Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.04.2022 21:03:43 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal 80h kokku mänginud ja jõudnud lõpuks nii kaugele, et Altus Plateu 100% vist tehtud ja edasi mingi suur suur linn ees ootamas.. senimaani igavaks pole midagi muutunud kuigi paljud bossid korduvad, mis on suht nõme.
Senimaani kõige raskemad bossid olnud:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2022 12:08:41 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et vb jaota oma skill pointsid selliselt, et sind ei lööda 1 löögiga maha.
Hangi ka vastav varutus ja vastav level. Lvl 1 saad igal pool 1 löögiga.

Mina olen mänginud nii ,et kui on tüütu vastane, siis lähen mujale ja tulen hiljem tagasi.
Selle tulemusena olen hetkel jõudnud Mountaintops of the Giantsisse just ja minu level on 120.
Enamiku eelnevat kaarti va Altus Plateau olen käinud väga põhjalikult läbi ja enamiku asju üles leidnud ning enamike bosse tapnud, aga kõik alati siis kui seda on enam vähem ok teha.
Kui ei saa esimese 5-6 korraga tapetud, siis tulen hiljem tagasi. On piisavalt kohti kuhu minna, et leveleid saada.

Hetke mure on pigem selles, et damage ei kasva enam oluliselt. Teen ca 600 nii Moonveili kui Lightning uchikatana +22-ga, aga ei leia võimsamaid kivisid, et neid buffida.
Ilmselt on see nüüd see koht, kus peab hakkama spelle/buffe jne stackima, et damage kasvaks korralikult.
Nt Jellyfish shield annab + 20% damage-it, siis mingil odal oli active, mis suurendas ka attacki teist sama palju umbes, siis saab võtta mingi loitsu juurde, mis buffib veelgi.
Mäng läheb natuke ebamugavamaks, sest peab asjad peale laduma ja kesvus on vist ca 30 sec vms, aga samas huvitavamaks, sest pead olema agressiivsem, et seda aega ära kasutada.
Lisaks, hakkasin dual-wieldima katanasid, et damage oleks suurem. Ka see töötab hästi, kui vastase attackid on etteaimatavad, sest siis pole shieldist eriti tolku anyway.

Mis eludesse puutub, siis te vist ununstate ära teil on endil mingi 10+ flask charge-i.
Vastane tegelt ei 1shoti sind enamasti. Isegi kui sul jääb 10% elusid alles peale 1 lööki, saad enamasti flaskiga kohe HP tagasi.
Seega vastane enamasti pigem peab sind lööma ikka 8-10x enne kui sa surma saad, kui sa vahepeal healid ka ennast.

Jah, vastase enda peale, kui oled nappide levelitega seal läheb rohkem lööke, aga see suhe ei ole 1:50 vms.
Lisaks, paljudel vastastel aitab ka see, kui vahetad damage-i type-i - magic on mul default damage, aga mõnel puhul olen kasutanud tuld või jääd. Mõtlesin ,et teen omale poisin katana ka. Bleed on väga tugev, aga selle kahe teraga mõõga jaoks ei ole hetkel state.
Mulle on hakanud huvitav tunduma ka strike damage type, kuna see staggerib, vb proovin 2xmorningstari vms. Eks vaatab.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.04.2022 15:05:57 vasta tsitaadiga

Aeron, ma ei ole selline pussy, et 5-6x alla annan, lasen ennast ikka mitu tundi jutti piinata nii, et halb hakkab aga näe olen alati lõpuks ära teinud icon_lol.gif Muidu see hea taktika aga nii teed mängu liiga lihtsaks, et igakord kui kohe ära ei tee siis lähed overgearid kuskil mujal ja tuled hiljem tagasi kui teed rämedalt rohkem dämmi.. see ei paranda su skille icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2022 11:31:38 vasta tsitaadiga

Nojah, vb on asi selles, et mul ei ole vajadust parandada oma skille icon_razz.gif
Mul on väga ok olla slow-skill-n00b, as long as I am having fun.

...aga noh, lõpuni aus olles, siis ma ikka ka vahest punnitan bossidega kauem ka, kui on näha, et damage tegelt on ok, lihtsalt vaja on elus püsida piisavalt kaua.

Muide, lisaks veel, et ma ei ole kuskil eriti grindinud. Mitte rohkem, kui et enne suurt fighti oma leveli ära farminud, et raisku ei läheks.
Alguse poole ka mingi 5-10 levelit Rhadagoni lossi silla juures,aga thats it.

Kõik exp mis on tulnud on tulnud selliselt, et lihtsalt käin mööda kaarti ringi kohtades, kus ma pole käinud ja võideldes kellega saan võidelda.
Elden Ring ei ole lineaarne mäng ja kuna suur osa kaarti on koguaeg lahti, siis ma ei ütleks, et ma teen midagi valesti kui võitlen bossidega, siis kui mulle õige aeg tundub.
Ma ei kasuta ühtegi modi või exploiti, ei skipi main story bosse etc. Seega ma lihtsalt kasutan võimalusi, mida mäng pakub. By design.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.04.2022 17:34:33 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma vahepeal 80h kokku mänginud ja jõudnud lõpuks nii kaugele, et Altus Plateu 100% vist tehtud ja edasi mingi suur suur linn ees ootamas..


No tore, tutorial hakkab nüüd läbi saama icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.04.2022 22:25:45 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
ahvilõust'aga selles mõttes nõus, et see osati häirib ennastki, et kui näiteks DS1 said palju dämmi aga ka tegid palju dämmi ehk bossule lahmisid miski 10 hoopi sisse siis kutu siis nüüd tao sada aastat aga ise ikka sured käppe.

Samuti on jura see, et mitmed bossud teevad mingeid täiesti ulme mingeid kombosi ja asju ehk siis neil staminat pole ja lahmivad jutti. Ehk siis kuigi oma relvadel on ka nö. kombosi siis neid teha pmst ei saa kuna pead mängima 1 hit ja eemale, 1 hit ja eemale.


Ja vaenlased 10 korda kiiremad ja 1 hit kill muuvidega.
Üks asi, mis ma tähele panin(siis kui ma god mode ei viitsinud pääle panna) on, et see rullumis mehaanika on ikka vääga mööda. Tihti peale tuleb hoopis veanlase suunas otse tema ründe animatsiooni rulluda. Et mitte dämmi saada. Nagu jumalast hää depiilsus. Loogiline oleks eemale vaenlasest ja ta rünnakust. Aga siis pea alati vaenlane taba mind, kuigi visuaalselt midagi mind ei puutunud. Nagu wtf shit design is this??? Selle tule gigandiga võideldes rullusin kui ta oma panniga lõi. Visuaalselt oli täis tabamus aga dämägid ei saanud. Aga muud rünnakud, kus rullun eemale ja midagi ei taba aga ikka saan dämagid. Täielik shitshow see mäng. DS3 oli ka midagi taolist aga siin nagu veelgi hullem. Ja paljud bossud sellised, et õpi nende lollakad ebaloogilised kiiksud selgeks. thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.04.2022 15:53:16 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt jätan kommentaari siia, et jõudsin sinna hiiglaste mäetippu AGA ENNE võtsin ette ja tegin ära nendele kahele oinale kes on senimaani KÕIGE FAKING RASKEMAD BOSSID EVER selles mängus olnud.
280dämmi per hit tegin.. USKUMATU OLI.. mu PS4 pult omab nüüd hammaste jälgi ka. 3-4 TUNDI JUTTI tegin.
Keda huvitab siis "Auriza Side Tomb", map spoileris.

Link


Spoiler Spoiler Spoiler


edit: Vaatasin Asmoni striimi.. vend jookseb kahe kirvega ringi, üks löök teeb mingi 1500-2000 dam samas kohas kus mina 250-400 dam teen icon_lol.gif ma ei mõista mis point on sedasi mängida kui iga boss mida teed vajab vaid kolme lööki.. ja siis sellised vennad tulevad ütlema, et öööö see boss mingi eriti lebo, kõik bossid ju mängus lebod, üks try per boss.. unustavad öelda, et nad peavad vaid kolm korda bossi lööma, et see sureks vs mina 1000x

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 24.04.2022 16:38:59 vasta tsitaadiga

mis kuradi buildiga sa 400 dammi teed peale 80h? võiks oma pointless buildi űle vaadata, esimene mob kes mängus vastu tuleb annab golden halberdi kasuta seda siis kui muud ei leia.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.04.2022 17:58:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
mis kuradi buildiga sa 400 dammi teed peale 80h? võiks oma pointless buildi űle vaadata, esimene mob kes mängus vastu tuleb annab golden halberdi kasuta seda siis kui muud ei leia.


Selleks on EETILINE esimene soulsi mängu läbimine kasutades vaid 2H random mõõka ilma eriliste poweriteta.
Ülikerge oleks googeldada parim relv elden ringis ja lihtsalt seda kasutada.. mis on mängu läbimis point? Elden Ring pole mingi suvaline 4-6h story mäng.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
morsi
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2022




sõnum 24.04.2022 19:04:47 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
mis kuradi buildiga sa 400 dammi teed peale 80h? võiks oma pointless buildi űle vaadata, esimene mob kes mängus vastu tuleb annab golden halberdi kasuta seda siis kui muud ei leia.


Selleks on EETILINE esimene soulsi mängu läbimine kasutades vaid 2H random mõõka ilma eriliste poweriteta.
Ülikerge oleks googeldada parim relv elden ringis ja lihtsalt seda kasutada.. mis on mängu läbimis point? Elden Ring pole mingi suvaline 4-6h story mäng.

krt küll tanal mida sa seletad. sul pole isegi mingit fromsofti põhja ja siis sätid endale reegleid, mis keelavad sul mängu avastada ning omakorda muudavad seda raskemaks. krt see kõlab veits nagu mingi vaimuhaigus, kui sa iseennast mingite olematute põhimõtetega santažeerid ja siis mossitad kui teised sama ei tee icon_biggrin.gif. Hetkel mulle tundub lihtsalt, et sa tood järjest suva vabandusi sellele, et sa oled 80h in aga endiselt mängus halb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.04.2022 22:36:59 vasta tsitaadiga

morsi, tavai võta mu 250dpsine 2h mõõk ja näita samu bosse icon_biggrin.gif anyway ma sain lõpuks natuke hiiglaste mägedes ka ringi kolatud ja see KAKSIK puuboss.. 2-3h pidin tegema.. vend lihtsalt iga löök, mis tegi oli oneshot, st ma pidin venna ära tapma nii, et ise ühtegi lööki sisse ei saanud. Never again, perse nende copy pasta dual bossidega icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2022 23:53:23 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ülikerge oleks googeldada parim relv elden ringis ja lihtsalt seda kasutada..


Souls mängudes pole mingit "parimat" relva. Esmane eeldus relva puhul on, et moveset sobib. Aga isegi sobiv moveset ei päästa sesmõttes, et vastased väga erinevad ja erinevate nõrkustega. Muidugi alati saab lolli mängida stiilis, et ühtegi armorit ei kasuta, flaske ei kasuta, ühtegi levelit ei pane jne.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.04.2022 15:13:40 vasta tsitaadiga

Kes tahab mu kolme tunnist piina näha siis 2:14 peal algab see

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 25.04.2022 16:34:56 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
mis kuradi buildiga sa 400 dammi teed peale 80h? võiks oma pointless buildi űle vaadata, esimene mob kes mängus vastu tuleb annab golden halberdi kasuta seda siis kui muud ei leia.


Selleks on EETILINE esimene soulsi mängu läbimine kasutades vaid 2H random mõõka ilma eriliste poweriteta.
Ülikerge oleks googeldada parim relv elden ringis ja lihtsalt seda kasutada.. mis on mängu läbimis point? Elden Ring pole mingi suvaline 4-6h story mäng.

Eetiline mis? Mäng peaks olema fun, kus avastad kõike (erinevad relvad kaasa arvatud), mitte ei ürita endale pidevalt jalaga tagumikku lüüa. Sellised "naked" tüüpi läbimängimised on nendele, kes on mängu 3-4 korda juba läbi teinud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.04.2022 17:46:09 vasta tsitaadiga

sukelduja, ootad mängu aastaid, et siis rasked bossid kahe löögiga kohe esimesel korral maha võtta? Elden Ringis peaks see NewGame+ olema ka eks? Vot seal on mõistlik mille iganes asjaga for fun mängida beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
morsi
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2022




sõnum 25.04.2022 18:03:44 vasta tsitaadiga

imo eetiline oleks ikkagi leida mingi broken straight sword tüüpi relv (2h colossalid pole eetilised sest neil on omadus stunnida vastaseid = pole aus ega eetiline) lisaks tasuks sellisel juhul kindlasti leveldada aint INT skilli sest see ilmselt ei scale relvaga (tähtis punkt on see, et sellise buildiga väga dami ei tee, aga see pole sinu süü, me räägime siinkohal universaalselt eetilisest mängustiilist). vigor tasuks ka jätta madalamaks, sest see teeb mängu raskemaks ning mina kui souls veteran (olen vaadanud youtubest videoid, et fromsoft pelade ainus worthy gameplay mechanic on halstamatus) ilma eelneva mängukogemuseta nendin fakti, et kui sa nende parameetrite järgi NG ei tee, siis mees sa PETAD. kas ma mainisin et see mu esimene fromsoft pela?

edit: vaatasin tanal et sa kasutad gargoyle bossfightis hobust? nii palju kui ma tean siis varasemates fromsoft pelades pole hobust olnud niiet ei näe kuidas see kuidagi eetiline strateegia oleks, nii sa võid ju lihtsalt hiti sisse lükata ja taganeda ja siis repeat? imo veits cheesy nagu ning kindlasti mitte eetiline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 25.04.2022 18:23:34 vasta tsitaadiga

Arusaamatu teemaarendus - nagu keegi üritaks märja sokiga tanki hävitada ja siis kurdab et raske icon_cool.gif
Aga kui mängida for fun siis kas on nagu klassikaline RPG, et üldjuhul on erineva piirkonna kollid sarnase raskusega?
Ehk siis avatud maailmas suunatakse sind kollide raskusastmetega, kuhu minna? Või siis ikkagi iga nurga taga võid koti pähe saada?

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2022 18:49:53 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Arusaamatu teemaarendus - nagu keegi üritaks märja sokiga tanki hävitada ja siis kurdab et raske icon_cool.gif
Aga kui mängida for fun siis kas on nagu klassikaline RPG, et üldjuhul on erineva piirkonna kollid sarnase raskusega?
Ehk siis avatud maailmas suunatakse sind kollide raskusastmetega, kuhu minna? Või siis ikkagi iga nurga taga võid koti pähe saada?


Erinevas kohas on erineva raskusega kollid - kui ronid kohta kuhu pole stoori mõttes ülearu vara mõeldud, et ronid siis on raske kui just niiosav pole, et vahet pole. Selles mõttes on klassikaline souls, et vale mindsetiga mängides saad igapool ja pea iga vastase käest peksa.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2022 19:18:29 vasta tsitaadiga

morsi kirjutas:
imo eetiline oleks ikkagi leida mingi broken straight sword tüüpi relv (2h colossalid pole eetilised sest neil on omadus stunnida vastaseid = pole aus ega eetiline) lisaks tasuks sellisel juhul kindlasti leveldada aint INT skilli sest see ilmselt ei scale relvaga (tähtis punkt on see, et sellise buildiga väga dami ei tee, aga see pole sinu süü, me räägime siinkohal universaalselt eetilisest mängustiilist). vigor tasuks ka jätta madalamaks, sest see teeb mängu raskemaks ning mina kui souls veteran (olen vaadanud youtubest videoid, et fromsoft pelade ainus worthy gameplay mechanic on halstamatus) ilma eelneva mängukogemuseta nendin fakti, et kui sa nende parameetrite järgi NG ei tee, siis mees sa PETAD. kas ma mainisin et see mu esimene fromsoft pela?

edit: vaatasin tanal et sa kasutad gargoyle bossfightis hobust? nii palju kui ma tean siis varasemates fromsoft pelades pole hobust olnud niiet ei näe kuidas see kuidagi eetiline strateegia oleks, nii sa võid ju lihtsalt hiti sisse lükata ja taganeda ja siis repeat? imo veits cheesy nagu ning kindlasti mitte eetiline.


icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.04.2022 23:00:23 vasta tsitaadiga

morsi, hobust kasutan siis kui lubatud on, eetiline icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 27.04.2022 00:28:10 vasta tsitaadiga

fantastiline mäng. Sain läbi. Vaatasin ära kõik 6 lõppu. Level 180, kõik achievemendid, 110 tundi kokku.
Kasutasin lõpuks main hand moonveil, offhand magic freeze uchigatana, armoriks Ronin set
Vigor - 60, mind 35, endu 34, dex 50, int 50. Raskematest Malenia kukkus teisel katsel.

Kasutasin ka Mimic Teari - kuna ei ajanud taga "eetilist" mängimist, vaid pigem fun

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2022 02:32:30 vasta tsitaadiga

110h ja lvl 180, hea tempo.
Mul on 150h ja lvl 120 umbes.
Olen Mountaintoppides.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 27.04.2022 09:30:45 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
110h ja lvl 180, hea tempo.
Mul on 150h ja lvl 120 umbes.
Olen Mountaintoppides.

Ma levelit farmimas eraldi ei käinud kordagi, kogunes rune lihtsalt piisavalt. Õnneks polnud see ka minu esimene solusborne - enne seda ikkagi Demon Souls (PS3 + PS5), Bloodborne, sekiro + hunnik non from software mänge.
Elden on lihtsam, avatud maailm annab hea võimaluse ringi tuuseldada enne kui suurt bossi nokkima lähed. Questi süsteem võiks olla journali vormis küll - lihtsam oleks trackida, mis on olemas jne.
Sai ära tehtud kõik koopad, kõik bossid, nii palju jubinaid kui leidsin sai ka alles jäetud - kott oli relvadest pungil ja muust kraamist.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 27.04.2022 11:06:01 vasta tsitaadiga

Ja fantastiliselt piix mäng. Liiga pikk. Suht l6pus juba ei viitsi ega pole tahtmist edasi teha. Vastikus isegi seda mängu käima lükata. Terve selle pikka junni käigus polnud ühtegi meeldivad momenti. Ja kui tuled tagasi vanadesse kohtadesse pärast 40+ levelit ja kõike ownid ei ole ka fun. Sest vaenlased bossud liiga härplevad ja kiired. Palju stun aoesid. Mis kõrge lv-ig enam ei 1 hitti mind aga ikkagi kukub pikali või muu jama. Ses mõttes, et mu char ei saa kunagi kiiremaks ega tugevamaks nagu vehiks natukegi paremini ja kiiremini oma pulgaga. Kõrge lv spellid kõik nii sittad. Pea igalühel neist mingi slowass chargin mehaanika, et natukegi dämi teha. Mis ikkagi liiga vähe. Enamus bossud vaid tehtavad tänu mimikule. Kuid mõned on sellistes väikestes ruumides kus sa ei jõua seda piix summonida enne kui mingi uss peletis su killib. Ja siis jookse ja proovi kuni õnnestub. Ja jookse käbe nurka ja tulista oma kamehamehad. 99% Bossude design on OKSE! Mingi perv proliig gaming kusikutele mõeldud.
Selles hui mängus ei saagi end tugevaks teha. Mul väga kõrge lv ja parim varustus. Ja ikkagi saab ~50% hp hitte. Ja sellel hunnikul on vist NG+ ka veel. Hahah ma isegi 1 ringi ei taha teha. Ehk kunagi teeb selle viimase bussu ka ära. Vist kõik alad nähtud ka niii et revelation siin küll enam ei tule. On ja jääb pikaks SITTAJUNNIKS see mäng. JA fännboyd kiidavad sellist käkerdist, et ka järgmine ja üle järgmine selline pask tuleks. thumbs_down.gif

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 27.04.2022 15:22:10 vasta tsitaadiga

aga tuleb välja, et tegelt ikka nagu meeldib, et vaja ikka uuesti proovida ja siin vahutada mängu üle? Mul pole tükk aega huvi olnud miskit nii pikalt mängida kui seda, lõpp oli vist 133 ja 80h umbes.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.