaatasin praegu AK-d. Upscaling näitab et töötab. Telekas on 1080p.


ETV on kindlasti FullHD.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 16.01.2023 23:25:37 vasta tsitaadiga

Tere,

Olen väga hädas Telia üle-õhu televisiooni ja wifi-ga.
Kasutusel on väline modemiga suundantenn ja neli Airties võrgulaiendit.
Pikka aega on juba tõsine häda selles, et kui telekas töötab ja arvutiga võrku minna PC või Laptop, siis koheselt katkeb teleka taga olev Airties signaal( reeglina kukuvad kõik 3 upakile). Tükk aega on pilt ära tuleb.....korraks tagasi....jälle kakteb ja nii see pull käib.
Üks Airties on siis teisel korrusel kuhu tuleb väliantennist kaabel sisse. See jagab wifi ülejäänud kolmele Airties-ile mis on kolmel telekal järel. Sellest teise korruse Airties-ist läheb veel üks võrgujuhe Switchi mis jagab kahele PC-le ja väliantennile kaabliga neti.
Olen kõikidele Airtiesidele teinud reseti, jaganud neid ringi, õpetanud uuersti võrku, vahetanud switchi jne jne jne.
Olen ka pannud ülemise Airtiesi switchi järgi.....Airtiesest switchi jne jne.
Kiirused on igast asendist mõõtes head ja Airtieside omavahelised sided pole kunagi mõõtes alla 100mb/s näinud. Üle masti sisse tulev kiirus on 40/10 alati kenasti olemas isegi, kui tarbimised on taga.
Telia rikkeabiga on kordi ja kordi mõõdetud ja mõeldud.....kõik on alati korras olnud.
Probleemile lahendust ei paista kuskilt tulema. Telekad töötavad, telefonidel on wifi olemas.....kõik super luks....aga kui laptopi või PC-dega võrku jõuan, siis on kõik Airties laiendid upakil.
Kusjuures imelik on see, et PC-d saavad kaabli järel muretult edasi tööd teha, aga kõik muu on upakil.
Vahest on ka peale lõpmatuid restarte ja jamamisi ka laptopi ja telekaga koos netti nautida, aga PC-dega on 100% kohe võrk upakil. PC-d jäävad netti kenasti tööle, aga televisiooniga on ühelpool.
PC-dele on ka tehtud igast asendist viirusetõrjet jne.
Kas kellelgi on olnud analoogse probleemiga kokkupuudet?
Kui keegi on Jõgevamaale nõus ka raha eest tulema probleemiga tegelema, siis 50 72 670.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2023 23:39:17 vasta tsitaadiga

Torrent vms klient pc-s olemas, käivitub automaatselt?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 17.01.2023 00:01:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Torrent vms klient pc-s olemas, käivitub automaatselt?


Ei ole. Polegi nendes masinates kunagi olnudki. Peale laste Steamide ei vea seal ennast minu teada miskit käima.

Lisan veel, et kui hunnik telefone on wifis telekate vaatamise ajal, siis need ei sega absoluutselt. Kaks telekat on korraga järel ja mitu telefoni scrollib korraga netis.....telekatel pildid ees ja mitte ühtegi tõrget.
Kusjuures paar nädalat tagasi oli mul veel teine laptop mis läks manalateed, aga see ka telekate võrku ei mõjutanud. Nüüd on uus lapakas ja see tõmbab võrgu samamoodi maha nagu PC-d icon_neutral.gif icon_neutral.gif
Kuna lapakas on ka üle wifi siis ei saa netis olla ega ka telekat vaadata. Lähevad ikka päris tülli omavahel. Aga PC-dega on asi teine. Nemad töötavad võrgus nagu kulda, aga telekat see aeg vaadata ei saa.
Isegi kui PC-dega võrgus midagi ei tee piisab sellest, et nad on võrku ühendatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2023 00:05:01 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
Hüpotees siis - ega indrpo, Inspiro, ei eitagi ju et Multicast ja HLS on erinevad striimid (nii olemuselt kui ka parameetritelt), ning sinu telekas reageerib neile erinevalt. Esimesena tuleb pähe interlace kohe. Või tõesti värviruum näiteks. Kui pildiparandus tõesti maas, mängi nende seadetega.
Samahästi võib viga ka digiboxi ja teleka koostööst tulla. Kui teist telekat oma ühenduse ja boxi taha kiiresti ei leia, proovi mõnda Androidi pulka/boxi, kas selle kaudu HLS pilt sama seebine ?


Kõik identne teleka poole peal, s.h. teleka ja digibox'i vaheline side. (1080p@50Hz)

Kas äkki digibox ise mudib siis pilti erinevalt olenevalt, kas tuleb üle HLS või VLAN4 pilt? Kui nii, siis minul, kui lihtsal kasutajal, jäävad käed kindlasti tühjaks ja see on kivi Telia kapsaaeda, eks?

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 17.01.2023 01:01:17 vasta tsitaadiga

jnt, HLS tuleb juba boksi sisse 720/1080p kujul, multicast tuleb 1080i. Ühel juhul tehakse deinterlace ära Telia serveris, teisel juhul digiboksis.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.01.2023 01:05:48 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:

Suur osa kanaleid on siiski FullHD-s saadaval, näiteks eesti kanalid, võid kontrollida teliatv.ee


Pole sealt veel ühtki 720p-st kõrgema resolutsiooniga kanalit leidnud. Ei Eesti ega muud. Kuidas FullHD saab?

_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 17.01.2023 09:31:13 vasta tsitaadiga

teliatv.ee igatahes pakub 1080

Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 17.01.2023 11:30:47 vasta tsitaadiga

Kui saade käib otse, mitte salvestuselt, ja soov on pausile panna, siis litriga käis asi nii, et hoidsin pikalt ok nuppu all. Nüüd androidiga nagu see ei toimi enam?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.01.2023 11:31:13 vasta tsitaadiga

murrasurra, toimib
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.01.2023 01:09:42 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
teliatv.ee igatahes pakub 1080


Kas see mitte polnud seotud sellest, et kas oled Telia kaabli otsas või mitte.
Vähemalt enne oli nii, et Telia kaabli otsas on 1080, muu ühenduse puhul 720.
Võib täpsustada, kui ma mööda panen.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 18.01.2023 08:01:21 vasta tsitaadiga

olafsand, proovi üle mobiilse andmeside. Mina saan sellisel juhul ainult 720.
1080 saan ainult wifiga. Lisan veel, et mobiilse andmeside kiirus on piisavalt kiire, seega see ei ole 720 põhjuseks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 18.01.2023 10:05:07 vasta tsitaadiga

santiim, üle telia mobiilse neti on jah 720 miskipärast. Ainult kamina kanal laseb 1080 ka valida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.01.2023 11:04:22 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
santiim, üle telia mobiilse neti on jah 720 miskipärast. Ainult kamina kanal laseb 1080 ka valida.

Sama on ka mul töö juures kontoris, kus on TELE2 kaabel.
Pigem tundubki nii, et 1080 saad ainult Telia kaabli otsas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 18.01.2023 13:44:58 vasta tsitaadiga

Kas Telia äppiga ongi pilt vähem teravam ja kehvema kvaliteediga kui Arrise 5305 boxiga? Mõtlesin, et saab boxist loobuda, kuid hetkel tuleb sellest mõttest loobuda.
Tuppa tuleb telia 100/100 ühendus ja 65oled philips teler (internet kaabliga) kui see peaks oluline olema.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2230, 2231, 2232 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.