Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Eesti populaarseima telefoni uued mudelid: Samsung esitles uusi A-seeria nutitelefone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ChiefCake
HV vaatleja
ChiefCake

liitunud: 23.10.2019




sõnum 17.03.2021 17:10:50 Eesti populaarseima telefoni uued mudelid: Samsung esitles uusi A-seeria nutitelefone vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Tehnoloogiafirma Samsung esitles virtuaalsel tooteüritusel firma uusi noortele ja taskukohasemat telefoni otsivatele inimestele suunatud nutitelefone Galaxy A52 ja Galaxy A72. A-seeria telefonid on juba aastaid Eesti ühed müüdumad ja laialdasemalt kasutatavad nutitelefonid ja uued seadmed on varustatud mitmete kasulike funktsioonidega, mis on varem saadaval olnud vaid tipptelefonidel.

„Meie A-seeria telefonid on eestlaste seas äärmiselt populaarsed ja igal aastal leiab need telefonid enamike edasimüüjate nutitelefonide müügiedetabelite tippudest. Seetõttu on tegemist meie jaoks väga tähtsa telefoniseeriaga, mida igal aastal uuendada. Sel korral on uutel Galaxy A52 ja Galaxy A72 telefonidel võrreldes varasemaga märkimisväärselt suuremad akud ja telefonidele on lisatud mitmeid uusi kaamerafunktsioone, mis on seni saadaval olnud S21 seeria tipptelefonidel. Samuti on uued telefonid IP67 vee- ja tolmukindlad,“ sõnas Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma.

Eestis on võimalik osta kolme eri A-seeria mudelit – Galaxy A52, Galaxy A52 5G ja Galaxy A72. Kõige võimsam põhimudel kogu seeriast on Galaxy A52 5G, mis pakub võrreldes tavalise A52 mudeliga kiiremat 120 Hz värskendussagedusega ekraani, 5G ühendust ja rohkem RAM-i. Galaxy A72 on varustatud aga suurema ekraani ja akuga.

Kõigil mudelitel on 128 GB salvestusruumi, millele saab lisada kuni 1 TB microSD mälukaardi.



Galaxy A52 esiküljel on 6,5-tolline FHD+ Super AMOLED Infinity-O ekraan. Ekraani värskendussagedus on 5G mudelil 120 Hz ja tavalisel A52 mudelil 90 Hz. Ekraani sisse on ümara sisselõikega paigutatud ka 32 MP esikaamera. Galaxy A72 telefonil on 6,7-tolline FHD+ Super AMOLED ekraan, mis toetab 90 Hz värskendussagedust. Esikaamera on seadmel sama A52 mudelitega.

Ekraanid on pälvinud ka maailma juhtivalt sertifitseerimisettevõttelt SGS Eye Care sertifikaadi tänu nende silmasõbralikkusele. Telefonide Eye Comfort Shield funktsioon vähendab ekraanist tulevat sinivalgust, mis on silmadele kurnav.

Galaxy A52 telefonide tagaküljelt leiab neli kaamerat – 64 MP optilise pildistabilisaatoriga (OIS) põhikaamera, 12 MP ülilainurkkaamera, 5 MP makrokaamera ja 5 MP sügavuskaamera, mille eesmärgiks on aidata telefonil tagada elutruud uduse tausta ehk bokeh efekti. Galaxy A72 on varustatud samade kaameratega, ühe erinevusena on A72 telefonil sügavuskaamera asemel 8 MP telefotokaamera, mis toetab kuni kolmekordset optilist ja kuni 30-kordset digitaalset suumi.

Telefonide kaamerasüsteemid on lisaks riistvarale varustatud mitmete tarkvarafunktsioonidega, mille tõi Samsung turule S21 seeria tipptelefonidega. Näiteks saab telefonidel kasutada 4K video snap lahendust, mis lubab valida salvestatud 4K videost mõne kaadri ja muuta see pildiks. Samuti on telefonidel hämarates oludes pildistamiseks mõeldud Night Mode ja Scene Optimizer, mis analüüsib kaadris olevaid objekte ja kohandab neile vastavalt värve ja pildi töötlust. Lisaks saab telefonides kasutada AR Emoji ja My Filter funktsioone, mis on mõeldud fotodele mänguliste filtrite lisamiseks ja koos Snapchatiga arendas Samsung telefonidele välja ka Fun Mode lahenduse, mis lubab piltidele lisada liitreaalsuselemente.

Koos riist- ja tarkvarauuendustega pakub Samsung telefonidele ka pikaajalist tarkvaratuge nii operatsioonisüsteemiuuenduste kui ka turvauuenduste vallas. Seadmed tulevad turule Android 11 operatsioonisüsteemiga ja saavad sellele lisaks kolm põlvkonda Android uuendusi ja minimaalselt neli aastat regulaarseid turvauuendusi.

Uued Galaxy A52, Galaxy A52 5G ja Galaxy A72 telefonid on Eestis müügil alates tänasest neljas värvitoonis – Vinge Must, Vinge Valge, Vinge Sinine ja Vinge Lavendlililla.

Tehnilised andmed


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2021 17:21:25 vasta tsitaadiga

enamvähem samade näitajatega xiaomi saab 210€ eest... Miks peaks 2x rohkem maksma? icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2021 00:38:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
enamvähem samade näitajatega xiaomi saab 210€ eest... Miks peaks 2x rohkem maksma? icon_biggrin.gif


Jah arvestades Xiaomi Redmi Note 10 seeriat mis kohe kohe peaks müüki tulema on jah pisut jabur neid samsunge vaadata.
Samas tulemas on veel Poco F3 mis peaks olema SD870-ga ja peaks maksma seal 300-350 euro kandis.
Ja siis alla 300 euro peaks veel tulema Poco X3 Pro mis on SD860-ga kuulujuttude järgi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 18.03.2021 00:41:12 vasta tsitaadiga

Et ainult protsessoreid vaatate? Ma maksaks juba veekindluse eest 100+ € peale, et tööl niiskus kahjustust ei saaks.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2021 03:39:23 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Et ainult protsessoreid vaatate? Ma maksaks juba veekindluse eest 100+ € peale, et tööl niiskus kahjustust ei saaks.

Lapsele pole seda veekindlist vaja sellise hinna eest...jah mu lapse on samsung 72 eelmise aasta mudel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.03.2021 09:54:12 vasta tsitaadiga

Vähemalt on IP klass nüüd normaalne aga ma ei mõista, miks oli vaja nö keskmisele mudelile 5G juurde pookida koos kõrgema ekraani sagedusega?
Hakatakse nimelt keerulisemaks jälle ajama asju.

Mulle tundub järjest rohkem, et järgmiseks telefoniks on lihtsam iPhone kui Samsung osta (jättes muud hiinakad korraks kõrvale).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2021 12:49:41 vasta tsitaadiga

Järjest rokem tundub, et mobiilitootjatel on ideed otsa saanud ja tegelevad mingite pseodoasjade muutmisega....
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.03.2021 14:04:25 vasta tsitaadiga

Aga millal tulevad lõhnasensorid, veresuhkru, õhupuhtuse, radioaktiivsuse jne mõõtmine,
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2021 14:44:59 vasta tsitaadiga

Ja-jah, võiks olla sensor ka kiireks IQ mõõtmiseks, et siis selle alusel blokeerida mõningaid veebilehti ja e-kirju.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.03.2021 15:18:02 vasta tsitaadiga

Hinnad kuskil al 350€ tavaline A52
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2021 15:25:30 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Et ainult protsessoreid vaatate? Ma maksaks juba veekindluse eest 100+ € peale, et tööl niiskus kahjustust ei saaks.


Mis see IP53 sellel Redmi note 10 seerial siis on ?
Ja no kui see nii oluline on, siis on ka korpuseid selliseid mis kattavad terve telefoni kinni ja siis ongi nii tolmu kui veekindlus.
Mu enda note 5 ai dual cam lutsul vaatasin neid teste ennem kui ostsin. Ei ole mingeid IP jne asju, kuid pidas vastu üle 5 minuti kuskil veeklaasis olles.
Pilti tasku ka ei pannud. See IP on lihtsalt mingi müügi teema nagu telefoni nimed pro max ultra gt jne.
Ma olen ka tööd teinud vihma käes ja vesist tööd nagu akende pesemine ja seda kuid järjest ilma et mu luts oleks mingeid vee kahjustusi saanud.
Ma isegi ei saa aru mis tingimused need olema peaks, mida kõik vajavad selle IP olemasolu jaoks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 18.03.2021 15:38:45 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Et ainult protsessoreid vaatate? Ma maksaks juba veekindluse eest 100+ € peale, et tööl niiskus kahjustust ei saaks.


Mis see IP53 sellel Redmi note 10 seerial siis on ?
Ja no kui see nii oluline on, siis on ka korpuseid selliseid mis kattavad terve telefoni kinni ja siis ongi nii tolmu kui veekindlus.
Mu enda note 5 ai dual cam lutsul vaatasin neid teste ennem kui ostsin. Ei ole mingeid IP jne asju, kuid pidas vastu üle 5 minuti kuskil veeklaasis olles.
Pilti tasku ka ei pannud. See IP on lihtsalt mingi müügi teema nagu telefoni nimed pro max ultra gt jne.
Ma olen ka tööd teinud vihma käes ja vesist tööd nagu akende pesemine ja seda kuid järjest ilma et mu luts oleks mingeid vee kahjustusi saanud.
Ma isegi ei saa aru mis tingimused need olema peaks, mida kõik vajavad selle IP olemasolu jaoks.

Jajah, oma lutsu põhjal ainult üldistada. Normaalne.
Ip53 on pritsme kindel ja kõik.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 18.03.2021 17:08:49 vasta tsitaadiga

Oleks puhas Android siis iga kell ostaks Xiaomi. Samas on olnud mitu äppi/softi, mille Xiaomi UI(ilmselt) tuksi keerab - ei tööta korralikult. Lähab ikka pikalt aega enne kui uuesti Xiaomit proovida tahaksin icon_sad.gif. Samsungiga samad asjad töötavad laitmatult.
salatoimik kirjutas:
enamvähem samade näitajatega xiaomi saab 210€ eest... Miks peaks 2x rohkem maksma? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lex
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.03.2021 18:18:14 vasta tsitaadiga

Maeitea, mul on terve pere juba aastaid Xiaomi peal, pole veel leidnud midagi, mis ei tööta. Hiljuti just vahetasin jälle ühe välja (kukkus betooni peale puruks) ja kaalusin kõiki teisi telefone ka. Lõpuks ostsin ikka Xiaomi, sama raha eest oleksid teised olnud allpool igasugust arvestust. Muidugi on veel paremaid telefone, aga hinna/kvaliteedi suhe on Xiaomil väga hea. Aga teemasse tagasi - see A52 saab ilmselt väga populaarne mudel olema, kui hind tuleb tõesti algusest peale 349€.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 19.03.2021 15:54:21 vasta tsitaadiga

Xiaom ei taha odavamatele mudelitele zoom kaamerat panna. Need millel on zoom kaamera pole jälle mälukaardi võimalust. Hiina turule on paremad mudelid mida Euroopas väga ei müüda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2021 21:29:02 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ma maksaks juba veekindluse eest 100+ € peale, et tööl niiskus kahjustust ei saaks.
Mis tööd sa siis teed, et niiskuskahjustus niikergelt tuleb - tuuker oled ve?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Manivald
HV kasutaja
Manivald

liitunud: 28.10.2005




sõnum 22.03.2021 15:16:15 vasta tsitaadiga

Xiaomi on läänemaailmas nii pasa mainega, neist ei ole veel õiget konkurenti (nagu näiteks oli ka Oneplus ca. 8 aastat tagasi, kes veel mäletab).
Kui need Samsad siukesed jõhkrad labidad ei oleks, äkki ostaks isegi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2021 00:28:28 vasta tsitaadiga

Miks neid osta?
Sest: 3 suurt androidi uuendust, 4a turvauuendusi, 90hz ekraani sujuvus ja veekindlus - lihtne ja turvaline valik.
Usaldusväärne tootja, mille puhul pole ohtu, et USA tujude ajel Google poolt "hapnik kinni keeratakse".
Huawei pealt on näha, mis võib juhtuda hiinakaga - üks kell on "phona non-grata"
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2021 01:18:39 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Huawei pealt on näha, mis võib juhtuda hiinakaga - üks kell on "phona non-grata"
Siin peab vist meelde tuletama ka seda, et turul olevate mudelitega ei juhtunud tookord midagi. Kõigest uutel mudelitel olid asjad lukus.
Seega kui telo käes siis shalalalalala icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 08.03.2022 13:31:25 vasta tsitaadiga

A52

Meie poodides olen tuvastanud 2 erineva toote koodiga varianti:
SM-A525F/DS - raadio on olemas ühe internetipoe andmetel.
SM-A525FZBGEUE - Samsungi enda klienditoe sõnul raadiot ei ole. Mõne internetipoe andmetel samuti raadiot pole.

Samsungi enda lehel on hetkel sooduskampaania, aga ei julge ära tellida. Oskab keegi öelda, kas on meil 2 erinevat mudelit müügil?

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 13:39:46 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
A52

Meie poodides olen tuvastanud 2 erineva toote koodiga varianti:
SM-A525F/DS - raadio on olemas ühe internetipoe andmetel.
SM-A525FZBGEUE - Samsungi enda klienditoe sõnul raadiot ei ole. Mõne internetipoe andmetel samuti raadiot pole.

Samsungi enda lehel on hetkel sooduskampaania, aga ei julge ära tellida. Oskab keegi öelda, kas on meil 2 erinevat mudelit müügil?


See pikem kood peaks endas sisaldama juba ka korpuse värvuse infot.

Veebist leidsin sellise lehe, kuid ei oska usaldusväärsust hinnata:
https://www.phonemore.com/models/samsung/galaxy-a52/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 08.03.2022 14:28:08 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
A52

Meie poodides olen tuvastanud 2 erineva toote koodiga varianti:
SM-A525F/DS - raadio on olemas ühe internetipoe andmetel.
SM-A525FZBGEUE - Samsungi enda klienditoe sõnul raadiot ei ole. Mõne internetipoe andmetel samuti raadiot pole.

Samsungi enda lehel on hetkel sooduskampaania, aga ei julge ära tellida. Oskab keegi öelda, kas on meil 2 erinevat mudelit müügil?


See pikem kood peaks endas sisaldama juba ka korpuse värvuse infot.

Veebist leidsin sellise lehe, kuid ei oska usaldusväärsust hinnata:
https://www.phonemore.com/models/samsung/galaxy-a52/


Otsinud olen ma palju, seda lehte nägin esimest korda. Niipalju on abi, et kõigil 6. versioonil on raadio.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Eesti populaarseima telefoni uued mudelid: Samsung esitles uusi A-seeria nutitelefone
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.