Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 811, 812, 813 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 20.12.2022 20:16:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
10/10 on väga piiripealne koduseks kasutamiseks isegi kui päev otsa ainult Youtube vahtida. See eeldab ka seda, et puhverdab korraga ainult üks video ja, et kvaliteet on alla 1080p. Ilmselt isegi 720p.
Ja samal ajal kui see mängib ei tasu midagi muud internetiga teha kuna siis ei jõua video piisavalt puhverdada ja hakkab hakkima. Ühtlasi ei saa siis kasutada suuremat mängimiskiirust kui 1.0

Tean kuna kasutasin aastaid 12/1 ja midagi piisavat polnud seal juba tollal.


Sa ei ole terve inimene. Kuidas ma korraga mitut asja teen kui telekast youtubet brausin?

Nagu, et olen telefonis samal ajal? Seal ju mobiilne internet nagunii...

Vii ennast tehnikaga kurssi enne kui lolli juttu hakkad ajama. Kaartidest oled kuulnud? Tabid siis Inglise keeles.
Youtube videoid on võimalik kaartidel avada taustal ja igaüks neist hakkab puhverdama.
Puhvri suurus sõltub video pikkusest, kvaliteedist jms.

Seepärast ma ütlesingi, et 10/10 sobib ainult ühe video jaoks. Kui sa tahad näiteks järjest kolme videot vaadata ja avad ühe ja kaks taustal, siis pead passima kuna kõik kolm on piisavalt ette puhverdanud, et sa saaksid segamatult esimest vaatama hakata.

Muidugi kui sa taustal midagi ei ava ja taaskasutad sama kaarti kogu aeg, siis see üldiselt ei ole probleem.
Aga nagu ma eespool mainisin ei ole 10/10 oma hindagi väärt kui vahem kui pool juurde makstes saab kümme korda suurema kiiruse.

Ja kes telekast Youtube vaatab? Koos reklaamidega okse.gif


Teleka äpis ei ole mingeid tääbe, ega ma brauseriga vaata. Ja logi sisse premiumiga, siis pole mingeid reklaame.

Praegu mul kena jõululaul ja kaminaleek näiteks youtubest jooksnud mingi 4h telekas juba. Miks ma peaks seda arvutis vaatama, mul on arvut kenasti läpaka kotis ja autos.

RCC kirjutas:
asi nüüd nii hull ka pole. tuub mängib rahulikult isegi 2/2 ühendusega ja mitte ainult ühe videoga. kui 10 megasega video ei mängi siis on midagi kuskil muud mäda. pealegi kui mul on kaabel, siis milleks mulle eraldi veel telosse netti, kui ma kasutan netti seal üle wifi. tänaval see iseasi, aga mis seda lukuaku ikka vahtida.
. Kuidas ma siis foorumis käin kui telefoni ei luba härra kasutada? Wifi suht mõttetu asi tänapäeval, ei tea kedagi kes telefonis seda kasutaks.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 20.12.2022 20:48:13 vasta tsitaadiga

YouTube

1080p@30 umbes 3,8Mbit/s
1080p@60 umbes 4,7Mbit/s
1440p@60 umbes ~6,3Mbit/s
2160p@60 umbes ~13Mbit/s

+ heli@192kbit 1,5Mbit/s (siin oleneb kvaliteedist, vahel on 1,2Mbit/s, vahel 1,7Mbit/s)

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2022 20:50:30 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:

Kuidas ma siis foorumis käin kui telefoni ei luba härra kasutada? Wifi suht mõttetu asi tänapäeval, ei tea kedagi kes telefonis seda kasutaks.


ikka arvutiga, suure võimsa lauaarvutiga, või siis mõne kobedama entry-leveliga, siis tuleb juba midrange jne. ja siis on vaja ju seda va missioonikriitilist netti. icon_razz1.gif teloga on ju jube piin , paar korda vist olen proovinud.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 20.12.2022 23:44:59 vasta tsitaadiga

Selle 3 kuud poole hinnaga kampaania järgi on väga hästi näha kui palju õhku hindades sees on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2022 20:08:13 vasta tsitaadiga

Tere.
Mul oleks kiire küsimus SmartWifi kohta. Kui ma laiendaja ühendan kaabliga ruuteri külge, siis kas mul on laiendaja teise võrgupesasse võimalik näiteks lauaarvuti ühendada? Või võrgulaiendajate võrgupesad töötavad vaid ruuteriga ühendamiseks ja laiendaja seadistamiseks?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 21.12.2022 21:05:17 vasta tsitaadiga

aerozolic, jah ,võid teise arvuti panna.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.12.2022 22:25:39 vasta tsitaadiga

Telia klienditeenindusest anti mulle teada, et Telia lõpetab 500Mbps interneti paketi. Vanad lepingud jäävad alles aga uued kliendid saavad valida 300 või 1000 vahel. 500 pakett jääb Telia 1 paketi boonuseks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2022 22:57:59 vasta tsitaadiga

Jah, 2-3 kuud ei saa enam tellida 500 paketti...
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 23.12.2022 00:59:02 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Telia klienditeenindusest anti mulle teada, et Telia lõpetab 500Mbps interneti paketi. Vanad lepingud jäävad alles aga uued kliendid saavad valida 300 või 1000 vahel. 500 pakett jääb Telia 1 paketi boonuseks.


Sellisel juhul lasku 1000 hind samale tasemel vähemalt, mis 500 oli.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.12.2022 01:03:41 vasta tsitaadiga

Nimelt tehtud, et enamus seda 1000 ei võtaks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2022 01:24:28 vasta tsitaadiga

Nii saab edasi raiuda oma jama, et eestlased ei soovi kiiremat netti icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.12.2022 01:43:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nii saab edasi raiuda oma jama, et eestlased ei soovi kiiremat netti icon_lol.gif
täpselt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 23.12.2022 01:53:59 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Telia klienditeenindusest anti mulle teada, et Telia lõpetab 500Mbps interneti paketi. Vanad lepingud jäävad alles aga uued kliendid saavad valida 300 või 1000 vahel. 500 pakett jääb Telia 1 paketi boonuseks.

Lükka 300 peale ja kui paari nädala pärast tunned, et kitsavõitu, siis võtad suurema icon_smile.gif Tõenäoliselt pole vahet. Loomulikult sihib teenusepakkuja tasemed ja hinnad sinna, kuhu kõige õigemaks peab, küll klient rahakotiga otsustab. Allpool otsas on samamoodi mul valida, kas 20 või 100.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.12.2022 02:03:26 vasta tsitaadiga

jaakjaak22, sul valida 10 ja 100 või 20 ja 200 vahel.

Telia1 klient enam 100 kiirust valida ei saa, sest 50 enam ei pakuta.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.12.2022 08:50:21 vasta tsitaadiga

Telial äkki mure, et kui terve maja võtab 500 ühenduse, siis saab ruum neil kiiresti täis.
300 peal saab see pea 2 korda aeglasemalt täis+ gigane ühendus piisavalt kallis, et selle võtab mõni üksik üldse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.12.2022 09:26:06 vasta tsitaadiga

Eelmisel lehel olevale artiklile täienduseks

Telia vaidleb riigi kiire interneti plaanile vastu: inimtühjadesse piirkondadesse pole mõistlik ühendust luua


https://majandus.postimees.ee/7675987/telia-vaidleb-riigi-kiire-interneti-plaanile-vastu-inimtuhjadesse-piirkondadesse-pole-moistlik-uhendust-luua
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.12.2022 11:33:05 vasta tsitaadiga

Loen välja, et teemaks on "suvilamajadesse" kus püsivalt ei elata, riigi toel optika vedamine. Telia soovib aga, et kogu internetiseerimise protsessis lihtsustataks aga ka sideoperaatorite võrkude rajamise protsessi. Mitte rahalist abi aga lihtsalt bürokraatia vähendamist.

tsitaat:

Laibaplaani eduka ellu viimise tagamiseks tasub riigil toetada omalt poolt sideühenduste loomise lihtsustamist ja otsida võimalusi sideettevõtjate kulubaasi vähendamiseks ning investeerimishuvi säilitamiseks,» rõhutas jurist.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2022 12:05:00 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Eelmisel lehel olevale artiklile täienduseks

Telia vaidleb riigi kiire interneti plaanile vastu: inimtühjadesse piirkondadesse pole mõistlik ühendust luua


https://majandus.postimees.ee/7675987/telia-vaidleb-riigi-kiire-interneti-plaanile-vastu-inimtuhjadesse-piirkondadesse-pole-moistlik-uhendust-luua


sellist jura on keeruline kommenteeridagi. kui enne lasti lendu linnalegend, et ISP-id ehitavad võrku välja, siis nüüd on keegi tainapea tekitanud uue luulu, kus KÕIK peavad netti saama, KUIGI selliste soovijate arv on hajaasustuses, turutõrkepiirkonnas, vaid 1-5% ja üksikud suvilad ei taha seda netti niiehknaa. Telia hakkas aga kartma oma väheneva monopoolse seisundi pärast, seda enam, et telia pole ju sentigi investeerinud ja kaagutab, et nende investeerimishuvi peaks vähenema, kuidas saab olematu investeering veelgi väheneda?

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 23.12.2022 17:25:13 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Eelmisel lehel olevale artiklile täienduseks

Telia vaidleb riigi kiire interneti plaanile vastu: inimtühjadesse piirkondadesse pole mõistlik ühendust luua


https://majandus.postimees.ee/7675987/telia-vaidleb-riigi-kiire-interneti-plaanile-vastu-inimtuhjadesse-piirkondadesse-pole-moistlik-uhendust-luua


Ega ei olegi mõtet väheasutatud alades ja külades kiiret mobiilset ühendust. Mulle sellised suunad isegi meeldivad, kes soovib kiiret interneti ühendust, see elab rohkem linnas, see kellele neid 2030 plaane vaja pole, elab pigem maal, see niinimetatud rohepööre, mis pole tegelikult roheline, võiks ka mujale jääda.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.12.2022 17:37:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nii saab edasi raiuda oma jama, et eestlased ei soovi kiiremat netti icon_lol.gif

kusjuures statistika kinnitab, et nii ongi.
on väga palju magalarajooni ühendusi, kus on ülikiire interneti valmidus ja isegi valik mitme operaatori vahel, siis tegelikkuses on üksikud tarbijad, kes soovivad kiiremaid pakette. Üle 100M on kusjuures pigem rariteet, isegi olukorras, kus on valikuid.

ja kujuta ette, antud olukorras on operaatoril kliendibaas ja valik.
aga mis nüüd juhtub, kui sa lähed väikelinna, ehitad oma baasvõrgu ja siis 100st majast tegelikult ühendub kümme ja neistki kaks-kolm "kiire" paketiga. Ja miks? vastav kliendiprofiil lihtsalt

ülla-ülla, uued uuselamurajoonid saavad siva optika, kas siis opeka või enefit connecti poolt ja sealt tuleb ka korralikku kliendibaasi, sest üldjuhul elab säärastes kohtades jõukam ja noorema põlvkonna klient, kes tarbib ka kallimaid teenuseid (ja rohkem).

Opekas (kogemustega) teab väga hästi stati ja teab ette, kas klienti tuleb ja mis on tema kliendi profiil. Kindlasti on suur ettevõte märksa targem oma turuvalikuga, kui suvaline siinne AHV. Egas niisama kogemustega analüütikuid otsitakse nagu tikutulega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.12.2022 17:42:33 vasta tsitaadiga

marxveix, päris nii peeneks ei maksa asja ajada, interneti ligipääsule, on vaatamata seadusest, ikkagi mingi inimõigus.
Inimõigus ei ole fiibrit metsa või hajaasustusse saada aga täna on seis isegi selline, et ka tiheasustuses on kiire netiga puudujääke. ülikiire nett on sama soovituslik kui trassi vesi ja kanal. Ülejäänud peavad "oma kommunikatsioonidega" asja lahendama.
Küll aga ma ei tea veel ühtegi püsielukoha aadressi kus mingitki internetti ei saa, saab 100% ehk uudised, arved ja ka kodukontor tegemata ei jää.

Samas on hetkel ikkagi minu silmis valgust näha. Enefit pidi ennast ilmselt kätte võtma ja tühjadesse majadesse enam fiibrit ei vea, sai ilmselt riigilt noomida. Need kohad kus täna ehitused käivad, on siin maakonnas maanteede ja külade lähistel püsielanikega elumajad kus on vastav kogus maju ning tehnilised tingimused lihtsad.
5G on minumeelest üsna palju päästnud ja ilmselt päästab tuleval aastal veelgi enam. Need aadressid kus liitumine lubatud on kiirusetest 600+Mbit/s ning tellimuse peale saab vastavalt 500, 200 või 100Mbit/s pakette sama hinnaga mis fiibril, 5G ruuteri üür on vaid veidi kallim. Hetkel küll suuremate asulate ümbrused aga nüüd saab ainult kaugemale minna. Viimane sõltub ainult operaatorite omainvesteerigutest.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2022 17:56:35 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
on väga palju magalarajooni ühendusi, kus on ülikiire interneti valmidus ja isegi valik mitme operaatori vahel, siis tegelikkuses on üksikud tarbijad, kes soovivad kiiremaid pakette. Üle 100M on kusjuures pigem rariteet, isegi olukorras, kus on valikuid.

Magalarajoonis on hinnatundlikumad inimesed. Telia oma hindadega pmst garanteerib, et enamus ei tahagi üle 100M tellida kui 10/10 maksab 16.- ja 100/100 maksab 27.-
High-Q kirjutas:
aga mis nüüd juhtub, kui sa lähed väikelinna, ehitad oma baasvõrgu ja siis 100st majast tegelikult ühendub kümme ja neistki kaks-kolm "kiire" paketiga. Ja miks? vastav kliendiprofiil lihtsalt

Muidugi ühendub ainult kümme kui oma krundil pead oma kuludega organiseerma kaevamise jms. Väikelinnas on üldiselt ka vanemad inimesed.
High-Q kirjutas:
ülla-ülla, uued uuselamurajoonid saavad siva optika, kas siis opeka või enefit connecti poolt ja sealt tuleb ka korralikku kliendibaasi, sest üldjuhul elab säärastes kohtades jõukam ja noorema põlvkonna klient, kes tarbib ka kallimaid teenuseid (ja rohkem).

Uuselamurajoonid saavad optika seetõttu, et kõik kommunikatsioonid tehakse nullist. Ega keegi ei hakka sinna 2023 aastal vaske maasse panema enam.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2022 18:24:58 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Küll aga ma ei tea veel ühtegi püsielukoha aadressi kus mingitki internetti ei saa, saab 100% ehk uudised, arved ja ka kodukontor tegemata ei jää.


No ühte ikka tead, kus ainult morse on icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.12.2022 18:41:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Magalarajoonis on hinnatundlikumad inimesed. Telia oma hindadega pmst garanteerib, et enamus ei tahagi üle 100M tellida kui 10/10 maksab 16.- ja 100/100 maksab 27.-

ja see ongi statistiline probleem operaatorile. Kui nüüd järski teha 20 eurone 30/30, siis sulle võibolla üllataval kombel väga vähe inimesi võtab suurema ja veidi kallima paketi, küll aga üpris mitmed downgradevad. Tehnokratt kratsib kukalt, aga nii see on. See miinimumpakett on puhtalt telekakasutajale või et midagi oleks. Eriti magalarajoonides on väga palju neid kliente, kes netti arvutis ei tarbigi. Eks telefonide võidukäik ja kogu netielamise sinna kolimine tegi oma töö.

opekatel (vahet pole, kas tegu on turvafirma, mobiilioperaator, mingi küte/vesi, või side) on erakliendi puhul üks tähtsamaid termineid ARPU: average revenue per user. Kõik käib selle järgi. Kui see langeb, siis on kusi majas. Kui see tõuseb, siis hurraa. Praegu sideopekatel on rasked ajad: kulud on nii järsku tõusnud (elekter, palgad, partnerite tasud, seadmed, ehitusvahendid jne), et samaga sõita ei saa. Egas niisama ei tõsteta (kõik) hindu küll siit, küll sealt, küll teab mis nurga alt.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.12.2022 18:59:40 vasta tsitaadiga

Ei hakka keegi lugema interneti arvet 16€ vs 27€ Sõltuvalt lisateenustest ja pakettidest. seadmete osas isegi mõeldakse kas osta või üürida.
Enamik vaatab seda kas täna panna autopaaki 100€ või homme 90€
Elektriarvet ja selle paketti kas maksta igal kuul 100€ või 200€

Eks see sõltub ikkagi interneti vajadustest, võimalustest ja sellest kas lugeda mõned eurod siia või sinna.
Loomulikult saab vaadata sidearvet tervikuna, mobiilid, järelmaksud, kodunetid ja tv teenused. Valik on kirju.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 811, 812, 813 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.