Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.09.2022 10:19:47 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
mihhkel kirjutas:
pinkman kirjutas:
Kas mingit analoogi ka on selle 365 asemele.Oli plaanis office ka osta aga tuleb vist midagi muud vaadata.
Apple'i enda Numbers/Pages/Keynote? Või siis LibreOffice icon_smile.gif


Need on suurepärased. Soovitan ära harjuda.
Kumba siis soovitad?
Minu MS 365 on töökoha poolt tasuta antud, kui vaja ametit vahetada, siis olen sellest ilma, seega kunagi peab ehk alternatiivide poole vaatama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reksubossu
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2014




sõnum 01.09.2022 11:09:41 vasta tsitaadiga

Paar postitust tagasi oli küsimus kuidas kasutada mac-i nii, et kaan kinni. Lahendus lihtne, tuleb võta lahti terminal ja sisestada antud rida: sudo pmset -b sleep 0; sudo pmset -b disablesleep 1. See keerab sleepi kinni. Selleks, et uuesti järgi keerata tuleb panna antud rida: sudo pmset -b sleep 5; sudo pmset -b disablesleep 0 . Palun väga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2022 11:18:25 vasta tsitaadiga

Kui julgen siis proovin.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 01.09.2022 14:13:14 vasta tsitaadiga

Kui igapäevaselt kasutada, siis Excel palju produktiivsem kui Numbers. Excelis on funktsionaalsust lihtsalt palju rohkem (a'la andmete importimisel-convertimisel jne), isegi mõned valemid puudu olnud Numbersist.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 01.09.2022 14:56:20 vasta tsitaadiga

Reksubossu kirjutas:
Paar postitust tagasi oli küsimus kuidas kasutada mac-i nii, et kaan kinni. Lahendus lihtne, tuleb võta lahti terminal ja sisestada antud rida: sudo pmset -b sleep 0; sudo pmset -b disablesleep 1. See keerab sleepi kinni. Selleks, et uuesti järgi keerata tuleb panna antud rida: sudo pmset -b sleep 5; sudo pmset -b disablesleep 0 . Palun väga icon_smile.gif
Ja kes tunne mugavalt üleüldiselt terminalist asja kinni keerata, siis sama tulemus on võimalik saavutada amphetamine nimelise äpiga. Seal on veel hulka settinguid, mis kõigile kes arvutit situatsioonides kasutavad kus ta ei tohi kinni ega magama minna.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2022 15:35:19 vasta tsitaadiga

Suured tänud.Sain filmi vaadata üle WiFi ja toimis kinnise ekraaniga. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 01.09.2022 19:41:37 vasta tsitaadiga

Reksubossu kirjutas:
Paar postitust tagasi oli küsimus kuidas kasutada mac-i nii, et kaan kinni. Lahendus lihtne, tuleb võta lahti terminal ja sisestada antud rida: sudo pmset -b sleep 0; sudo pmset -b disablesleep 1. See keerab sleepi kinni. Selleks, et uuesti järgi keerata tuleb panna antud rida: sudo pmset -b sleep 5; sudo pmset -b disablesleep 0 . Palun väga icon_smile.gif

Teine variant on terminalis jooksutada käsku "caffeinate". Seni kuni "caffeinate" käib arvuti sleepi ei lähe; kui "caffeinate" jooksutav terminaliaken sulgeda käitub arvuti jälle tavapäraselt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2022 21:15:24 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Milleks neid crash reporte siis saadetakse, kui keegi nendega aastate kaupa ei tegele? icon_smile.gif

Kusagil oli kunagi üks video, milles näidati, mis nende raportitega juhtub. Need prinditakse välja ja kukuvad otse paberikorvi icon_lol.gif
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.09.2022 22:58:18 vasta tsitaadiga

Simpsonites oli omal ajal stseen, kus tuumajaama siseposti kapslid kukkusid kõik tehase kõrvale jõkke, kus koprad neist omale tammi ehitasid. See võtab edukalt kokku, mis juhtub nende crash raportitega icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kepler22b
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2022 07:49:20 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Sai soetatud elu esimene Mac, täpsemini M1 Pro 14". Esialgu tahtsin Air M2 ligi võtta, aga hetkel saadaolevat 8 GB mäluga seadet oleks rumalus olnud osta aastal 2022 ja vaadates hindu, siis oleks M2/16GB confi hind Pro ligidale jäänud.

Lihtsalt mida reviewdes ma kordagi ei kuulnud on see, kui silmapilkselt veebilehed avanevad. Ma ei tea kas see on alati parem olnud Macide peal, aga see masin on nagu rakett - pole kunagi ühegi PC peal lehed nii kiiresti avanenud. Eks seal on ka erandeid (reddit.com), sõltuvalt sellest kui optimaalselt veebileht on üles ehitatud, aga enamus siiski avanevad koheselt.


Avab väga hästi. Peakski koheselt avama.
M1 Pro https://youtube.com/shorts/n2zx1kmIyvo?feature=share
M2 Air https://youtu.be/C-YNBrAtkJM

Apple silicon Geekbench 5
https://www.macworld.com/article/556384/apple-silicon-aiphone-ipad-mac-benchmarks-a16-m2.html

Keegi võiks poovida kuidas avab 1000 või 6000 kausta!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.10.2022 21:20:13 vasta tsitaadiga

Kepler22b, eks see sõltub veebisaidist ikka. Rohkem javascripti lehel ja tekib küsimus, kuidas mu Macbook järsku muutus... Core2Duo masinaks...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 19.10.2022 21:59:46 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kepler22b, eks see sõltub veebisaidist ikka. Rohkem javascripti lehel ja tekib küsimus, kuidas mu Macbook järsku muutus... Core2Duo masinaks...
Palun stiilinäidet, klikitavat linki. Ning kas räägid M1/M2 masinatest?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.10.2022 23:28:09 vasta tsitaadiga

Dirty Harry, Tumblr.com või Printables.com sait suudab suht kiirelt infinite scrolliga aeglaseks teha. Neid saite on rohkem, pea iga sait kus infinite scroll loogika kasutusel on. Ja ikka räägin M1Pro masinast ja 16GB ram, endal 14 Macbook Pro.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2022 23:43:09 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Dirty Harry, Tumblr.com või Printables.com sait suudab suht kiirelt infinite scrolliga aeglaseks teha. Neid saite on rohkem, pea iga sait kus infinite scroll loogika kasutusel on. Ja ikka räägin M1Pro masinast ja 16GB ram, endal 14 Macbook Pro.

Ma ei tea mis saidid need on, aga need lehed avanesid ikka väga pikalt. Ma arvan et ma selliseid saite ei kannataks kasutada. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 308 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.10.2022 23:45:02 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
d3t kirjutas:
Dirty Harry, Tumblr.com või Printables.com sait suudab suht kiirelt infinite scrolliga aeglaseks teha. Neid saite on rohkem, pea iga sait kus infinite scroll loogika kasutusel on. Ja ikka räägin M1Pro masinast ja 16GB ram, endal 14 Macbook Pro.

Ma ei tea mis saidid need on, aga need lehed avanesid ikka väga pikalt. Ma arvan et ma selliseid saite ei kannataks kasutada. icon_neutral.gif

See ongi experience, millest ma rääkisin. Natuke rohkem javascripti ja ei lippa üldse enam nii kiirelt. Safarit lööb see eriti valusalt, Chromimum ja Firefoxi põhised brauserid tiba paremad.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 19.10.2022 23:50:51 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Dirty Harry, Tumblr.com või Printables.com sait suudab suht kiirelt infinite scrolliga aeglaseks teha. Neid saite on rohkem, pea iga sait kus infinite scroll loogika kasutusel on. Ja ikka räägin M1Pro masinast ja 16GB ram, endal 14 Macbook Pro.
Tumblr tahtis sisselogimist ruttu, ei oska kommenteerida. Printables - miski minuti kerisin https://www.printables.com/model lehel alla, alla, alla, alla... kogu aeg pildid ilmusid hetkega peale kerimise lõpetamist. Ülikiire kerimise ajal polnud tõesti pilte näha, kahtlustan, et taotluslikult. CPU kasutus oli olematu, load samamoodi. Ei oska korrata.

Infinite scroll lehtedel pole ka kordagi ühtegi muret kohanud.

Mul pole muidugi M1Pro ka, RAMi pole ka ollagi. MB Air, M1, brauseriks Brave. Safariga kerisin ka testiks minuti....ma ei tea, sujuv, pildid olemas. Ei oska rohkemat midagi ütelda. Äkki kirjeldad oma setupi paremini, saame aidata. Vbolla mingi brauseri lisa, antiviirus, liiga aktiivne internetipesur (Pi-hole)?

ot:
Selle vaikin maha, et sedasorti pilte täis lõputu kerimisega lehed on per se paras õnnetus kuubis ning nende kasutajad ongi kannatamise ära teeninud.


viimati muutis Dirty Harry 20.10.2022 00:00:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2022 00:00:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
SSD kirjutas:
d3t kirjutas:
Dirty Harry, Tumblr.com või Printables.com sait suudab suht kiirelt infinite scrolliga aeglaseks teha. Neid saite on rohkem, pea iga sait kus infinite scroll loogika kasutusel on. Ja ikka räägin M1Pro masinast ja 16GB ram, endal 14 Macbook Pro.

Ma ei tea mis saidid need on, aga need lehed avanesid ikka väga pikalt. Ma arvan et ma selliseid saite ei kannataks kasutada. icon_neutral.gif

See ongi experience, millest ma rääkisin. Natuke rohkem javascripti ja ei lippa üldse enam nii kiirelt. Safarit lööb see eriti valusalt, Chromimum ja Firefoxi põhised brauserid tiba paremad.

Aa, ma kasutan operat. No ja muidugi mac-iga ja M1.
Kommentaarid: 308 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 20.10.2022 13:15:05 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
d3t kirjutas:
Dirty Harry, Tumblr.com või Printables.com sait suudab suht kiirelt infinite scrolliga aeglaseks teha. Neid saite on rohkem, pea iga sait kus infinite scroll loogika kasutusel on. Ja ikka räägin M1Pro masinast ja 16GB ram, endal 14 Macbook Pro.
Tumblr tahtis sisselogimist ruttu, ei oska kommenteerida. Printables - miski minuti kerisin https://www.printables.com/model lehel alla, alla, alla, alla... kogu aeg pildid ilmusid hetkega peale kerimise lõpetamist. Ülikiire kerimise ajal polnud tõesti pilte näha, kahtlustan, et taotluslikult. CPU kasutus oli olematu, load samamoodi. Ei oska korrata.

Infinite scroll lehtedel pole ka kordagi ühtegi muret kohanud.

Mul pole muidugi M1Pro ka, RAMi pole ka ollagi. MB Air, M1, brauseriks Brave. Safariga kerisin ka testiks minuti....ma ei tea, sujuv, pildid olemas. Ei oska rohkemat midagi ütelda. Äkki kirjeldad oma setupi paremini, saame aidata. Vbolla mingi brauseri lisa, antiviirus, liiga aktiivne internetipesur (Pi-hole)?

Dirty Harry, printables lehel võid peale paari minutit kerimist üritada reaalselt lehte kasutada, otsing ei toimi jne jne. See on illusioon et leht toimib sul. Sama lugu käib tumbleriga, et kui kerimine peakski toimima, siis lehega interactimine käib rohkem.... 1-2 kaadrit mitmete sekundite jooksul? Reblogimine peale paari minutit kerimist, võtab peaaegu minut aega, sellest pool võtab nupuvajutusele reageerimine. Kõik see kogemus on kordi hullem Safariga kui Chromiumiga muidugi. Ühendus on 500/500l, telia optiline, wifi speed testiga on telia pihta alla 8ms latecy, ja kiirus tihtipeale rohkemgi kui 500/500. Macil pole ka miskit muud eriti jooksmas, pole kohanud võimalustki senimaani Macile antiviirust osta...

tsitaat:
ot:
Selle vaikin maha, et sedasorti pilte täis lõputu kerimisega lehed on per se paras õnnetus kuubis ning nende kasutajad ongi kannatamise ära teeninud.

Kasutajad on ära teeninud selle kuidas? Sul pole seda võimalik vältida, pea iga teine leht on lõpmatuseni keritav ja see tekitab varem või hiljem alati probleeme. Minu arust on tüütu pidevalt lehte refreshida, selleks et see toimiks või kogu akut ära ei sööks.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 20.10.2022 13:25:32 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
pole kohanud võimalustki senimaani Macile antiviirust osta...
https://www.telia.ee/era/lisateenused/viirusetorje-telia-safe
d3t kirjutas:
pea iga teine leht on lõpmatuseni keritav ja see tekitab varem või hiljem alati probleeme.
Mul on kahju, kui sul see tekitab. Ma pole seda seni kohanud oma kasutuslugudes.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.10.2022 19:09:56 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Sai soetatud elu esimene Mac, täpsemini M1 Pro 14". Esialgu tahtsin Air M2 ligi võtta, aga hetkel saadaolevat 8 GB mäluga seadet oleks rumalus olnud osta aastal 2022 ja vaadates hindu, siis oleks M2/16GB confi hind Pro ligidale jäänud.


Tegin täna just sama, kuna Pro hind oli hea võrreldes M2 Airiga, eriti arvestdes et Pro on juba 16gb ram ja 512gb ssd. Nüüd proovin kuidagi kasutama õppida...hetkel veel väga teistmoodi käitub kui win läpakas:)

Ehk targemad soovitavad kust oleks kõige mõistlikum muretseda Office Mac-i jaoks. Parem vist oleks kohe välja osta, mitte subscription versioon...vms soovitusi oleks?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 27.10.2022 23:35:02 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:

Ehk targemad soovitavad kust oleks kõige mõistlikum muretseda Office Mac-i jaoks. Parem vist oleks kohe välja osta, mitte subscription versioon...vms soovitusi oleks?
Seda tead juba ise paremini, mida tahad. Office Home & Student 2021 peaks olema standalone, ca 150 raha maksab. Allpool on võrdlustabel: https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/buy/compare-all-microsoft-365-products

Tihtipeale saab tööjuures oleva litsentsiga ka kodus kasutada, seda võimalust pole? Või üliõpilased saavad kooli kaudu.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 28.10.2022 00:00:26 vasta tsitaadiga

Dirty Harry, officit päris tasuta kooli kaudu ei saa, töökaudu aga peaks saama küll litsentsi
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 28.10.2022 00:10:40 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Dirty Harry, officit päris tasuta kooli kaudu ei saa
Tartu Ülikoolis saab.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 28.10.2022 09:04:47 vasta tsitaadiga

Koolides on ka office võimalus juba olemas, näiteks Tallinna Tehnikakõrgkoolis saab ka o365 litsentsi kooli kontoga, senikaua, kuni on aktiivne ehk õppiv tudeng.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 28.10.2022 10:32:15 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
MaxPower kirjutas:

Ehk targemad soovitavad kust oleks kõige mõistlikum muretseda Office Mac-i jaoks. Parem vist oleks kohe välja osta, mitte subscription versioon...vms soovitusi oleks?
Seda tead juba ise paremini, mida tahad. Office Home & Student 2021 peaks olema standalone, ca 150 raha maksab. Allpool on võrdlustabel: https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/buy/compare-all-microsoft-365-products

Tihtipeale saab tööjuures oleva litsentsiga ka kodus kasutada, seda võimalust pole? Või üliõpilased saavad kooli kaudu.


Olen iseenda ülemus seega kellegi teise käest ei ole küsida icon_lol.gif
Eks pean vist selle Office Home & Student 2021 kuskilt hankima...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.