Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1143, 1144, 1145 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 25.12.2020 03:00:57 vasta tsitaadiga

Kallis fastpotty.. Sa siin räägid winrate'ist ja kuidas see on määratud WG poolt.. Kuidas on siis, et viimase ~5k lahinguga (mille jooksul olen ma hakanud rämedalt ka wn8't tõstma) on mu overall wr tõusnud 57% pealt 57,4% peale.. Silmnähtavalt olen ju rohkem tööd teinud, et endale paremat tulemust saada ning seeläbi ka mõne mängu rohkem kaotusest võitu toonud vms?

Ma mängin igat mängu niimoodi :
A) never give up
B) iga vastane on minu jaoks superunicum (pole 4-5 a. Xvmi kasutanud) ja kasutan max effortit iga vastase vastu
C) miks mitte lasta "head laskemoona".. Ma ju ei saa seda hõbedat endaga hauda kaasa võtta ja mis ma sellest ikka kogun, pigem muudan hõbeda endale kasulikuks, kuna mul pole nagunii enam tanke mida ma osta tahaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2020 13:06:41 vasta tsitaadiga

Kuna on jõulud, siis jagan täna terve päeva kingitusi artiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 25.12.2020 23:01:29 vasta tsitaadiga

grensu kirjutas:
Kallis fastpotty.. Sa siin räägid winrate'ist ja kuidas see on määratud WG poolt.. Kuidas on siis, et viimase ~5k lahinguga (mille jooksul olen ma hakanud rämedalt ka wn8't tõstma) on mu overall wr tõusnud 57% pealt 57,4% peale.. Silmnähtavalt olen ju rohkem tööd teinud, et endale paremat tulemust saada ning seeläbi ka mõne mängu rohkem kaotusest võitu toonud vms?

Ma mängin igat mängu niimoodi :
A) never give up
B) iga vastane on minu jaoks superunicum (pole 4-5 a. Xvmi kasutanud) ja kasutan max effortit iga vastase vastu
C) miks mitte lasta "head laskemoona".. Ma ju ei saa seda hõbedat endaga hauda kaasa võtta ja mis ma sellest ikka kogun, pigem muudan hõbeda endale kasulikuks, kuna mul pole nagunii enam tanke mida ma osta tahaks


Kallis grensu.

A) Nõus.
B) Selle peale ma ei mõtle ja ei kasuta ma ka ühtegi mod-i. Pole kunagi kasutanud.
C) Nõus. Mul endalgi pole hõbedega midagi teha, kümnete miljonite kaupa vedeleb laos ja tiksub kogu aeg juurde - seega, muidugi mängin ma kullamoonaga. Lihtsalt juba seetõttu, et mürsu kiirus on suurem ja tabavus seega täpsem.

Minu WN8 hakkas samuti viimasel nädalal "rämedalt" tõusma, seda küll tänu paremale graafikale. Täna võtsin oma nunnu E25 ja kohe esimese mänguga tuli uus dämmirekord. Tabavusprotsent oli 95%, mis on TD kohta märkimisväärne tulemus (60/57).

Enne oli mäng raske töö, pidin kõvasti vaeva nägema, et sihtmärgist mitte mööda lasta (eriti liikuvast), nüüd võin 400 meetri pealt lõdva randmega weakspotti lasta. Kuidagi palju vähem stressi ja rohkem löbu. Hiirest sõltub ka väga palju, see on nüüd ülitäpne ja uskumatult kiire. Aga kõige selle hea juures - WR hetkel hoopis kukub kolinal. Üsna vastupidises suunas WN8-ga.

Sest mis WR puutub, siis natuke veel sulle kannatust ja küll ta jälle "kenasti" paika loksub. Võimalik, et su tase ongi näiteks 57.5% ja seetõttu veel pisut tõuseb. Minu tase on 59.3% ja see on seal seisnud aastaid. Ericku WR, mis on 61.11% tean samuti unepealt, sest seda numbrit olen ma näinud samuti aastaid icon_smile.gif Nii ta lihtsalt on selles mängus.. Kusjuures, hetkel tundub mäng nii mõnus ajaviide, et mind see WR ja WN8 ei huvita enam üldse.

Ilusaid ja rahulikke pühi teile kõigile!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 26.12.2020 18:24:08 vasta tsitaadiga

Paar täpsustust WR'i osas. Pole sellist nagu WR'i tase.
WR sõltub eelkõige tankist, millega sa mängid, keskmisest tierist kus sa mängid ja sellest, kas sa platoonid või soolod (ning mis tasemel mängijatega sa platoonid).
Kui nüüd kogu sellele asjale enda skill juurde panna icon_razz.gif , siis ongi mõttekas võrrelda ainult tankide enda wr'e soolos. Sest muud moodi pole seda võimalik teha. Õigemini muud moodi ei annaks see mingit võrreldavat tulemust.
Ja noh, tankiga peaks mingi paarsada mängu all olema..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.12.2020 23:22:41 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Paar täpsustust WR'i osas. Pole sellist nagu WR'i tase.
WR sõltub eelkõige tankist, millega sa mängid, keskmisest tierist kus sa mängid ja sellest, kas sa platoonid või soolod (ning mis tasemel mängijatega sa platoonid).
Kui nüüd kogu sellele asjale enda skill juurde panna icon_razz.gif , siis ongi mõttekas võrrelda ainult tankide enda wr'e soolos. Sest muud moodi pole seda võimalik teha. Õigemini muud moodi ei annaks see mingit võrreldavat tulemust.
Ja noh, tankiga peaks mingi paarsada mängu all olema..


Tere Thomak28.

Jah tõesti, igal tankil on WR erinev, sest WoT suunab selle kaudu mängijaid eelistama üht või teist tanki - mis neile kuidagi hetkel kasulikum on (näiteks raudpoltkindel on, et iga tank, mis on hetkel müügis, omab väga kõrget WR ja head dämmi). Kui ta müügilt kaob, kukub ka WR kolinal või vähemasti dämm ja seega ka WN8 ehk teisisõnu - unusta see tank ja vaata uus. Näed, just praegu on müügil uus, supertank - milline dämm, milline WR!

Aga lõppkokkuvõttes pole vahet, kas see on uus või vana, premmtank või tavatank, millist tanki sa mängid, kas sa teed seda platoonis või mis tasemel mängijatega sa seda teed. Kuu kokkuvõttes on WR ikkagi uskumatult stabiilne, isegi liiga stabiilne, et seda juhuseks pidada. Me ei räägi ju siin 1-2%, vaid kümnendikest, isegi sajandikest. Kui ma vaatan sinu WR, Thomak28, siis on see hetkel 60,33% ja ma olen üsna kindel, et me näeme sama numbrit ka järgmisel aastal samal ajal. Noh, ehk on see 60,50%, parimal juhul. Aga vaevalt. Ja seegi on ainult kaks kümnendikku.

Miks WoT nii kiivalt WR taset hoiab, on lihtne selgitada - igaühele midagi. Kas sa tõesti usud, et mingi supertomat - ütleme siis otse välja, et pururumal -, kes ei jaga maad ega mütsi, kes laseb vastast läbi kivi või kes lihtsalt vahib kahuriga taevasse ja sõidab keset välja sihitult ringi, et tema WR saab olla 40% ehk ainult 20% kehvem kui sinul, Thomak? Pane see mängija 1:1 vastu sinuga mängima, mitu mängu ta sajast võidaks? Mitte ühtegi!

Aga nii on, sest iga mängija on WoT-i jaoks potentsiaalne klient, kes varem või hiljem maksma hakkab. Ja kui see supertomat nüüd kaotab sajast mängust sada (mis oleks tema tase), siis ta lihtsalt loobuks sellest mängust. Just seeõttu reguleeritaksegi seda WR üsna täpselt ja kindlalt - igaühele midagi.

See on puhas äriloogika, pole siin mingit vandenõuteooriat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2020 23:36:18 vasta tsitaadiga

FastPotty, oled võimeline mõnda oma lubadust ka täitma üldse? Et astuks siit foorumist minema jäädavalt?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 855
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 31.12.2020 12:10:23 vasta tsitaadiga

[/quote] Miks WoT nii kiivalt WR taset hoiab, on lihtne selgitada - igaühele midagi. Kas sa tõesti usud, et mingi supertomat - ütleme siis otse välja, et pururumal -, kes ei jaga maad ega mütsi, kes laseb vastast läbi kivi või kes lihtsalt vahib kahuriga taevasse ja sõidab keset välja sihitult ringi, et tema WR saab olla 40% ehk ainult 20% kehvem kui sinul, Thomak? Pane see mängija 1:1 vastu sinuga mängima, mitu mängu ta sajast võidaks? Mitte ühtegi!

Aga nii on, sest iga mängija on WoT-i jaoks potentsiaalne klient, kes varem või hiljem maksma hakkab. Ja kui see supertomat nüüd kaotab sajast mängust sada (mis oleks tema tase), siis ta lihtsalt loobuks sellest mängust. Just seeõttu reguleeritaksegi seda WR üsna täpselt ja kindlalt - igaühele midagi.

See on puhas äriloogika, pole siin mingit vandenõuteooriat.[/quote]

A kas see wr ei ole mitu lahingu põhine, et mitu mängu näiteks sajast võidad. Siin ei loe siis ju kui jobu keegi on, piisab kui sinu poolel on rohkem õnne. Kui sa Eric satuksid näiteks 100 mängu järjest jobudega kokku ja vastas on üle keskmise kogu aeg siis su wr peaks ju ka kukkuma või mitte. Või sõltub wr sinu isiklikust panusest.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 31.12.2020 13:15:00 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
FastPotty, oled võimeline mõnda oma lubadust ka täitma üldse? Et astuks siit foorumist minema jäädavalt?


Vaevalt, tänapäeva noortel selline moto: "Mees annab sõna, mees võtab sõna. Nagu ise soovin"

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2020 13:34:19 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty, oled võimeline mõnda oma lubadust ka täitma üldse? Et astuks siit foorumist minema jäädavalt?


Vaevalt, tänapäeva noortel selline moto: "Mees annab sõna, mees võtab sõna. Nagu ise soovin"


See see jama ollagi, et ta on väidetavalt naine. Selline, kes ei saa tihtipeale ise ka aru, mida ja kuna ta kirjutab. Peaasi, et maru viisakas vormis oleks kirjatükk, muud ei midagi.
Jumal õnnistagu Sind ja Su pere ja lähedasi ja nii edasi. Selline nigeeria stiilis värk. icon_cool.gif


Kommentaarid: 1146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 855
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 01.01.2021 04:00:16 vasta tsitaadiga

Ärge mitte kunagi üritagegi ära tabada naiste loogikat!
Mitte kunagi!
Nende loogika rändab mööda teisi radu ja ei olegi meile mõistetavad!
Mul on pikk kooselu kogemus ja kolm nooremat õde icon_wink.gif Pluss hulgaliselt naissoost lähisugulasi ja tuttavaid.
Ma tean mida räägin! icon_biggrin.gif 49 aastat aega olnud naissugu tundma õppida ja ikka ma ei ei mõista nende loogika keerdkäike!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 05.01.2021 14:08:12 vasta tsitaadiga

Head uut aastat teile kõigile.

Erickule, kes oli minu mentor siin, tema aitas mind alguses väga palju. On siin alati tasakaalukas ja väga asjalike kommentaaridega. Kes vist ennast on nüüdseks tõepoolest perele pühendanud. Ootasin seda juba ammu. Respect.

Pyromanile, keda ma olen paar korda endast välja viinud (vabandan, Pyroman), aga kes on ikkagi minu arvates mõistlik mees.

Thomakile, kellega ma olen nii mõnegi platooni teinud ja kes mängib tõesti väga hästi. Kunagi ei kiru, ei süüdista ega klatši teisi mängijaid. Minu mängudes vähemasti küll mitte.

Yerbale, kes paistab olevat minusse lausa kiindunud, sest ma olen kogu aeg tal mõtetes, meelel ja keelel.

Ja kõigile teistele samuti - kõike head ja paremat teile uueks aastaks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.01.2021 17:06:11 vasta tsitaadiga

FastPotty, ma pole kunagi väga aru saanud sellest perele pühendumise värgist, mida sa näid arvavat, et mul napib icon_biggrin.gif Tegelikkuses pole see kunagi nii olnud, kohe kui tekkis pere siis hakkasid tankitunnid vähenema hüppeliselt, tahes tahtmata. Alguses kui laps oli väga väike ja magas enamuse päevast, sai veel midagi teha, aga nüüd ta on juba kolmene ja no vaba aega endale jääb päevas võibolla 4 tunnikest kokku, enamasti see ka läheb mujalegi kui vaid mängimiseks. Sellega olen küll leppinud, et tankiga on kellad. Mängijana edasi areneda on raske sellistes tingimustes ja samas eks sai ikkagi 9 aasta vältel korralik teekond läbitud ka. Kunagi hea meenutada, juba üks õhtu vaatasin oma esimesi striime järele, kaks tundi läks nagu niuhti icon_wink.gif

2021 on juba täiesti uued prioriteedid muudes eneseteostamise valdkondades peale WoTi, mis samuti on vähemalt sama pika learning curve'iga, olen selle teekonna alguses alles.

Aga head ja meeldivat uut aastat sullegi!

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 05.01.2021 21:52:58 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Head uut aastat teile kõigile.


Pyromanile, keda ma olen paar korda endast välja viinud (vabandan, Pyroman), aga kes on ikkagi minu arvates mõistlik mees.

Ja kõigile teistele samuti - kõike head ja paremat teile uueks aastaks!


Ja toredad ja paremat uut aastat Sullegi!
Endast välja viinud? Kindel? icon_biggrin.gif
Minusugust vana kärssa endast välja viia polegi nii lihtne icon_wink.gif
Kirunud Sind- jah, vaielnud - jah, imestanud Sinu mõtteavalduste peale - kindlasti!
Aga endast välja ei ole see mind küll viinud! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Minuga ei peagi keegi nõus olema, vaba valik! Võib mind kiruda ja vaielda minu arvamuste üle.
Kuid sama vabaduse jätan ma ka endale. icon_wink.gif

Kena uut aastat ka kõigile minu poolt!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 06.01.2021 17:18:44 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, ma pole kunagi väga aru saanud sellest perele pühendumise värgist, mida sa näid arvavat, et mul napib icon_biggrin.gif Tegelikkuses pole see kunagi nii olnud, kohe kui tekkis pere siis hakkasid tankitunnid vähenema hüppeliselt, tahes tahtmata. Alguses kui laps oli väga väike ja magas enamuse päevast, sai veel midagi teha, aga nüüd ta on juba kolmene ja no vaba aega endale jääb päevas võibolla 4 tunnikest kokku, enamasti see ka läheb mujalegi kui vaid mängimiseks. Sellega olen küll leppinud, et tankiga on kellad. Mängijana edasi areneda on raske sellistes tingimustes ja samas eks sai ikkagi 9 aasta vältel korralik teekond läbitud ka. Kunagi hea meenutada, juba üks õhtu vaatasin oma esimesi striime järele, kaks tundi läks nagu niuhti icon_wink.gif

2021 on juba täiesti uued prioriteedid muudes eneseteostamise valdkondades peale WoTi, mis samuti on vähemalt sama pika learning curve'iga, olen selle teekonna alguses alles.

Aga head ja meeldivat uut aastat sullegi!


Just, Erick. Mul on nii hea meel, et sa lapsevanem oled. Pole midagi ilusamat ega paremat elus, kui oma laps. Ja ka ei midagi tähtsamat. Lapsest, perest. Mul on sinu pärast nii hea meel, et sa oled niivörd hea mängija, isa kui ka intelligentne mees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2021 18:51:42 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty, ma pole kunagi väga aru saanud sellest perele pühendumise värgist, mida sa näid arvavat, et mul napib icon_biggrin.gif Tegelikkuses pole see kunagi nii olnud, kohe kui tekkis pere siis hakkasid tankitunnid vähenema hüppeliselt, tahes tahtmata. Alguses kui laps oli väga väike ja magas enamuse päevast, sai veel midagi teha, aga nüüd ta on juba kolmene ja no vaba aega endale jääb päevas võibolla 4 tunnikest kokku, enamasti see ka läheb mujalegi kui vaid mängimiseks. Sellega olen küll leppinud, et tankiga on kellad. Mängijana edasi areneda on raske sellistes tingimustes ja samas eks sai ikkagi 9 aasta vältel korralik teekond läbitud ka. Kunagi hea meenutada, juba üks õhtu vaatasin oma esimesi striime järele, kaks tundi läks nagu niuhti icon_wink.gif

2021 on juba täiesti uued prioriteedid muudes eneseteostamise valdkondades peale WoTi, mis samuti on vähemalt sama pika learning curve'iga, olen selle teekonna alguses alles.

Aga head ja meeldivat uut aastat sullegi!


Just, Erick. Mul on nii hea meel, et sa lapsevanem oled. Pole midagi ilusamat ega paremat elus, kui oma laps. Ja ka ei midagi tähtsamat. Lapsest, perest. Mul on sinu pärast nii hea meel, et sa oled niivörd hea mängija, isa kui ka intelligentne mees.


Jumal õnnistagu Sind ja Su peret, erick! Halleluuja!


Kommentaarid: 1146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 855
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.01.2021 21:54:25 vasta tsitaadiga

yerba, icon_lol.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2021 22:10:23 vasta tsitaadiga

erick, icon_cool.gif beer_yum.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 855
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 09.01.2021 17:36:07 vasta tsitaadiga

Amen and awomen.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002




sõnum 10.01.2021 12:18:41 vasta tsitaadiga

WOT decorider RNG icon_lol.gif



all näha, et 4 korda järjest tuli sama asi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 11.01.2021 19:41:58 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:
WOT decorider RNG icon_lol.gif



all näha, et 4 korda järjest tuli sama asi.


See pidu sai küll läbi, aga sa oleksid pidanud "Collection" juures kasutama täringut, mitte kindlat albumit.. Täringuga oli 380 punkti iga uue katse eest, mingi 250 vist sai "tagasi", sest V leveli kaunistus andis head punktid tagasi. Ma kasutasin seda varianti kuni lõpuni, sain mingi 340 kaunistust kokku albumisse, + muidugi kõik muu staffi, nagu 50% boonust ja muu tilu-lilu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 11.01.2021 20:21:17 vasta tsitaadiga

Antiduplicator on selleks ju.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 11.01.2021 23:08:28 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:
WOT decorider RNG icon_lol.gif



all näha, et 4 korda järjest tuli sama asi.


Sul oli ju 18 antiduplicatorit - neid ei tahtnud kasutada?

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 12.01.2021 02:15:02 vasta tsitaadiga

Vahel peab õnne ka olema!
Sattusin sellisesse olukorda, et olin oma Elc`iga Kranvagn vastu üks ühele. Olin juba kaotuses kindel, aga siis.... icon_biggrin.gif


Link

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002




sõnum 12.01.2021 04:14:44 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
kriimsilm kirjutas:
WOT decorider RNG icon_lol.gif



all näha, et 4 korda järjest tuli sama asi.


Sul oli ju 18 antiduplicatorit - neid ei tahtnud kasutada?


Nendest poleks piisanud. Tahtsin enne nende kasutamist saada puuduvad muul moel.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.01.2021 18:30:04 vasta tsitaadiga

Oops.. Tegin täna siis natukene Skirmishit. Noh, klannilahingut.. Kuna WoT X tieris botte veel ei kasuta, siis kulus X tieri klannilahingu ooteajaks.. 22 minutit..

Ärge saage minust valesti aru, aga tõsi on see, et wotil ei ole enam ÜLDSE mängijaid.. Kõik. Otsas. Inimesed, ma mõtlen..

Ainult aja küsimus, kui see putka kini pannakse. Ja mida mina siis vabal ajal teen? Vaatan televiisorit?

P.S. Thomak, kuidas sinu WR 60,33% ka edeneb? On edusammme?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1143, 1144, 1145 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.