Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1151, 1152, 1153 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 16.08.2021 23:36:09 vasta tsitaadiga

ma jälle oma blitziga icon_rolleyes.gif
teate mis võiks suures wotis olla nii nagu on blitzis, võiks samamoodi hinnata peale mängu (kui paned selle tulemuste akna kinni, siis enam hinnata ei saa) oma tiimi ja ka vastastiimi mängijaid rohelisega, efektiivne mängija, sotsiaalne, mingid valikud olid veel ja vastaste tiimis siis väärt vastane jne. kuna blitzis enamus mänge ongi 1:1 duellid siis päris vahva hinnata thumbs_up.gif teist kui oli osavam.

mul on 237 lahingut tehtud ja ma ütlen, blitz on way raskem mäng kui wot. kui sul on tier 5 või 6 siis mängid enamus lahinguid tier 6 või tier 7 vastu. sul ei ole artyt kes sind kaitseks, mängidki 1:1 kõik. suurem tier teeb rohkem dämmi ja oledki ära lastud. suur wot on nii veider blitzi kõrval, nagu lastekas oma kämpimistega. blitzis on 7 minti mäng, kas mängid või kaotad, sest kui passid, siis teised teevad enamusega mängu kohe ära. ja see rng, kui wotis oli see mingi 25% siis selles mängus nagu oleks 5%, kõik saad kas pihta või saad ise sisse, ka kaugelt saad kuplisse kohe ära nagu vanas wot ver 8 oli.

-----
uudiseid blitzi rindelt (võite mind ära bännida kui tahate, samas keegi siia teemasse nagunii ei kirjuta, ma siis kirjutan ise)

alates tier 6 tankidega tuleb crew skill siiski juurde. eraldi skille meeskonnal ei ole nagu suures wotis, aga koolitama peab 50%-75% ja siis kas kullaga 100% või mängid ise.
esimene tier6 tank välja arendatud, nagu ikka hitleri tier6 raske tank vk 36.01H (lähen tiger2 peale). täitsa mängitav tank samas nö moodulite hind on juba 100 000 ja 120 000 krediiti ja valida saab 9 tk, st 900 000 kõik peale ja kui tanki müüd, siis kaotad kõik, kullaga edasi midagi tõsta ei saa.
alguses hoidsin krediiti kokku, aga siis ladusin 6tk peale ja tank muutus tunduvalt mängitavaks. panin peale ka kaks shokolaadi, kallima ja odavama, saaks juurde panna veel kolmanda valiku ka, näiteks kütuse, aga see maksab krediiti.
nagu ikka kõik mängud on 7vs7 turnamendid nagu suures wotis, artit pole mängus, kerge tankidega mida spottida pole.
kohe peaks tulema uuendus 8.2 mis nerfin tier10 tanke, neid mul pole, samas lubatakse anda kõigi inactive mängijate krediit ja exp sulle kui oled mängija.
tundub et selle mängu kõige raskem osa ongi tier4 ja tier5 kus mängid kõrgema tieri vastu ja vahed on mäekõrgused. väljaarendatud tier6 tank on rohkem mängitav.
täpsus selles mängus on selline, kõik need kes mängisid wotti 10 aastat tagasi, mäletate kuidas oli täpsus eks - see on selles mängus. lasin kv1ga teise kaardi otsa teisele kv1 4 kuuli esiluugist sisse ja hajumine oli kas luugi pilu või selle serv. isegi kv2 saab teisest kaardi otsast mulle pihta.
TD ma mängida ei oska, ei oska leida kohti kus snaipida ja isegi kui ma saan midagi lasta, ikka kaotab. jätan TD ja kergetankid välja, mängin e100 välja ja eks siis näis

mängu alguse missioonidega sain tuhat kulda, ostsin teise tuhat juurde hinnaga 1.30 eurot (soodukas oli) ja võtsin 30 päeva premmi mis oli 2000 kulda, st 30% odavam. sain 30 päeva premmi steamis 1.30 euro eest.

ja mapid, osad on samad mis wotis ja osad on need mis kunagi olid wotis, aga enam ei ole (samas 1:1 nad ka ei ole). siis mängustiile on mitu, tavaline üks käpiring ja siis tähtedega mängud ABC ja siis ABCD kus mida rohkem tähti ära käpid seda rutem võidad. need on harjumatud, võita saab ka kui käpid ära kaks tähte ja siis hakkab aeg jooksma.

hea lugu ka kui mängid wotti või üldse elu on see hetk


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rayer155
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2021 16:27:46 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Värske WoT patch on päris huvitav. Tšehhide tier X Vz. 55 on meta lõhkumisele lähedal OP tasemel ja sama või veel enamgi OP on Skoda T56 tier 8 premm.

Field modificationid sakivad minu hinnangul. Aga võimalus lahingu alguses loadouti vahetada on päris teretulnud. Saab peale panna nt kaks erinevat moonakomplekti juhuks kui oled Tier X vastu või Tier 8 vastu.


Olen ka päri, et Field modificationid sakivad.
Tundub, et osad asjad keeravad tanki rohkem perse kui kasu annab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2021 16:38:15 vasta tsitaadiga

ot, kas p6kk juba banaani ei saanud siit foorumist?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2021 17:42:11 vasta tsitaadiga

Järgmine BP algab 6 September.

Link


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 24.08.2021 22:53:44 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
ot, kas p6kk juba banaani ei saanud siit foorumist?

pead altkäemaksu maksma, siis küüditavad mu ära thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

aga ma jälle blitzi rindelt.

vaatasin tankipuud järgi, mängus puudub arty ja puudub ka ebr ja üldse kõik naljakad lighttankid mis suures mängus. näiteks prantsuse tier10 lõppeb nii foch155, amx 50b ja batchat25. rohkem tanke polegi. lahe mõelda, mängid mängu kus pole ebr thumbs_up.gif japsidel puudub type5 tank, samas on mingi veider td
sain tiger1 nii palju lahti mängitud et ainult mootor on veel puudu. WR on 52%, avg dam 1939 ja avg exp 923 ja seda põhiliselt siis stock toruga. tiger 1 on skalpell, selle sõna otseses mõttes, aga samas kui satud tier 8 mängu kus minu tiimis on top tier sta-1 ja vastastel wz-110 siis no kaotus selge. ühesõnaga tiimi MM on nii nagu vanadel headel aegadel.
kaardid on natuke selgemaks saanud, aga ikka nii harjumatud, linnalahingud on tõelised. kui keegi spotib, siis pole vaja artyk karta, lihtsalt hoiad tänavat kinni. mul mõned head replayd ka juba olemas, pean leidma lehe mis konventeeriks kohe videoks, usun et neid on palju lahedam vaadata kui suure wot mängu omi, sest mingit kämpamist pole.

ma kutsun kõiki üles kellel on steam, laadige blitz ja mängige tier 5 välja ja öelge mis arvate. see lihtsalt on tõeline hardcore mäng

ps. kõik kes laadivad mängu mäkile, siis WG üritab laadida teie arvutisse mingid troojat, apple nõuab et ütleksite deny, panete deny, mäng läheb käima ilusti

väike pervo muusika ka


Link


ahjaaa, hint! tier 5 kõige pullim tank on sakslaste kuulipildus leopard, sõidad aga ahtrisse ja magasin sisse, tehtud nagu ütles savisaar
ah veel, keegi arvas nagu mäng on telodele, arvasin sama. vaatasin kõik twitchi striimid läbi, kõik mängisid seda arvutiga, WG promo videos vist mängiti telos, aga tüüp sai kõik lasud hästi sihitud, ju ta oli siis osav.

------

jälle midagi blitzist kopp.gif
krt ka selles mängus on mingid häkkertankid, ufo kujulised moodustised mida tava tankiga ei pene. näiteks tier7 tiger tankiga ei suutnud sellist tier6 ufokat eest peneda ja tema tegi iga lasuga mulle 400 dämmi. tundub, et selliseid analog ne imejut luka tanke on igas tieris, aga samas harva
+ blitzi väravasse on see, et kuldmoonal on väiksem dämm kui tavamoonal. vaatasin kõik tankid läbi, ka tier10 tankidel on nii
- kv1 sport on isegi välja arendatult mingi jampskolakas. aga sama oli vist ka suures mängus
ahjaa, batchat pole 5 lasuline nagu suures, vaid kolmelasuline

lülitasin selle tähtedega mängustiili välja. pmst oli ABC ja siis ABCD tähtedega mäng, kaardil oli täht, pidi ära käppima ja kes käppis rohkem, selle hakkasid punktid jooksma, kes sai 1000 enne täis oli võitnud. aga ma ei suuda sellist jama kaardilt taga ajada.
tegin ka kolm mängu tier7 ränking mänge, võitsin kõik kolm, aga algaja tabelisse saamiseks peab olema 10 mängu. hetkel pelgan seda mängida, sest seda saab mängida alates tier7 ja mul on ainult tiger ja kõik 3 olid seni tier 8s. proovim uuesti kui tiger2 on välja arendatud

noh ja mingi muss ka
Link


------

jeerum, bännige mind ära juba!!! kus on krõlll!!

aga ok tegin blitzis avastuse. kui varem mängisin enamus mänge kõrgemas tieris, siis mängisin välja TD japn4 ja siis viimase toruga ei vahetanud moona ära, st kuldmoona atm ei tulnud peale. võitsin 6 mängu järjest, epic eks. siis mõistsin, kuldmoon on seotud tieriga hahhaaaa. kakkusin kõikidelt tankidelt kuldmoona nulli ja kõrgemas tieris mängud taandusid 20% peale. uskumatu onju aga on nii. pealegi kuldmoonal on pene parem aga däm kehvem, kuldmoon ei tasu ära nagunii.
statsid hetkel siis 63,4% WR 1,1K avg damage , 714 avg exp ja 732 mängu (ping 100-180 tele2)
kõik on paranenud kui võtsin kuldmoona maha, WR oli muidu 60%

mussia ka teile, kunagi tallina rock winteril käinud vene speed metal bänd

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 15:08:12 vasta tsitaadiga

Juba ülehomme esimene Tier IX preemium mängus unikaalse 3D camoga

Video
Spoiler Spoiler Spoiler

Pildid
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 29.08.2021 20:33:04 vasta tsitaadiga

mina jälle blitziga eks

tiger2 100% meeskonnaga, sain sellega ranking mängudesse (kui meeskond pole 100% siis mängu ei lase). kui tiger1 oli mul hõbe staatus, siis tiger 2 tankiga 3 mängus kohe kuldstaatus käes, aga edasi on veel plaatina ja siis teemandi staatus. aga nagu ikka, tier8 on tier9 mängudes, aga hitleri kunni tiiger vähe parem kui see tikutoosi tiiger.

häirib see et selles mängus saab tulistada teisi üle kaardi, st peab koguaeg valvel olema igasuguste aukudega kust teised saavad üle kaardi sisse lasta
häirib ka mega pisike fov, see on vist mingi 60 kraadi, midagi ei näe mis külgedel toimub. omajagu mänge juba kus ma tegelen ühe vastasega teine istub mul seljataga ja laseb mind, ma ei näe teda.
vaatasin et suures wotis olid uued kaardid tehtud, päris lahe, aga minumeelest blitz on palju suurema väljakutsega mäng kui suur wot. suur wot on paras lastekas, istu põõsas, spoti ja teised lasevad, blitzis pead ise mängima.
mingi event on ka, pudel auhinnaks, aga see on väga labane, nii palju kui tanke on, peaasi kui ühe mängu võidad, saad zetooni.

nii, need rating mängud tunduvad ägedad olema, võidad siis tõuseb ja kui kaotad siis langeb. liigun hetkel e100 ja siis is7 peale, samas tahaks kõiki teisi tanke ka, aga ei viitsi mängida premium tankiga. ei viitsi teha krediiti, seepärast pole ühelgi tankil ka kulda peal, lihtsalt ei viitsi saani nühkida. tahaks kohe mängida t10 tankidega.

proovige blitzi, soovitan. juba kaardid on teistsugused ja avastamist palju

blitzis ei ole tankide jooniseid, saab missioonidega lootboxe, näiteks 25% tir8 tanki ostuks kas krediilt või siis exp. neid saab ka kokku sulatada 50% jne. mõneti isegi parem kui suures wotis need joonised, siin otsustad ise mida ostad. blitz on ka sellest parem et tier8 mängud ei ole premiumtankide põhised, premmikaid on 20% ulatuses ja 80% siis panter2, tiger2, kv4, is-3 jne tavatankid mida suures mängus ammu enam keegi ei mängi.

ohhh issand, bänni luga ka eks


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.08.2021 09:01:32 vasta tsitaadiga

p6kk4 kirjutas:
proovige blitzi, soovitan. juba kaardid on teistsugused ja avastamist palju


Mida seal täpsemalt avastada on? Kaartide suurused on vist 500x500m Blitzis? Umbes nagu üks neljandik WoTi kaardist?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 30.08.2021 11:04:41 vasta tsitaadiga

Tegin endale siis Vz.55 blueprintidega lahti .. sobib liiga hästi praegusesse metasse

suht ez-mode on selle tankiga neid "ole top dmg oma tiimis" missioone vorpida praeguses maratonis .. nv'l sai töökaaslastega nata pidutsetud aga samas on stage VI kohe tehtud ka pmst (78 lahingut hetkel mängitud maratoni ajal)

also .. 2500 wn8 overall tuli ära icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 30.08.2021 12:36:03 vasta tsitaadiga

Eks ta saab poole aasta, aasta pärast nerfi. Klassikaline "bait and switch" nagu nad varemgi on teinud. Grindisin 430U, sai nerfi. Grindisin Progetto, sai nerfi. Grindisin FV, sai nerfi...jne jne. . Ja kui miski peaks üldse nerfi saama, siis just see icon_biggrin.gif Muidu endal ka kohe varsti käes, praegu veel t9 peal. Nüüd võtan rahulikult, enamus blueprintidega lahti saadud ja vahest toksin paar mängu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 30.08.2021 12:48:24 vasta tsitaadiga

Arvata on, et lastakse rahval veidi lõbutseda ja saab nerfi. Arvatavasti piisaks kui 2 lasu vahelist aega pikendada 2->3(3.5s) peale sarnaselt T8 omaga.
3/3.5s on juba selline aeg passimiseks et saad enamikel juhtiudel ka ise juba 1 lasu sisse.

Maus ja Obj 268 4 tundusid siiski rohkem OP olema enne nende nerfi.

Vaatasin et eilsel turniiril ka üritati seda Vz.55 kasutada aga mitte eriti õnnestunult.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 30.08.2021 13:29:44 vasta tsitaadiga

turboga on ta piisavalt mobiilne, et vähe agressiivsem koht võtta ning siis saab juba iga 19s tagant ~1k dämmi teha ..

sobib kenasti "tasastele kaartidele", mujal kasutaks pigem Kran/squonk'i .. huvitav kui suure muutuse Vz uude ranked seasonisse toob samas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 31.08.2021 19:40:35 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
p6kk4 kirjutas:
proovige blitzi, soovitan. juba kaardid on teistsugused ja avastamist palju


Mida seal täpsemalt avastada on? Kaartide suurused on vist 500x500m Blitzis? Umbes nagu üks neljandik WoTi kaardist?


Sa pead järgi proovima, seda on raske üle kanda. Kaevanduste map on 1:1, aga teised on sellised kus ei ole koridore (himmelstorf on suures joones sama, aga mäkki ei saa minna ja see raudtee on pikali vaguneid täis ja ühest nurgast teise ei saa üle lasta). Suures wotis on kõik koridorimapid, aga siin lased mingitest aukudest teise kaardi otsa ja kui natuke lagedale jääd, lastakse kohe ära. Nii palju sain selgeks, et sõidan ainult kaardi äärt, sest kui natukenegi keskele minna, siis ongi kaputt. 90% laske tabavad, ei ole nii et kolmas lask läheb alles pihta.

Ru serveris on megadiilid - 5500 kulla eest saab jagtig 8.8, 30päeva premmi, 500 000 krediiti, 25 x 5x, siis 25 korda 3 erinevat boosterit, siis saab equip 9x9 siis ja veel kaks rare lootboxi, kust saab ka midagi. ma sain mingi eventidega pudeli endale, siis on mul on tekkinud 2900 kulda, lisaks stiimi walletis on 5 eurot veel, vbl ma ostan selle jagtigi jaoks tuhaks kaks kulda juurde.

Ranked mängu saad mängida igapäev, turnamendid on ka vist pea igapäev kui on 3 sõpra, kreda peale on need ja tier10 siis oli kulda ka natuke. Rankediga saab rohkem krediiti ja expi ja siis punkte. Sellist haiget ränki mägnu ei ole nagu suures wotis. Tavaline mäng ja vastased vist lähevad tugevamaks. alguses olin tiger 2 siis 8sate vastu ja nüüd 9ksate vastu.

Kõik on äge, see eriti et jookseb 1.3 gigase inteli peal, aga see üle kaardi laskmine ajab üha rohkem tigedaks. linnamappides, vale tänav ja jookseb bandele sülle.

Igapäev saab tasuta 3,4 lootboxi ja siis üle päevade rare lootboxe, sealt võib ka mõne premmika ka saada 1% võimalusega vist.

Spoiler Spoiler Spoiler
- selline map, nii kui nina välja pistad saad sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005




sõnum 01.09.2021 13:42:50 vasta tsitaadiga

grensu kirjutas:
turboga on ta piisavalt mobiilne, et vähe agressiivsem koht võtta ning siis saab juba iga 19s tagant ~1k dämmi teha ..

sobib kenasti "tasastele kaartidele", mujal kasutaks pigem Kran/squonk'i .. huvitav kui suure muutuse Vz uude ranked seasonisse toob samas

Ei usu, et see ranked ja CW metat väga muudab, kulla penn on suht kehva ja armorit on isegi ilma kullata suht lihtne pennida. Pigem jäävad endiselt metaks hea armoriga hull down tankid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 05.09.2021 21:02:26 vasta tsitaadiga

sain blitzis esimese tier9 kätte, e75. jeerum kui raske sellega mängida on, sest meeskonda ei saa üle tuua eelmiselt tankilt. see omakorda tähendab, kas maksta 850 kulda meeskonna 100% treenimiseks või siis 75% mängida boosteritega 100% ja ranki ka mängida ei saa kui crew pole 100% treenitud. tier10 meeskonna eest kõsitakse nagunii juba 1000 kulda. absurdne raha peab olema kui kõiki neid tanke progresseeruvalt kullaga treenida. aga võtsin siis season passi 5.45 eest ette, saab palju neid boostereid, ilma nendeta on võimatu meeskonda 100% peale mängida. aga üks huvitav asi on, e75 on elupunkte 2200 ja jgpnz100 2000. tier 10tel on sama palju elupunkte kui on tier9 tankidel.

----
virisen siin omaette kuidas ikka kaotus ja kaotus, vaatasin, e75 WR 57% (tiger2 toruga ja crew 77%) ja amx 12t WR 59% (crew 80%), aga ikka koguaeg kaotan. arendan amx 13 75 välja, amx masinad on väga lahedad mängida, aga kuule on ainult kolm ja ka batchatil on 3, samas laadimisaeg ka lühem. madalamate tieridega meeskond areneb kiiremini, st tulevikus enam crew ja exp boostereid ei kasuta alla tier9 masinatel. mõttetu kulu, tier 9 meeskonna treenimine on tunduvalt aeglasem kui tier 6 (kuni tier 5 ei ole meeskondi vaja treenida).

võtan usa masinad ka ette, tier 8 on t49 mis suures on tier 9 ja tier 9 masin on sama torni ja kiirema kerega t92e1, tier10 on sheridan, aga kuni tier9 on derp mäng olemas.
usakatelt on ka ufo tanki liin olemas - M Yoh autoloader kuni tier10.

panen ka bänni video teile
Spoiler Spoiler Spoiler
kopp.gif okse.gif okse.gif okse.gif okse.gif okse.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 07.09.2021 20:07:34 vasta tsitaadiga

Sai 9.a täis täna, tuli teavitus. Lõpus jagati progetto 46 tasuta, mängus mul see juba olemas. Miks ainult 1 mil krediiti sai kompensatsiooniks?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.09.2021 21:49:53 vasta tsitaadiga

Mul sai kevadel 10a täis. Hui antigi midagi icon_lol.gif
Ilmselt unustati ära, et osad vennad hakkasid juba beta ajal mängima ja neil sai 10 aastat täis...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2021 09:00:35 vasta tsitaadiga

Mul sai kah eile 10 aastat täis. Ei ole kinki saanud. Progetto 46 on eelnevalt olemas.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2021 09:51:37 vasta tsitaadiga

Mail tuli selle kohta, kui mul 6a täis sai.
Sõitsid mingi teekonnaläbi, mis nt mis ingame saavutand olid ja lõpus sain samamoodi Progetto 46 mis olemas, ehk 1 mill kompi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unioon
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2021 14:23:41 vasta tsitaadiga

Kevadel sai 10 täis. Midagi ei jagatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 08.09.2021 18:35:42 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Sai 9.a täis täna, tuli teavitus. Lõpus jagati progetto 46 tasuta, mängus mul see juba olemas. Miks ainult 1 mil krediiti sai kompensatsiooniks?

See on 30-ne päeva rendikas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 24.09.2021 08:40:46 vasta tsitaadiga

erik .. kuna me siis platooni teeme (paar kuud tagasi sai korraks vist räägitud sel teemal)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimarkodus
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2014




sõnum 24.09.2021 17:47:09 excluded map funktsioon vasta tsitaadiga

Kas keegi targem oskab seletada excluded map funktsiooni. Minu maaka mõistus ütleb, et need on kaardid, mis on minu poolt lukku pandud/mäng ei pane nendel kaartidele, kuid millegi pärast pole vahet, kas madalam või kõrgem tase (enda max 8) ikka kord või kaks leian ennast nendelt kaartidelt, olgugi et olen need lisanud nn lukus kaartideks. Mängin ainult randomi ning omades premium accounti, siis 2x kaarti on lukus, või siis pigem pole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2021 17:52:48 vasta tsitaadiga

Kui sa oled platoonis ja ei ole komandör, siis sinu excluded mappe ei võeta arvesse, ainult komandöri oma.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimarkodus
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2014




sõnum 24.09.2021 17:55:53 vasta tsitaadiga

Enamuse aja olen üksinda. Kui platoonin, siis alles juba konkreetsel kaardil olles/mängu käima minnes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1151, 1152, 1153 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.