Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kohvi ja masinavaatluse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 30.01.2021 08:41:51 vasta tsitaadiga

Ma tahan kindlasti üle rõhutada, et maitse ongi subjektiivne asi ja ei tohi ette kirjutada, mis kellelegi maitsta tohib või mitte. Et, SKG, ära valesti aru saa! Seda mis õige või vale otsustab enda jaoks ikka igaüks ise!

Küll mis selle ingliskeelse jutu peale mõtlema jäin, on olemas ja poes müügil veskid, mida reklaamitakse kui "burr", aga mis seda tegelikult ei ole ja vist õige tehnikatermin on haamer vms veskid- need on ala DeLonghi KG79 ja miljon derivaati.
https://www.youtube.com/watch?v=LuXKQs3RJi8

Sealt videost on hästi näha, et tegelikult mingeid terasid neil ei ole ja on nukkidega kettad, mis oad puruks peksavad. Ise kasutanud ei ole, jutu järgi pidada halvem tulemus olema, kui nugadega veskitel. Järsku sealt see arvamus?

Näiteks, olen 99% kindel, et see- https://www.euronics.ee/koogitehnika/espresso-ja-kohvimasinad/hooldustooted-ja-tarvikud/417070011/kohviveski-wmf-stelio on kõhus täpselt samasugune "pseudoburr". Hind pole üldse ülearu odav. See- https://www.euronics.ee/koogitehnika/espresso-ja-kohvimasinad/hooldustooted-ja-tarvikud/nicg130/kohviveski-nivona-cafegrano130 maksab samapalju, samas olles täiesti OK tulemust andev tavakasutaja jaoks. Temaga on isegi võimalik päris espressot teha (just, odava käpamasina ja survestamata korviga), kuigi see on paras nikerdamine. Aga võimalik.

Selle veski ostu ma absoluutselt ei kahetse, on aeropressi ja survestatud käpa jaoks õrnema sugupoole poolt pruugitav. Mille oleks pigem ostmata jätnud, on Sage. Aga seda alles takkajärgi tarkusena. Samas, kui tahab OK universaalveskit, siis poest mõistlikumat valikut ei leia. Ja tema kõige suurem viga on üldse see, et piniseb, aga seda saad sa teada alles siis, kui asi laua peal. Nii on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 12:04:18 vasta tsitaadiga

Ma lasin selle Straume ja presskannuga aastaid, kuni kohvimasina sain. Jäin ellu. Samas presskannu kohvi eriti ei taha enam.
Straume jahvatab korralikult ja koostekvaliteedi poolest samuti parem kui praegu müüdavad. Aastast 80-something kasutatud ja ikka töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 16:23:15 vasta tsitaadiga

Aga kuidas siis aru saada, mis on "pseudoburr" ja mis on päris, kui reklaam valetab ja hinna järgi ka aru ei saa?
Ja veel, kas see nicg130 on siis ainult espressojahvatuse jaoks hea või miks tema ei ole OK universaalveski aga Sage on?

Ja mis tähendab piniseb, ja muuseas mis häält see nicg130 teeb?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 16:36:18 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Jeah, noh, ma ka loksutasin oma "blenderikatsetust", tegin isegi vahepeal lahti ja vaatasin teraselt, kas paistab ühtlane ja ma ei arvanudki, et sellest midagi head välja tuleb, aga et sellest mingi joodamatult kibe, aga samas vesine prussakamürk välja tuleb (kui vana vändaga veski produtseeris täiesti normaalse kohvi) ma ei oodanud.

Niiet mina enam nugade peale ei läheks...

Tegin testi. Palun ärme enam kohvijahvateid blenderite või saumikseritega võrdle.


Link

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 30.01.2021 17:31:46 vasta tsitaadiga

See pole ju blender
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 17:39:01 vasta tsitaadiga

Miks võrdled blenderit köögikombainiga?
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 30.01.2021 18:20:20 vasta tsitaadiga

Piniseb tähendab seda, et kui on ärkvel, siis vist ekraan piniseb kõrge sagedusega. Või toiteplokk. Ta peab olema üsna vali, sest mul on kuulmislävi kusagil 15k peal. Jahvatamise heli on üsna tugev, aga loomulikult vaiksem, kui nugadega veskil ja madalama tooniga, mitte vingumine aga rohkem selline kõrin. Nivona teeb umbes sama häält.

Universaalveski on mugavalt laias diapasoonis häälestatav. Selleks. et espressot teha, peab olema kas stepless või väikese sammuga. Nivonal on espressovahemik umbes 2 astet. SCPl ca 30. Nivona ei sobi tegelikult espressoks, ta on survega käpale ja lehtrisse väga OK.

Espressoveski lubab käppa jahvatada. Universaalil peaks filter alla mahtuma. Ja jäme jahve peab ühtlane olema, enamasti on see probleem, et isegi kui espresso vahemik on ok, siis french press on ebaühtlane.

Tegin ühe klõpsu, milline näeb välja OK espressojahve. Saab aru küll. See filter mille sees on, on "pime" backflushi tegemiseks.
Manus
Macap M2M jahve
Macap M2M jahve

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 18:22:01 vasta tsitaadiga

Sold OUT, piraat262,

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10667867#10667867

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 30.01.2021 18:27:24 vasta tsitaadiga

Noh, see pseudoburr suguvõsa kipub väga ühte nägu olema suuresti. Aga ega ilma sisse vaatamata aru ei saa. Või siis jahve järgi. Burr teeb ühtlast jahvet ja selle saab tolmuks keerata (NB! terasid kokku tohib vaid veski töö ajal keerata!).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 18:33:02 vasta tsitaadiga


_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 30.01.2021 18:56:53 vasta tsitaadiga

See ei ole blender, see on saumikser

See on blender https://mobile.kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/koogitehnika/vaike-koogitehnika/blender/blender-gastroback-vital-mixer-pro-40986?id=1002585

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 30.01.2021 19:11:35 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Saan ma 6ieti aru, et soovitakse tegelikult Jura't, kuid hinna t6ttu jääb valikust välja? E6 peaks alla 1k jääma. Teeb espressot, kuuma vett ja piimavahtu.

Pigem asi selles, et Juraga kogemused kuidagi sõna otseses mõttes - mõrudad, võimalik, et ubade viga ka olnud(mitmes kohas) + siis piimavahtustus süsteemi puhastus ei pidavat sobima(naispoole hinnang) ning lõpuks ka hind, et korralik Jura tundub sinna 1k+ poole jah. Aga veena ümber icon_smile.gif E6 tundub tegelikult täitsa OK Samas DeLonghi hetkel vist sümpaatseim variant, aga peaks ennem proovima ära, kuna selle tootja tooted minujaoks võõrad.
Lattego kohta jäigi eelpool toodud video silma, see kergelt hirmutas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 19:49:27 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
See ei ole blender, see on saumikser

See on blender https://mobile.kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/koogitehnika/vaike-koogitehnika/blender/blender-gastroback-vital-mixer-pro-40986?id=1002585

Muu maailm ja tootja nimetavad seda blenderiks ja sellest oli ka jutt.
Pole mõtet ülemõelda. Mõte jääb samaks. kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 30.01.2021 20:33:34 vasta tsitaadiga

Poes jäid kohvikapslid silma ja mõtlesin, et tahaks proovida.
Keegi siin kapselmasinat ka kasutab? Ega neil seadmetel vast erilist vahet pole, pea, et õigeid pode sööb?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 21:11:38 vasta tsitaadiga

Mulle kunagi kingiti jõuluks Bosch Tassimo. Sai tellitud see assortii ja kõik läbi proovitud.
Kui teed veel kannatas juua, siis kohvi, eriti piimaga kohv oli eriti halb. See kapslipiim maitseb kui... ma ei tea mis asi icon_neutral.gif
Nii palju kui tuttavate juures külas käidud ja proovitud, on neil kapslikohvidel iseäralik kõrvalmaitse.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 21:46:23 vasta tsitaadiga

Nespresso on okei, Dolce Gusto jääb alla.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 30.01.2021 22:10:45 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mulle kunagi kingiti jõuluks Bosch Tassimo. Sai tellitud see assortii ja kõik läbi proovitud.
Kui teed veel kannatas juua, siis kohvi, eriti piimaga kohv oli eriti halb. See kapslipiim maitseb kui... ma ei tea mis asi icon_neutral.gif
Nii palju kui tuttavate juures külas käidud ja proovitud, on neil kapslikohvidel iseäralik kõrvalmaitse.


Miks sa kapslipiima siis võtsid. Vali päriskohviga kapsel ja piima törista pakist peale

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2021 22:46:52 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
SKG kirjutas:
Mulle kunagi kingiti jõuluks Bosch Tassimo. Sai tellitud see assortii ja kõik läbi proovitud.
Kui teed veel kannatas juua, siis kohvi, eriti piimaga kohv oli eriti halb. See kapslipiim maitseb kui... ma ei tea mis asi icon_neutral.gif
Nii palju kui tuttavate juures külas käidud ja proovitud, on neil kapslikohvidel iseäralik kõrvalmaitse.


Miks sa kapslipiima siis võtsid. Vali päriskohviga kapsel ja piima törista pakist peale

Proovisin ka nii. Piimaga halba kohvi ei peida.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 31.01.2021 00:09:20 vasta tsitaadiga

oswald kirjutas:
krist2an kirjutas:
LatteGo kohta on siin üks video: https://www.facebook.com/KohviFoorum/posts/183303646720269


Eks kehva kvaliteeti tuleb iga tootega. Mul on 1,5 aastat olnud LatteGo, mis teeb veidi rohkem jooke kui videos - katki pole läinud ja piimasüsteemi puhastamine on palju mugavam kui voolikuga mässamine eelmisel masinal. Koormuseks ~2-4 tassi päevas. Ainus suurem miinus on vast see, et piima ei saa eraldi vahustada, seega kakaod ei saa. Piimavaht on samuti nõrk. Mulle sobib, aga kui meeldib kohvi pealt "5 kuhjaga lusikatäit piimavahtu" võtta, siis sellst kreemi see masin teha ei suuda - kuigi on mingi kõrvaga eristatav ja aegajalt toimuv "sisinvahustamine", mille ajal tuleb kõvem vaht. Kas see on kulumise märk vms, ei tea.

Ausalt öeldes oleks tahtnud osta "fäänsima" ja kallima masina, aga ei raatsinud ja ~500 eest teeb see asja ära.

Neid lattego'sid ka mitu erinevat varianti ja me ostsime ka ca poolteist aastat tagasi lattego PHILIPS EP5331/10 mudeli. Nuppudega versioon pidavat parem olema kui see puutetundlikum ja selle nuppudega versiooniga saan ka piima eraldi vahustada.

Miinuseks vb võin tuua, et ta on ikkagi päris vali masin ja korra nädalas olen ikka seda kohvimoodulit pesnud. Tasse saab päevas minimaalselt 5 vahel järjest ka ca 25 tassi.

Ma ei tea kas soovitada või mitte, sest ise ka õudusjutte nendest kuulnud aga ostsime ka masina siis kui sisuliselt alles vist tulid nn areenile?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2021 15:21:25 vasta tsitaadiga

Skyline kirjutas:
degrass kirjutas:
Saan ma 6ieti aru, et soovitakse tegelikult Jura't, kuid hinna t6ttu jääb valikust välja? E6 peaks alla 1k jääma. Teeb espressot, kuuma vett ja piimavahtu.

Pigem asi selles, et Juraga kogemused kuidagi sõna otseses mõttes - mõrudad, võimalik, et ubade viga ka olnud(mitmes kohas) + siis piimavahtustus süsteemi puhastus ei pidavat sobima(naispoole hinnang) ning lõpuks ka hind, et korralik Jura tundub sinna 1k+ poole jah. Aga veena ümber icon_smile.gif E6 tundub tegelikult täitsa OK Samas DeLonghi hetkel vist sümpaatseim variant, aga peaks ennem proovima ära, kuna selle tootja tooted minujaoks võõrad.
Lattego kohta jäigi eelpool toodud video silma, see kergelt hirmutas.


Mõruda maitse osas ma pakun, et jahvatusaste peab olema vastavalt ubade järgi reguleeritud.
Piimavahustussüsteemi pesu tundus ka minu jaoks esialgu keeruline ning ebamugav - hetkel olen suuteline seda tegema kinnisilmi ja see võtab umbes minuti (rääkides siis E50 tavalisest piimavahustusotsikust).

Üks asi meenus veel mida räägiti kohvikoolituse ajal - vähemalt minu E50 Jural jahvatusastme reguleerimine (keeratavast nupust kohvimahuti juures) tuleb teha veski töötamise ajal - selle peale ise poleks tulnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 31.01.2021 15:38:47 vasta tsitaadiga

Mitte ilmtingimata veski töötamise ajal aga siis kui seal midagi varasemast vahele pole jäänud ja ainult peenema jahvatusastme poole timmides. Aga kuna enamus tänapäeva inimesi on nii rumalad, et seda raske meeles pidada, siis lihtsustatult jah kirjutatud, et töötamise ajal
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 31.01.2021 15:42:56 vasta tsitaadiga

Jah, Delonghil on sama, et ainult jahvatamise ajal tuleks keerata ja tulemus ei pruugi ka kohe järgmise tassitäiega ilmselgelt väljenduda. icon_biggrin.gif
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2021 16:18:38 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
See ei ole blender, see on saumikser

See on blender https://mobile.kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/koogitehnika/vaike-koogitehnika/blender/blender-gastroback-vital-mixer-pro-40986?id=1002585

Muu maailm ja tootja nimetavad seda blenderiks ja sellest oli ka jutt.
Pole mõtet ülemõelda. Mõte jääb samaks. kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


neil inglise tahmadel on leib ja sai ka üks ja sama asi. blender peaks peenestaja olema. moroonid ei tee vahet lihtsalt ,kas peenestamine käib kannus või mõnes teises asumas.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 31.01.2021 17:04:57 vasta tsitaadiga

Mõru = ületõmmanud. Jahvatus jämedamaks, temperatuur madalamaks, kogus väiksemaks.

Tee grupipesu enne ja proovi heledama rösti korralikku uba.

See ka, et tee "espresso" ja lase ise kuum vesi peale, kui suuremat mahtu tahad. Kas see maitseb ok?

Ja, see nn tavaline kohvi (170ml või mis ta seal on) maitsebki jube, see on normaalne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2021 18:31:51 vasta tsitaadiga

häh kirjutas:

See ka, et tee "espresso" ja lase ise kuum vesi peale, kui suuremat mahtu tahad.


See tuleb lahja ju siis?

häh kirjutas:
Ja, see nn tavaline kohvi (170ml või mis ta seal on) maitsebki jube, see on normaalne icon_biggrin.gif


Miks?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kohvi ja masinavaatluse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.