Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2022 09:53:32 vasta tsitaadiga

Läbitud etapp. Just võtsin kaks päeva sinu kiidetud LHGG maha, sest ei ole mõtet suvel (kui rohkem väljas toimetamist) maksta asja eest, kus ööpäeva keskmine upp on jeeli jeeli 15 Megabitti, seega 60 on ilus unistus, kuna LHGG max upp ongi vaid 50-nd. Seega 35+ static ip euri maksta 15 mega eest on pisut palju ja downi 479 olen näinud vaid kõige kuivemas unenäos. Valgel alal saad miinimumi kui sedagi.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.05.2022 11:42:45 vasta tsitaadiga

RCC, alustame sellest et sa ei oska lugeda. Ma kirjutasin: LHGG Cat18. Kuidas sa hing teda maha said võtta ( kaks päeva ka veel? icon_wink.gif ) kui MT kuulutas ta välja alles 22.04.??? icon_smile.gif Tema parameetrid on 1,2Gbit/s DL ja 150Mbit/s UL, Seda pole Eestis isegi müüdud veel. Sinu LHGG on R11 kaardiga cat6, cat18 aga on Quectel EG18-EA kaardiga...

Teiseks, "selle isp" hinnakirja järgi on paketi hind 40.- + 1,488.- internetiseadme tasu + 6,396.- sIP eest - nii et sinu 35+ on küll kaugelt vaadates nagu õige aga mis isp, jälle teadmata, sest normaalsel juhul inimene märkaks hinnaerinevust 35 vs 48 juurot icon_wink.gif. Mis omakorda ütleb, et sinu jutt mingist "läbitud etapist" on samasugune jura nagu "minu piirkonnast" (btw. see 35+ viitab et tegu on Tele2 36.- soodukaga, kus B818 ja Go3 hinna sees). Aga mida mina kirjutasin?
Maldur kirjutas:
Pakuvad küll, --- sinu piirkonnas aga on saatjad B20, B3, paar tk B7't, kui Teliast rääkida...


---
Dogbert kirjutas:
Maldur, selliseid kiiruseid näeb 24/7 ka juhul kui masti otsas üksi ei istu, vaid seal on õhtul mitukümmend klienti korraga taga, jumal teab mida alla sikutamas? icon_smile.gif


Muidugi kõigub kiirus mõnevõrra, kuid päris õhtul on ta seuke 260+ ümbruses enamasti. Kui nüüd Rednet "minu piirkonda" üle ei võta, siis võib midagi muutuda, kuna kortermaju LK ühendusega oli mitmeid, kuid õnneks on neile lähemal kaks masti mis võiksid nad jutule võtta. Lisaks riputavad ja matavad mingid tüübid optikat ka veel.
Teenuse keskmine minu vaates:

Teenuse kvaliteet ISP vaates:


Et seda saavutada valgel alal, on vaja ise mõelda ja ka teha, mitte oodata kuni keegi pudrukese ette topib ja paberikesega tagant pühib. Isegi Levikom ei olnud omal ajal valmis mulle ühendust tegema, pidin ise lahendama ja nad fakti ette panema et nii - levi on, seade on, andke nüüd leping ja IP'd...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 06.05.2022 11:55:11 vasta tsitaadiga

Maldur, ära raiska oma aega.
RCCl peab alati mingi probleem olema ja kui seda pole, siis mõtleb kohe midagi välja, et saaks ikka kurta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2022 12:55:42 vasta tsitaadiga

Ei ole mõtet jah raisata aega selle 4g, telia "minu piirkonnas" ei paku kiiremat kui kodutu internet 20/5, ja 258 (jah ma nüüd näen et MT-l on järjekordne uus käkk väljas) eurot on mõttetu investeering, kui alles eelmine (siin riigi toetusega) sai 1,5a tagasi muretsetud ja tänaseks on see no. obsolete. Alternatiivina oleks valik termos, mis on neist MT lõpututest "haigustest" ehk vaba.
Kuid on ka päris selge see, et kui kabla ühenduse korral ma ei pea käima välja ekstra 260 euri + pea 2x kõrgem kuutasu siis ilmselgelt ma omast taskust seda ruuterit ei osta. - seega telia annab mulle selle ilusasti kaasa.

to Forss - oleks kabla, ei oleks mingit probleemi.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.05.2022 13:28:53 vasta tsitaadiga

Cat6 oli obsolete juba 2 aasta tagasi, nii et ise olid loll ning ostsid hinda... st lasid riigi rahadega annetada vms.
Mida ma varem ütlesin?
Maldur kirjutas:
Pakuvad, kuid sa ei ole valmis ei maksma selle eest ega tegema midagi et seda kätte saada.

Täpselt nii ongi, alul lubad proovida Telialt paketi küsimist (oma nüüd muudetud postituses), siis loobud kuna sa ilmselgelt ei maksa selle eest ja Mikrotik on ka muidugi käkk sest ta, tuleb välja iseenesest ei töötagi, tuleb nimelt seadistada ja see ära õppida "quick setup'i" tasemel on ju võimatu missioon...
Tubli oled, mis muud icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2022 22:01:00 vasta tsitaadiga

tookord kui see asi tuli ,sai hoolega neid kopsikuid uuritud, ja kahjuks ei olnud siis muud võtta, termos oleks olnud kobedam, kuid neid MT-sid on olnud mul läbi aegade hulgim, ja eks saigi siis võetud, kuigi eelmine ja see aasta alguses sai läbi proovitud hoopis terve peetäis erinevaid 5ghz variante ja enamik sai ka kohe ruttu tagasi saadetud. Telia ilmselgelt selle paketiga MT -d ei paku, ja tõesti ma ei taha maksta, sest jaga seadme hind aasta peale ära, kabla otsas saad neti makstud. Kui varasemad upid naljalt ikka üle 40 ne ei lähe (sinu uuema puhul ka max 60) siis võib veel aastake paar oodata küll. ehk täidab riik ka kohustuse oma juurdepääsetamatu võrgu osas. Ma oskan endiselt MT-d seadistda ja LHGG ka edukalt töötas, aga pikas praktikas on neil kõigil mingid hädad. hetkel on dynadishiga mingi suvaline 5ghz link.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 07.05.2022 20:19:41 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Maldur, selliseid kiiruseid näeb 24/7 ka juhul kui masti otsas üksi ei istu, vaid seal on õhtul mitukümmend klienti korraga taga, jumal teab mida alla sikutamas? icon_smile.gif


Tekkis moment kus noorem generatsioon midagi ei vaadanud ja netti ei kasutanud, tegin testi õhtusel ajal:
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.05.2022 22:26:05 vasta tsitaadiga

Ilmselt selles mastis konkreetse sageduse peal sinu poole pööratud antenni küljes palju kliente pole, seepärast sa siin nii uhke saad olla. icon_lol.gif
Paraku ei ole igal pool olukord sama.
Ja tuleb suvi, suvepuhkused, kliente masti külge juurde. Hakkavad nende lapsed ka igaüks erinevat videot vaatama ja sitta sikutama, kukub lõpuks ka sinu kolhoosis see kiirus.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 08.05.2022 22:45:47 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ilmselt selles mastis konkreetse sageduse peal ---


Mul on selleks agregeeritud kolm sagedust neljast, B20 jätsin mängust välja, segab asja ära. Ja minu peale pole ühtki sektorit keeratud, olen täpselt kahe suuna vahel...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.05.2022 12:52:47 vasta tsitaadiga

Kui konfida osata, siis B1, B3 , B7 jne agregeerides võib tõesti Telia võrgus selliseid kiiruseid näha ka õhtustel aegadel.

Mul vist väga suurt upgrade ei tule Netgear Nighhawk M1-te ja Diil internet paketti kasutades.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2022 14:20:01 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
6 päeva tagasin sain teate, et võrgu ümberlülitamine levikom pealt rednet-le.. samas Ip muutus vist juba 4.04
Täna sain ka lõpuks levikomi teavituse, et tele teenustes probleeme, kuigi seda teenust neilt ei võta.
Ent huvi täragatas just lause: Levikom Eesti TV teenuses puuduvad täna mõned olulised kanalid ja mõistame sinu pahameelt. Tegeleme probleemi lahendamisega ja toome sinuni head uudised 10.05.2022.
Mis uudiseid siis nüüd 10.05 oodata saab, et rednet võttis ametlikult levikom-i üle?

Kas tuli siis eile mingeid häid uudiseid? icon_razz1.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffello
HV vaatleja
muffello

liitunud: 12.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2022 20:45:29 vasta tsitaadiga

Neid 10. mai "häid uudiseid" ootan siiamaani, ei kipu ega kõppu.
_________________
80-ndate kung-fu filmid on tegijad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.05.2022 21:11:26 vasta tsitaadiga

Osadele oli üllatus saabunud, Levikom lõpetab TV pakkumise ja pakub asenduseks "partneriks" Apollo TV'd
https://kampaania.apollo.tv/levikom
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2022 21:20:32 vasta tsitaadiga

Levikom.ee ka maas juba..
_________________
{ Talu/suvila blogi }
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 02.08.2023 10:35:12 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Levikom.ee ka maas juba..

Näib sedasi olevat jah. Huvitav, kellelt see järgmine arve tuleb? icon_lol.gif

Lisa 02.08.2023:
Levikom-i saaga ikka ei taha lõppeda, nüüd nähtavasti inkassocreditreform / creditreform on spämmimas levikommi nimel fiktiivsete võlgnevuste sissenõudmisi icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2023 14:10:56 vasta tsitaadiga

jah sain ka kätte, ma muidugi tean, et mul on tõesti neile 5 ekas maksmata, sest mul lihtsalt ei olnud soovi selle kulla eest maksta - levikom (ja endised) on ju kullaketrajad.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tabu
HV kasutaja
tabu

liitunud: 16.02.2005




sõnum 03.10.2023 19:23:25 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab üelda mida nendega
augustis tuli inkassolt nõue 78 euri koos intrsside ja inaksso tasuda
täna tuli seadmete rendi tasu nõue 128 euri
poliitik palts nõuab rahasid igas ilmakaarest
kas keegi oskab nõu anda ?

_________________
Njah natuke veel ja saabki läbi....
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2023 19:33:01 vasta tsitaadiga

tabu kirjutas:
kas keegi oskab üelda mida nendega
augustis tuli inkassolt nõue 78 euri koos intrsside ja inaksso tasuda
täna tuli seadmete rendi tasu nõue 128 euri
poliitik palts nõuab rahasid igas ilmakaarest
kas keegi oskab nõu anda ?


Mille alusel nõuavad? Kas jätsid lepingu lõpetamata ja ei maksnud või mingi muu teema?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.10.2023 19:36:42 vasta tsitaadiga

Tuleb inkassoga piisavalt ülbitseda, et nad kohtusse läheks.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2023 20:30:35 vasta tsitaadiga

Mul sama teema:
tsitaat:

Levikom Eesti tänab Teid, et olete olnud meie pikaajaline klient.
Meie raamatupidamise andmetel kasutate seisuga 01.10.2023 Levikom Eesti kliendiseadmete renditeenust, so Teie valduses on Levikom Eestile kuuluvad rendiseadmed. Vastavalt sõlmitud kliendilepingule ja neis viidatud üldtingimustele seadmete tagastamise kohta (punktid 4.7. ; 4.8; 4.22 ja 9 vt. ka www.levikom.ee) on Levikom Eestil õigus saada seadmete renditasu kuni seadmete tagastamiseni või nende väljaostuni.
Sellega seoses oleme Teile esitanud osutatud teenuse ning seadmete rendi arved, millised edastame Teile e-mailiga järgneva 2 tööpäeva jooksul.


Viidatud on mingile arvenumbrile, mida ma kunagi saanud pole. Kui oleks saanud, oleks ära maksnud.
Summa mida nõutakse on 6.28€.
Aga pole millegi alusel nõuda.

Ma saatsin neile vaidlustuse ja nõudsin tõestust, et selline arve on üldse esitatud. Vastasel juhul keeldun tasumast.

Samuti nõuavad seadmeid tagasi. Või siis on "nõus" renti jätkama. Aga kuna minu rendisumma on alati olnud 0€ ja me pole kunagi kokku leppinud teisiti, siis selle 0€-ga võib see "rent" jätkuda.

Aga niipalju kui ma nendest aru sain, läks kogu teenus kogu saba ja sarvedega Rednetile üle.
Mast, seadmed, liinid ja kõik muu on ju täpselt sama mis enne. Samuti ka vastuvõtuseade ja seal sees olev konfiguratsioon. Kõik käib 1:1 täpselt nii nagu enne.

Ja see ettevõte on vist 4-5 korda vahetunud sellest hetkest kui esialgse lepingu sõlmisin. Iga kord on kõik töötanud edasi nagu vanasti, lihtsalt firma nimi arvel muutub. Nagu ka seekord.
Seega ma usun, et tegelikult pole siin mingit alust midagi nõuda ja selle nõude võiks kohtus vaidlustada. Vajadusel võime võtta pundi kokku ja teha ühishagi, et vältida seda väljapressimist.

Kui küsisin tõestust arve saatmise üritamise kohta, laekus mulle väga kiirelt mingi PDF, mille loomise ajaks on täna, 03.10.2023 kell 20:22 ja mitte juuni 2022.
Ning sinna arvele on lisaks tekkinud mingi eelmise perioodi võlgnevus, mis tõele ei vasta.

Seega tõenäoliselt üritab pankrotihaldur vms välja pigistada kõike mis võimalik vahendeid valimata.
Kui neid juristide või kohtuga ähvarada ja vajadusel lasta mingil reaalsel juristil neile kiri saata, siis võibolla see tegevus lõppeb.


viimati muutis serxx 03.10.2023 21:08:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2023 20:42:30 vasta tsitaadiga

Sain ka täna teate, et olen üle 100€ võlgu. Ei ole mulle peale teenuse katkemist ühtegi arvet saadetud, ühendust võetud. Vastuvõtuseade, mis oli 100% soodustusega on nüüd arvestatud täishinnas.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maichal16
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2023 20:50:24 vasta tsitaadiga

Mul ka sama kiri.

Juuni 2022 kui see üritus ära kooles, saadeti järgmine kiri:

tsitaat:
Lugupeetud Klient,

Levikom on seoses ettevõtesse investorite kaasamisega oma tegevust ümber kujundamas. Seetõttu loeb Levikom Teile sõlimitud liitumislepingu lõppenuks alates 5. juunist 2022. Alates 5 juunist jätkab teenuse osutamist Rednet OÜ. Teenuse osutamise üleminek toimub Teie jaoks sujuvalt, ilma tehniliste katkestusteta.

Palume võtta ühendust juunikuu jooksul Rednet OÜ-ga, et sõlmida uus leping. E-maili aadress leping@rednet.ee


Siis edasi sai veel Rednetilt ka küsitud, et mis seadmetest saab ja vastati, et neid tagasi ei taheta.

Kui leping on lõppenud, siis mille alusel saab olla võimalik nõuda renditasu? Kirjas terve rida arveid eri kuupäevadega kogu vahepealse perioodi kohta, saadetud neid arveid muidugi kunagi ei ole..

Kirjutasin ka Redneti infomeilile, et nende arvamust küsida. Eks näis, mis vastavad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2023 21:17:21 vasta tsitaadiga

Kui vahel ununeb arve tähtajaks maksmata, on paar päeva hiljem juba võlgnevuse teade postkastis.
Seekord pole 15 kuud midagi tehtud ja nüüd järsku hakatakse pastakast midagi välja imema.

Ma usun, et selle saab vaidlustada ja selle ka võita.
Mingi juristi kaasamine võib olla vajalik. Kohtukulude tagasisaamine võib olla võimatu, kuna isegi võidu korral pole pankrotipesast midagi võtta.

Samas kui võtta kokku mingi suurem hulk ähvarduste saajaid ja lasta teha mõnel juristil neile üks ähvarduskiri vastu, võib see neid tagasi tõmmata. Mingi raha läheb see maksma, aga tõeäoliselt oluliselt vähem kui Levikom välja pressida üritab.
Aga suurema tõenäosusega ei lähe see kunagi kohtusse, kuna Levikom või pankrotihaldur ise ka teab, et seda võita on keeruline kui mitte võimatu. Raha juristide jaoks neil ka pole.

Aga ähvarduskirju on lihtne saata ja kui summa liiga suur pole, maksab mingi osa selle ära, kuna kardavad. Sellele peab vastu hakkama!
Selle teemaga võiks ka ajakirjandusse minna.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 03.10.2023 21:27:58 vasta tsitaadiga

Ei ole siin muud midagi teha kui näpud püsti. icon_lol.gif

Vaatan et 21.08.2023 esitati 2019 kuni 2022 majandusaasta aruanded isegi... Härra palts on tegusi tegema hakanud..


viimati muutis maxman321 03.10.2023 21:32:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2023 21:31:43 vasta tsitaadiga

serxx kirjutas:

Samas kui võtta kokku mingi suurem hulk ähvarduste saajaid ja lasta teha mõnel juristil neile üks ähvarduskiri vastu, võib see neid tagasi tõmmata. Mingi raha läheb see maksma, aga tõeäoliselt oluliselt vähem kui Levikom välja pressida üritab.

Ähvarduskiri pankrotis ettevõttele? Jõudu, külamees icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.