Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1150, 1151, 1152 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 01.06.2021 19:10:59 vasta tsitaadiga

Huvitav miks WoT'is ei ole VV rahvussümboolikat ega värve. Kui teha klann ja panna embleemiks see valge puna lipp siis kas ... eusa_think.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.06.2021 20:07:26 vasta tsitaadiga

Noh, nad võiks ju need mängu lisada aga siis peksab Luka ilmselt neil kontori segamini ja tassib töötajad vangi icon_lol.gif
Klanni embleemiks pane mida tahad, see ei ole WG ametlik teema...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 03.06.2021 11:53:22 vasta tsitaadiga

kas nad mitte Küprosel ei paikne?
_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2021 11:55:29 vasta tsitaadiga

peakorter küprosel jah

Headquarters Nicosia, Cyprus
https://en.wikipedia.org/wiki/Wargaming_(company)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.06.2021 14:28:22 vasta tsitaadiga

Minskis on ka siiski kontor täitsa olemas. Samuti avati mingi osakond Vilniuses.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brandnew
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 13:24:47 vasta tsitaadiga

Caseking.de saatis koos pakiga WOT 10€ vautšeri. Kuna ise ei mängi, siis jagan lahkelt - kes ees, see mees - 5GDKHDUC-4SRXH-7RXVB . Siit saab lunasta - www.worldoftanks.de/win
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 14:18:28 vasta tsitaadiga

brandnew kirjutas:
Caseking.de saatis koos pakiga WOT 10€ vautšeri. Kuna ise ei mängi, siis jagan lahkelt - kes ees, see mees - 5GDKHDUC-4SRXH-7RXVB . Siit saab lunasta - www.worldoftanks.de/win


Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 18:01:59 vasta tsitaadiga

p6kk44 on mingi poolearuline? Tartu maraton on ka pay2win sest regamine maksab. Kõik asjad on pay2win, hea kui mõnes kohas lastakse üldse tasuta kaasa sörkida
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 10.07.2021 00:52:32 vasta tsitaadiga

Astusin siia tuppa. Jube vaikne kõik! Ja pime ka!
Õudne hakkas! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Kedagi pole!
Kõik vist rannas!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.07.2021 09:59:08 vasta tsitaadiga

pyroman11, jube kuum mängimiseks - korraliku videokaardiga läheb nt 28C kraadise toa temperatuur tunniga 29.5C peale icon_biggrin.gif Ja no teine asi see ka, et hea kui sul ongi mingi videokaart üldse masinas...
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 17.07.2021 10:44:52 vasta tsitaadiga

väike update ka minu poolt siis ..

eile tuli kolmeteistkümnes 3mark ära (obj. 257, võttis kokku 106 mängu)

järgmisena silmapiiril T29, T34-1, T34-85 ja alustasin ka obj. 430'ga

tasa ja targu tekib neid

vahepeal sai ka 10v10 ranked läbi grinditud (mega kesine tulemus @ 79% chev rate) .. aga bond turbo saab kätte, plaan proovida seda S.Conq'i peal toob ligilähedasemaks Chiefi mobiilsusele jättes tuki ikka veel väga võimekaks

e. uus dmg rekord T44-100'ga tuli just icon_razz.gif

http://wotreplays.eu/site/5956435#redshire-grensu-t-44-100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.08.2021 11:48:37 vasta tsitaadiga

Midagi lõpuks ka tugitoolitankistidele nagu mina vaatamiseks:

tsitaat:
Commanders!

Say hello to a brand-new competitive event with a twist: World of Tanks Championship International (WCI)!

It’s the world’s first 15v15 tournament in World of Tanks with the top teams from all five regions participating: the Commonwealth of Independent States, Europe, North America, Asia Pacific, and China!

The online tournament qualifiers will be starting very soon in 2021. However, if you claim victory in the finals, you and your team will be heading to China for the offline finals in early 2022! This is the first offline event we've hosted in a long time, so we hope you're as excited as we are!

Short of cash? Good news! The prize pool for the WCI 15v15 Tournament finals dwarfs anything that has come before—1,000,000 yuan (~€130,000)!

Get ready to prove yourself and fight in the regional qualifiers for a chance to be the best in Europe—and the world!


https://worldoftanks.eu/en/news/esports/wci-announcement-july2021/


PS - Congrats, grensu!

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 04.08.2021 14:07:19 vasta tsitaadiga

aitäh aitäh ..

vahepeal said T29, T34-1, T34-85 ja obj 430 ära ka lõpetatud siis

T29 ja T34-1 on minu meelest mega tugevad hetke metas
430 on bensiinis leotatud tikupakk siiamaani, korraks mõtlesin isegi tulekustuti peale

hetkel ajan taga T-54, Conquerer ja SU-152 3mark'e

kusjuures SU-152 dpm oma tieri kohta on nata OP imho (mu setupil 4190)

paar päeva pausi pidanud, aga kohevarsti peaks ka 2500 overall wn8 ära tulema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2021 15:11:26 vasta tsitaadiga

grensu arva ära kes su replayd kommeteerib? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2021 15:32:56 vasta tsitaadiga

Naljakad kommentaarid kasutajalt p6kk44, tal pole vist elus midagi muud teha kui risustada seal mõttetu mölaga
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 04.08.2021 16:33:19 vasta tsitaadiga

las laps teeb, mis laps tahab .. ei hakka mina talle isa mängima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 05.08.2021 17:32:03 vasta tsitaadiga

ei ole mina, ma pole juunist mänginudki enam, pole lauaarvutidki hetkel, teiseks ma ei viitsiks elus teha uut kontot selleks et öelda võõra nime alt grensule, et ta on mõttetu kullaspämmer. aga las olla, vaatasin QB striimi kus ta mängis on nö freetoplay kontoga ja ta ise ütles ära - kõik tankid mis pole tal premmikad, nende WR olid tal alla 50%. ainult premmikad või siis auhinnatankidel olid tal kõrged reidid. st seda kui sa kulda ei tulista, siis oledki 50% mees. pay2win. kui see crew2 ka tuleb, siis tehke rahakotid lahti ja tuulutage kulda või eurosid, mängu saate täpselt sama palju vastu kui täna - mitte kui midagi. kõik jääb RNG baasile, mida siis tuleb ikka raha üle mängida ja veel uhke olla - las lapsed mängivad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 05.08.2021 17:48:44 vasta tsitaadiga

p6kk4, sa ajad vist midagi segi.
Siin
Spoiler Spoiler Spoiler
videos ta nt. ütleb et <50% WR on tal mängides stock tankidega ja 80% oskustega meeskonnaga.
Normaaloludes on tal valdava enamuse tech-tree tankide WR ikka tublilt >50.
Tier 8 P.44 Pantera nt. 67%, seda 155 lahinguga.

QB "PlaysforFree" konto statid: https://en.wot-life.com/eu/player/PlaysforFree-558656234/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 05.08.2021 18:26:30 vasta tsitaadiga

ei aja segi, st ju et pead laskma kulda, et võita, sest siis teenid ju exp. suurema exp saad kiiremini kola peale ja saad oma tanki paremaks. aga premmikatel on tal kulda rohkem peal, sest premmikas toodab rohkem krediiti ja siis ongi tal suurem wr.

arvesta ka seda, et need tankid millel on paremad tulemused, ongi ehk hetkel teistest tugevamad. kui nerf tuleb peale, siis loobutakse selle mängimisest ja jääbki WR kõrgele, aga kui mängiks edasi, siis hakkaks langema. kõik see oli juba 6 aastat tagasi selge kuidas see mäng loodud on. õigel ajal tuleb sellest tankist loobuda, et säilitada stats.

mis puutub gunmarki, siis üldse ei imestaks kui see ka mingil hetkel ära muudetakse, sest paljudel on need kullaga kätte saadud ja oleks vaja uut jänest mida mängijad saaks tagaajama hakata. muudetakse kas süsteemi vähemalt selliseks, et eelnev töö oli maha visatud aeg ja raha, mõni ostis veel uue arvutigi et paremini mängida icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 06.08.2021 12:05:46 vasta tsitaadiga

Kas kusagilt saab näha enda mängitud lahingute statistikat ? Proovisin hommikul sisse logida ja parool ei töötanud, resetisin parooli ja kui mängu läksin, siis keegi oli mu konto alt sees käinud, clanist välja läinud ning mingite tankidega lahinguid teinud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 12:35:33 vasta tsitaadiga

tomato.gg
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 08.08.2021 20:53:26 vasta tsitaadiga

hakkasin huvipärast oma vana mäki airiga blitzi mängima. esialgu jõudsin tier 4 ja vastasteks on vist kõik botid? igatahes ma olen kaotanud ainult ühe mängu ja vastased isegi ei tulista mind kui snaipida neid eemalt. vene serveris mängin, kuna 4g ping on seal parem kui eu serveris ja mängijaid näitab ca 90 000. wow wow kohe. jõle raha pommimine on mängus, iga natuke aja tagant surub season passi peale, siis osta kulda, osta premmikas. see häirib.

kui keegi ka mängib seda, kas selles ei olegi tanki meeskondi? mingid equipment on mis on 9 tasemega ja need tuleb krediidiga lahti teha, aga need on siis igale tanki eraldi?
ma mängin ühe tier10 lahti, punnitan ära. väikestele tankidele tundub kaart poolene olevat, hiljem on teine pool veel juures?

------
blitz on sama mõttetu kui wot ise, niikui natuke paremini mängid, pannakse sind tiimidesse kus tiim sureb rutem kui sa 3 pauku oled teinud. mängisin elc tier 5 välja kõik mängud selle tankiga on kaotused, abs kõik. uninstall selle mängule. raha sentigi ei kulutanud, aga ei viitsi enam mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2021 18:09:14 vasta tsitaadiga

blitzi mängitakse telefonidega. Seal arvutiga mängides tundubki et kõik seisavad niisama ja võid vabalt 1v10 kõik ära killida. Minuarust WoT võiks veelgi piirata tasuta mängimist, näiteks kuni tier 4-5. Miks peaks kellegi teise tehtud tööd tasuta nautida saama. Orjapidajaid ei salli krt.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk4
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2021




sõnum 12.08.2021 19:59:28 vasta tsitaadiga

okei, ma olen nüüd blitzi edasi siiski mänginud ja minu arvamus sellest mängust:

+ mänguaeg on 7 minti
+ mängukaardid on väiksed ja 20 sek sõitmist ja kohe on lahing 7 mängija vastu
+ artyt ei ole, samas lightankid on natuke nii ja naa, sest spottida midagi ei ole, läksingi elci peale ilgelt närvi
+ meeskonnad on olemas, neile skille ei ole, mäng on lihtsam, saad kohe hõbeda eest tankidel peale laduda siis equipmenti mis on 3x3 jaos (mida kõrgem tier, seda kallim)
+ saab panna mitu ratsiooni tankile, tier 5 saab panna kaks, kas shokolaad ja kütus vms
+ siis on kolm consumbalse kus siis üks valik remondib näiteks kõik, saad panna kiirenduse, kiirem laadimine - kõike kolme saad mängus kasutada
+ RNG tundub olevat päris wotiga palju väiksem, st kõik lasud saad sisse
+ mapid on lihtsad, nii nagu kunagi woti 8 vers, oli, ei olnud mudamüüre ja turuplatse jne seda läga, mulle see tühjem mängukaart on alati rohkem meeldinud
+ tankid on ilusad ja isegi mu 6 aastat vana 1.3 gigane macbook air tõmbab natuke kooma mõnes kohas
+ see mäng ei ole kerge. alguses jah tier kolmeni lased botte nagu tihaseid ja sealt edasi oled igas mängus underdog, ehk siis sul on tier 4 ja teised on tier 5 ja väga kiirelt tehakse sulle ära. ma ei usu enam seda, et kõrgemas tieris mängib keegi seda mängu telefonis, sest nad ikka nii täpsed. kui ma kunagi jõuan tier10 siis näis, ma usun, et see mäng on isegi raskem kui päris wot, sest kaart on väike ja kohe on lahing ja kas sinu tiim teeb koostööd või teeb vastastiim ja fokuseerib sinu vastu end ja oledki mängust väljas
+ moona vahetus on kohene, ei laadi uuesti nagu suures mängus. tahad kulda lasta (saatki kulla eest lasta nagu vanas mängus) ja kohe plaks on vahetatud
+ igapäev on missioonid mida siis teed, saad staffi, rohkem kui suured mängus

+ on see ka, et madalas tieris on siis remondikomplektid hästi odavad, kui suures mängus kas oli 20 000 hõbedat oli see suur, siis selles mängus on 250 hõbedat. se üks parandab siis kõik, meeskonna, moodulid ja kustutab ka. mäng on odavam ja krediiti teenivad tava tankid siis premium kontoga sama mis suures mängus. nedi premium päevi saab alguses missioonidega.

ja nüüd miinused:

- hästi mängid siis oled underdog ja raske on tier 5 võita tier 6 vastast
- mingi hetke viskab mänge kus mina olen pabertankiga (madalad tierid mul hetkel, sest olen ainult mõned päevad mänginud) ja vastastiimis on kas üks või lausa kaks kv-1 tanki ja nemad võidavad siis alati ja minu tiimis pole ühtegi kv-1 tanki
- ilge raha nurumine, pidevalt pead tüütuid pähemäärimisi kinni panema
- snaiper vaade. kui vastase tanki ees ei ole siis ei zoomi välja nagu suures mängus.
- või + on see et pole põõsaid nagu mille varjust saad nii lasta et teised sind ei näe, nagu suures mängus. vähemalt ma proovisin ja see ei töötanud, kohe viskas 6sensi tööle. mõnes müttes ausam mäng ka, et miks peaks kuidagi põõsa tagant siis teisi snaipima nii et teised sind ei näe.

hetkel rohkem miinuseid polegi, aga jah, mäng ei ole lihtne - proovige ise, vahelduseks suurele mängule. tundub et mõned üksikud mängivad tier 5 telefonis, enamus paneb ikka hiirega või siis nad on ikkagi ka telefonis nii osavad. RNG on väiksem kui suures mängus. ma mängin vene serveris, ping on parem kui EUs aga üle telefoni siis sada on alati.
kohvikruus on mu nimi seal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.08.2021 10:12:08 vasta tsitaadiga

Värske WoT patch on päris huvitav. Tšehhide tier X Vz. 55 on meta lõhkumisele lähedal OP tasemel ja sama või veel enamgi OP on Skoda T56 tier 8 premm.

Field modificationid sakivad minu hinnangul. Aga võimalus lahingu alguses loadouti vahetada on päris teretulnud. Saab peale panna nt kaks erinevat moonakomplekti juhuks kui oled Tier X vastu või Tier 8 vastu.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1150, 1151, 1152 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.