Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 169, 170, 171  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 29.08.2021 21:24:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
djmulder kirjutas:
Kunagi sai Ryzen 3 2200G peale 2 RX580t aretatud

Nagu füüsilised kaardid või mingi panid mingi softiga nanomineri arvama, et RX580 on küljes?


2 kaarti olid ikka riseritega emaplaadi küljes jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 29.08.2021 21:36:37 vasta tsitaadiga

Samas elektritootmise lähedal kaevanduse majutamisel on majanduslikku jumet, just põhjusel, et saab ülekandetasudest vabaneda. Ülejäänud eeldused nagu turvalisus, kindlustused, jahutus jm on sarnased nii Lasnamäe garaažiboksis või Võrumaa võsas.
Kuskil käis läbi uudis, kus miski andmekeskus tehti sisuliselt elektrijaama territooriumile, kus kokkuhoid tuligi ülekandetasudelt ja lisaks suuremad elektritootmise kohad peavad täitma mingeid riigi strateegilise taristu turvalisuse nõudeid, on seal juba vastava taseme aiad ja valvesüsteemid olemas.

Ka siinse teema pakkumine sisaldas sarnasusi, elektri osas arvatavalt ülekandetasude vältimist, kuigi päikesepargi korral kaevandusmasinad tahavad ka öösiti töötada, kas sel juhul tuleb osta kallimat akudesse salvetatud elektrit või võrgust (ehk ülekandetasudega).
Tartu kandis kõik suuremad uuemad päikespargid on ümbritsetud võrkaiaga ja perimeetris nende ööprožektoritega videovalve - päikesepark omab samuti märkimisväärselt vara, mida tasub valvata.
Väikse videovalve oma rigidele suunatud võib iga rentija ise juurde paigaldada, veendumaks, et keegi luusimas-uurimas ei käi.
Muud riskid, äike, tulekahju, võrgu ülepinge jm on kokkuleppe või kindlustamise küsimus, kusjuures tulekahju oht võib olla mõlemasuunaline, õnnetu rig võib kogu rendipinna, koos nende päikesepargi seadmete ja teiste rentnike rigidega maha põletada icon_biggrin.gif

Muidu suures plaanis majutuspinna pakkumisel on kindlasti jumet.

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2021 22:19:28 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
anubis, hmm, miks sa WIN all kaevad? Mul kaevab 24x Asus RX 5700 ja alguses kaevasin ka WIN all. Paremaid setinguid näperdades tuli pidevalt: AMD driver crash ja närvid olid läbi. Ehk siis hea hashi ja voolutarbe juures hakkas "labidatega orjakari" härrasrahva vastu streikima.
Seejärel nägin siin mingit printscreeni Priidu labidameestest, mis toimisid mmpos.eu all ja otsustasin proovida Linuxit. Täna olen üüber rahul. Nimelt mmpos laseb panna selliseid setinguid mida teised ei suuda aga muidugi Priidu knowhow on selline et mina näiteks RTX 3070 ASUS jaa MSI kõrgema otsaga selliseid numbreid ei näe nagu tema. Priit on oma setingud mulle öelnud ja ikka on mul mõne gpu-ga siis false erroreid nagu puttru


Ei läinud labidas kätte neile, mul oli lihtsalt kahe mängumasina jaoks kaks kaarti olemas ja katsetasin asju. Kui inimesed tahavad mängumasinale 2/3 ajast labida kätte anda siis on Nicehash hea lihtne viis kuidas kiirelt toimima saada. Raha saab ka nobedalt kätte neilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2021 19:31:52 vasta tsitaadiga

See pole hinnaostu teema aga küsin sest mul tegemist eranditult minerite riistvraga. Mul on eelmise aasta oktoobris ostetud Asus Strix RX 5700, millel hakkasid nüüd vendid "koos surema", ehk siis 30 GPU-s juba üle 1x 15 ventilaatori seisavad (paari nädala statistika ja on ülim tõenäosus et ka ülejäänud tõstavad varsti käed üles).
Osad GPU-d tõmbuvad kaitsesse ja 53 mh/s asemel töötavad 32 mh/s peal (mitte kõik). Osad hashivad nagu peab aga ma kujutan ette et nii GPU varsti "sureb".
Ebays fan cooling teema olemas ja seal on vendid sellele mudelile: 4-pin, 6-pin, 8-pin. Alguses vaatasin, et esimesel vendil on 4-pin ja siis tellisin ebayst vaid neid. Nüüd mulle sõber seletas, et sel mudelil ju 3 ventilaatorit ja igal ühel oma pin. Oskab keegi sõna sekka öelda?

Nüüd ma jõuan postituse mõtte juurde tagasi. Kas ma saan osta meie marketingist suvalise tootja vajaliku pin ühendusega ventilaatoreid, mille tollid sobivad, ehk siis 12" vendikat ja istutada need kasvõi ajutiselt nimetatud Asus GPU-le (nimelt tarne Ebayst oli täna minu tellitud venitdel 28.09-19.11)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 01.09.2021 20:04:57 vasta tsitaadiga

Videokaardi fani ja tavalise fani pistik on 99% tõenäosusega erinev.
Kui on viitsimist juhtmed läbi lõigata ja fani juhtmed sinna külge joota, siis on lootust kiire lahendus leida.
Teine variant on ilmselt mitu fan hubi osta ja vendid läbi fan hubi käima panna ning mingit moodi need surevatele kaartidele kinnitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.09.2021 21:04:04 vasta tsitaadiga

Mis selle ETH shitcoiniga nüüd juhtus? onfire.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2021 21:09:08 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis selle ETH shitcoiniga nüüd juhtus? onfire.gif


Liigub 10k peale.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2021 23:00:10 vasta tsitaadiga

yerba, sõna!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 02.09.2021 00:27:25 vasta tsitaadiga

Tundub, et lendab lakke ja kukub maha. Varsti peaks müüma ja nädala pärast tagasi ostma. Aga… taba õige hetk ära. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2021 01:48:25 vasta tsitaadiga

Surnd kassi kohta põrkab küll maru hästi. Mingi eluvaim peab ikka sees olema.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2021 13:21:33 vasta tsitaadiga

https://www.nicehash.com/blog/post/nvidia-cmp-hx90-mining-hashrate

Ei midagi erilist kuid suurtele kaevuritele kellel neid hulgi vaja ja võimalik saada üsna mõistlik vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 02.09.2021 16:10:54 vasta tsitaadiga

Jõudsin selle hetkeni, kus mul vaja jagada 8 kaardile voolu kahe toiteplokiga. Kuna see on minu jaoks suhteliselt uus hobi, siis oleks hea kui keegi kinnitaks, kas olen õieti aru saanud, kuidas jagada voolu kahe plokiga. Viimane versioon, mida ma sain teada kuidas. 1 toiteplokiga toita 4 kaarti ja nende riserid, teise plokiga toita, ülejäänud 4 kaarti ja nende riserid+ cpu ja mobo. Kas olen õigel teel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2021 16:19:10 vasta tsitaadiga

vlat, jah.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 02.09.2021 16:31:00 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
vlat, jah.


Tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 03.09.2021 02:44:00 vasta tsitaadiga

Kaks kaarti kaob suht tihti ära. 4 jääb alles. Mmpos ütleb, et an existing worker got removed/dropped from the Rig. (Either you removed it or possible riser issue). Riserid vahetasin tutikate vastu, sama asi jätkub. Ideid?
edit:
tsitaat:
Rig has been rebooted by watchdog due to a NVIDIA Xid Error, details: [ +0.000002] NVRM: Xid (PCI:0000:06:00): 79, pid=0, GPU has fallen off the bus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2021 12:46:51 vasta tsitaadiga

Alustuseks tee kindlaks kas feilivad pesad või kaardid. Ümber tõstmisega.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 03.09.2021 21:35:36 vasta tsitaadiga

Tõenaoliselt kaardid liigselt ara krutitud, ei pea sellele vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 03.09.2021 22:04:26 vasta tsitaadiga

Keerasin kellad allapoole. Käivitudes viskab ikka kohe 1 kaardi küljest. Ei ole veel kaevamagi hakanud.
Homme ehk saan aega pesasid ka kontrollida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 03.09.2021 22:16:05 vasta tsitaadiga

Kontrolli, kas emaplaat suudab kõikidest aukudest korraga välja tulistada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 03.09.2021 22:18:31 vasta tsitaadiga

djmulder kirjutas:
Kontrolli, kas emaplaat suudab kõikidest aukudest korraga välja tulistada.
Mitu kuud ilusti jooksnud. Äkki plate ära surnud vahepeal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2021 22:23:28 vasta tsitaadiga

Või termo ära kuivand, mis core-mem tempid teevad?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 03.09.2021 22:36:08 vasta tsitaadiga

57-62, ASIC 70-75.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2021 22:39:01 vasta tsitaadiga

raxz, kas ära kaovad alati samad kaardid?

Nagu ma aru saan, siis risereid oled vahetanud.

Mis toiteplokk rigi küljes on? Kas toiteplokil on toitekapoolsed ühendused korralikud, sulamata, põlemata? Kas kaardipoolsed ühendused on korralikud?

Kas kaks ärakaduvat kaarti on võimalik eraldi rigi panna testiks? Kui ei ole, võid minu juurde tuua. Saan mingi proovikäraka kokku panna. Siis saab aimu, kas jaburdab emaplaat või kaardid.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 04.09.2021 13:54:45 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
raxz, kas ära kaovad alati samad kaardid?

Nagu ma aru saan, siis risereid oled vahetanud.

Mis toiteplokk rigi küljes on? Kas toiteplokil on toitekapoolsed ühendused korralikud, sulamata, põlemata? Kas kaardipoolsed ühendused on korralikud?

Kas kaks ärakaduvat kaarti on võimalik eraldi rigi panna testiks? Kui ei ole, võid minu juurde tuua. Saan mingi proovikäraka kokku panna. Siis saab aimu, kas jaburdab emaplaat või kaardid.
Tundub, et samad kaardid. Ühendused tunduvad korras, kaablid ega pistikud soojad ei olnud. Toiteplokk on see, mille sa ise sinna panid. icon_razz.gif 6x3060Ti rig
Mul kusagile mujale neid hetkel panna ei ole. Võin millalgi üle jõe sinu juurde visata küll. icon_smile.gif

edit: Tõstsin PCI siinide vahel raisereid ümber ja nüüd terve öö ja hommiku ilusti käitunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003




sõnum 04.09.2021 19:38:18 vasta tsitaadiga

Kas te oskaksite soovitada head toidet 6 * 3070 rigi jaoks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 169, 170, 171  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.