Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2022 16:04:47 vasta tsitaadiga

Janis, Jumal hoidku selle eest, et ostjal on nõuded ja pole nõus ostma suvalist rämpsu mida üritatakse pähe määrida.
Kui kõigil oleks rmc suhtumine, siis oleks rämpsu tootjatel palju raskem oma kolast vabaneda.

Aastaid tagasi pesumasina otsin, siis olid mul samuti spetsiifilised nõud mis elimineerisid 99% turul pakutavast kraamist. Lõpuks jäi sõelale ainult 3 mudelit millest ühe ostsin ära ja senimaani olen väga rahul.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2022 14:45:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Janis, Jumal hoidku selle eest, et ostjal on nõuded ja pole nõus ostma suvalist rämpsu mida üritatakse pähe määrida.
Kui kõigil oleks rmc suhtumine, siis oleks rämpsu tootjatel palju raskem oma kolast vabaneda.

Aastaid tagasi pesumasina otsin, siis olid mul samuti spetsiifilised nõud mis elimineerisid 99% turul pakutavast kraamist. Lõpuks jäi sõelale ainult 3 mudelit millest ühe ostsin ära ja senimaani olen väga rahul.


Küsimus ei ole ju rämpsus. Küsimus on tema väites, et kõik kannud mis muidu tema nõudmistele vastaksid, omavad silmipimestavaid tulesid ja kõrvulukustavaid vilesid, mis tundub natuke ebareaalne. Oleks siis kasvõi mõni konkreetne näidegi, mis ei sobi, et teaks mida soovitada ja mida mitte
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2022 17:17:13 vasta tsitaadiga

Loe näidet varasemast arutelust, näiteks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11021381#11021381

Olen otsinud saadaolevate mudelite videoid ja reviewsid, et saada aru, kas vastavad tingmustele. Pole veel leidnud sellist, mis vastaks. Viimat jooksin peaga vastu seina sellises variandis, kus kõik tundus nagu olevat, v.a. helisignaal, ent kaalusin pieso küljestlammutamist... siis tuli välja, et kannu roostevaba teras annab osadel ikka korralikult roostet, ehk paarisajane kann ei kesta icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2022 18:15:01 vasta tsitaadiga

Ma loen sellest näitest välja, et kuna suva Philips mingi ja suva Bosch teevad paar piiksu, siis on kogu turg pekkis?

Noh. Osta minu 20 aastane Krups ära. Sel on ainult üks udune seasilm, helisignaali asemel oli tila otsas vile, mille sai ära võtta, ja kui ta 20 aastaga ei ole rooste läinud siis ilmselt kunagi ei lähegi.
Aga jah, mis teha, temperatuuri sellega seada ei saa. Lihtsalt keedab. 20 aastat juba. Umbes 10 aastat või rohkem tagasi hakkasin vaatama uusi kanne, mida osta kui see otsad annab - mudelid tulevad ja lähevad tootmisest maha, aga see töötab edasi. Mitte et ma ptüi, ptüi kaebaks.

Aga mis näiteks sellel kannul viga on?

https://www.kohvisemu.ee/p/elektrilin-veekeetja-fellow-corvo-ekg-0-9-l/

Panen lingi n-ö tavalise tilaga kannule kuna ma eeldan, et sa ei otsi hanekaela, aga nood mudelid on muidugi need millepärast nad põhiliselt tuntud on. Pidid vaiksed olema küll, järelikult ei karju kõrva. Sest mõttetu on ju teha kannu, mis sosinvaikselt keedab ja siis lõugama hakkab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2022 20:21:47 vasta tsitaadiga

Kui tõesti ei leia turult õiget toodet, tuleb ise teha!
Alibaba lehelt valid mõned tootjad, edastad enda tootedisaini. Maksad loomulikult kõik kinni. Saad siis endale näidise. Kui see sobib, siis tellid veel 500-1000tk ja paiskad müüki. Kui sina sellist soovid, siis soovib keegi kindlasti veel. Kõik võidavad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2022 20:53:22 vasta tsitaadiga

Tõin sulle seda, mida soovisid:
netcat kirjutas:
Oleks siis kasvõi mõni konkreetne näidegi, mis ei sobi, et teaks mida soovitada ja mida mitte


Aga suur tänu - väga lahe kann ja ma suudaks mööda vaadata isegi sellest vist, et 0,9L mahutavusega on (ideaalis võiks olla 1,2L - vahe tuleneb tõenäoliselt sellest, et tegemist primaarselt kohvitajatele mõeldud kannuga).
Samas on nüüd sellega üks probleem, uuem mudel on featuuridelt palju parem, samas ei taha hanekaela :/
phpBB [media]


Aga veelkord suur tänu - sain suuna kätte ja vaatan seda suunda veel edasi :]

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2022 11:24:51 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Küsimus on tema väites, et kõik kannud mis muidu tema nõudmistele vastaksid, omavad silmipimestavaid tulesid ja kõrvulukustavaid vilesid, mis tundub natuke ebareaalne.

Siis ei vasta ju nõuetele kui nõue välistab eredad ledid ja kõrvulukustavad helid. Ma ei ütleks, et see on otseselt ebareaalne. Ega inimene ei otsi autot mis tuleks kandiliste rehvidega.
Eredate ledidega olen ka ise kokku puutunud. Eelmisel Delli monitoril oli sisse/välja nupp äärmiselt ereda lediga. Pidin musta isoleerteipi peale panema, kuna pimedas toas häiris. Ja veel parem oli see, et mõjutas selles nurgas negatiivselt isegi monitori enda pilti.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2022 14:10:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
netcat kirjutas:
Küsimus on tema väites, et kõik kannud mis muidu tema nõudmistele vastaksid, omavad silmipimestavaid tulesid ja kõrvulukustavaid vilesid, mis tundub natuke ebareaalne.

Siis ei vasta ju nõuetele kui nõue välistab eredad ledid ja kõrvulukustavad helid. Ma ei ütleks, et see on otseselt ebareaalne. Ega inimene ei otsi autot mis tuleks kandiliste rehvidega.
Eredate ledidega olen ka ise kokku puutunud. Eelmisel Delli monitoril oli sisse/välja nupp äärmiselt ereda lediga. Pidin musta isoleerteipi peale panema, kuna pimedas toas häiris. Ja veel parem oli see, et mõjutas selles nurgas negatiivselt isegi monitori enda pilti.


Sa ei saa ikka aru. Lihtsalt see ledi teema ei tundu reaalne probleem kannu puhul. Kannu led ei põle ju kui kann ei tööta. Kann töötab ainult piiratud hulga minutite jooksul ja sa ei pea seda samal ajal jõllitama. See on hoopis midagi muud, kui monitori tuli mis jääb otseselt pidevalt sinu vaatevälja. Sellest probleemist ma saan väga hästi aru, üks esimesi asju mida ma hotellis magama minnes teen on päevateki telekale riputamine. Need hullud panevad ju selle otse voodi vastu ja kuidas sa magad seal kui see tuluke näkku särab.
Samuti ei ole ma reaalselt kunagi kohanud kannu mis paarist piiksust midagi enamat teeks niiet ma ei suuda seda pasunakoori muret tõsiselt võtta. Aga kui tõesti on mõnel firmal kannud mis hakkavad Beethoveni üheksandat mängima maksimaalse valjusega siis andke lahkesti teada, teab eemale hoida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 19.11.2022 23:07:06 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
netcat kirjutas:
Küsimus on tema väites, et kõik kannud mis muidu tema nõudmistele vastaksid, omavad silmipimestavaid tulesid ja kõrvulukustavaid vilesid, mis tundub natuke ebareaalne.

Siis ei vasta ju nõuetele kui nõue välistab eredad ledid ja kõrvulukustavad helid. Ma ei ütleks, et see on otseselt ebareaalne. Ega inimene ei otsi autot mis tuleks kandiliste rehvidega.
Eredate ledidega olen ka ise kokku puutunud. Eelmisel Delli monitoril oli sisse/välja nupp äärmiselt ereda lediga. Pidin musta isoleerteipi peale panema, kuna pimedas toas häiris. Ja veel parem oli see, et mõjutas selles nurgas negatiivselt isegi monitori enda pilti.


Sa ei saa ikka aru. Lihtsalt see ledi teema ei tundu reaalne probleem kannu puhul. Kannu led ei põle ju kui kann ei tööta. Kann töötab ainult piiratud hulga minutite jooksul ja sa ei pea seda samal ajal jõllitama. See on hoopis midagi muud, kui monitori tuli mis jääb otseselt pidevalt sinu vaatevälja. Sellest probleemist ma saan väga hästi aru, üks esimesi asju mida ma hotellis magama minnes teen on päevateki telekale riputamine. Need hullud panevad ju selle otse voodi vastu ja kuidas sa magad seal kui see tuluke näkku särab.
Samuti ei ole ma reaalselt kunagi kohanud kannu mis paarist piiksust midagi enamat teeks niiet ma ei suuda seda pasunakoori muret tõsiselt võtta. Aga kui tõesti on mõnel firmal kannud mis hakkavad Beethoveni üheksandat mängima maksimaalse valjusega siis andke lahkesti teada, teab eemale hoida.

Tuleb nõustuda, ma olen sinuga samas paadis. See eelviidatud veekeetja mis ma saatsin siia ei tee piiksu ega plaksu. Ainuke tuluke mis põleb on on/off nupp mis ka on õrnalt oranz, et kui luubiga ei vaata siis silma ei hakka. Aga jah välimus selline tagasihoidlik vaesemehe remondikann. icon_lol.gif

Tomorrow, tahaks parem teada mis funktsioon sellel pesumasinal oli ja teistel polnud, puht huvist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2022 00:09:17 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Tomorrow, tahaks parem teada mis funktsioon sellel pesumasinal oli ja teistel polnud, puht huvist.

Esiteks pidi olema pealtlaetav, kuna ruumipuudusel ei oleks eestlaetav kuidagi ära mahtunud.
Teiseks pidi olema invertermootoriga, kuna peaks olema vaiksem ja kestma kauem.
Kolmandaks pidi olema võimalikult kõrge/hea energiaklassiga, kuigi 3-4 aastat tagasi ei osanud ette näha selliseid ulmelisi hindu mis meil täna igapäevased on.

Võimalik, et midagi oli veel mis hetkel ei meenu aga see elimineeris 99% tollal pakutavatest ja jättis valikusse kolm mudelit.
Iroonilisel kombel avastasin hiljem, et minu tuttaval on sama tootja vanema seeria mudel mis väga sarnane ja kauemgi veel kestnud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2022 03:22:22 vasta tsitaadiga

Tundub, et mul on täiega vedanud icon_razz.gif Roostevaba kann, mil pole silmipimestavat ledi ega kõrvulukustuvat vile. Võimsus 3kW. Näitab vee tempi ka. Maksis 20-30 eur. Garantii 3 aastat.
Mida veel tahta? icon_biggrin.gif
https://offers.kd2.org/en/ie/aldi/pehzp/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2022 14:38:44 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tundub, et mul on täiega vedanud icon_razz.gif Roostevaba kann, mil pole silmipimestavat ledi ega kõrvulukustuvat vile. Võimsus 3kW. Näitab vee tempi ka. Maksis 20-30 eur. Garantii 3 aastat.
Mida veel tahta? icon_biggrin.gif
https://offers.kd2.org/en/ie/aldi/pehzp/


Temperatuuri seadistamise võimalust? Muidu jumalabueno kann selle raha eest Eestis küll sellist ei saa vist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2022 15:47:24 vasta tsitaadiga

Seda võimalust pole. Laseb vee keema ja lülitab klõpsuga välja.



---
Küsimus ka - millega te oma klaasist pliidiplaate puhastate? Olen kahte pastat proovinud ja ei tööta nii nagu reklaamitud.

https://www.dealz.ie/127393-astonish-hob-cleaner-235ml/
https://www.amazon.co.uk/dp/B01GHTIYV4/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.11.2022 16:05:11 vasta tsitaadiga

Kuidas kehva nägemisega vanainimestele induktsioonpliidi klaasile graveeritud sümbolid nähtavamaks muuta? Nad ikka üldse ei näe neid.
Kuidas nägemispuudega või pimedad inimesed sellist pliiti üldse kasutada saavad? Ei saagi? See graveering on nii madal, et mina natike tunnen sõrmega ebatasasusi, aga vanainimese tuim sõrm ei tunne ka midagi.

Valge markeriga üle joonistada mingi aja tagant, kui ära kustuma hakkavad eelmised märgid?

Dremeli teemantotsikuga üle graveerida sügavamaks need sümbolid?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2022 17:51:00 vasta tsitaadiga

Ja miks vanainimesele normaalsete nuppudega induktsioonpliiti ei ostetud? Minuteada tehakse ju selliseid.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.11.2022 19:44:09 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ja miks vanainimesele normaalsete nuppudega induktsioonpliiti ei ostetud? Minuteada tehakse ju selliseid.

Sest normaalset pliiti normaalsete nuppudega ei ole müügil?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001




sõnum 20.11.2022 23:31:18 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
SKG kirjutas:
Tundub, et mul on täiega vedanud icon_razz.gif Roostevaba kann, mil pole silmipimestavat ledi ega kõrvulukustuvat vile. Võimsus 3kW. Näitab vee tempi ka. Maksis 20-30 eur. Garantii 3 aastat.
Mida veel tahta? icon_biggrin.gif
https://offers.kd2.org/en/ie/aldi/pehzp/


Temperatuuri seadistamise võimalust? Muidu jumalabueno kann selle raha eest Eestis küll sellist ei saa vist.


Kvaliteetne kann, võimalustega https://www.kaubamaja.ee/cuisinart-veekeetja-cpk17e-h0160418

_________________
O sancta simplicitas.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2022 01:17:15 vasta tsitaadiga

mina777, üks asi on selles videos viidatud plärinadefekt, ent kuula neid piikse ja mida "kaunist sinist valgust" ka icon_lol.gif
phpBB [media]


EDIT: otsitulemused ka erinevaid probleeme paksult täis, sh. inimesel kolmas kann juba asenduseks saadud ....

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2022 14:12:49 vasta tsitaadiga

Sümptomaatiline on ka see, et nimetatud kann on pea täpselt 100 eur kallim SKG viidatud kannust. Mulle see kann õnneks lihtsalt ei meeldi. Eelistan ümaramaid ja ei taha seadistusnuppe käepidemele. Aga hea teada, et ka Cuisinart on tänapäeval kräppi tootma hakanud. Ei oleks osanud kahtlustada.

Nagu alati köögitehnika lõimes kasutan juhust kõigile, kes palju maksta tahavad, meeldetuletamiseks, et ärge Smegi ostke, isegi rösterit või kannu mitte, praaki on väga palju kui neid asju kasutatakse millegi muu jaoks kui somesse disainköögi piltide postitamiseks. Ei hakka linke tooma, keda huvitab otsib ise, aga see on ikka tõeline Alice imedemaa mis seal kliendikaebuste valdkonnas toimub...

PS kui me nüüd ikka veel selle kannuteema juures kord oleme. Kasutan juhust ja küsin arvamust. Mis värk selle kannu seest puhastamisega on? Kaant ju ei ole. Kas see ongi mõeldud nii rikkale inimesele, kes selle lihtsalt ära viskab vajaduse tekkides? Muidu mulle disain väga meeldib.

https://www.kaubamaja.ee/bugatti-veekeetja-giuletta-1-2l-steel-h0479913
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2022 14:19:26 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mis värk selle kannu seest puhastamisega on? Kaant ju ei ole. Kas see ongi mõeldud nii rikkale inimesele, kes selle lihtsalt ära viskab vajaduse tekkides?

Äkki siis toodetakse spetsiaalset survepesurit või tavalise survepesuri otsikut? Rikkal inimesel ju raha puudust pole. Et algul keedad äädikaga pool tundi, siis survepesuriga puhtaks?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 21.11.2022 14:20:42 vasta tsitaadiga

Äkki tasuks tihedamini lihtsalt puhastada? Mitte oodata kuni 5mm paksune katlakivi kiht on tekkinud...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2022 14:22:48 vasta tsitaadiga

Kui ligi ei saa, siis pole ju vahet kui tihedalt sa seda puhastada üritad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 21.11.2022 14:29:58 vasta tsitaadiga

Millele sa seal ligi pead saama? Katlakivi eemaldi lased samas kohast kust veegi sisse. Pärast loputad ja kordad vajadusel protseduuri. Mingit füüsilist igapäevast nühkimist pole vaja.
Samas pudelihari mahub ka sealt tilast sisse.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2022 15:07:41 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Sümptomaatiline on ka see, et nimetatud kann on pea täpselt 100 eur kallim SKG viidatud kannust. Mulle see kann õnneks lihtsalt ei meeldi. Eelistan ümaramaid ja ei taha seadistusnuppe käepidemele. Aga hea teada, et ka Cuisinart on tänapäeval kräppi tootma hakanud. Ei oleks osanud kahtlustada.

Nagu alati köögitehnika lõimes kasutan juhust kõigile, kes palju maksta tahavad, meeldetuletamiseks, et ärge Smegi ostke, isegi rösterit või kannu mitte, praaki on väga palju kui neid asju kasutatakse millegi muu jaoks kui somesse disainköögi piltide postitamiseks. Ei hakka linke tooma, keda huvitab otsib ise, aga see on ikka tõeline Alice imedemaa mis seal kliendikaebuste valdkonnas toimub...

PS kui me nüüd ikka veel selle kannuteema juures kord oleme. Kasutan juhust ja küsin arvamust. Mis värk selle kannu seest puhastamisega on? Kaant ju ei ole. Kas see ongi mõeldud nii rikkale inimesele, kes selle lihtsalt ära viskab vajaduse tekkides? Muidu mulle disain väga meeldib.

https://www.kaubamaja.ee/bugatti-veekeetja-giuletta-1-2l-steel-h0479913


Igasugused "nimed" on jama müüma hakanud tuimalt, jah. Absurdne, sest ei saagi usaldada ka neid brände.

Bugattit vist seest ei puhastatagi, jah: https://www.casabugatti.com/en/media/2022/05/giulietta_instruction_book_59947.pdf

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2022 15:42:35 vasta tsitaadiga

Nojah, selle järgi nad arvavad, et midagi peab seal äädika ja pehme harja abil kuidagi tehtud saama. Einoh, karahvine ka puhastatakse seest aga samas, need vähemalt paistavad läbi et sa näed mida teed parajasti...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.