Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 10:34:14 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
Ruks kirjutas:
Hiid kirjutas:
neljas poes on konsooli saada, lennake peale icon_lol.gif
Haapsalu, Pärnu, Rakvere, Võru icon_cool.gif


Sain ka Rakverest ühe ligi, tänud! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Nüüd peab mõtlema mis regiooni alla teha kasutaja icon_biggrin.gif

Ma ei ole veel kasutajat teinud, regioonide vahel suured erinevused? On soovitusi-eelistusi neile?


USA regioon kui tahad odavamalt digitaalseid mänge osta aga siis pead huiama prepaid kaartidega sest eesti kredakaardiga siis tasuda ei saa
Soome regioon kui tahad enda deebet + / krediitkaardiga maksta sest eesti kaardiga saad selle regiooni konto puhul maksta (ehk pole vajadus pre paid kaartide jauramise järele) ent mängud kallimad
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 27.08.2021 10:44:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

USA regioon kui tahad odavamalt digitaalseid mänge osta aga siis pead huiama prepaid kaartidega sest eesti kredakaardiga siis tasuda ei saa
Soome regioon kui tahad enda deebet + / krediitkaardiga maksta sest eesti kaardiga saad selle regiooni konto puhul maksta (ehk pole vajadus pre paid kaartide jauramise järele) ent mängud kallimad

+ Euroopa regiooni mängudele (mida kohalikus kaubandusvõrgus ja järelturul müüakse) pead DLC ostma Euroopa PS Store'st, kuna USA omad ei tööta Euroopa mänguversioonidega.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 27.08.2021 10:46:48 vasta tsitaadiga

Aga regioone jätkuvalt vahetada ei saa, ega ju?
Kunagi sai UK konto tehtud, pole kindel, kas see tänapäeval on enam kõige optimaalsem variant.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 27.08.2021 10:57:49 vasta tsitaadiga

Mul PS3´st saati UK konto, toimib siiani icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 10:58:49 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
vester1 kirjutas:
andreL kirjutas:
Ma ei saa sellest aru, kas tõesti on nii rasked ajad hetkel, et ikka iga viimane nahk kaasmaalastelt võtta. Pean silmas neid ärikaid, kes siis järelturul (ka. HV foorumis) müüvad Euronicsist saadud kinnises pakendis konsoole.

Jah, ma tean et seda teemat on läbi ja lõhki juba arutatud. Aga kui kaua saab, ma saan aru et algus aegadel kus küsiti 80% katet, siis lihtsalt võeti "lollidelt" raha, kes ei suutnud oodata. Haige ajastu kus me elame, muud midagi.


No aga mis seal vahet on ? Kui inimene kellel on reaalselt vaja ei viitsi kulutada oma aega ja närve, et saada asi oma hinnaga, siis lihtsalt maksad peale ja kõik. Müüsin ise ka siin pool aastat tagasi 7 masinat ära ja, et neid sebida Amazonidest jne on täiesti pooleldi 2 töökoht ja tunde mis kulus oli ikka päris palju. Ja küsida selle eest 130-150 kulli vahelt ei näe ma väga probleemi ja ei näinud ka ostjad probleemi, sest ütlesid ise, et minu aeg ja närvid on rohkem väärt kui see kerge scalpimine.

Need kirujad siin kes ikka veel oma konsooli ootavad ja nutavad, see on reaalsuses täiesti enda tegemata töö. Võimalusi saada on olnud juba sadu. Lihtsalt peab olema valmis natuke kasutama google transate ja lootma ka natukene õnnele.


Palun loe veel korra mu kirjutatud läbi.

Ma räägin tänaseks päevaks kohalikust poest konsooli ära ostmine, et see müüa 10% kasumiga inimesele, kes lihtsalt ei saanud jaole tänu eeloleva inimese "ahnusele".

Ning see et sa kunagi välismaa poest ostsid konsoole kokku, et neid kodumaal müüa, on arvestatav ajakulu ja mõistan selle kasumi taga ajamisest.

Aga kõik ei peagi aru saama, inimesed ja maailmavaated on erinevad.



No mina nägin siin foorumis 1 kuulutust ja see kuulutus on pannud hinnale otsa 70-80 euri ja üldse hakata sellise hinnaga asjade üle vinguma on ikka väga naljakas maailmavaade.

Meil siin samas foorumis oli 1 tegelane kes botiga tõmbas neid Teliast ja mujalt hunnikutes kokku ja pani ainult sümboolsed 60 euri juurde ajal kui neid oli tõesti veel keeruline saada ja kus inimesed ikka vingusid. Kuidas tema julgeb niipalju krahmata teiste eest jne.
Pigem need inimesed kes siin foorumis üritavad heade hindadega müüa peaksid lõpetama selle kuna nagunii hakkab suht hala pihta. Lihtsam pane moluraamatu turgu 100-150 otsa ja samal päeval on sul nolk uksetaga sula pihus ei kauple isegi sentigi ja kutt rahul.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timmuk
HV kasutaja
Timmuk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 27.08.2021 11:03:56 vasta tsitaadiga

Kurb on see, et koguaeg peab keegi äri tegema ja inimene, kes PS reaalselt nautida/kasutada tahab, peab seda ostma scalperite käest.
_________________
thumbs_up.gificon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 27.08.2021 11:09:37 vasta tsitaadiga

Mina hakkan siin edaspidi Amazonist muretsetud konsoole müüma kallimalt kui Eesti omasid. Juulikuust saati antakse seal neid ainult Prime omanikele ning alati olnud limiit, et 1 per konto. Samas Eestis skalperid saavad Euronicsist/Teliast neid kokku krabada niipalju kui süda lustib, mingit piirangut pole. Niiet ma näen rohkem vaeva ja soovin saada suuremat "palka" selle eest. Tänan mõistva suhtumise eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 11:17:45 vasta tsitaadiga

Timmuk kirjutas:
Kurb on see, et koguaeg peab keegi äri tegema ja inimene, kes PS reaalselt nautida/kasutada tahab, peab seda ostma scalperite käest.



Nagu sai ka eelnevalt mainitud, et kui siiamaani ei ole saanud, siis ei ürita ka need inimesed. Paratamatult inimesed kipuvad arvama, et kõik asjad peavad neile hõbekandikul kätte toodama.

Ma olen näiteks huvipärast niisama vahtinud viimastel nädalatel 5 6 korda poola Amazoni ja nendest pooled korrad on mingi bundle sees olnud valmis tellima Eshopiga.
Reaalsuses on koguaeg konsoole saada kui natuke otsida ja vaeva näha aga lihtsalt ei viitsita tegelda.
Isegi kui scalperid ei ostaks neid konsoole, siis te ei saaks nagunii ikka neid, sest tahtjaid on endiselt kordades rohkem kui seadmeid mis müüki tulevad ja sellise tempoga on varsti juba esimestel konsoolidel garantiid läbi ja hakkavad uuele ringile minema ja see jama võib kesta veel aastaid enne kui asi on reaalselt letipeal igakell saadaval.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 27.08.2021 11:38:29 vasta tsitaadiga

Ise pooldan kah pigem seda, et toome ikka nt Amazonist Eestisse konsoole juurde, mitte ei liiguta olemasolevad Eesti poodide konsoole siin ringi vaheraha võttes.

Samas inimesi on tõesti erinevaid. Mõni saab aru, et talle on aeg tähtsam ja ei soovi passima ja oodata kuni saab mõnele dropile jälile ning on nõus juurde maksma puht selle eest, et keegi tema eest selle suudab kätte saada Eesti poest. Samas olen kohanud ka selliseid kes alguses täiega kauplevad ja tahavad MSRP'ga saada minu käest konsooli (millega ka ükski Eesti pood ei müü), ma ütlen, et palun väga, telli ise Amazonist MSRP'ga, ma isegi annan märku millal seal dropid. Teen siis seda ja ikka tullakse, et kas ma ise neile ei saa ära tellida aga ilma, et peaks mulle peale maksma. Ok, teen seda. Kohapeal üle andes aga siis hakatakse kohe rääkima, et kuidas ma nüüd garanteerin, et see kinnises karbis konsool ka töötab. Et lähevad koju, kui ei tööta, siis tahavad, et ma vahetaks kohe välja või raha tagasi mitte ei soovita garantiiga tegeleda (ei tea, et meil mõni pood vahetaks kohe välja). Niiet pmst tahavad, et sa teeks nende eest kogu töö ära, võtad kõik riskid enda peale aga samas selle eest sentigi ei taheta anda.

Samuti olnud ka selline juhtum (FBs müües) kus alguses kaubeldi pidevalt ja iga kord kui hinda olin nõus alla laskma siis loobuti ainult, et tulla päev hiljem tagasi ja veel vähem pakkuda. Lõpuks ütlesin, et kle, praegu ka Telias täitsa saadaval, mine osta sealt, saad kohe kätte, odavalt kui minu Amazoni konsool, tema enda nimel, 0 riski. Tema aga järsku, et kle, ostab ikka minult kallimalt ära. Sellisega ei julgenud küll kaupa teha.

Need siis lihtsalt jutud elust enesest, ma ei kurda, mul suva kes mida müüb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 12:00:11 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Ise pooldan kah pigem seda, et toome ikka nt Amazonist Eestisse konsoole juurde, mitte ei liiguta olemasolevad Eesti poodide konsoole siin ringi vaheraha võttes.

Samas inimesi on tõesti erinevaid. Mõni saab aru, et talle on aeg tähtsam ja ei soovi passima ja oodata kuni saab mõnele dropile jälile ning on nõus juurde maksma puht selle eest, et keegi tema eest selle suudab kätte saada Eesti poest. Samas olen kohanud ka selliseid kes alguses täiega kauplevad ja tahavad MSRP'ga saada minu käest konsooli (millega ka ükski Eesti pood ei müü), ma ütlen, et palun väga, telli ise Amazonist MSRP'ga, ma isegi annan märku millal seal dropid. Teen siis seda ja ikka tullakse, et kas ma ise neile ei saa ära tellida aga ilma, et peaks mulle peale maksma. Ok, teen seda. Kohapeal üle andes aga siis hakatakse kohe rääkima, et kuidas ma nüüd garanteerin, et see kinnises karbis konsool ka töötab. Et lähevad koju, kui ei tööta, siis tahavad, et ma vahetaks kohe välja või raha tagasi mitte ei soovita garantiiga tegeleda (ei tea, et meil mõni pood vahetaks kohe välja). Niiet pmst tahavad, et sa teeks nende eest kogu töö ära, võtad kõik riskid enda peale aga samas selle eest sentigi ei taheta anda.

Samuti olnud ka selline juhtum (FBs müües) kus alguses kaubeldi pidevalt ja iga kord kui hinda olin nõus alla laskma siis loobuti ainult, et tulla päev hiljem tagasi ja veel vähem pakkuda. Lõpuks ütlesin, et kle, praegu ka Telias täitsa saadaval, mine osta sealt, saad kohe kätte, odavalt kui minu Amazoni konsool, tema enda nimel, 0 riski. Tema aga järsku, et kle, ostab ikka minult kallimalt ära. Sellisega ei julgenud küll kaupa teha.

Need siis lihtsalt jutud elust enesest, ma ei kurda, mul suva kes mida müüb icon_biggrin.gif



See ongi ainuke variant, et tuua juurde, sest meie turule kukuvad kogused on sellised mis ei rahulda ka 10 aastaga vajadust ära.
Neid suudetakse lõhkuda ka ikka päris kiirelt. 2 inimest kes mult ostsid on juba uurinud kus saaks hdmi pesa vahetada. Reaalsus on see, et neid läheb varsti emexisse rohkem kui peale tuleb.
Visatakse kodukindlustuse alla lihtsalt ja võimalusel soetatakse uus.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 15:23:41 vasta tsitaadiga

Samas ei joosta tormi mõnikend euri rohkem küsitavatele konsoolidele (mõni kuu tagasi plekiti topelt või rohkemgi). Suurem janu ehk kustutatud? 🙂
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 27.08.2021 16:00:28 vasta tsitaadiga

Palgapäeval jälle.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 27.08.2021 16:30:17 vasta tsitaadiga

Ehk annab ka see tunda, et scalper ei anna järtsu peale icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 16:41:56 vasta tsitaadiga

Teie mõlema jutus on iva..... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 18:21:56 vasta tsitaadiga

Hardcore fännid on rahuldatud ja ülejäänud pisigamerid saavad nüüd vaikselt jaole. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 00:23:41 vasta tsitaadiga

Kas kellegi veel PS5 puldi analoog kangid "krudisevad/kriuksuvad"?
Muidu töötab kenasti aga kõrva ja näpuga tuntav "krudin" on sees.
Kogemust kellelgi kas taoliste probleemidega garantii korras vahetatakse välja või peab asi ikka päris tuksis olema?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 03:37:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas kellegi veel PS5 puldi analoog kangid "krudisevad/kriuksuvad"?

rokman008, nope
Pult küll konsoolist eraldi ostetud.

Ärikatele vaid nii palju, et nahh vaja seda turgu solkida?
tsitaat:

Kui inimene kellel on reaalselt vaja ei viitsi kulutada oma aega ja närve, et saada asi oma hinnaga, siis lihtsalt maksad peale ja kõik
Vaata, teistel inimestel on elu. Pole võimalust seda teist töökohta võtta nagu sa ise enda eluolu kirjeldasid. Ja miks siis teised ilma jäävad? Tee silmad lahti - just sinusuguste pärast.
Robin hood või asi
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 13:06:44 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

Kas kellegi veel PS5 puldi analoog kangid "krudisevad/kriuksuvad"?

rokman008, nope
Pult küll konsoolist eraldi ostetud.

Ärikatele vaid nii palju, et nahh vaja seda turgu solkida?
tsitaat:

Kui inimene kellel on reaalselt vaja ei viitsi kulutada oma aega ja närve, et saada asi oma hinnaga, siis lihtsalt maksad peale ja kõik
Vaata, teistel inimestel on elu. Pole võimalust seda teist töökohta võtta nagu sa ise enda eluolu kirjeldasid. Ja miks siis teised ilma jäävad? Tee silmad lahti - just sinusuguste pärast.
Robin hood või asi



Kui pole aega kulutada nädalas paar tunnikest, et saada konsool siis ilmselgelt ei tohiks ka aega olla mängudega tegeleda. Milleks üldse seda konsooli vaja on siis? icon_biggrin.gif

Kui kirutud Robin Hoodid ei meeldi siis palun https://www.hinnavaatlus.ee/1978982/sony-playstation-5/ Valik on suur ja lai. Milleks maksta SCALPERILE 600-650 kui poest saab stabiilselt 800-900 letist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 13:49:40 vasta tsitaadiga

No kui raske on aru saada, et selle paari tunniga on võimalik teenida 5x sama palju kui scalper tahab. Mina ostan uut techi mida pole saada pigem kallilt kui üldse mitte.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 14:27:31 vasta tsitaadiga

vester1, sa ei saanud point'ile pihta.
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 28.08.2021 19:19:23 vasta tsitaadiga

Soomes nt võib 850€ tk päevas päris suure koguse maha müüa
Nõudlus ikka suur.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 29.08.2021 16:27:58 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/PlayStation-5-console-comparison-teardown-reveals-shocking-truth-behind-the-lighter-first-revision-PS5.557257.0.html
Päris suur vahe on radikatel ja tänu sellele ka kuumusel-müral. Ei saagi aru, miks Sony sellise käigu astus, et tegi uuema halvema, kas tõesti vask maksab nii palju PS5 hinnast, et raha kokkuhoiu nimel tehti uue radikas väiksem?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.08.2021 16:35:15 vasta tsitaadiga

mitte ainult vask - alumiiniumribisid on kõvasti vähem ja need on lihtsama ehitusega, lisaks paistab ka heatpipede kuju oluliselt lihtsustatud olema.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2021 09:13:33 vasta tsitaadiga

Rumal küsimus võib-olla aga kui vajadus pikema HDMI kaabli järele kui see mis kaasas, siis ei ole vahet milline osta? Või peaks midagi silmas pidama?
_________________
Müüa uueväärne 2023 Volkswagen Arteon Shooting Brake R-Line 2.0 140kW
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 30.08.2021 09:25:51 vasta tsitaadiga

keimps1, HDMI versioon 2.1 kui 4k@120hz tahad saada. Kui telekas ei toeta, võid ka vanemat kaabli versiooni kasutada.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.