Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 802, 803, 804 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.12.2022 18:13:19 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Keskmine kodukasutaja võib tõesti oodata tunde kuni mõni mäng vms asi kohale jõuab ja neid see absoluutselt ei häiri. Sama veebilehtedega, laeb natuke kauem, täiesti suva.
Samas me hetkel "arutleme" IT foorumis. Ei tundu mõistlik siin seletada kasutajatele, et sulle piisab 20Mbitist küll icon_lol.gif Mis lõpptulemust loodate saada? beer_yum.gif


Jutt hakkas pihta sellest, et bladerunner julges öelda, et talle on 20 megast küll.

Siis tuli juba jutt, et 20 megaga ei kõlba isegi netis brausida.

Ja nüüd jõudsime sellega juba mängude allalaadimiseni.


doh.gif

oliver989 kirjutas:
tänapäeval jääb paljudel korter/maja ostmata, kui optiline kaabel puudu icon_rolleyes.gif


Ei jää


viimati muutis KillFrenzy 01.12.2022 18:13:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 18:13:26 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Mina näen muret rohkem selles, et jääme teistest riikidest maha. Tehnoloogia areneb ju koguaeg edasi. Kunagi oli 10Mbit kõva sõna, tänapäeval jääb paljudel korter/maja ostmata, kui optiline kaabel puudu icon_rolleyes.gif

Täpselt. Sama loogika alusel poleks ju ka 5G vaja ja poleks ka 4G olnud vaja aga teistega tuleb sammu pidada.
Eriti arvestades Eesti imagot IT riigina, siis on piinlik kui meie kiirused on madalad ja hinnad kõrged.

Nagu ma eespool kirjutasin ei ole meil ka ülisuur keerulise geograafiaga riik kus oleks raske valguskaablit paigaldada. Tegelikult on vastupidi arvestades väiksust ja maapinna tasasust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 18:28:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ma ei mõista miks sind häirib, kui keegi soovib brausida kiirema internetiga?
Ma ise eelistan samuti 100+Mbiti 20Mbitile.

Mul on küll tuttavaid, kes on jätnud valikust välja kinnisvara kus puudub korralik nett. Ise teeksin ilmselt sama.

Hetkel jääb mulle mulje, et keegi internetis liialdas ja sul on vaja ta "paika panna". Chill out beer_yum.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.12.2022 18:34:14 vasta tsitaadiga

oliver989, kust sa välja selle loeb, et see mind häirib? icon_eek.gif

Mul täiesti poogen kui kiire kellegi nett on, lihtsalt üritatakse absurdse väidetega tampida maasse, et 20mega oleks maailmalõpp. Ja brausimiset sai järsku töö tegemine ja töö tegemisest steamist suurte mängude alla laadimine.


Mul on samuti 100mega, teine võimalus oleks 20mega, aga kuna mulle meeldib gigades pahna alla laadida siis see on liiga aeglane.


viimati muutis KillFrenzy 01.12.2022 18:35:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 18:34:33 vasta tsitaadiga

oliver989, Ära pane tähele. Tema näol on tegemist inimesega kes tuleb õpetama ja targutama omamata ise valdkonnaga mingit kokkupuudet. Mind üritras "harida" valdkonnas kus ma viimane kümnend olen töötanud. Temale see ei lugenud. Tema teab paremini.
Peale seda läks ignoreeritavate kasutajate listi. Mul pole mingit mõtet vaielda sarivaidlejaga kes arvab, et temal on alati õigus ja kes läheb kergesti endast välja kukkudes inimesi solvama ja sõimama.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.12.2022 18:40:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
oliver989, Ära pane tähele. Tema näol on tegemist inimesega kes tuleb õpetama ja targutama omamata ise valdkonnaga mingit kokkupuudet. Mind üritras "harida" valdkonnas kus ma viimane kümnend olen töötanud. Temale see ei lugenud. Tema teab paremini.
Peale seda läks ignoreeritavate kasutajate listi. Mul pole mingit mõtet vaielda sarivaidlejaga kes arvab, et temal on alati õigus ja kes läheb kergesti endast välja kukkudes inimesi solvama ja sõimama.



Hahaaaa icon_lol.gif

Staarvõrguinsner oma 20tabise youtube bufferdamisega on platsis doh.gif

Tomorrow kirjutas:
Tema näol on tegemist inimesega kes tuleb õpetama ja targutama omamata ise valdkonnaga mingit kokkupuudet.


Peegli ees istud seda kirjutades?

Tomorrow kirjutas:
Mind üritras "harida" valdkonnas kus ma viimane kümnend olen töötanud. Temale see ei lugenud. Tema teab paremini.


Terve foorum sai aru, aga sinu maailm varises kokku, kui sai teada, et pakke loobitakse.

Tüüp on endale loonud mingi roosa mulli mille sees elab, sealt seest lahkuda ei ole võimalik.

Väga ilusti on see paistnud välja erinevates teemades, nii omniva, kui siin, kui poliitika ja imedeimede, lõpuks koroonateemas tuli kapist välja lamemaalasena.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 01.12.2022 18:48:32 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Just, oleme IT-foorumis. Näidake neid lehti, mis 20mbit 10s avanevad ja 100mbit mitte. Sageli on andmed ka cache's.

Youtube laeb ilma cacheta vähem kui 3MB avalehe kuvamiseks (kõike ei ole tegelikult kohe vaja kah). Cache kasutades alla mega. Kokku siis ca sekund alla laadimiseks 20mbit ühendusega ja cachet kasutamata.
IT-foorumi liikmena võiksid teadvustada, et kiirus ei ole latentsus.
Oleme küll Telia Koduinterneti alamteemas, kuid Telia mobiilse netiga nii mõnelgi juhul 100ms+ latentsus ja suvaline veebileht avaneb 5+ sekundit, sest iga element (scriptid, pildid, cssid jne) võtab liigselt pikalt aega, et üldse laadimist alustaks.

Mobiilse netiga võib olla kasvõi 200Mbit/s kiirus, aga ikka on uimasem, kui 10Mbit/s fiiber.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 18:53:58 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Mina näen muret rohkem selles, et jääme teistest riikidest maha. Tehnoloogia areneb ju koguaeg edasi. Kunagi oli 10Mbit kõva sõna, tänapäeval jääb paljudel korter/maja ostmata, kui optiline kaabel puudu icon_rolleyes.gif


olen ka siin paari tuttavaga arutand seda asja ja minu tutvus ringkonnas oli küll argument ,et ostetavas majas/korteris peab olema optika .mitte keegi meist pole IT vend ega tööta ka sellel alal.
aga lihtsalt kui ma tulen peale väsitavat tööpäeva koju viimane asi mida mul vaja on laggivat netti. tahan mingit asja filmi vaadata see peab kiirelt alla tulema ,et enne magamaminekut ikka vaadatud saaks.
lisaks kellel naine/laps ka kõvasti kasutab netti siis mida kuradit sa selle 20 megasega teed?
paned nuti teleri tööle seal juba kõik äpid asjad kasutavad 4k video striimi+ lisaks kõnnid kodu uksest sisse mingi stuff koguaeg tahab uuendamist telfis/kellas jne. kui peres 4 liiget siis korruta see pull kõik 4-jaga .
siis paned arvuti tööle oh seda imet pooled pelad steamis mis alla laaditud vajavad uuendamist . lõpuks vingub veel windows jne uuenduse järgi.
arvutit ka kasutad tavaliselt mingi striim või podcast lahti. naine vaatab ühes toas mingi striimingut laps teises mingit muud asja. vähemalt ise ei kujuta ette elu alla 100-se netiga ausalt:D
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.12.2022 18:56:38 vasta tsitaadiga

Normaalne omavalitsus ei kooskõlasta projekti, kus ei ole side normaalselt lahendatud.

Loomulikult on nähtud asju, kus side alla on kirjutatud 4G eusa_wall.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 19:10:23 vasta tsitaadiga

Igast ruuterist graafikuid vaadates tuleb meeles pidada, et sampling rate silub seal lühikesed kiired peak'id ära.
Kui server on piisavalt tasemel + mustmiljon parameetrit veel, siis laiem toru annab mingi tulemuse küll.

Praegu Telia1 boonusega võetud 200M -> 500M (fiiber) tundub, et annab õrna efekti küll. Ilmselgelt me räägime viidetest alla poole sekundi.
Pm klikk ja avaneb nagu localhostis.

Boonusena veel, et kui Steamist tuleb õhtul mingi tuju midagi omandada, siis enne jõuab kohale kui viitsimine üle läheb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 01.12.2022 19:28:49 vasta tsitaadiga

Panin kohe selle jutu peale siin endale 50/10 asemel 150/20 paketi.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 01.12.2022 19:37:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Just, oleme IT-foorumis. Näidake neid lehti, mis 20mbit 10s avanevad ja 100mbit mitte. Sageli on andmed ka cache's.

Youtube laeb ilma cacheta vähem kui 3MB avalehe kuvamiseks (kõike ei ole tegelikult kohe vaja kah). Cache kasutades alla mega. Kokku siis ca sekund alla laadimiseks 20mbit ühendusega ja cachet kasutamata.
IT-foorumi liikmena võiksid teadvustada, et kiirus ei ole latentsus.
Oleme küll Telia Koduinterneti alamteemas, kuid Telia mobiilse netiga nii mõnelgi juhul 100ms+ latentsus ja suvaline veebileht avaneb 5+ sekundit, sest iga element (scriptid, pildid, cssid jne) võtab liigselt pikalt aega, et üldse laadimist alustaks.

Mobiilse netiga võib olla kasvõi 200Mbit/s kiirus, aga ikka on uimasem, kui 10Mbit/s fiiber.
Kus ma seda väitsin, et kiirus on latentsus? Koduinterneti puhul ei ole latentsus 100ms+, kui on ja ise jagu ei saa, siis tuleb tehnik koju kutsuda.

Küsimus oli 100mbit vs 20mbit ühenduses, latentsusest juttu ei olnud, selle võib identseks lugeda. Ärge mõelge üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 20:41:10 vasta tsitaadiga

Kokkuvõtteks
Ühe lehe laadimisel on vahe minimaalne.
Laiemas plaanis interneti tarbimisel jääb 20Mbit vaikselt ajale jalgu.
thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 01.12.2022 20:55:58 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Praegu Telia1 boonusega võetud 200M -> 500M (fiiber) tundub, et annab õrna efekti küll. Ilmselgelt me räägime viidetest alla poole sekundi.
Mõtlesid ikka 300 -> 500? Pole nagu kohanud, et 200 pealt 500 peale tõstetaks.

Sold OUT kirjutas:
Panin kohe selle jutu peale siin endale 50/10 asemel 150/20 paketi.
Ma tegin eile vastupidise liigutuse, kuna 500Mbit kiirusega enam tasuta ruuterit ei pakuta, siis lasin kiiruse 200/200 peale alla.
500Mbit uploadi enam tagasi ei saa (seda enam ei müüda) aga selle probleemiga tegeleb siis kui praegune toru kitsaks peaks jääma.
Senini oli pmst torrent ainuke mis seda veidigi kasutas. Nüüd pole juba üle poole aasta midagi tirinud, striimingteenustest on piisanud või siis vananedes vahid üldse vähem ekraani. icon_lol.gif

8a tagasi oli mul siin optika asemel üldse WiMax ühendus. Terve 1Mbit. Pikim aeg mis "ameerika vanaema iso" alla laadimiseks kulus oli 2 nädalat. Võrguressurssi tuli siis väga täpselt jaotada kuna teised pereliikmed tahtsid ka netis käia. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 01.12.2022 20:59:09 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:


Mul täiesti poogen kui kiire kellegi nett on, lihtsalt üritatakse absurdse väidetega tampida maasse, et 20mega oleks maailmalõpp. Ja brausimiset sai järsku töö tegemine ja töö tegemisest steamist suurte mängude alla laadimine.


Brausimine võib täiesti töö olla.
Kinnisvaramaaklerid kes kinnistutega tegelevad ja tehinguid vahendavad peavad klientidele sobiva pakkumise tegema-selleks peab sobiva objekti üles otsima+ kõik muud asjaajamised. Kui juhtub, et maakler teeb kodukontoris tööd siis nii ongi, vaja kodus stabiilset netti, mis alt ei vea. On turundusega seotud töökohti, kus vajalik on Google SEO analüüs ja muud otsingumootoriga seotud päringute tegemine ja netis "kaevamine". Ka sellele ametikohale pakutakse kodukontoritööd. Sisuliselt kõik kaugtöökohad võivad eeldada seda, et töötajal oleks korralik net. Tööandja reeglina pole kohustatud töötaja eest koduse interneti kvaliteedi parandamiseks kulutusi tegema.
Brausimine ei ole töö ainult juhul, kui brausitakse meelelahutuse eesmärgil. Aga see ei tähenda siis seda, et meelelahutuse puhul oleks OK kvaliteedis järele anda. Meelelahutuskogemus kui on meeldiv, mõjub rahustavalt, inimene on õnnelik ja läbi selle saab ISP olla kindel, et klient jääb tema teenust edasi tarbima, ostab mingi lisateenuse ja mis peamine- soovitab teistele tuttavatele, kuna isiklik kogemus on positiivne. Ja vastupidi, kui kasutuskogemus on negatiivne ja lahendust ei ole, siis hakkab inimene otsima alternatiivseid võimalusi teenuse tarbimiseks. Kõige muu osas- kuidas netikasutus jaguneb ja mil määral millised teenused toimivad-ei toimi, on teine teema, puhtalt tehnilised. Mind väga ei häiri näiteks asjaolu, et HinnaVaatluse foorumit külastades tekib sageli mingi tõrge, et Firefox avab lehe ainult siis kui küpsised ja data kustutada. Või vahel juhtubki ping olema pikem ja foorum ei avane nii kiiresti. Kuid küsimus on antud juhul minu meelest üldiselt selles, et megabittide hinna ja kvaliteedi suhe on Eestis paigast ära võrreldes muu Euroopaga.


viimati muutis BA79 01.12.2022 21:00:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.12.2022 21:00:42 vasta tsitaadiga

bladerunner läks vastusega terve päev. Näete nüüd ise mis juhtub kui 20 megase neti taga istute.
Õppige teiste vigadest!

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 01.12.2022 21:37:16 vasta tsitaadiga

Heh, kodus mul siin ikka kiire optika kasutusel. Ilma nagu oleks väga nukker.
Hetkel siin optika otsas 2x TV, YT, Twitch jooksmas ja ~22Mbit on liini koormuseks.

20Mbit ADSL sai tudengile Heade Mõtete linna võetud. Tema on rahul. Miskipärast mõned teised pole selle tema rahuloluga rahul. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 01.12.2022 21:45:11 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

20Mbit ADSL sai tudengile Heade Mõtete linna võetud. Tema on rahul. Miskipärast mõned teised pole selle tema rahuloluga rahul. icon_lol.gif


icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 22:03:39 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Panin kohe selle jutu peale siin endale 50/10 asemel 150/20 paketi.

Sul pole seda vaja. Kõik on puhverdatud.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 22:11:28 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

RassK kirjutas:
Praegu Telia1 boonusega võetud 200M -> 500M (fiiber) tundub, et annab õrna efekti küll. Ilmselgelt me räägime viidetest alla poole sekundi.

Mõtlesid ikka 300 -> 500? Pole nagu kohanud, et 200 pealt 500 peale tõstetaks.


Tõstsin 200M pealt 500M peale, ehk siis ilma Telia1 paketita oleks 100M->300M teisisõnu.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 22:11:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Panin kohe selle jutu peale siin endale 50/10 asemel 150/20 paketi.

Sul pole seda vaja. Kõik on puhverdatud.


just, ma ossin omale arvutt, kus kogu internet on juba sees! kõik lehed kässevad ja puhverdavad 1ns!!!!!

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 01.12.2022 22:18:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Panin kohe selle jutu peale siin endale 50/10 asemel 150/20 paketi.

Sul pole seda vaja. Kõik on puhverdatud.


Ma ei saa midagi aru, HV läägab samamoodi ja muud ma netis väga ei tee. Panen nüüd wifi kinni ja kasutan 4G, sest see on vahepeal isegi üle 300mbit.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 22:19:21 vasta tsitaadiga

Kas sul töö juures on kiire nett? Puhverda seal ära ja pärast kodus loed netti.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2022 22:24:42 vasta tsitaadiga

ot:

RCC, Sold OUT ja Betamax jaoks tuleb soovilugu. Loodan, et on puhverdatud icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 01.12.2022 22:27:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas sul töö juures on kiire nett? Puhverda seal ära ja pärast kodus loed netti.


Ma ei tea, ma ei kasuta oma tööks netti. Mul on päris töö

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 802, 803, 804 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.