Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1131, 1132, 1133 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 10.06.2020 00:13:49 vasta tsitaadiga

Objektide camo mudelid pole lihtsalt nii täpsed nagu objektid ise kujutatud/kujundatud on. Ehk tundub et puu tüvi on lihtsalt sama "laia" camo ulatuse-/suurusega nagu puu võragi.
Peale vaadates näed puutüvest mööda aga tegelikult pakub see vastasele head varjet. Eks siin mängus ole teisigi objektidega seotud veidrusi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 10.06.2020 21:31:36 vasta tsitaadiga

et siis inimene kes leiab vea ja juhib sellele tähelepanu on noob. icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.06.2020 16:37:44 vasta tsitaadiga

arny, no tegelikult see on väga haruldane olukord. See umbes nagu öelda, et tehke päike korda, sest iga mõne aasta tagant on päikesevarjutus.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 12.06.2020 17:51:30 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Tahad öelda, et selliseid asju on siin mängus väga harva kohata. Vaatasin paar päeva tagasi Daki clippe ja seal kah tüüp läks juba marru, et ei saanud üle mäe serva lasta sest visuaalselt pidi lask üle minema aga see paganama ruuduke mida meie ei näe oli nii suur, et lasud põrkasid tagasi. Aus olla siis selle ajaga mis nad seda mängu teinud on ja mis raha nad on saanud siis võik ju korras olla sellised asjad. Mind ei häiri otseselt kuna ei võta tõsiselt mängimist ja ajavad pigem muigama kui näen sellist asja.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.06.2020 22:23:41 vasta tsitaadiga

arny, no mõtle ka veidi, need kaardid on 1-2 ruutkilomeetrit ja igasuguseid objekte täis tuhandete kaupa - leida mõni, millel hitbox veidi laiem kui 3D mudel, on paras pähkel ikka. Vähemalt pole tükk aega näinud kivisid, mis maast 1m kõrgusel õhus, asi seegi icon_lol.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 18.06.2020 17:45:54 vasta tsitaadiga

Cliff on neid "libedaid" kive täis millelt "lendu" võib tõusta või üle mille sõita ei saa vaid peab meetrise kaare tegema kuigi kivi ulatub vaevu poole roomikuni.

tsitaat:
In order to create equal conditions for all players, we made an important decision. For the upcoming Seasons of Ranked Battles, only players in researchable and Collectors’ vehicles will be able to participate in this mode.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 30.06.2020 23:20:54 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Top tier MM, ohtralt HEATi, rohkem möödalaske kui oleks tahtnud, aga lõppeks ikkagi korralik asi.


Link


Jeerum, ikka spämmid kulda nagu mingi titt icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Kuidas sinu tase ikka nii kehv on? WOT on vist ainuke mäng maailmas kus pole mingit challenge. Ainuke väljakutse vist ongi spämmida kulda. Vaatan kõiki teisi mänge, tüübid teevad paljudes mängudes speedrunne, üliraskeid mänge näiteks They are Billions mängus (no pause, no soldiers, 900% hardcore), , aga Wot on nagu kapsaeelikute mäng, spämmi kulda ja võida, ole uhke. Kuidas saab olla nii tühine mängija? 10 aastat oled mänginud ja ikka spämmid kulda ja serveerid seda mängu nagu saavutust? saavutus oleks ikka see kui mängid kullata, ratsioonita ja isegi ilma parandusteta, siis oleks nagu saavutus mida hinnata. Aga jah, mängida 10 aastat mängida ja kottida teisi kullaga ikka veel, see on tõesti profisportlase tase.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 01.07.2020 08:39:05 vasta tsitaadiga

uhhupeast, kas astuti varba peale?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 01.07.2020 09:47:49 vasta tsitaadiga

uhhupeast, Ma olen isegi natuke nõus sinuga. Ericu videot pole vaadanud, aga YT vahest pakub mõnda videot mille pealkiri stiilis: Uskumatu lahing, 1vs 8. No vaatan siis.
Tüüp mängib T8'ga, mängud 3x 8't, natuke 7'meid ja ülejäänud kuued. Siis kui ta on 1v8 staadiumis on vastu 7x 6'te ja 1 8'a kellel natukene elu ja siis üli ettevaadlikult liigub, pigem campab ja laseb ainult kulda. Ma ei tea, ma ei näe seal mängud midagi uskumatut, täiesti tavaline lahing (minu jaoks). Uskumatu oleks siis, kui sama lahing, aga ta on T6 ja vastu 7'med ja 8'd ja laseb tava moona. Vot see oleks respekt lahing.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 01.07.2020 10:39:44 vasta tsitaadiga

Uus kasutaja ja esimene postitus...pidi ikka vimma olema icon_biggrin.gif


uhhupeast kirjutas:
erick kirjutas:
Top tier MM, ohtralt HEATi, rohkem möödalaske kui oleks tahtnud, aga lõppeks ikkagi korralik asi.


Link


Jeerum, ikka spämmid kulda nagu mingi titt icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Kuidas sinu tase ikka nii kehv on? WOT on vist ainuke mäng maailmas kus pole mingit challenge. Ainuke väljakutse vist ongi spämmida kulda. Vaatan kõiki teisi mänge, tüübid teevad paljudes mängudes speedrunne, üliraskeid mänge näiteks They are Billions mängus (no pause, no soldiers, 900% hardcore), , aga Wot on nagu kapsaeelikute mäng, spämmi kulda ja võida, ole uhke. Kuidas saab olla nii tühine mängija? 10 aastat oled mänginud ja ikka spämmid kulda ja serveerid seda mängu nagu saavutust? saavutus oleks ikka see kui mängid kullata, ratsioonita ja isegi ilma parandusteta, siis oleks nagu saavutus mida hinnata. Aga jah, mängida 10 aastat mängida ja kottida teisi kullaga ikka veel, see on tõesti profisportlase tase.

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 01.07.2020 16:11:17 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
erick kirjutas:
Top tier MM, ohtralt HEATi, rohkem möödalaske kui oleks tahtnud, aga lõppeks ikkagi korralik asi.


Link


Jeerum, ikka spämmid kulda nagu mingi titt icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Kuidas sinu tase ikka nii kehv on? WOT on vist ainuke mäng maailmas kus pole mingit challenge. Ainuke väljakutse vist ongi spämmida kulda. Vaatan kõiki teisi mänge, tüübid teevad paljudes mängudes speedrunne, üliraskeid mänge näiteks They are Billions mängus (no pause, no soldiers, 900% hardcore), , aga Wot on nagu kapsaeelikute mäng, spämmi kulda ja võida, ole uhke. Kuidas saab olla nii tühine mängija? 10 aastat oled mänginud ja ikka spämmid kulda ja serveerid seda mängu nagu saavutust? saavutus oleks ikka see kui mängid kullata, ratsioonita ja isegi ilma parandusteta, siis oleks nagu saavutus mida hinnata. Aga jah, mängida 10 aastat mängida ja kottida teisi kullaga ikka veel, see on tõesti profisportlase tase.


tal oli viis lasku kulda ju ? ja kolm lasi 2ra ? v6i ma v2ga eksin ?

my bad jah 7 lasku kulda, ikkagi anyways good game ..

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013




sõnum 02.07.2020 00:05:10 vasta tsitaadiga

kopp.gif

viimati muutis mosq 02.07.2020 00:08:14, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 02.07.2020 00:09:33 vasta tsitaadiga

Ma teeks WOT raskusastmed. Mäng toimuks randomis nagu ikka, aga hardcore tase oleks:

lisamoodulid puuduvad (blank tank (võiks olla tank nagu kunagi turniiridel - tavalise medium või rasketank, välistatud autoloaderid, TD, light tankid, auhinna või klannitankid)
Medkit, repairkit, kustutus puudub, ratsiooni pole
ette antud meeskond (kõigil samasugune, mingid skillid võiks olla)

mängid randomis ja kogud exp ja osaled ranked mängudes.

Siis võiks wotti veel mängida, aga täna kus iga teine spämmib kulda, igav mäng.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 02.07.2020 09:49:07 vasta tsitaadiga

esiteks õpi tundma mängu ja võimalusi ja teiseks ma ei saa aru nendest mängijatest kes nutavad premium ammo üle?...kas kõigil mitte pole see võimalus kasutada seda ammot...enda probleem kui sa ei tea veel et seda saavad kasutada kõik. tekib siis küsimus miks sa arendad masinatel moodulid lahti ja paned need peale jne`? sest need on paremad EKS.....miks lased HE-d madala armoriga tankidele sest see teeb rohkem kahju ja miks sa ei lase parema läbistavusega moona SEST SA OLED ISE LOLL...mängus tuleb ära kasutada maksimaalselt võimalusi mida mäng võimaldab? ja ka teistes mängudes ostetakse endale päris raha eest asju peale mida kõik ei saa...igas mängus on nii..kes saab rohkem kes vähem ja nutt jääb ikka teistel.hetkel jääb tunne et kui ei mängi seda mängu nii nagu sina mängid siis teised kes on parema tasemega on sitad.igaüks teeb selle mängu endale nauditavaks nii nagu oskab.sina UHUU las wot siis maha ja mängi mängu kus sa OSKAD olla teistega võrdne ning kõik saavad teha ainult 1 ja sama asja icon_smile.gif ei tea kõll ühtegi sellist mängu aga võibolla annad mulle siis teada mõned mängud kus kõik võrdne

ja mis puutub senpai videot siis minupärast võib seal olla ka full premium ammo.tähtis et oskab hästi mängida ja mida ta ka teeb.võit on võit ,,,mängu ei võideta ainult premium ammo laskmisega...on palju asju.tähtsatele positsioonidele minemine jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 03.07.2020 14:19:55 vasta tsitaadiga

Ega see nö "kulla" laskmine veel kohe garanteeri, et läbistad kõigest ja kõigist kinnisilmi. Ei näe probleemi selle kasutamisel, sest see "kulla" saamine ei ole ju eriline privileeg. Mul on igal tankil 5 - 10 mürsku kullas alati kaasas.

Aga kaardid võiksid olla suvaliselt genereeritud nii, et iga kord oleks kasi või osaliselt midagi erinevat. Praegu on nii, et õpitakse kaartidel kohad ja võimalused selgeks ja edaspidi on suhteliselt etteaimatav kuhu minna ja kuidas positsioneerida, kust keda oodata ja kust ise rünnata jne jne. Blind shot'iga pihta saada on suhteliselt lihtne kui tead juba kus põõsas tavaliselt ollakse ning ka ise saad blind shot'e sisse. Pole küll kuulnud et sellist võimalust oleks arutatud või tuleks aga ei või iial teada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.07.2020 18:31:37 vasta tsitaadiga

No kurat, ajan õhtul torudest ämblikud välja ja panen kohe igasse tanki 50% kulda sisse. Hakkab selliseid võite tulema, et peab uue konto tegema, muidu ei mahu kõik see krediit ja kogemused ühele kontole ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2020 23:45:35 vasta tsitaadiga

no kulla laskmine on ikka pay to win...
proovisin ilma prem kontota ja sai saa mängida tier 8 ja up et sa midagi teeniks üldse.
vaid kõvad miinused jooksevad
seega pole päris õige siin kisada et kõigil on võimalus lasta premium ammot. rahakott lubab siis jah aga kui ei soovi täringuveeretamist toetada siis jääd ikka kõvasti miinusesse.
mingit skillist pole siin mõtet väga rääkida sest enamus asju on ikkagi RNG sa võid ju sihtida weakspoti aga kas lask ka sinna läheb. samas su avg läbistamine võib olla piisav aga saad low rolli ja ei lasaegi läbi samamoodi palju su laks üldse kahju teeb kõik on ju puhas täringu veeretamine.
samamoodi võib juhtuda et saad ammo racki ja oled 1 lasuga surnud kõige naljakam on et need kes sind 1 lasuga ära lasevad on täiesti punased tomatid ALATI.piisab 1 vastase läbistavast lucky shotist ja sa võid selle skilli endale sinna sammusse pista.
kuidas selline mäng saab skill based olla kus on vaja rohkelt ka õnne?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.07.2020 00:41:03 vasta tsitaadiga

Tegin T8-9 masinatega õhtul ca 8 mängu, kulda ei lasknud eriti. 200k krediiti plussis ja wn 4000 kandis. Aru ma ei saa mis ving käib icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 09:05:13 vasta tsitaadiga

seega pole siis õige ka see kes ei taha ise nt premium kontot või premium masinaid osta et rohkem hõbetat teenida siin kisendada...sest ikkagi on see võimalus olemas kõigil et see omale osta:) olgu see siis lastel, enda kogutud rahast jne. igaüks valib selle tee mängus mis soovib icon_smile.gif ja kui räägita nüüd skillist siis ei saa ma kahjuks selle väitega nõustuda..mängijatel on oma oskuste tase erinev.ka tase kuidas erinevaid tanke läbistada.kui väita et kõik on puhas rng siis on küll päris põnev kuidas mõnel ei ole kohe seda ültse_:icon_biggrin.gif

ootan UHUUU vastusteid selllele...miks üldse siis tanke lahti arendab ja kõrgemaid tiire mängib jne....ja millises mängus on kõik mängijad samal pulgal icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 18:57:48 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
esiteks õpi tundma mängu ja võimalusi ja teiseks ma ei saa aru nendest mängijatest kes nutavad premium ammo üle?...kas kõigil mitte pole see võimalus kasutada seda ammot...enda probleem kui sa ei tea veel et seda saavad kasutada kõik. tekib siis küsimus miks sa arendad masinatel moodulid lahti ja paned need peale jne`? sest need on paremad EKS.....miks lased HE-d madala armoriga tankidele sest see teeb rohkem kahju ja miks sa ei lase parema läbistavusega moona SEST SA OLED ISE LOLL...mängus tuleb ära kasutada maksimaalselt võimalusi mida mäng võimaldab? ja ka teistes mängudes ostetakse endale päris raha eest asju peale mida kõik ei saa...igas mängus on nii..kes saab rohkem kes vähem ja nutt jääb ikka teistel.hetkel jääb tunne et kui ei mängi seda mängu nii nagu sina mängid siis teised kes on parema tasemega on sitad.igaüks teeb selle mängu endale nauditavaks nii nagu oskab.sina UHUU las wot siis maha ja mängi mängu kus sa OSKAD olla teistega võrdne ning kõik saavad teha ainult 1 ja sama asja icon_smile.gif ei tea kõll ühtegi sellist mängu aga võibolla annad mulle siis teada mõned mängud kus kõik võrdne

ja mis puutub senpai videot siis minupärast võib seal olla ka full premium ammo.tähtis et oskab hästi mängida ja mida ta ka teeb.võit on võit ,,,mängu ei võideta ainult premium ammo laskmisega...on palju asju.tähtsatele positsioonidele minemine jne.


See on BS suhtumine. Kas paremad on need kes spämmivad kulda kuna neil on raha ja võidavad neid kes kulda vastu ei spämmi? Mäng oleks siis võrdne kui keegi ei spämmi kulda või kõik spämmivad kulda. Sul pole mulle mõtet mulle rääkida mängu tundma õppimisest, ma mängin kõik su mängud üle tavamoonaga, vaevalt sul mulle midagi vastu oleks panna. Mu kogemused tavamoonaga mängida on 3 aastat 8kõik mängud puhas tavamoon).
Mingi osa mängijaid kasutavad alati pettuseid, mode, scripte, kuldmoona, suva nendest. Selliseid inimesi on kõikides mängudes. samas on see kurb, 10 aastat oled mänginud ja võidad ikka häkke kasutades. Üldiselt aastal 2020 spämmida kulda on labane, nüri ja venemeelne. See on nii nüri, nagu se ISA tüüp kes kaks inimest surnuks sõitis.
Lihtsalt mingi mu.nn kuubis, kes elada ega võrdselt mängida ei oska.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 19:16:32 vasta tsitaadiga

aga point ju ongi selles et sa mängid seda mängu nii nagu mäng võimaldab.ja hetkel ilmselgel sina seda teha ei taha ju.vaid nutad kui keegi laseb siin parema penega ammot icon_smile.gif ja ütle siis enda konto nimi ka vaatan siis kui hea sa ka oled WOT icon_smile.gif ja veelkord mängus ei ole nii et lased parema pen ammot ja võit.kahjuks pead sa ka oskama liikuda olla õigel ajal kohas kus vaja.siis peaks ju kõik mängima ühte ja sama tanki ka kui räägita võrdsusest ..sest siin mängus pole võrdseid tanke icon_smile.gif mängude eripära ongi ju see
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 19:25:24 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
aga point ju ongi selles et sa mängid seda mängu nii nagu mäng võimaldab.ja hetkel ilmselgel sina seda teha ei taha ju.vaid nutad kui keegi laseb siin parema penega ammot icon_smile.gif ja ütle siis enda konto nimi ka vaatan siis kui hea sa ka oled WOT icon_smile.gif ja veelkord mängus ei ole nii et lased parema pen ammot ja võit.kahjuks pead sa ka oskama liikuda olla õigel ajal kohas kus vaja.siis peaks ju kõik mängima ühte ja sama tanki ka kui räägita võrdsusest ..sest siin mängus pole võrdseid tanke icon_smile.gif mängude eripära ongi ju see


See pole sport, sinu jaoks on, paljude jaoks on see tülgastav. Minu konto on nagu ikka p6kk, vaata replaysid, kui keegi laseb mu vastu kulda siis ma panen esc ja lähen mängust välja. Kulla spämmer pole minu jaoks ammu enam mingi mängija, ükskõik mis numbreid esitled, kui sul on tankis üks kuldmoon, oled jobu.
Ära räägi mulle mida ma ei oska eks:D Pigem sina ei oska mängida kui spämmid kulda, sest sa võidad ju ainult neid kes sinu vastu kulda ei spämmi. Kui kõik spämmiks kulda, siis oleks halb lugu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 04.07.2020 19:28:23 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
aga point ju ongi selles et sa mängid seda mängu nii nagu mäng võimaldab.ja hetkel ilmselgel sina seda teha ei taha ju.vaid nutad kui keegi laseb siin parema penega ammot icon_smile.gif ja ütle siis enda konto nimi ka vaatan siis kui hea sa ka oled WOT icon_smile.gif ja veelkord mängus ei ole nii et lased parema pen ammot ja võit.kahjuks pead sa ka oskama liikuda olla õigel ajal kohas kus vaja.siis peaks ju kõik mängima ühte ja sama tanki ka kui räägita võrdsusest ..sest siin mängus pole võrdseid tanke icon_smile.gif mängude eripära ongi ju see


See pole sport, sinu jaoks on, paljude jaoks on see tülgastav. Minu konto on nagu ikka p6kk, vaata replaysid, kui keegi laseb mu vastu kulda siis ma panen esc ja lähen mängust välja. Kulla spämmer pole minu jaoks ammu enam mingi mängija, ükskõik mis numbreid esitled, kui sul on tankis üks kuldmoon, oled jobu.
Ära räägi mulle mida ma ei oska eks:D Pigem sina ei oska mängida kui spämmid kulda, sest sa võidad ju ainult neid kes sinu vastu kulda ei spämmi. Kui kõik spämmiks kulda, siis oleks halb lugu.


mulle meeldib sinu enesekindlus ja järjekindlus kuidas arvad et parema pen moona lastes on alati võit:D. ja teiseks mängus lastakse minumeelest ikka enamus ajas parema pen ammot ja hoolimata sellest ma ju ikka võidan rohkem kui sina icon_smile.gif küsin veelkord miks siis arendad tanki üldse lahti ja ei mängi stock?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 04.07.2020 19:31:12 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
Kui kõik spämmiks kulda, siis oleks halb lugu.


Kuidas? Ma ei usu, et sellest väga palju muutuks, peale selle, et halvad mängijad oleks pidavalt hõbedaga miinuses.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 19:36:50 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
EESTISamur kirjutas:
aga point ju ongi selles et sa mängid seda mängu nii nagu mäng võimaldab.ja hetkel ilmselgel sina seda teha ei taha ju.vaid nutad kui keegi laseb siin parema penega ammot icon_smile.gif ja ütle siis enda konto nimi ka vaatan siis kui hea sa ka oled WOT icon_smile.gif ja veelkord mängus ei ole nii et lased parema pen ammot ja võit.kahjuks pead sa ka oskama liikuda olla õigel ajal kohas kus vaja.siis peaks ju kõik mängima ühte ja sama tanki ka kui räägita võrdsusest ..sest siin mängus pole võrdseid tanke icon_smile.gif mängude eripära ongi ju see


See pole sport, sinu jaoks on, paljude jaoks on see tülgastav. Minu konto on nagu ikka p6kk, vaata replaysid, kui keegi laseb mu vastu kulda siis ma panen esc ja lähen mängust välja. Kulla spämmer pole minu jaoks ammu enam mingi mängija, ükskõik mis numbreid esitled, kui sul on tankis üks kuldmoon, oled jobu.
Ära räägi mulle mida ma ei oska eks:D Pigem sina ei oska mängida kui spämmid kulda, sest sa võidad ju ainult neid kes sinu vastu kulda ei spämmi. Kui kõik spämmiks kulda, siis oleks halb lugu.


mulle meeldib sinu enesekindlus ja järjekindlus kuidas arvad et parema pen moona lastes on alati võit:D. ja teiseks mängus lastakse minumeelest ikka enamus ajas parema pen ammot ja hoolimata sellest ma ju ikka võidan rohkem kui sina icon_smile.gif küsin veelkord miks siis arendad tanki <b>ül<font color=red>d</font>se</b> lahti ja ei mängi stock?


Ära võrdle mind endaga eks. Sa oled kullaspämmer, sa pole sportlane.

Vaata https://tinyurl.com/yak76ye6

Kui sa ei suuda mängida ilma kullata, siis mis sa üldse argumenteerid? Sasd ju aru et wot ong pay2win mäng, võidavad need kes tulistavad kulda ja 60% mängijatest ei tulista kulda kuna pole raha. Sa võidad kulda tulistades ainult seepärast et sul on raha, mitte sellest et oled parem mängija. Kui oleksid hea mängija, mängid ilma kullata, aga sa pole. Saan aru et sul on madal enesehinnang, vaidled vastu, leiad kambasõpru juurde, aga mängijana oled ikka keskpärane? Või ei ole?

Oled sa mõne tanki 3 margi välja mänginud ilma ühtegi kuldmoona tulistamata? Oled? Vist pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1131, 1132, 1133 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.