Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 98, 99, 100  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 26.05.2020 15:58:31 vasta tsitaadiga

irwe kisub näole 25kmh ja 1kw mootoriga samahästi liigub samuti 25kmh 250w ma ise ei näe pointi väga võimsate asjadega nagu 1kw aku peab olema vähamalt 3kw kui tahad mingidki vahemaad läbida. Pagana källiks läheb aku pidamine või hankimine. Rattaga on hea saad paar laetud akut kaasa tirida. Ühe aku pidamine pole otstarbekas kui distansi vaja.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2020 16:20:25 vasta tsitaadiga

Sul on muidu hea jutt, aga tihti maru segane. Mis rattaga? Mis akukilovatid? Mis vahemaad läbida tahad?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 27.05.2020 00:22:59 vasta tsitaadiga

1kW piikvõimsus on väga õige number. Sellega saab 100kg-se looma ja 20-40kg-se kergliikuri/pisimopeedi väikesest mäest ülesse. Ja hoo 25-ni saab ka ilusti.
Ega 1kW mootor ei tarbi stabiilselt 1kW. Ja akule sobib ajutine suurem koormus VÄGA edukalt.
Õige võimsus on selline, et ÜLDISELT on 50% koormus. Siis kestab sõlm edukamalt.

250W ei ole piisav kui ise kaasa ei aita. Tõukside või üksratastega või tasakaaluliikuritega näiteks see ei sobi.

Mul tõuks suudab 800W välja anda lühiajaliselt, 300W lõputult, sellega suudab kiirendada 30ni ka väikesest mäest üles. Aku sel 0,37kWh, üldiselt saab 700W välja ka sealt, 2C.

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 27.05.2020 09:16:09 vasta tsitaadiga

Sai M365 Pro ära ostetud ning esimesed kilomeetrid ka sõidetud. Väga mõnus aparaat ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 27.05.2020 13:16:44 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Sai M365 Pro ära ostetud ning esimesed kilomeetrid ka sõidetud. Väga mõnus aparaat ikka thumbs_up.gif


Ninebot Max-iga ei proovinud sõita enne ostu?

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 27.05.2020 13:29:04 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
krist2an kirjutas:
Sai M365 Pro ära ostetud ning esimesed kilomeetrid ka sõidetud. Väga mõnus aparaat ikka thumbs_up.gif


Ninebot Max-iga ei proovinud sõita enne ostu?

Ei. Hinnavahe on ju päris korralik ja ei usu, et vähemalt minu sõitmiste puhul see vahe end ära tasub.
Minu jaoks on see pigem last-mile transpordivahend ja selles osas on M365 igati okei.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2020 18:10:00 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
kasamo kirjutas:
Ma ostsin kuu aega tagasi Kugoo S1 ja olen väga rahul.
Nõmme mäest läheb 80kg ca 20km/h üles. Range on vähemalt 10km. Põhiprobleem on õhuta kummid, mis ei lähe katki, samas on kividega teedel nii ebameeldivad, et peab aeglaselt sõitma ja tihti lähen lihtsalt pikemat teed pidi. Lisaks hoiatuskell teeb vist vähetuntud heli.
Sarnase disainiga kallim variant on Zoom Stryder.
Minu teada plussid on veel, et pakib väikseks, vihmakindel, liigub suht hästi ka mootorita, jalgade all libisemisvastane riba(vist võiks veidi laiem olla), kiirushoidja, madal hind.


Kugoo skuuteril on palju kloone. Olen ise nüüd viiamsed 2 nädalat nautinud Geekbuyingu versiooni Antud versioonil on aku mis veab minususgust 85+ kg juntsut 20km kaugusele keskmisel kiirus reziimil. Ise olen vähemalt hetkel ostuga väga rahul.

Ühe upgrade siiski tegin juba. Tüüpilisel kugoo s1-el on tavaliselt mingist jäigast polümerist tagaratas. Jah veereb küll hästi vähese takistusega aga vähegi karedama asfaldi või tänavakivi peal on korralik "kabjaplagin" koos tuntava värinaga taga. Kuna kugoo-de disain on koopia original e-twow mudelist ja e-twow boosterit müüakse pehme kummiseguga tagarattaga siis ostsin aliekspressist selle tagaratta ära. Jah natuke kallis on aga vahe on reaalselt hoomatav. Leidsin yt näitliku klipi samal teemal - https://www.youtube.com/watch?v=fLo1qfNlVDA

Muide kugoo s1-le on juba järglane olemas - Kugoo s1 Pro


Eestis sellele pehmemaid tagarattaid ei müüda? Olen kuulnud, kuidas kõvad rehvid Tartu kesklinna kiviteedel lärmavad. Samas oleks Kugoo S1 mulle hea variant oma kaalu, väidetavate sõiduomaduste ja hinna tõttu.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lancelot
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2012




sõnum 27.05.2020 19:38:06 vasta tsitaadiga

Testisin, Ninebot Max G30 läheb Nõmme mäkke ka D kiirusega (25 km/h). Tõusukiirus jääb vahemikku 15-20 km/h.
Firmware on tõuksil standard, uuendatud up-to-date. Ostetud on elektritõuks Poolast online (Gearbest). Sealt ostsin omal ajal ka Xiaomi M365 Pro.

Kuna tegemist EU regiooniga siis elektritõuksil juba paigas ECO (15 km/h), D (25 km/h) ja S (30 km/h). Ega suurt ei usu et see mikide USA regiooni setup mind aitaks. Sama hea muusika!

Vaatasin Ninebot tõuksi äpist järgi, aku recovery on kõikse hädisema ehk 'weak' peal. Nii et siit enam ei suudaks isegi võlur Merlin midagi edukamat välja pigistada.
Tõuksiga mäest alla laskudes hoiavad hiina mehhatroonikud kiiruspiirajaga kätt pulsil, hoolitsevad minu tervise ja elu eest. Vabajooksuga teeksin ma ju metsikut laskumist. Ohtu satuksid nii memmed, taadid, koerakesed kui ka hulkuvad lapsukesed.

Kui tõuksil aku tühi siis jalaga vibutamine suht tänamatu liikumisvorm. Lihtsam ja tervislikum on kõndida kodu poole tõuks mugavalt käekõrval. Viimane sooritus on hingele ja ihule kerge katsumus sest tõuks veereb mõõdukal kõnnil hästi.

'sapper' sinu välja viidatud elektritõuks peaks olema toode Hispaaniast: Zeeclo Fenix U320 (Jeesus Kristus! No on ikka nimi!)
https://www.imoveblue.es/patinetes-electricos/119-288-zeeclo-fenix-400w-u320.html
Ps! Eks see sügavalt maitse asi. Minu arvates kuidagi disainilt kandiline seade, paljude kruvide ja jupstükkidega. Internetist reitinguid raske leida kui siis mõni ära eksinud reiting Google tõlgi abil.

Näiteks üks rahulolematu Zeeclo Fenix U320 hispaania klient (minu poolt kohendatud tõlge, mina pole filoloog):
"Olen Bernardo. Olen jätnud tõuksi lugematu arv kordi hooldusesse halva kontakti tõttu esituledega, tagaratta müra tõttu. Nüüd jätsin tõuksi lihtsalt niisama kuna see lakkas töötamast. Tõuks ei helista, see ei lae, see ei liigu, see ei reageeri mitte millelegi. Olin tõuksiga väga rahul ja tahtsin kõigile neile probleemidele lahendust leida. Ma ei saa taluda hooldusesse minemist et kurta kõike mis tõuksiga juhtub. Olen juba proovinud ühendust võtta Zeeclo'ga läbi e-kirja kuid pole saanud neilt mitte mingit vastust."

Täielik spagetty lugu.

'Kassmees' 400€ + 55€ eest sa saaksid endale uue Xiaomi M365 Pro. Väga hea elektritõuks! Peab vastu tuhandeid kilomeetreid! Näiteks minu käest oleksid sa kuu tagasi saanud väga heas korras ja hoitud Xiaomi M365 Pro (2019, 4 kuud sõidetud) kusagil 300-350€ vahel. Elektritõukside tarkvaralised standard firmwared on testitud ja väga töökindlad. Juhul kui sa hakkad ise kannima kolmandate osapoolte tarkvaraliste firmware'dega siis võid oma tõuksi muuta ebastabiilseks või lausa telliskiviks. Elektritõuksi aku tühjeneb sellepärast et juht teeb kilometraažiga valearvestused ja kupatab kodust liiga kaugele. Minuga on nii juhtunud hetkel ainult üks kord. Kui kulged tõuksiga liiga kaugele siis pole midagi teha, ei jaga pea siis tuleb jalgu liigutada. Kerge tervislik nälgimine tõuksi ostu eesmärgil pole patt ja tervist ei riku.

Minun meelest näiteks KUGOO M2 PRO mudel langeb Xiaomi M365 Mi kanti:
https://www.youtube.com/watch?v=KXXAMLa8XC0

'B6' need 52 kg max kiirusega 25 km/h Xiaomi A1 ja A1 Pro elektrilised mopeedid oleksid Eesti oludes "koduta lapsed". Ei sobiks ei autoteele ega terviserajale. Samas oleksid 60-70 km max läbisõiduga head riistad nii Indias kui Hiinas. Seal ei saakski arvatavasti ülerahvustatud linnades kiiremini sõita kui 15-25 km/h. Pealegi risustaksid sellised sõiduriistad hingatavat õhku vähem.

'krist2an', igati hea ost sul see Xiaomi M365 Pro.

Ninebot Max G30 pikemat maad sõites kiirusega D (25 km/h) tuleks 2 akuindikaatori vilgutamisel hakata pingsalt mõtlema koduteele (akuidikaatoreid 5 tk). Näit teavitab et sinu kodu võiks olla ~10-15 km kaugusel. Vastasel juhul tuleks sul elektritõuks käekõrval ette võtta tervistav jalutuskäik. icon_smile.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 29.05.2020 16:27:36 vasta tsitaadiga

Monster tõukeka aku
Spoiler Spoiler Spoiler


Lühem versio
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2020 17:39:36 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas heli on eesti keeles? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 29.05.2020 23:46:49 vasta tsitaadiga

Sattusin ühe poolaka channelile. Hiinamaalt tuleb ikka imeasju icon_smile.gif
https://pirate.ac/category/deals/
430€ eest saab Ninebot Max-i koopia https://www.youtube.com/watch?v=_XS58FwjEkY
ja tonna eest road illegal monsteri https://www.youtube.com/watch?v=TBtS43W_bUI
Aga kommentaaridest selgub et viimasel ajal on hakatud amortidega trikitama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 30.05.2020 11:38:16 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

***
Sellised numbrilauad võivad mingi aeg siiski nõutavaks ja ka numbriga täidetuks saada:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ega üldse ei imesta kui tõhud sead seal mnt/Toompeal leiavad et igast asjast tuleb raha teha, eks panna siis võlts numbrid ja korras. Aga noh kui inimesed pidevalt kõigele kuuletuvad siis lõpuks nii saavadki ametnikud pähe istu ja muuta riigid pikapeale vanglaplaneediks nagu juba ulmefilmides, et iga liigutuse pead litsenseerima ja load ostma jne.

Teemasse tagasi:
Kas kellelgi on kogemusi Janobike seeria tõuksidega, kaua controller kannatab jutti sõitmist ja kas on sinewave tüüpi ikka need controllerid kõigil?

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010




sõnum 01.06.2020 13:27:30 vasta tsitaadiga

Sai kivi vahetatud ja tõuks taas korras! Ikkagi palju odavam, kui uus kontroller osta icon_biggrin.gif
Proovisõidu tehes liikus kergelt allamäge 33 km/h, samas kohas teises suunas 25-ga (see siis kõige võimsama režiimiga ja ma pole eriti kõhna vend ka). Vedrustus ikkagi üsna kõva, kruusal raputab kenasti. Ei saanud aru, kas need vedrud aitavad miskit - m365-ga võrreldes erilist vahet ei teinud. Aga 2 akut on palju lubav variant.

maxfox04 kirjutas:
Uurisin seda Nineboti, vigane siiski kontroller (juhtmed üllatavalt terved), sai vett ja kivi plahvatas:






Läheb vahetusesse. Kellelgi on pakkuda? icon_biggrin.gif

_________________
Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D printer: Prusa i3.
Kommentaarid: 288 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 01.06.2020 15:51:37 vasta tsitaadiga

Vett sai ta kuidas? Läbi poweri nupu servade?
_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lancelot
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2012




sõnum 01.06.2020 18:02:17 vasta tsitaadiga

'hobihall', kummaline soodsa pakkumistega kodukas. Huvitav kas kogu see kaup seal on kloonitud pira?

440€ Aerlang H6 elektritõuks on disainilt mitte eriti silmale ilus vaadata kuid hinnaklassilt ja riistvaraliselt konkureerib täiesti Xiaomi M365 Pro ja Ninebot Max G30. Aerlang H6 kaalub 20 kg, Xiaomi 14 kg ja Ninebot 19 kg. Tõuksi aku laadimiskiirus jääb Ninebot'ile nats alla (ninebot kiirlaadmine). Aerlang H6 kannab ära kuni 120 kg mehe. Xiaomi ja Ninebot seevastu 100 kg poisi.

890€ Janobike T85 elektritõuks on riistvara näitajate poolest tõeline vabade "metsameeste" sõiduriist. Arvan et isegi vabamees vürst Gabriel oleks võimalusel hobuse asemel 16 saj. Liivi Sõjas sellise elektritõuksiga ringi kihutanud. Tõuks liigutab paigast ka suuremad priskemad mehed kes kaaluvad kuni 200 kg. Henri VIII oma 180 kg mehise volüümiga oleks käkitegu. Disainilt vaadatuna jätab tõuks sellise kellade-ja vilede paraadi mulje. Ei tea kas metsavahel ja põldudel ringi kihutades ning hüpeldes midagi küljest ei hakkaks pudenema. Janobike T85 tõuksi võiks max kiirusega 80-85 km/h sujuvalt Eesti sõidudeedele paigutada. Kergliiklusteele vististi sellise loomaga patseerima minna ei tohiks. Kaalub ka teine 50+ kg. Ülakorruse korterites sellist tõuksi kaalult pidada ei jõuaks ega jaksaks. Tugevamadki rammumehed saaksid lõpuks songa.

Samas kui ma elaksin Eesti metsade ja põldude keskel, otsatus vaikuses, just siis mõtleksin ma Janobike T85 laadse elektritõuksi soetamisele. icon_smile.gif

'maxfox04' minagi mõtlen, et mis selle elektritõuksiga Ninebot G30 (oli vististi see mudel?) veerindel juhtus?
Ninebot peaks ju olema 'water resistance IPX5'. Hetkel ma ei saa fotodest täpselt aru et kus see veekahjustusega elektroonika Ninebot tõuksil paikneb ja et kas sa pidid lausa probleemse tõuksi pooleks saagima.

Omal ajal sai Xiaomi M365 Pro tõuksiga sõidetud päris mitmeid kordi pikki kilomeetreid paduvihmas ja veelompides. Midagi ei juhtunud sest seegi tõuks oli water 'resistance IPX5'.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 01.06.2020 21:17:38 vasta tsitaadiga

Probleem Segway Ninebot ES4-ga. Kui aku täis laeb siis hakkab iga 5 minuti tagant piiksuma. Veateadet kuskil näha pole lihtsalt ei lase magada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.06.2020 22:35:43 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Probleem Segway Ninebot ES4-ga. Kui aku täis laeb siis hakkab iga 5 minuti tagant piiksuma. Veateadet kuskil näha pole lihtsalt ei lase magada.

Paistab probleem...
Mul küll garaazis laadimas aga pole täisolekus icon_biggrin.gif kordagi piiksumist kuulnud.
Pigem on mure see, et miks ta ennast kustu ei pane kui laeb, tuled nagu jõulupuul, laadides.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 02.06.2020 01:10:11 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Bolti äpis on mingi bug?

Sõitsin elukaaslasega renditud Bolti tõuksidega Stroomi randa (Tuule ja Birdiga ei saa sinna tsooni miskipärast). Sõitu lõpetades juhtusime kogemata olema paarkümmend meetrit (parkimis)tsoonist väljas. Minul oli Android äpp ja elukaaslasel iOS äpp - mõlemad "lõpetasime" sõitu ja Androidil tuli trahvihoiatus ette, et kui tagasi tsooni ei sõida, siis trahv võib ulatuda kuni 40 euroni. iOS'il seda hoiatust ei tulnudki, sõit lõpetati automaatselt ja oligi elukaaslasel max trahv soolas..

Koheselt sai muidugi supporti kirjutatud ja õnneks võtsid selle trahvi maha (sõit ise tuli ka tasuta lõpuks).

Ma saaks aru, kui sõidad tõuksiga kuskile pärapõrgusse tsoonist kaugele meelega, siis muidugi kohe trahvi määrata. Aga meie esimesel sõidul Boltiga selline eksimus ja kohe karistati karmilt, mis lõppes õnnelikult, aga pigem teeb ettevaatlikuks ja ei taha nende tõukside poole enam vaadatagi..

Birdiga oli vähemalt see, et kui tsoonist välja sõitsid, siis hakkas see kohe piiksuma ja kiirust maha võtma (ka meetrite küsimus).

PS. Tuul > Bolt > Bird.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.06.2020 06:42:25 vasta tsitaadiga

See on muidugi nõme, et tsoonist välja sõites hakkab vigurdama, mis see nende asi on kus ma rendi ajal olen. Peaasi, et pargin tsooni piiridesse kui lõpetan
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 02.06.2020 09:26:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Peaasi, et pargin tsooni piiridesse kui lõpetan

Kindel? Paljudele käib normaalselt parkiminegi üle jõu...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 09:47:33 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Probleem Segway Ninebot ES4-ga. Kui aku täis laeb siis hakkab iga 5 minuti tagant piiksuma. Veateadet kuskil näha pole lihtsalt ei lase magada.

It's not a bug, it's a feature! Featuur mida aga minule teadaolevalt välja lülitada ei saa.
Veateadet ei olegi, sest viga ei ole. Hiina insenerid lihtsalt leidsid, et täis saanud akust on vaja nii energiliselt teada anda.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010




sõnum 02.06.2020 11:59:56 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:
Vett sai ta kuidas? Läbi poweri nupu servade?

Tegu oli Ninebot ES2 (või 4...) ja sellel kontroller asub allpool:

Vedelik ilmselt saanud kuidagi alt sisse, kuna aku asub kõrgemal ja sellel pole vedeliku jälge.
Võimalik, et tegu ka kondensveega... Ei oska 100% öelda.

Täna tegin veel m365-ga sõitu samas kohas ja... Ninebot on ikkagi mõnusam sõita. Aga mitte vedrustuse poolest - see suht sama. Läheb edasi paremini ja max kiirus suurem. Need siis mõlemad stock.

_________________
Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D printer: Prusa i3.
Kommentaarid: 288 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 12:15:14 vasta tsitaadiga

maxfox04 kirjutas:
arnis kirjutas:
Vett sai ta kuidas? Läbi poweri nupu servade?

Tegu oli Ninebot ES2 (või 4...) ja sellel kontroller asub allpool:

Vedelik ilmselt saanud kuidagi alt sisse, kuna aku asub kõrgemal ja sellel pole vedeliku jälge.
Võimalik, et tegu ka kondensveega... Ei oska 100% öelda.

Oli kokkuklapitud asendis ja vihma käes ning ühenduskohtadest immitses vett sisse?
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010




sõnum 02.06.2020 12:22:48 vasta tsitaadiga

Ei oska kommenteerida seda täpsemalt, kuna pole minu oma. Minul see oli ainult parandamiseks.
_________________
Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D printer: Prusa i3.
Kommentaarid: 288 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 03.06.2020 11:03:00 vasta tsitaadiga

Kuidas teie oma tõuksi lukustate või kuhu jätate, kui näiteks kaubanduskeskuseid külastate?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 98, 99, 100  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.