Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 336, 337, 338  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 10.03.2021 19:57:52 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ei pruugi. Ilmselt on see Sputnik siiski parem kui mitte midagi ehk paljud võtaks vastu kui pakutakse kuigi see poleks neil esimene eelistus.

Õhtuleht umbes kuu tagasi küsitles Narvas kohalikke venelasi, enamik olid nõus ainult Sputnikuga vaktsineerima.

Ma siin "terviserindelt" kuulsin, et Tallinna venekeelsed riskirühmad keelduvad massiliselt vaktsiinist, varsti saavad siis kõik soovijad. Aga ma tõesti ei kujuta ette, mis siis saab kui peale vabatahtliku vaktsineerimise lõppu on 50% rahvast süstimata. Kas valitsus kaotab siis piirangud ära või jääbki praegune seis aastateks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 10.03.2021 20:07:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ref, jah, ma olen viimase 15 aastaga 30-40 riiki külastanud ja kusagil pole vaja olnud vaktsineerimispassi.
Indiasse minnes on juba su enda huvides, et teed igasugused hepatiidi ja difteeria vastased süstid ära.
Aga praegu on trend tulevikus sinna suunas, et juba lennufirma ei lase lennuki peale, kui digitaalset vaktsineerimistõendit pole esitada.

Jah, lennufirmad pole varem küsinud, reisibürood aga küll ja just huvitavamate sihtkohtade puhul (osa Aafrikat, tiba kreisim osa Aasiat - nt Indoneesia tahab malaaria tablettide eelkuuri tõendust kui sihtkoht on kusagil leviku sihtkohas st. isegi mitte vaktsiini vaid arsti kinnitust, et tabletikuuriga alustatud).

Vaktsineerimispassi alati piiril ei küsita, kuid võidakse. Kui seda pole siis sõltub kui kehv ametniku päev on ja halvimal juhul riiki ei saa (endisel töökaaslasel oli mõned aastad tagasi Taist Vietnami minnes taoline case - tahtis nädalase tripi teha, jättis enamuse asju Tai poolele aga Vietnami piirivalve üle ei lasknud, tahtsid vaktsineerimispassi. Muidugi võimalik, et piiril taheti meelehead...).

Huvitavamate nõuete osas - USA rohelise kaardi jaoks peab läbima nt tuberkuloositesti, sama nõue kehtib ka tööviisa puhul, kuid mitte kõigi riikide kohta (Eesti vist isegi ei ole osa sellest, küll aga Hispaania on...).

Et taolised nõuded on pikemalt kehtinud, lihtsalt kontroll lõtv olnud...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 20:14:43 vasta tsitaadiga

Aafrikat ei tea (peale Keenia), aga Indoneesias, Vietnamis, Tais lugematu arv kordi käinud - pole probleemi olnud. Ja mitte edasi-tagasi piletid, vaid ikka multi-city piletid. Reisibürood ei kasuta, reisin omal käel.
P.S. Vaktsineerimispass igaks juhuks ikka kaasas icon_smile.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 10.03.2021 20:22:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Aafrikat ei tea (peale Keenia), aga Indoneesias, Vietnamis, Tais lugematu arv kordi käinud - pole probleemi olnud. Ja mitte edasi-tagasi piletid, vaid ikka multi-city piletid. Reisibürood ei kasuta, reisin omal käel.
P.S. Vaktsineerimispass igaks juhuks ikka kaasas icon_smile.gif

Mul on üks kord Singapuris küsitud, tulime Filipiinidelt tagasi ja jäime Singapuri pikemaks. Aga siis oli SARSi hirm veel päris aktuaalne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 20:23:52 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
ahoioi kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ei pruugi. Ilmselt on see Sputnik siiski parem kui mitte midagi ehk paljud võtaks vastu kui pakutakse kuigi see poleks neil esimene eelistus.

Õhtuleht umbes kuu tagasi küsitles Narvas kohalikke venelasi, enamik olid nõus ainult Sputnikuga vaktsineerima.

Ma siin "terviserindelt" kuulsin, et Tallinna venekeelsed riskirühmad keelduvad massiliselt vaktsiinist, varsti saavad siis kõik soovijad. Aga ma tõesti ei kujuta ette, mis siis saab kui peale vabatahtliku vaktsineerimise lõppu on 50% rahvast süstimata. Kas valitsus kaotab siis piirangud ära või jääbki praegune seis aastateks.


Lasnamäele müür ümber ehitada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 20:28:37 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
sukelduja kirjutas:
ahoioi kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ei pruugi. Ilmselt on see Sputnik siiski parem kui mitte midagi ehk paljud võtaks vastu kui pakutakse kuigi see poleks neil esimene eelistus.

Õhtuleht umbes kuu tagasi küsitles Narvas kohalikke venelasi, enamik olid nõus ainult Sputnikuga vaktsineerima.

Ma siin "terviserindelt" kuulsin, et Tallinna venekeelsed riskirühmad keelduvad massiliselt vaktsiinist, varsti saavad siis kõik soovijad. Aga ma tõesti ei kujuta ette, mis siis saab kui peale vabatahtliku vaktsineerimise lõppu on 50% rahvast süstimata. Kas valitsus kaotab siis piirangud ära või jääbki praegune seis aastateks.


Lasnamäele müür ümber ehitada?


Link

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.03.2021 20:29:47 vasta tsitaadiga

ka tartus on üksjagu inimesi kes ei ilmu vaktsineerimisele ,kuna väga paljud ei taha astra zenecat icon_neutral.gif ise samuti suht kõhkleval seisukohal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 10.03.2021 20:36:38 vasta tsitaadiga

tont23, saada mulle.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008




sõnum 10.03.2021 20:55:11 vasta tsitaadiga

Ma tean nüüd juba mitut AZ saanud inimest, kes oma kogemuste kohta on öelnud, et 2-3 päeva on sitt olla olnud, aga muidu ei midagi hullu. Sitt olla ses mõttes, et palavik kergelt ja vahelduva eduga, lihasvalud ja üldse oleks nagu tappa saanud või asjalikus pohmakas. Samas ühel on töö tegeleda vanemate ja nõrgema tervisega inimestega, ta ütles, et neil neid sümptomeid nii hullult polevat olnud. Mingil määral kinnitab kuuldut, et tugevama tervisega inimestel löövad vaktsiini mõjud tugevamalt välja, mis omakorda on mingil määral ka julgustav (noh, ma loodan, et kui mindki sellega süstitakse, siis võtab paariks päevaks jalust maha sel juhul).
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 10.03.2021 21:02:57 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
ahoioi kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ei pruugi. Ilmselt on see Sputnik siiski parem kui mitte midagi ehk paljud võtaks vastu kui pakutakse kuigi see poleks neil esimene eelistus.

Õhtuleht umbes kuu tagasi küsitles Narvas kohalikke venelasi, enamik olid nõus ainult Sputnikuga vaktsineerima.

Ma siin "terviserindelt" kuulsin, et Tallinna venekeelsed riskirühmad keelduvad massiliselt vaktsiinist, varsti saavad siis kõik soovijad. Aga ma tõesti ei kujuta ette, mis siis saab kui peale vabatahtliku vaktsineerimise lõppu on 50% rahvast süstimata. Kas valitsus kaotab siis piirangud ära või jääbki praegune seis aastateks.


Vaktsineerivad siis Sputnikuga. Kui loa saab EU-lt, siis võib ju siia vabalt osta, lihtsalt riik ei osta. Praegu ka ju kaevandused ja energiafirmad kavatsevad ise vaktsineerida kui võimalus tuleb.
Seda enam, et Itaalia hakkab seda Sputnikut tootma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.03.2021 22:11:43 vasta tsitaadiga

rmz kirjutas:
Ma tean nüüd juba mitut AZ saanud inimest, kes oma kogemuste kohta on öelnud, et 2-3 päeva on sitt olla olnud, aga muidu ei midagi hullu. Sitt olla ses mõttes, et palavik kergelt ja vahelduva eduga, lihasvalud ja üldse oleks nagu tappa saanud või asjalikus pohmakas. Samas ühel on töö tegeleda vanemate ja nõrgema tervisega inimestega, ta ütles, et neil neid sümptomeid nii hullult polevat olnud. Mingil määral kinnitab kuuldut, et tugevama tervisega inimestel löövad vaktsiini mõjud tugevamalt välja, mis omakorda on mingil määral ka julgustav (noh, ma loodan, et kui mindki sellega süstitakse, siis võtab paariks päevaks jalust maha sel juhul).

On ka neid, kellel üldse midagi tunda pole AZ süsti peale (nt mina). "Tervise tugevusega" nagu ei tundu sel väga seost olevat icon_rolleyes.gif Ei saa öelda, et ma mingi väga tõbine tüüp ja tihti haige oleksin.
Kõlakas, millel võib olla geneetikalabori päritolu, sosistab, et 0-veregrupiga inimestel on loota kergemaid või olematuid kõrvalnähte.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 10.03.2021 22:15:05 vasta tsitaadiga

sain ülemöödunud laupäeval kell 11 az süsti. õhtul magama minnes algasid külmavärinad mis kestsid hommikul kella 6ni. väike palavik tekkis õhtuks. lihas- ja liigesevalu oli päris halb. nõrkus ka. ülejärgmise päeva lõunaks oli veel kerge palavik aga olemine juba norm. saba veel ei ole.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.03.2021 23:25:02 vasta tsitaadiga

AZ vaktsiinis on SARS-COV-2 viiruse ogaproteiini transportijaks šimpansi paljunemisvõimetuks muudetud adenoviirus, sellel pole ju midagi tegemist šimpansi enda DNA-ga icon_lol.gif See on põhimõtteliselt šimpansi "nohuviirus", kerge külmetus (nohu, kurguvalu jne). Ma ei tea, kust see seostamine ahvide endiga tuleb. Pealegi ei ole šimpansidel ja teistel inimahvidel saba icon_rolleyes.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 10.03.2021 23:39:40 vasta tsitaadiga

Dogbert, kust see ahvide dna jutt tuli järsku?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 01:25:26 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:


Suur osa riskipiirkondi on aastakümneid nõudnud vaktsineerimispassi (kusjuures sisuliselt igaüks kes viimase 10-15a jooksul end eestis mingi asja vastu vaktsineerinud peaks omama vaktsineerimispassi - enamus perearste pakub blanki kui endal pole).)

Ei tea, mingi 5-6 aastaid tagasi mingi suvalise koera käest pureda sain ja emosse läksin, siis lükati ka mingi vaktsiin (vast ikka oli, mingi haiguse vastu x aastaid) käevarde ning öeldi, et pea ise meeles, et mõju kestab niipalju aastaid. Ma ei mäleta enam sedagi, mille vastu see oli. Ammugi siis, et mitu aastat see mõju kestma pidi icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 11.03.2021 01:32:58 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Pealegi ei ole šimpansidel ja teistel inimahvidel saba icon_rolleyes.gif


Enne vaktsineerimist? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 01:41:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ref kirjutas:


Suur osa riskipiirkondi on aastakümneid nõudnud vaktsineerimispassi (kusjuures sisuliselt igaüks kes viimase 10-15a jooksul end eestis mingi asja vastu vaktsineerinud peaks omama vaktsineerimispassi - enamus perearste pakub blanki kui endal pole).)

Ei tea, mingi 5-6 aastaid tagasi mingi suvalise koera käest pureda sain ja emosse läksin, siis lükati ka mingi vaktsiin (vast ikka oli, mingi haiguse vastu x aastaid) käevarde ning öeldi, et pea ise meeles, et mõju kestab niipalju aastaid. Ma ei mäleta enam sedagi, mille vastu see oli. Ammugi siis, et mitu aastat see mõju kestma pidi icon_razz.gif


Kui loom hammustas, siis tõenäoliselt marutaudi vastu. Kaua see kestab ei tea, aga mulle ka see süst kunagi tehti kui koeralt hammustada sain
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleeper1
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 08:29:44 vasta tsitaadiga

Ka teetanuse vastane süst võiks olla sellel juhul asjakohane. Vaktsineerimise järgne immuunsus kestab 5-10 aastat
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.03.2021 11:50:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Dogbert, kust see ahvide dna jutt tuli järsku?

Loe minu postitusele eelnevat rtfm postitust icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 11.03.2021 11:54:48 vasta tsitaadiga

Dogbert, ok, ma ei osanud seost saba ja ahvide vahele tõmmata, pole kindel kas rtfm seda silmas üldse pidaski. Tavaliselt käivad ikka levi ja 5g naljad peale vaktsiini icon_lol.gif
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 18:52:01 vasta tsitaadiga



Aga kui kiip vasakusse kätte pannakse siis ongi piix?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 18:58:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Aga kui kiip vasakusse kätte pannakse siis ongi piix?


Siis oled antifa. Vasakpoolne süsteem ju.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 19:42:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.03.2021 21:05:31 vasta tsitaadiga

Mis kuradi asi on satelliidivõimsusega nanokiip? icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 21:07:26 vasta tsitaadiga

Muutab sind satelliidiks, lendad orbiidile.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 336, 337, 338  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.