Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2189, 2190, 2191 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 02.09.2022 11:42:01 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:


Kuidas toimib HDMI-CEC?

Oman ka Mi box s ja seal on HDMI-CEC eriti nutune, ei toimi üldse normaalselt ja TV jaoks eraldi nuppu ka seal pole, peab majandama 2 puldiga.

Kooslus LG telekas, Denoni ressiiver ja Mi box lülitab boksi pulti kasutades kõik seadmed sisse ja välja korralikult, aga boks tekitab muid anomaaliaid. Näiteks kaob sel ajal, kui boks on välja lülitatud, aga vooluvõrgus, telekast ja muudest telekaga ühendatud seadmetest heli. Kui boksil saba seinast tõmban, on heli tagasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 02.09.2022 13:59:04 vasta tsitaadiga

raitm

Kas muidu LG telekas mängib ilusti Telia äpp ilma boksita ? Sony -s toimib ilusti Telia äpp
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011




sõnum 02.09.2022 14:04:38 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
raitm

Kas muidu LG telekas mängib ilusti Telia äpp ilma boksita ? Sony -s toimib ilusti Telia äpp


LG-l on webOS. Hetkel seda Telia äpp ei toeta. Peab olema androidTV
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 04.09.2022 20:47:18 vasta tsitaadiga

Hmm... Logib iseensest välja äpp või siis peab uuesti siduma tere.teliatv.ee leheküljel nutitelefoniga.


Tüütu.


Go3 sellist probleemi pole kunagi olnud. Algusaastatest sees koguaeg icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 05.09.2022 09:11:09 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
Hmm... Logib iseensest välja äpp või siis peab uuesti siduma tere.teliatv.ee leheküljel nutitelefoniga.


Tüütu.


Go3 sellist probleemi pole kunagi olnud. Algusaastatest sees koguaeg icon_biggrin.gif


VPN ei kasuta? IP ei vahetu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.09.2022 15:30:15 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Hitaku kirjutas:
Hmm... Logib iseensest välja äpp või siis peab uuesti siduma tere.teliatv.ee leheküljel nutitelefoniga.


Tüütu.


Go3 sellist probleemi pole kunagi olnud. Algusaastatest sees koguaeg icon_biggrin.gif


VPN ei kasuta? IP ei vahetu?


Mul tegi tööl üks päev sama asja Mi boxiga. Ju siis mingi võrguteema oli.

Aga mul hoopis teine küsimus. Kuidas äpis lemmikkanalite järjekorda muuta saab?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2022 15:52:38 vasta tsitaadiga

Elisast keegi neiu helistas ja pakkus TV lahendust Telia TV asemele. Hind parem, programme rohkem ja järelevaatamise võimalus tasuta.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 05.09.2022 17:06:06 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Hitaku kirjutas:
Hmm... Logib iseensest välja äpp või siis peab uuesti siduma tere.teliatv.ee leheküljel nutitelefoniga.


Tüütu.


Go3 sellist probleemi pole kunagi olnud. Algusaastatest sees koguaeg icon_biggrin.gif


VPN ei kasuta? IP ei vahetu?


Ei kasuta VPN ja IP on telia enda oma. Wifi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.09.2022 17:38:19 vasta tsitaadiga

Hitaku, Telia enda teenuse küljes ei küsi üldse boks sisse logimist, automaatselt tuvastatakse internetiteenuse pakkuja Telia ning viiakse Android äpp sellega sama kliendiga kokku. Pilt ees.
Muude interneti pakkujate osas aga tuleb LogIN teha välise IP muutumisel. Wifi ei mängi rolli, kui oled ikkagi Telia internetivõrgus.
Mul on mõned Android seadmed võrgus ja pole mingit logimist ette tulnud. AGA üks erisus on, ärikliendi nimel olev internet ja erakliendi nimel olev TV teenus, siis tuleb sisse logida, aga seda vaid 1x kuni väline IP on sama.

duplex kirjutas:
Elisast keegi neiu helistas ja pakkus TV lahendust Telia TV asemele. Hind parem, programme rohkem ja järelevaatamise võimalus tasuta.

TeliaTV hind algab 7€ kuus, Salvestamine (kaks nädalat) on 5€
Elisa Elamuse hind algab 11.99€ kuus, Salvestamine selle sees, vanasti oli 1 nädal? kus see soodukas on?
Kanaleid ma võrdlema ei hakanud, lihtsalt Elisa puhul sa PEAD salvestuse kaasa saama, isegi kui ei soovi. Boksi pead hirmkalli üüriga võtma või odavama siduva järelmaksuga võtma ja foorumis on juba kinnitus, et see on saast. Parem Android teler hankida või Xiaomi 4K pulk võtta.
Võta mingi Android seade turult, pane kõik äpid peale, katseta ära, ma usun, et sa leiad parema lahenduse kui telefoniteel pähe määrimine. Meil on veel Go3 ja ApolloTV lisaks saad Androidil Jupiteri jms. äpid.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 05.09.2022 18:40:54 vasta tsitaadiga

indrpo: palun, tee mind targemaks. Sisuleidja- Lemmikud- Salvestused- saade "Sotid selgeks". All on näha lilla joon u 50%. Teised salvestused, mis on lõpuni vaadatud, on lilla joon lõpuni ehk u 100%. Samas, kui avada " Sotid selgeks", siis seal on näha ainult 10. hooaja saated, mis alles tulevad eetrisse. Seega, see 50% joon oleks justkui vale, sest ma pole neid salvestusi veel näinud.
Kas midagi valesti või olen ma selle lilla joone põhimõttest valesti aru saanud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.09.2022 19:07:30 vasta tsitaadiga

santiim, Ei oska selgeks teha, mul sama küsimus. Olen ammu edastanud.
Edastan uuesti.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 05.09.2022 20:09:11 vasta tsitaadiga

Tellisin esimest korda HBO paketi, et legaalselt "Lohede koda" nautida. Tore, et eesti keelsed subtiitrid on olemas aga kas midagi on viltu mu androidi äppiga Nvidia ShieldTV-l + Sony HT-Z9F soundbariga või ongi HBO seriaalid ainult stereo heliribaga Telias?
Huvitav on see ka, et seriaali kirjelduses pole sõnagi tehniliste parameetrite kohta - 4k/FullHD või Dolby ATMOS/DD+ 5.1/Stereo...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannesk71
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2022 20:47:50 vasta tsitaadiga

Tänud! Toimib!

Inspiro kirjutas:
hannesk71 kirjutas:
Mul selline imelik küsimus. On firmadele mõeldud TeliaTV. Meil 8 nutust kanalit. Nädal tagasi vägistasin võrgu konfi - enne sai minu ruuter dhcp-ga Teliast ip ja TV toimis. eelmine nädal läks vahele Telia purk ning sellest pritsib välja kuni 5 staatilist IP-d
Tundub, et koos sellega kadus TV. Tegin küll Arrisele paariminutilise voolu alt väljas olemise, aga OTT režiim ei rakendunud. Pilt must, menüüd töötavad ja salvestustena võimalik saateid järelvaadata.

Mida teha?


Probleem viitab sellele, et su digiboks üritab multicasti saada, kuid VLAN ei ole pikendatud sinu seadmeni.

Pane digiboks otse Telia ruuteri järgi, TV teenuse jaoks on VLAN ja DHCP avatud AIP ühendusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 06.09.2022 10:07:43 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
TeliaTV hind algab 7€ kuus, Salvestamine (kaks nädalat) on 5€
Elisa Elamuse hind algab 11.99€ kuus, Salvestamine selle sees, vanasti oli 1 nädal? kus see soodukas on?
Kanaleid ma võrdlema ei hakanud, lihtsalt Elisa puhul sa PEAD salvestuse kaasa saama, isegi kui ei soovi. Boksi pead hirmkalli üüriga võtma või odavama siduva järelmaksuga võtma ja foorumis on juba kinnitus, et see on saast. Parem Android teler hankida või Xiaomi 4K pulk võtta.
Võta mingi Android seade turult, pane kõik äpid peale, katseta ära, ma usun, et sa leiad parema lahenduse kui telefoniteel pähe määrimine. Meil on veel Go3 ja ApolloTV lisaks saad Androidil Jupiteri jms. äpid.

Paistab et Elisa on oma pakettide nimesid muutnud ja hindasid kõvasti tõstnud. Mul on "Suur pakett" tavahinnaga 12,99, kuueks kuuks sain veel soodustuse, nii et hetkel maksan 7,99 selle eest. See paistab olema sama mis "Populaarne Elamus", ainukese erinevusega, et mul pole huub hinna sees. Soodukas läbi saab, siis ilmselt saab läbi ka minu kliendisuhe Elisaga.
Olles mõlemat kasutanud üle poole aasta, siis uute hindade juures valiks kindlasti Telia, see mõni euro odavam hind ei kaalu kuidagi ülesse neid pidevaid erroreid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2022 14:15:53 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telia sisuleidja ja nn. salvestuste ehk lemmikute vaatajasobivaks tegemisega tegeletakse usinasti, ka filmiriiuliga, siin kuulatakse tagasisidet klientidelt. Hetkel on see erinevates boksides erimoodi aga tulevikuviis on see kuidas hetkel ka äpis näeb. Ma olen olnud selles osas ka ise kriitiline aga hakkab looma.

Android boks ise ilmub kas Septembri keskel või nädal hiljem, kaup on saabumas.
Boks on tummine, on mälu ja on mahtu, numbrid siis kui boks väljas aga rohkem kui Elisa, ApolloTV vms boksidel, samuti uuem droid. Kõik näeb välja nagu standard Android, ainus suurem asi mida sellel pole on Netflix, need nõuded käisid Eesti turu jaoks ilmselt lihtsalt üle jõu, Soomes Telial on, ja seetõttu on Soomes boxi hind ka üle 300 raha, siin mitte. Tingimused ilmselt ei kuulu avalikustamisele, nupp on üks asi, aga summa on teine asi, vajadus tundus kolmas asi aga ei kaalu isegi minu silmis üle, kui on vaja, hangi ise seade.
Kohe rahustan maha, kes tahab Netflixi, Xiaomi 4K stick, sarnaselt tummine ja NF nupp olemas, ei pea rentima Telia boksi ja Telia äpp koos kõigi muudega käib nobedalt.
Telia Android boksil väike eelis, Eesti põhikanalitel on Telia ruuteri järel ikkagi multicast 1080 olemas. Samas ei ole hullu ka muudes seadmetes ja äppides, osa kanalitest on 1080, jään vastuse võlgu, millistel ja millal kõik saavad.
Keegi mingeid kaadreid loeb siis 15 on nii kaablis kui OTT peal, seega seal mingit läägi erinevust pole, ajaline viide tuleneb multicasti ja hls erinevusest, üks on peaaegu live, teine on nagu youtube, bufferis, tunde järgi 30 sek või kuni minut, ei ole mõõtnud.

Aga kokkuvõttes tarbin kõiki erinevaid bokse, erinevates kohtades, tahan WRC päris otse näha (kuigi ei ole nagu 30 seki vahet) Arris, tahan Android boxis Jupiteri ja Kodi vms lahendusi koos TeliaTVga kasutada, siis see. Ja kasutan erinevaid Android jubinaid, üks siiski kiirem kui teine.


Räägitud on uue boksi wifi ühendusest kuid kas kaabliga ühendus võimalus ka säilib?

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2022 14:29:13 vasta tsitaadiga

Miks ei peaks säilima.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.09.2022 14:31:09 vasta tsitaadiga

Jah, LAN pesa on boksil olemas.
Boksi letile jõudmine siiski nihkub veel edasi, tarne viibib.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2022 15:37:40 vasta tsitaadiga

Äkki oleks Telia pidanud valima DHL shippingu Aliexpress standard shippingu asemel? Pärast läheb pakk veel kaotsi või istub Läti tollilaos 2 kuud kinni. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2022 17:41:55 vasta tsitaadiga

Tuleb nagunii mere konteineriga või mööda raudteed.. siis lähebki vähemalt 60-75 päeva aega, ennem kui Euroopasse jõuab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.09.2022 20:08:35 vasta tsitaadiga

Hoopis teised teemad aga täna pole aeg ja koht kirjeldamaks.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2022 14:47:34 vasta tsitaadiga

Keegi teab rääkida Telia TV äpist, kui Android TV boxile võtta meelepärane BT pult, siis kanalite valimiseks numbrid ka töötavad? Või on kogu UIs navigeerimine ikka ainult nooleklahvidega?

Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 08.09.2022 14:55:52 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Keegi teab rääkida Telia TV äpist, kui Android TV boxile võtta meelepärane BT pult, siis kanalite valimiseks numbrid ka töötavad? Või on kogu UIs navigeerimine ikka ainult nooleklahvidega?
Pult peab toetama Androidile sobilike käsklusi, muus osas pole vahet mis pulti kasutad, kasvõi Playstationi pulti (sellel muidugi pole numbreid) icon_biggrin.gif Kasutan enda Android teleril kolmanda osapoole pulti, kõik vajalik funkab, sh. numbrid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.09.2022 15:00:44 vasta tsitaadiga

Inspiro, mida konkreetselt?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 08.09.2022 15:11:53 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Inspiro, mida konkreetselt?


https://www.aliexpress.com/item/1005004354001721.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2022 15:23:48 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
RassK kirjutas:
Keegi teab rääkida Telia TV äpist, kui Android TV boxile võtta meelepärane BT pult, siis kanalite valimiseks numbrid ka töötavad? Või on kogu UIs navigeerimine ikka ainult nooleklahvidega?
Pult peab toetama Androidile sobilike käsklusi, muus osas pole vahet mis pulti kasutad, kasvõi Playstationi pulti (sellel muidugi pole numbreid) icon_biggrin.gif Kasutan enda Android teleril kolmanda osapoole pulti, kõik vajalik funkab, sh. numbrid.


thumbs_up.gif Pultide sides ma ei kahtle, lihtsalt oli väike kahtlus, kas Telia TV äpile on numbrite charcode'd selgeks tehtud.


Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2189, 2190, 2191 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.