Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 20.11.2021 23:03:23 vasta tsitaadiga

renx09, sa sõidad rooli või puldiga rivalsit? See 0.367s vahet rooliga tagasi saada on osutunud keeruliseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2021 23:59:12 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
renx09, sa sõidad rooli või puldiga rivalsit? See 0.367s vahet rooliga tagasi saada on osutunud keeruliseks icon_biggrin.gif


puldiga, aga sul braking line peal nüüd?

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 21.11.2021 11:29:45 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
renx09, sa sõidad rooli või puldiga rivalsit? See 0.367s vahet rooliga tagasi saada on osutunud keeruliseks icon_biggrin.gif


puldiga, aga sul braking line peal nüüd?


Ei ole. Proovisin korra. Ma ei tea kas ma olen juba nii ära harjunud ilma sõitma, aga cockpit vaates see häiris kuidagi ja mu ajad tulid kehvemad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.11.2021 13:22:12 vasta tsitaadiga

Kes soovib võib mind lisada Muhekas
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 22.11.2021 16:03:44 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
574/578 teest avastatud ja achievement sai kätte. Hing ei anna ikka rahu. Vaja need 4 teed ka leida. Eile sai ekraani jõllitatud ja no ei leia 😀. Ilmselt need teed mingid maja sissesõidu jupid.

Sama. 575 ja rohkem ei leia.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 16:09:05 vasta tsitaadiga

võtke kaardilt kõik märgid maha ja vaadake teed üle, mul oli ka osades kohtades mingi õhkõrn hall koht, kust polnud päris lõpuni läbi sõitnud

ma vaatan, et ma olen vist ainuke kes rivalsit sõidab (mitte monthly rivals)? mitte kellelgi teisel klubist pole puhtaid aegu näinud

selline küsimus ka veel, et kas keegi rooliga viitsiks mõnda mu setupi testida? huvitab lihtsalt, et kui ma näiteks sõidan rivalsis top 20 aja, siis ilmselgelt on tegemist kiire setupiga, aga seda siiski puldiga, huvitab kuidas selline asi rooliga töötab

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 22.11.2021 19:23:14 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
võtke kaardilt kõik märgid maha ja vaadake teed üle, mul oli ka osades kohtades mingi õhkõrn hall koht, kust polnud päris lõpuni läbi sõitnud

ma vaatan, et ma olen vist ainuke kes rivalsit sõidab (mitte monthly rivals)? mitte kellelgi teisel klubist pole puhtaid aegu näinud

selline küsimus ka veel, et kas keegi rooliga viitsiks mõnda mu setupi testida? huvitab lihtsalt, et kui ma näiteks sõidan rivalsis top 20 aja, siis ilmselgelt on tegemist kiire setupiga, aga seda siiski puldiga, huvitab kuidas selline asi rooliga töötab



Ma lihtsalt imen nii palju seal rivalsis. Mõnda olen proovinud. Sinu vastu ei saa 😀
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 22.11.2021 19:59:24 vasta tsitaadiga

Ma ka suht sakin selles mängus. Mängin above average/highly skilled tasemel. Tasemed kõiguvad nii seinast seina, mõnikord on highly skilled suht tehtav ja teine kord jälle ei saa above average tehtudki 😀
Võtan mängu kui meelelahutust ja teen mapil olevaid sõite täitsa suva järgi.
Kui FH4 võrrelda siis meeldis eelnev osa isiklikult rohkem. Mehhiko maastik kuidagi toonide poolest suht "pruun" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 20:34:35 vasta tsitaadiga

Enamus taseme kõikumisi annab tunda S1 tasemest kõrgemal....
Alla selle on suhteliselt lihtne mängida, eksimused ei ole nii karistavad...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 22.11.2021 21:11:11 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
võtke kaardilt kõik märgid maha ja vaadake teed üle, mul oli ka osades kohtades mingi õhkõrn hall koht, kust polnud päris lõpuni läbi sõitnud

ma vaatan, et ma olen vist ainuke kes rivalsit sõidab (mitte monthly rivals)? mitte kellelgi teisel klubist pole puhtaid aegu näinud

selline küsimus ka veel, et kas keegi rooliga viitsiks mõnda mu setupi testida? huvitab lihtsalt, et kui ma näiteks sõidan rivalsis top 20 aja, siis ilmselgelt on tegemist kiire setupiga, aga seda siiski puldiga, huvitab kuidas selline asi rooliga töötab


Ütle rada, masin ja tune. Ma proovin ära kui aega saan.

EDIT:

Siin läks järsku päris tuliseks kohe. Cmon kutid, tõmbane nüüd natuke hinge ja võtame asja rahulikult.


viimati muutis IBOX4REAL 22.11.2021 21:18:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 22.11.2021 21:23:30 vasta tsitaadiga

Sai lõpuks kõik 578 teed ka avastatud. Viimane tee, mis oli avastamata, oli mingi farmi sissesõidu tee paarkümmend meetrit 😂
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 21:25:17 vasta tsitaadiga

libe, ära näe vaeva, loe tema postitusi profiilist, ainult üks kiun ja teiste sõimamine


IBOX4REAL, 1964 Chevy Impala B700 ja suvaline road või streetrace, Las Laderas streetrace on päris ok aeg ees

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2021 21:33:06 vasta tsitaadiga

Ainult SELLE mängu tarbeks sai g920 kasutatuna ostetud koos pedaalidega, võin öelda, et paljupalju haaravam on sõita+palju kauem (ajaliselt) eksid sinna mängu ära.
Mina kes koguaeg klaveri taga pelanud )pole mul ju vaja nagu endale öelnud olen), ütlen, et supper!
Kes veel kahevahel, kindlalt proovida kas pulti või rooli varianti, siis saab sellest mängust ikka suht maksimumi võtta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.11.2021 22:26:06 vasta tsitaadiga

RKsilver kirjutas:
Ainult SELLE mängu tarbeks sai g920 kasutatuna ostetud koos pedaalidega, võin öelda, et paljupalju haaravam on sõita+palju kauem (ajaliselt) eksid sinna mängu ära.
Mina kes koguaeg klaveri taga pelanud )pole mul ju vaja nagu endale öelnud olen), ütlen, et supper!
Kes veel kahevahel, kindlalt proovida kas pulti või rooli varianti, siis saab sellest mängust ikka suht maksimumi võtta. icon_smile.gif
endal rool olemas, aga eelmised kaks olid nii õnnetud rooliga, et pult kindlasti õigeim valik oli
võiks lausa rooli laenult tagasi kutsuda icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

samas klahvi ja puldi vahe on ikka metsik
ja xboxi pult on suht kerge õppida

ma olen küll pisut valesti pulti õppinud kasutama, aga pole hullu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 22.11.2021 22:43:01 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
libe, ära näe vaeva, loe tema postitusi profiilist, ainult üks kiun ja teiste sõimamine


IBOX4REAL, 1964 Chevy Impala B700 ja suvaline road või streetrace, Las Laderas streetrace on päris ok aeg ees


Krt ma ei leia seda Impalat, kas see on mingi achivementi taga kinni? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.11.2021 22:46:12 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
renx09 kirjutas:
libe, ära näe vaeva, loe tema postitusi profiilist, ainult üks kiun ja teiste sõimamine


IBOX4REAL, 1964 Chevy Impala B700 ja suvaline road või streetrace, Las Laderas streetrace on päris ok aeg ees


Krt ma ei leia seda Impalat, kas see on mingi achivementi taga kinni? icon_biggrin.gif
ei ole

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 22.11.2021 23:51:17 vasta tsitaadiga

Mul on üks barn find leidmata..pole kuskilt seni näinud ega pole ühtegi hinti ka enam saanud.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 23.11.2021 10:58:08 vasta tsitaadiga

Sai ka proovitud ja väga positiine kogemus seni (varasem Forza kogemus puudub). Rool sai algul küll kappi tagasi visatud ja klaviatuuriga uhatud, kuna alguses jättis rool väga imeliku mulje ja kihk mängida oli suur. Kuna aga klaver "pole ikka päris see" sai rool (logitech momo) uuesti välja võetud, natuke konfiga mässatud ja sai väga hea. Peaaegu samal tasemel kui klaveriga saadud ajad, ning ajapikku saab ainult paremaks minna.

Paar asja mis häirivad. Kui minu viga ja keegi oskab juhendada, siis tänud ette.

1. Miks rooli seadistades tahab, et kindlad funktsioonid (mis pole juhtimisega seotud) oleks kindlasti kontrollerile seadistatud? Momo-l nuppe niigi vähe, ning siis Forza sunnib oma valikuid peale. Tahan näiteks signaali roolile panna, aga ei saa.
2. Kui võistlust alustan, miks esimeseks valikuks ei ole hetkel tagumiku all olev auto? Pean jälle hiirega mässama selle asemel et lihtsalt roolil nuppe klõpsida.

Muus osas suurepärane meelelahutus.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 23.11.2021 12:46:56 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Sai ka proovitud ja väga positiine kogemus seni (varasem Forza kogemus puudub). Rool sai algul küll kappi tagasi visatud ja klaviatuuriga uhatud, kuna alguses jättis rool väga imeliku mulje ja kihk mängida oli suur. Kuna aga klaver "pole ikka päris see" sai rool (logitech momo) uuesti välja võetud, natuke konfiga mässatud ja sai väga hea. Peaaegu samal tasemel kui klaveriga saadud ajad, ning ajapikku saab ainult paremaks minna.

Paar asja mis häirivad. Kui minu viga ja keegi oskab juhendada, siis tänud ette.

1. Miks rooli seadistades tahab, et kindlad funktsioonid (mis pole juhtimisega seotud) oleks kindlasti kontrollerile seadistatud? Momo-l nuppe niigi vähe, ning siis Forza sunnib oma valikuid peale. Tahan näiteks signaali roolile panna, aga ei saa.
2. Kui võistlust alustan, miks esimeseks valikuks ei ole hetkel tagumiku all olev auto? Pean jälle hiirega mässama selle asemel et lihtsalt roolil nuppe klõpsida.

Muus osas suurepärane meelelahutus.


2. Xboxi peal vajutad korra nuppu ja tuleb sinu current car. Arvuti peal pole sellist valikut? All vasakul ekraanil peaks näitama, mis nupp see arvuti peal olema peaks.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 23.11.2021 13:30:09 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Sai ka proovitud ja väga positiine kogemus seni (varasem Forza kogemus puudub). Rool sai algul küll kappi tagasi visatud ja klaviatuuriga uhatud, kuna alguses jättis rool väga imeliku mulje ja kihk mängida oli suur. Kuna aga klaver "pole ikka päris see" sai rool (logitech momo) uuesti välja võetud, natuke konfiga mässatud ja sai väga hea. Peaaegu samal tasemel kui klaveriga saadud ajad, ning ajapikku saab ainult paremaks minna.

Paar asja mis häirivad. Kui minu viga ja keegi oskab juhendada, siis tänud ette.

1. Miks rooli seadistades tahab, et kindlad funktsioonid (mis pole juhtimisega seotud) oleks kindlasti kontrollerile seadistatud? Momo-l nuppe niigi vähe, ning siis Forza sunnib oma valikuid peale. Tahan näiteks signaali roolile panna, aga ei saa.
2. Kui võistlust alustan, miks esimeseks valikuks ei ole hetkel tagumiku all olev auto? Pean jälle hiirega mässama selle asemel et lihtsalt roolil nuppe klõpsida.

Muus osas suurepärane meelelahutus.


2. Xboxi peal vajutad korra nuppu ja tuleb sinu current car. Arvuti peal pole sellist valikut? All vasakul ekraanil peaks näitama, mis nupp see arvuti peal olema peaks.


Tänud! Ei jäänud silma, õhtul vaatan üle.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Online

sõnum 23.11.2021 13:32:31 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
RKsilver kirjutas:
Ainult SELLE mängu tarbeks sai g920 kasutatuna ostetud koos pedaalidega, võin öelda, et paljupalju haaravam on sõita+palju kauem (ajaliselt) eksid sinna mängu ära.
Mina kes koguaeg klaveri taga pelanud )pole mul ju vaja nagu endale öelnud olen), ütlen, et supper!
Kes veel kahevahel, kindlalt proovida kas pulti või rooli varianti, siis saab sellest mängust ikka suht maksimumi võtta. icon_smile.gif
endal rool olemas, aga eelmised kaks olid nii õnnetud rooliga, et pult kindlasti õigeim valik oli
võiks lausa rooli laenult tagasi kutsuda icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

samas klahvi ja puldi vahe on ikka metsik
ja xboxi pult on suht kerge õppida

ma olen küll pisut valesti pulti õppinud kasutama, aga pole hullu


Ma isiklikult hakkasin ka kohe puldiga mängima ja ei läinud eriti hästi sõitudes. Viskasin puldi nurka ja proovisin klaviatuuriga, iga sõit top 3. Samas menüüd ja üldine liikuvus mängus on kindlasti puldiga mugavam ja hiirt ei salli kohe üldse see mäng.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 23.11.2021 18:47:14 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Mul on üks barn find leidmata..pole kuskilt seni näinud ega pole ühtegi hinti ka enam saanud.

üks barn find tuleb maja ostuga kaasa. ehk sul on see puudu?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 23.11.2021 21:17:04 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
Equinox kirjutas:
Mul on üks barn find leidmata..pole kuskilt seni näinud ega pole ühtegi hinti ka enam saanud.

üks barn find tuleb maja ostuga kaasa. ehk sul on see puudu?

Hmm, võibolla tõesti, ma pole kõiki maju veel ostnud.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.11.2021 21:18:48 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
eyelids kirjutas:
Equinox kirjutas:
Mul on üks barn find leidmata..pole kuskilt seni näinud ega pole ühtegi hinti ka enam saanud.

üks barn find tuleb maja ostuga kaasa. ehk sul on see puudu?

Hmm, võibolla tõesti, ma pole kõiki maju veel ostnud.
kursoriga maja peale minnes sa näed boonuseid, mis kaasnevad
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 23.11.2021 21:45:31 vasta tsitaadiga

Drift zoneid ja speed trapid 3 tärni tehtud kõik. Nüüd need vastikud speed zoneid veel teha. Stock hoonicorniga oli drifti suht lihtne sõita.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.