Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 04.01.2021 16:05:55 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ostsin komplekti mis saabudes ei läinud isegi käima.
lahenduseks pakuti ainult et saada garantii remonti uus asi.
raha tagasi ei antud.
soovitan ka osta jupid ja pane ise kokku .osad jupid soovitan isegi HV-st kasutatult võtta jne.
toite võtaks uue ainult muu suhteliset eelistaks kasutatud.

+1
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
whatnow
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2021




sõnum 04.01.2021 16:06:35 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
whatnow kirjutas:
Kas kellelgi on tagasisidet AT komplekteeritud arvutite kokkupanemise kvaliteedi osas? Olen ka ühte tellimas kuid HV-s olev suhteliselt madal skoor ja mõned garantiiga seotud hirmujutud tekitavad kõhedust

Ma ostaks kõik jupid Amazonist ja paneks ise kokku. Garantii osas pole Amazonile maailmas paremat. Saadad kaardi tagasi ja saad raha paari päeva pärast kätte. Ostad uue. Ise olen vist nii 3-4'l korral nii teinud ja üli vastutulelikud.
Eestist asju ostes pead viima garantiisse. Heal juhul saad 1 kuu pärast kätte, kuid halvimal juhul läheb kuid. Mis point sellel on? Pole toodet ega ka raha.


Mõte on hea muidugi aga ma pole ise 15a juppe kokku keeranud. Äkki panen termopastat valesti vms? icon_lol.gif
Ma ei oska ise korpust ka valida kuna mingi megasuur 3080 kaart ja pildi järgi ei saa absull aru kui hästi asjad sisse mahuvad, kuidas kaablid peaksid hakkama jooksma, kas ulatuvad jne. Mõtlesin et lasen mõnel profil teha.

siven kirjutas:
ostsin komplekti mis saabudes ei läinud isegi käima.
lahenduseks pakuti ainult et saada garantii remonti uus asi.
raha tagasi ei antud.
soovitan ka osta jupid ja pane ise kokku .osad jupid soovitan isegi HV-st kasutatult võtta jne.
toite võtaks uue ainult muu suhteliset eelistaks kasutatud.


OK... see kõlab küll suht hävitavalt. Pigem siis kusagilt mujalt või ise siis ikka icon_neutral.gif


viimati muutis whatnow 04.01.2021 16:09:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2021 16:09:22 vasta tsitaadiga

whatnow kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
whatnow kirjutas:
Kas kellelgi on tagasisidet AT komplekteeritud arvutite kokkupanemise kvaliteedi osas? Olen ka ühte tellimas kuid HV-s olev suhteliselt madal skoor ja mõned garantiiga seotud hirmujutud tekitavad kõhedust

Ma ostaks kõik jupid Amazonist ja paneks ise kokku. Garantii osas pole Amazonile maailmas paremat. Saadad kaardi tagasi ja saad raha paari päeva pärast kätte. Ostad uue. Ise olen vist nii 3-4'l korral nii teinud ja üli vastutulelikud.
Eestist asju ostes pead viima garantiisse. Heal juhul saad 1 kuu pärast kätte, kuid halvimal juhul läheb kuid. Mis point sellel on? Pole toodet ega ka raha.


Mõte on hea muidugi aga ma pole ise 15a juppe kokku keeranud. Äkki panen termopastat valesti vms? icon_lol.gif
Ma ei oska ise korpust ka valida kuna mingi megasuur 3080 kaart ja pildi järgi ei saa absull aru kui hästi asjad sisse mahuvad, kuidas kaablid peaksid hakkama jooksma, kas ulatuvad jne. Mõtlesin et lasen mõnel profil teha.


lase kellelgi kokku panna...
oleneb kus asub arvan ,et kuskil 25 euri eest pannakse vabalt sul kokku.
midagi rasket pole ja youtube abiga saad kõik lahendatud.
kaablid lühikeseks ei jää ja sätid nii kuidas tahad. kui kinnine korpus võid lohakalt panna ja ei pea isegi sättima.
enamus korpusesse mahub ära võta mingi atx mid tower vähemalt.ja ära võta kõige odavamat.
vaata youtubes mingi korpuste videot sealt leiab viisakaid asju hea rahaga juba.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
whatnow
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2021




sõnum 04.01.2021 16:12:09 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

lase kellelgi kokku panna...
oleneb kus asub arvan ,et kuskil 25 euri eest pannakse vabalt sul kokku.
midagi rasket pole ja youtube abiga saad kõik lahendatud.
kaablid lühikeseks ei jää ja sätid nii kuidas tahad. kui kinnine korpus võid lohakalt panna ja ei pea isegi sättima.
enamus korpusesse mahub ära võta mingi atx mid tower vähemalt.ja ära võta kõige odavamat.
vaata youtubes mingi korpuste videot sealt leiab viisakaid asju hea rahaga juba.


Mis kanalis muidu selliseid teenuseid vahendatakse? Oskad mõnda soovitada ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 04.01.2021 16:14:54 vasta tsitaadiga

whatnow kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
whatnow kirjutas:
Kas kellelgi on tagasisidet AT komplekteeritud arvutite kokkupanemise kvaliteedi osas? Olen ka ühte tellimas kuid HV-s olev suhteliselt madal skoor ja mõned garantiiga seotud hirmujutud tekitavad kõhedust

Ma ostaks kõik jupid Amazonist ja paneks ise kokku. Garantii osas pole Amazonile maailmas paremat. Saadad kaardi tagasi ja saad raha paari päeva pärast kätte. Ostad uue. Ise olen vist nii 3-4'l korral nii teinud ja üli vastutulelikud.
Eestist asju ostes pead viima garantiisse. Heal juhul saad 1 kuu pärast kätte, kuid halvimal juhul läheb kuid. Mis point sellel on? Pole toodet ega ka raha.


Mõte on hea muidugi aga ma pole ise 15a juppe kokku keeranud. Äkki panen termopastat valesti vms? icon_lol.gif
Ma ei oska ise korpust ka valida kuna mingi megasuur 3080 kaart ja pildi järgi ei saa absull aru kui hästi asjad sisse mahuvad, kuidas kaablid peaksid hakkama jooksma, kas ulatuvad jne. Mõtlesin et lasen mõnel profil teha.

siven kirjutas:
ostsin komplekti mis saabudes ei läinud isegi käima.
lahenduseks pakuti ainult et saada garantii remonti uus asi.
raha tagasi ei antud.
soovitan ka osta jupid ja pane ise kokku .osad jupid soovitan isegi HV-st kasutatult võtta jne.
toite võtaks uue ainult muu suhteliset eelistaks kasutatud.


OK... see kõlab küll suht hävitavalt. Pigem siis kusagilt mujalt või ise siis ikka icon_neutral.gif


Kui ostad uue jahuti siis enamikel on isegi vist eelpaigaldatud pasta all? Minu AIO'l vähemalt oli. Võibolla, et kõigil pole. Kuid see on kõige väiksem mure icon_biggrin.gif
Tavaliselt piisab keskmise suurusega herneterast maa ja ilm icon_biggrin.gif

POV pc build icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2021 16:16:00 vasta tsitaadiga

whatnow kirjutas:
siven kirjutas:

lase kellelgi kokku panna...
oleneb kus asub arvan ,et kuskil 25 euri eest pannakse vabalt sul kokku.
midagi rasket pole ja youtube abiga saad kõik lahendatud.
kaablid lühikeseks ei jää ja sätid nii kuidas tahad. kui kinnine korpus võid lohakalt panna ja ei pea isegi sättima.
enamus korpusesse mahub ära võta mingi atx mid tower vähemalt.ja ära võta kõige odavamat.
vaata youtubes mingi korpuste videot sealt leiab viisakaid asju hea rahaga juba.


Mis kanalis muidu selliseid teenuseid vahendatakse? Oskad mõnda soovitada ka?


ei oska soovitada sa ei avaldandud oma asukohta.
võid teha teema foorumisse et abi vaja ja tasustad küll võetakse kohe ühendust ole mureta.
võin ka ise ära teha kõik läbirääkimis küsimus
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
whatnow
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2021




sõnum 04.01.2021 16:19:58 vasta tsitaadiga

Tänud nõuandjatele. Ilmselt proovin ise hakkama saada.. tegelikult kibelesingi natuke, saaks pojaga koos natuke nikerdada ja ta näeks ka asju seestpoolt. Siiamaani pean kogu aeg korrutama talle et see ekraan mis on laua peal, ei ole arvuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 04.01.2021 18:50:28 vasta tsitaadiga

OT:
tsitaat:

Siiamaani pean kogu aeg korrutama talle et see ekraan mis on laua peal, ei ole arvuti.

Osta iMac icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2021 09:22:42 vasta tsitaadiga

whatnow kirjutas:
Tänud nõuandjatele. Ilmselt proovin ise hakkama saada.. tegelikult kibelesingi natuke, saaks pojaga koos natuke nikerdada ja ta näeks ka asju seestpoolt. Siiamaani pean kogu aeg korrutama talle et see ekraan mis on laua peal, ei ole arvuti.

Ega jah, tänasepäeva masina kokkupanemine suhtkoht intuitiivne ja küsimus ongi selles, kui kannatlik ja hea juhendi lugeja oled.

Mis puudutab AT kokkupanemise teenust siis väike pettumus oli. Lasin sõbrale juppidest komplekti ja ütlesin "panevad kokku 20 euriga". Jah, MY BAD oli, et ma ei vaadanud, et SATA M2 ei toimi odavama kiibiga emaplaadil (kuigi noh, loogika ütles, et SATA nagu nii võiks olla toetatud ja NVMe on erand pigem odaval plaadil). Kordan veel, et minu viga, kuid cmon, härrad, saite teenuse eest raha, ei pea põhjalikult testima, aga biosis võiks ju ülevaadata, et kõik mälud nähtavad ja kettas ilmneb? Vahetati garantii korras (ei mäleta ausalt kaua läks) ja asendati SATA M2 nvme m2 seadme vastu, aga ikkagi ajakulu jne. Mingit väikest ülevaadet komponentidest ikka võiks eelnevalt teha, kui kohe hakata kruvisi sisse keerama.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006




sõnum 05.01.2021 13:56:02 vasta tsitaadiga

Mina sain oma komplekteeritud arvuti täna kätte ja kõik oli kena. 24,90 maksis kokkupanemise teenus. Jube kahju ainult, et pea kuu aega läks (7. detsembril tellitud)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 08.01.2021 16:35:53 vasta tsitaadiga

5-15tp oli eeldatav tarneaeg, vahepeal on kuu aega mööda läinud ja kaupa pole. Klienditeenindus ei oska muud kosta, kui "Kui kaup on tellitav välislaost saame rääkida ainult eeldatavast tarneajast.". Sellepeale tekib küsimus, et milleks seda Eesti e-kaubandust üldse vaja nuumata on?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 09.01.2021 00:01:02 vasta tsitaadiga

Minu poolt ka natuke kriitikat, kui toode on ikka Tallinnas kohapeal olemas siis võiks selle hiljemalt järgmise päeva jooksul välja saata.

Võrdluseks Teisipäeva õhtul tellisin ja maksin pangalingiga. Reedel jõudis alles DPD sorteerimis keskusesse.

Fauni lehelt tellisin Esmaspäeva õhtul kauba mis polnud isegi neil kohapeal ja sain neljapäeval pakiautomaadist kätte.

Arvutitark üks väheseid kellel kaup kohapeal võiks seda eelist ära kasutada ja kui tellimus tehtud näiteks enne 11:00 võiks ka samal päeval välja minna. Saan aru kui kaubad erinevates poodides, siis jah võtab veel +1 päev.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2021 00:12:52 vasta tsitaadiga

Sellepärast ma enam nende putkast online ei telligi. Lihtsam on juba amazon prime kasutada . Saksast 2 päeva , Eestis nädal, et jõuaks sorteerimiskeskusesse, sealt edasi teate isegi kaua aega võtab. Kui AT midagi osta , siis minna kohale ja kohe ära võtta. Sama lugu on Euronicsiga, ostad midagi mis poes olemas ja ootad 10 päeva, et kätte saada. Samas äkki loodavad, et mingi aeg hakkavad klaverid paremini minema kuna inimeste F5 nupp ei tööta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 09.01.2021 00:17:57 vasta tsitaadiga

misajast meile tellides amazoni prime staatusest kasu on ?
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2021 00:22:00 vasta tsitaadiga

Ostsin mingi aeg oculus rift controllerid. Kolmapäeval kell 10 umbes Saksa amazonist. Reedel kell 12 võtsin meeste suguelundi kuju kui asi ukse taga oli. Sama on olnud teiste asjadega mida sealt võtnud olen . ~ 15 eset . Kogu aeg on Prime olnud , aga äkki saab niisama ka sellise kiirusega. Oskad ehk teemat arendada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 09.01.2021 00:32:43 vasta tsitaadiga

Ma pole primega tellides proovinud, ilma tellides läheb vast nädal küll, ma mõtlesin prime point on same day delivery mida meil siin ju ei pakuta.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2021 00:39:25 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
misajast meile tellides amazoni prime staatusest kasu on ?

Minu teada midagi kui seal just muudatusi tehtud pole
Ilma prime ja premium transa paar päev tavaline asi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 09.01.2021 02:27:46 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
misajast meile tellides amazoni prime staatusest kasu on ?


Mul on küll olnud. Tellisin kauba UK Amazonist ja järgmine päev oli ukse taga. Mingi 22h läks. Prime'ga on tihti ka mingid saadetised tasuta ja väiksema saatekuluga.

Arvutitark on ikka suht kehv turul, vanasti oli nagu liider, kuid praegu... Nad nagu ei vaevukski.
Jutt käib rohkem juhatuse pihta. Poodides endas olen aru saanud, et täitsa asjalikud ja asjaarmastajad töötajad siiski.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 09.01.2021 09:10:53 vasta tsitaadiga

Minuarust on Prime'st kasu ju tõesti ainult siis kui kohaletoimetamine samasse riiki mille Amazoni lehel ostad. Free shipping, same day shipping jne.
Kui tahad sealt kiiresti saada, siis lihtsalt maksad expedited shippingu eest ning siis jah, üks päev panevad teele, järgmine päev on ukse taga, just see nädal oli nii. Aga et Prime seda Eestisse saates soodsamaks või tasuta teeks, pole näinud.
Ise olen kasutanud Prime nt Saksamaal tasuta kohaletoimetamiseks eshoedrop aadressile ja sealt siis juba maksan selle saadetise eest kuna mingite asjade puhul oli Amazoni pakutud shipping kallim (kuigi usun, et ka kiirem).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 09.01.2021 17:06:40 vasta tsitaadiga

Ma kasutan ka amazoni ja on olemas see prime business konto ja pole ka eriti aru saanud, et mingeid soodustusi väga oleks. Prime businessiga saab soodushinnaga siis, kui ühte sama asja regulaarselt tellida.

Üldjuhul jah amazonist tuleb 4-7 päevaga ilusti kohale.

Muidu ma ikka toetan Arvutitarka, isegi kui neil on mõned asjad kallimad siis ikka ostan sealt. Just selle mõttega et hoida neid jae.poode avatuna. Vahest ikka vaja kiiresti midagi kohapealt, jube kahju oleks kui ühtegi sellist poodi enam ei oleks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2021 08:36:14 vasta tsitaadiga

Arvutitark ei suuda reedel tellitud asja ikka veel välja saata. oli olemas Tallinna esinduses. Arusaamatud tegelased thumbs_down.gif
Konkureeriv e-pood: makse päeval kell 1, 2h hiljem teade e-kirjaga ja hommikul teade omniva pakiautomaadist et võin ära otsida.

Täiesti absurd. Tuleb jääda ikka ainult selle ostjaks mis kohapeal thumbs_down.gif

Eks uurin päeval, aga täna oleks pidanud käes igal viisil olema kui nad just õhku ei müü.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metalrock
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004




sõnum 13.01.2021 12:46:39 vasta tsitaadiga

Märgiks ka ära siin, tellisin SANDISK'i 256GB mälukaardi https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/SANDISK-256GB-microSDHC-Card-koos-Adapter-530965. Saadavus 64tk, tarneaeg 1-3tp. Tellitud 7 jaanuar kell 13:45 ja siiamaani on ikka esindusse saabumata kuigi tellimuse jälgimise lehel kirjas "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 11.01.2021 16:00." Eks vaatame kaua veel ootama peab, tänasega saab vast reaalselt see 3tp täis. Loodan ,et ikka see nädal saaks kätte icon_biggrin.gif

viimati muutis metalrock 13.01.2021 12:50:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2021 12:48:43 vasta tsitaadiga

Nüüd nagu jõuluhulluse taha ei anna enam pugeda ...
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2021 12:55:45 vasta tsitaadiga

üleeile tellisin WD Portable 2TB hinnaga 61€, saadavus oli miskit 350+
siiani tellimuse staatus "Tellimata" ja "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 14.01.2021 16:00."
päirisin, vastati, et ootavad infot välislaost...

vahepeal võeti see toode maha ja lisati uus sama toode hinnaga 72€ (saadavus 50+) icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2021 14:41:37 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Arvutitark ei suuda reedel tellitud asja ikka veel välja saata. oli olemas Tallinna esinduses. Arusaamatud tegelased thumbs_down.gif
Konkureeriv e-pood: makse päeval kell 1, 2h hiljem teade e-kirjaga ja hommikul teade omniva pakiautomaadist et võin ära otsida.

Täiesti absurd. Tuleb jääda ikka ainult selle ostjaks mis kohapeal thumbs_down.gif

Eks uurin päeval, aga täna oleks pidanud käes igal viisil olema kui nad just õhku ei müü.


Täpselt sama asi siin. Reedel ostsin Tallinnas oleva asja ja siiani pole midagi kuulda. Ikka väga pikad pühad seal AT-s. icon_lol.gif icon_lol.gif

Täiesti absurd. kopp.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.