Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 792, 793, 794 ... 832, 833, 834  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.10.2022 20:26:30 vasta tsitaadiga

Ei kannata seda funktsiooni ei telefonil ega kellal.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2022 20:44:23 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
On see tõesti mingi argument? Mul androididel ammuilma olemas olnud, aga välja lülitatud, kuna üks nupuvajutus on imelihtne teha ja pidevalt pilti ees hoides akut raisata tundub tobe.


Telo laual seisab ja näeb keegi vahepeal kribanud silmanurgast või siis lihtsalt kuvab ilmateadet vms, ei oska ise küll laita. Aku kestvus niigi väga hea, kui mingi edge case ja vaja akut säästa siis võid ju alati ajutiselt selle feature disableda.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2022 20:57:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
On see tõesti mingi argument? Mul androididel ammuilma olemas olnud, aga välja lülitatud, kuna üks nupuvajutus on imelihtne teha ja pidevalt pilti ees hoides akut raisata tundub tobe.


Viimased aastad Samsungidel kõigil see sees olnud ja ära harjunud. Pilk telefonile ja info olemas. Ka mustade kätega. Ei hakka ju spetsiaalselt käsi pesema, et ekraan käima panna. Telefonil lisa akukulu küll olematu. Kellal iseasi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja


liitunud: 04.03.2003




sõnum 21.10.2022 22:36:14 vasta tsitaadiga

iphone peab kallike olema, et mustade kätudega ei katsu. palju 2000ndate alguses 80 grammiseid ja 6000 krooniseid ( kui palk oli 8000 ) nokiaid hellitasite icon_biggrin.gif
always on sama huumor kuis kellal.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.10.2022 09:01:14 vasta tsitaadiga

Mul samsung saab pidevalt ekraani õliseks. Hea odav käkk S20. Pärast lapiga üle ja asi puhas
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2022 09:28:17 vasta tsitaadiga

järelturule ei mõtle?
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2022 09:39:54 vasta tsitaadiga

Õliofoobiline ekraanikate kaitseb.

Mind tegelikult häiriks hämaras jõulupuuna säramine ajal, kui poleks vaja. Kellal samuti. AOD oleks ok viisil, nagu näiteks Amazfit Bip kellal - reflektiivse taustvalgusega. Telefoni tagaküljele teine väike spetsiifiline ekraan näiteks, kuigi sellega kaasnevad omad komplikatsioonid - mispidi telefoni kuskil hoidikus hoida jms...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2022 11:25:07 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
hämaras jõulupuuna säramine ajal, kui poleks vaja.
Kas iPhone ei kasuta auto-brightnessi AOD peal? Nii Samsung kui Google telefonid minu kogemusel suudavad vastavalt vajadusele eredust sättida.

Kuigi aastaid kasutanud telefone, millel AOD on olemas ja see tundub sama elementaarne telefoni osa nagu volüüminuppude olemasolu, siis ka ei usu et see nüüd reaalselt eriline müügiargument oleks? Tõenäoliselt ju elukvaliteeti ei muuda, kui ma peaks vajutama nuppu et kella, ilma ja teavitusi näha - samas äkki hoopis hakkaks puudust tundma, mine tea. Tundub kummaline mõelda, et telefon lihtsalt tühja ekraaniga oleks enamus ajast. Veider, et iPhone siiani seda pole pakkunud kuigi tehniline võimekus ju aastaid olemas olnud (OLED ekraan).
See aku argument on muidugi naljakas, paneb alati mõtlema kas siis need inimesed lülitavad igal võimalusel airplane mode ka peale kui parasjagu antenne pole vaja kasutada.

Teemasse ka- kas on mingeid tulevikuspekulatsioone või arvamusi selle Mini mudeli osas- see aasta küll uut ei tulnud, aga tulevikus? Või nüüd ongi kõik ja kui praegune telefon kunagi ära sureb ning kompaktsemat iPhone'i tahaks proovida, tuleb järelturult 13 mini võtta?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.10.2022 11:40:49 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Teemasse ka- kas on mingeid tulevikuspekulatsioone või arvamusi selle Mini mudeli osas- see aasta küll uut ei tulnud, aga tulevikus? Või nüüd ongi kõik ja kui praegune telefon kunagi ära sureb ning kompaktsemat iPhone'i tahaks proovida, tuleb järelturult 13 mini võtta?
Minid müüdavat nii halvasti (12 ja 13), et nendega jah ilmselt enam ei jätkata. Lootus on, et SE jääb veel väikest formaati kandma, aga seda pole ka vist kinnitatud, kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 24.10.2022 12:07:38 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
heff kirjutas:
Teemasse ka- kas on mingeid tulevikuspekulatsioone või arvamusi selle Mini mudeli osas- see aasta küll uut ei tulnud, aga tulevikus? Või nüüd ongi kõik ja kui praegune telefon kunagi ära sureb ning kompaktsemat iPhone'i tahaks proovida, tuleb järelturult 13 mini võtta?
Minid müüdavat nii halvasti (12 ja 13), et nendega jah ilmselt enam ei jätkata. Lootus on, et SE jääb veel väikest formaati kandma, aga seda pole ka vist kinnitatud, kui ma ei eksi.

Mini'd müüsid halvasti, aga 14 Plus müüs veel halvemini. 13 mini endiselt müügil.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 24.10.2022 20:29:31 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
heff kirjutas:
Teemasse ka- kas on mingeid tulevikuspekulatsioone või arvamusi selle Mini mudeli osas- see aasta küll uut ei tulnud, aga tulevikus? Või nüüd ongi kõik ja kui praegune telefon kunagi ära sureb ning kompaktsemat iPhone'i tahaks proovida, tuleb järelturult 13 mini võtta?
Minid müüdavat nii halvasti (12 ja 13), et nendega jah ilmselt enam ei jätkata. Lootus on, et SE jääb veel väikest formaati kandma, aga seda pole ka vist kinnitatud, kui ma ei eksi.


See näitab et liiga tihti uusi mudeleid välja lasta ei ole lihtsalt mõistlik. Enne teha üks korralik arendus ja siis tulla välja millegi uuega. Praegu aetakse potentsiaalne ostja lihtsalt segadusse kui põhimõtteliselt aasta-kahe jooksul tuleb 2-3 sarnase disainiliiniga telefoniseeriat välja. Osa tarbijaid ostab uue telefoni ju tähtajalise lepingu või järelmaksuga. No siis on ju loogiline, et enne 2-3 aastat ei hakka niisama välja vahetama.
Mul on SEII (2020) No ja vaevalt paar aastat peale selle ilmumist tuli SE2 5G versioon... Ma ise jõudsin oma vanema generatsiooni telefoni kasutada aasta kui juba uus väljas. Ma ei hakka seepärast kohe uut ostma, kui vana on veel välja ostmata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 25.10.2022 07:31:40 vasta tsitaadiga

iOS 16.1 väljas. Eks paistab, kuidas 13 pro toimetab uuendusega. edit: paistab all good olema kõik
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.11.2022 12:06:02 vasta tsitaadiga

iPhone 14'ga läheb varsti nagu Playstation 5'ga.
China closes zone around iPhone factory after virus cases
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2022 13:30:56 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
euforia kirjutas:
heff kirjutas:
Teemasse ka- kas on mingeid tulevikuspekulatsioone või arvamusi selle Mini mudeli osas- see aasta küll uut ei tulnud, aga tulevikus? Või nüüd ongi kõik ja kui praegune telefon kunagi ära sureb ning kompaktsemat iPhone'i tahaks proovida, tuleb järelturult 13 mini võtta?
Minid müüdavat nii halvasti (12 ja 13), et nendega jah ilmselt enam ei jätkata. Lootus on, et SE jääb veel väikest formaati kandma, aga seda pole ka vist kinnitatud, kui ma ei eksi.


See näitab et liiga tihti uusi mudeleid välja lasta ei ole lihtsalt mõistlik. Enne teha üks korralik arendus ja siis tulla välja millegi uuega. Praegu aetakse potentsiaalne ostja lihtsalt segadusse kui põhimõtteliselt aasta-kahe jooksul tuleb 2-3 sarnase disainiliiniga telefoniseeriat välja.


Jah, kogu see sellise seadme kiirtarbimise peale suunamine on absurd.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 04.11.2022 14:32:38 vasta tsitaadiga

Keegi võiks mulle ära seletada, milles peitub iphone headus, nüüd üle kuu aja kasutanud iphone 12 pro maxi. Peamisi põhjusi oligi, et aru saada, iphone fenomenist (kasutasin viimati iphone 4, kuid siis hakkasid tulema suurema ekraaniga ja oled ekraanid ... ) ja noh, kõik kiitsid.

Häirib

back nuppu puudumine ja virtuaalne back nupp on paljudes äppides suht halvasti lahendatud.
Aku saab kiirelt tühjaks (võrdluseks füüsiliselt sama vana Poco F3)
Kiirlaadimise puudumine
Failisüsteemi puudumine
Puudub reaalne multitasking (näiteks paned spotify playlisti downloadima ja kui äppist välja lähed, download peatub) sama moodi ka paljude teiste äppidega
Eesti klaveri puudumine, tuleb tirida google klaver, kuid osades äppides tuleb ikkagi ette kõigepealt apple enda oma ja siis vaja manuaalselt ümber lülitada
Notificationid on halvasti lahendatud
Paljud äppid töötavad halvasti (pole küll otseselt Apple süü, vist ... ei tea köögipoolt) eriti google omad võrreldes androidiga
Kühm hakkas siiski häirima.
Pole võimalik side loadida äppe - näiteks meeldib endiselt mängida clash of heroes might and magicut ja mõnda asja veel. Kuna see app storeist kadunud (tõsi küll, ka google play storeist) siis saabki seda ainult side loadida (sealjuures töötab isegi tänapäevase androidiga, kuigi tuli 10 aastat tagasi välja). iphone-il see võimalus puudub.

Mis olid okei

Kiirus, kuid ei tundu kiirem kui F3, eks selles mängib oma osa ka 60hz ekraan
Ehituskvaliteet tunnetuslikult, kuid, kuna telefon nagunii kaante vahel siis kas plastik või metall kusagil kesta sees, ei mängi päeva lõpuks rolli
Kõlarid olid okei (kuid halvema kvaliteediga kui F3mel)
Face id, kuigi võrreldes sõrmejäljelugejaga olenes. Pimedas oli viimane mugavam.
Üldine kasutajamugavus, kuid see polnud mingit moodi androidist parem (üleüldse on võrreldes viimasest kasutamisest näha, et asi liikunud kõvasti androidile lähemale).

Mis meeldis

Fotokvaliteet oli hea, kuigi makrofotod olid kehvemad kui F3mel (mõtlen nii suvaliselt asju pildistades, mitte üleliia mässates, muidugi F3 on eraldi makrokaamera)
Magsafe laadimine

Ei saaks öelda, et oleks otseselt paha telefon, kuid ma ei käiks selle eest rohkem raha välja kui F3me eest, ehk 300 eurot. Ma ei tea, kas ma olen milleski valesti aru saanud või ongi lihtsalt puhas haip.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 04.11.2022 15:08:05 vasta tsitaadiga

Xender, maitse asi. Suur osa asju ongi iPhonel teisiti kui androidil. Back funktsioon, "failisüsteemi puudumine", side load, kaamera kühm. Et kui ei meeldi, tõesti ei sobi - no siis pole iPhone sinu jaoks. Mõnele meeldib üks, mõnele teine. Ma kasutan mõlemat, üks meeldib rohkem, aga näiteks viimane android (Samsungi S10e) oli ka täitsa ok.

Pealegi nii palju asju, mida kirjutasid, on liiga üldsõnalised.

1. Aku tühjenemine - mis on iPhone battery health? Pealegi F3 aku peabki ca 20% kauem. Tasub vaadata aku tarbimise alt, mis akut sööb.
2. Kiirlaadimine - mis on kiire? 33W on olemas, aku laeb täis tunniga. Samakiirelt laeb ka F3'ga (muide on isegi F3'l täislaadimine paberil aeglasem kui õunal). Äkki on halb laadija?
3. Äpid töötavad halvasti - vaja näiteid. Ei ole ise õunal sellist asja kohanud, et sama äpp töötaks halvemini kui androidis.

Ma ei ütleks, et haip, pigem ongi asi selles, et mis on ootused. Androidis saab ise teatud asju rohkem ise muuta - see sobi osadele hästi, kes tahavad ise asju sättida. iPhones on rohkem maailm tootja poolt paigas - sobib osadele, kes tahavad töötavat ja turvalist süsteemi.

See on nüüd sügavalt minu isiklik arvamus, aga vaadates, kuidas inimesed telefone kasutavad, siis kogu see androidi vabadus ja võimalused, on kasutajatele sügavalt suva. Ikka kasutatakse moblat uudist lugemiseks, tehakse pilti, laetakse pilte instasse ja fesarisse, saadetakse sõbradele. Videokõned, pangaäpid, mingi fitness-värk, poodide kliendiäpid. Kõik see on täiesti tavaline standardmudru ning iPhone peal oluliselt mugavam, kuna midagi on keerulisem perse keerata, pole ka näiteks seda muret, et peab mööda failisüsteemi midagi taga ajama. Tegelikult ka. St las inimesed valivad, mis neile sobib, see on vägagi lahe, et on mingigi valikuvõimalus. Aga jah, vaadates, kuidas telefonid on ülimalt lihtsate asjade jaoks kasutuses reeglina, siis on just rangemalt paika pandud maailm tegelikult mugavam.

YMMV.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 15:49:18 vasta tsitaadiga

Xender, sulle ei sobi lihtsalt ios ja iphone. Ja see on täiesti OK. Pole mõtet laskuda. Pane aga pocophonega edasi.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 04.11.2022 16:32:35 vasta tsitaadiga

Iphone aku näitab 87%, kui arvestada et Pocoga sama vanad faktiliselt, siis peaks ka aku mahutavuse vähenemine olema samasuur. Tõsi küll, poco aku on veidi suurem 4520 vs 3687 mAh. Kui tahaks aku ära vahetada ja, nii et see töötaks normaalselt on 128 eurot, poco puhul võin ise ära teha ja originaalaku maksab 16 eurot. Sealjuures telefon on 2 aastat vana ...

Iphone 12 pro max laeb ikka 21W ning Poco 33W ehk nii 1/3 on Poco kiirem. Arvestades, et tänapäeval on telefone kus on 120W laadimine, siis iphoneil puudub suuremas pildis kiirlaadimist.

Näiteks, youtube vahel, kui on widescreeni peal "lukustab" end sinna ja ei keera end tagasi, waze hangub vahel, kui tuleb kõne sisse, fb näitab üsna sageli lihtsalt valget ekraani ja aitab ainult restart äppile, Chrome puhul jätab muusika tööle vahel, kui vahetad tabi jne. Ühesõnaga selliseid väikesi kalasid on päris palju olnud. Jah, see pole otseselt Apple ega iphone-iga seotud (vist). Kuid minu igapäeva tegevuse juures telefoniga ei saa öelda, et oleks vigade vaba kogemus ka kõik "lihtsalt töötab" ... sest pocoga on olnud 0 jama programmidega (välja arvatud ühe streaming seadme töölesaamine, mida poleks nagunii saanud iphoneiga ühendada).

Ma muuseas 95% ajast loen ka uudiseid, vaatan panka, suhtlen messangeris jne. Selle asja juures ma ei suutnudki leida, kuidas iphone midagi paremini teeks (ei tee ka midagi oluliselt halvemini). Lisaks noh, palju ma puhtalt telefoni kasutan, enamikus ikkagi äppi ennast, mille puhul sageli on võimatu vahet teha, kas see on iphone või androidi peal (millest jääb ka arusaamatuks väide, et identset programmi on iphones tavainimesel lihtne kasutada ja androidis kuidagi raske ...).

Kuid siin tulebki mängu täpselt see, et milleks maksta millegi eest 4X rohkem, kui sa ei saa mitte midagi juurde. Ühesõnaga, küssa pole mitte niiväga selles, et kas iphone teeb midagi halvemini (seoses lukustatud olekuga, võib lugematu hunnik asju genereerida, mida iphone-iga ei saa teha), sellest olin ma teadlik. Küsimus oli minu jaoks rohkem selles, et kas ta teeb ka midagi paremini ja tuli välja, et ei tee. Tavakasutuse juures oli vähemalt minu jaoks veidi kalasem ja kehvema akuga, kui hiina odavtelefon.

Kuid, eks vahel tulebki ära proovida, muidu muutub asi ainult jaramiseks. Kasutasin viimati iphone 5 ja kujutan ette, et tean kuidas asjad on hetkel või ka vastupidi, viimane android oli S5 ja kujutan ette, et androidid on selliseks jäänud ...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 16:59:35 vasta tsitaadiga

iPhone'iga töötab see rakendus paremini:



Poco peal vist ei hakkagi tööle. icon_razz.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kre
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 17:50:26 vasta tsitaadiga

Xender kirjutas:
Keegi võiks mulle ära seletada, milles peitub iphone headus, nüüd üle kuu aja kasutanud iphone 12 pro maxi. Peamisi põhjusi oligi, et aru saada, iphone fenomenist (kasutasin viimati iphone 4, kuid siis hakkasid tulema suurema ekraaniga ja oled ekraanid ... ) ja noh, kõik kiitsid.

Häirib

back nuppu puudumine ja virtuaalne back nupp on paljudes äppides suht halvasti lahendatud.
Aku saab kiirelt tühjaks (võrdluseks füüsiliselt sama vana Poco F3)
Kiirlaadimise puudumine
Failisüsteemi puudumine
Puudub reaalne multitasking (näiteks paned spotify playlisti downloadima ja kui äppist välja lähed, download peatub) sama moodi ka paljude teiste äppidega
Eesti klaveri puudumine, tuleb tirida google klaver, kuid osades äppides tuleb ikkagi ette kõigepealt apple enda oma ja siis vaja manuaalselt ümber lülitada
Notificationid on halvasti lahendatud
Paljud äppid töötavad halvasti (pole küll otseselt Apple süü, vist ... ei tea köögipoolt) eriti google omad võrreldes androidiga
Kühm hakkas siiski häirima.
Pole võimalik side loadida äppe - näiteks meeldib endiselt mängida clash of heroes might and magicut ja mõnda asja veel. Kuna see app storeist kadunud (tõsi küll, ka google play storeist) siis saabki seda ainult side loadida (sealjuures töötab isegi tänapäevase androidiga, kuigi tuli 10 aastat tagasi välja). iphone-il see võimalus puudub.


1. Back nupp toimib kui tõmmata vasakust ekraani servast lihtsalt paremale. Tõsi kõik apid ei toeta seda, kuid enamustes toimib murevabalt ja mugavalt.
2. Ei saa täpselt aru mida mõtled failisüsteemi puudumise all aga on olemas files app, mis on cloudiga ühenduses ja saad liigutada oma faile sinna ja sealt neid ka maha laadida. Pole veel tavalises kasutuses olevate failidega probleeme esinenud.
3. Sinu nimetatud multitasking on iphonel background app refreshi nime all. Lülitad selle sisse ja app teeb taustal asju edasi mida sa neid tegema paned.
4. Klaviatuur muutub ju mõttetult väikseks kui kõik täpitähed sinna veel lisada. Minu arvamus androidi klaviatuurist on, et see on liiga kokku pressitud. Korra peal hoida ja libistada on pigem harjutamise asi.
5. Ei tea kuidas androidi notificationid lahendatud on, seega ka ei tea mis reaalselt õige lahebdus oleks. Focus mode-i kasutades saad notificationeid seadistada igatepidi, samuti peaks saama seadistada neid niisamagi. See osa jääb hetkel arusaamatuks.
6. Isiklikult pole veel ühtegi appi nii kokku suutnud jooksutada, et restarti oleks vaja. Ise crome-i ei kasuta, seega ei ole lihtsalt kogemust. Aga youtube keerab täpselt nii nagu vaja.
7. Notch-samuti harjumise asi.
8. Sideloading- järjekordselt files app. Või olen ma millestki valesti aru saanud(https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sideloading)?
9. Face id ei tööta kui silmad on kinni. On ka veel erandeid, kuid muidu toimib ilusti nii päikeseprillidega, maskiga ja isegi kottpimedas pole veel probleeme olnud.
10. Magsafe on väga aeglane laadimine seega pole seda isegi kasutanud.

Headus seisneb ka ökosüsteemis aga selle kogemiseks on mõnesi seadmeid vaja kui ainult iphone.
Miks üldse poco välja vahetasid?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 17:55:18 vasta tsitaadiga

kre, sideloading puhul on ennekõike silmas peetud ikka 4. lõiku su sellest viidatud Wiki artiklist.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kre
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 17:59:29 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
kre, sideloading puhul on ennekõike silmas peetud ikka 4. lõiku su sellest viidatud Wiki artiklist.


Okei, ehk siis Jailbreak apple keeles. Seda saab teatud ios-dega teha ikka. Seega kõik ei ole päris võimatu. Iphone 12-ga on asjalood keerulised tõesti.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 04.11.2022 18:26:55 vasta tsitaadiga

1. Väga paljudes ei tööta, enamus mängudes näiteks ...
2. Failisüsteemi puudumine - ei saa salvestada suvalisi faile. Need lahendused töötavad läbi cloudi, ei saa kasutada telefoni mälupulgana.
3. See pole reaalne multitasking, see ongi nagu nimi ütleb "background refresh" lihtsalt uuendab asju taustal - näiteks kui keegi saadab maili, siis tõmbab maili alla. Reaalselt programm ei jookse sul aktiivselt mälus.
4. See on valikute - harjumuste küsimus. Kuid ma eelistan eesti klaviatuuri. Igal juhul ei muuda see fakti, et Eesti klaviatuur on puudu.
5. Proovi ja võrdle.
6.Mul ikka õnnestunud ka totaalselt kokku jooksutada telefoni, programmidest ei hakka rääkimagi. Iphone pole kahjuks "putuka" vaba (pole ka android). Kuid eks see oleneb programmidest mida kasutad ja muust. Minu point oli selles, et minu suht tava kasutamise juures on ta veidi bug-isem kui odava hiinaka android olnud minu jaoks. Mitte seda, et üks crash fest ainult käiks.
7. Tõsi, kuid mind segab ka kuu hiljem. Ükskõik mis on järgmine telefon, sinna mingit ekraani sisselõiget, ükskõik mis kujul ei taha.
8. Näita mulle mis cloud appiga saad sa installida mitte app storeist pärit tarkvara ...
9. Ma ei öelnud, et face ID on paha, lihtsalt ta pole alati parem kui sõrmejälje lugeja. Paningi selle "mis on okei" ehk hea, kuid mitte parem kui konkureerivad lahendused androidil.
10. Magsafe puhul on hea näiteks akupanka kasutada. Läheb magnetiga telefoni külge ja ei pea mässama juhtmega kusagil taskus.

Vahetasingi selleks, et teada saada kui hea on iphone, mida paljud kiidavad. Vahel võib teistel ka õigus olla ... noh hetkel küll polnud, kuid enne kui ei proovi, ei saa teada.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Online

sõnum 04.11.2022 18:53:07 vasta tsitaadiga

1. Palun too konkreetne mäng välja kus see sul ei tööta - hetkel pigem jätab mulje, et puhalt kasutamise oskuse viga.
2. Files -> Browse -> On My Iphone.
6. Ei ole usutav jutt (just see viimane osa).

Ja tbh üleüldse on mulje, et sa oled olnud algusest peale kallutatud Androidi suunas aga mitte nt neutraalne. Isiklikult 8a samsungi top-line telefonidel olnud ja nüüd aasta aega iphone omanik olnud aga ei ole selliseid probleeme küll tekkinud. Enamus asju olid lihstalt harjumise värk.
Kui konktreetselt midagi välja tuua siis ainuke probleem minu jaoks on see, et ei saa appe panna sinna ekraaniossa kuhu sa ise soovid vaid sunniviisiliselt pannakse järjest ja saad ainult kaustadega ära jaotada.
Lisaks kui sa tuled power useri mentaliteediga iphone kasutama, siis sa oled ka ikka väga väga vales suunas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 04.11.2022 18:54:31 vasta tsitaadiga

iOS vs Android jaoks on juba teema olemas.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 792, 793, 794 ... 832, 833, 834  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.