Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 687, 688, 689 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 14.04.2020 21:07:59 vasta tsitaadiga

rex5555, rääkima pead teenusepakkujaga, telia, elisa. Sest kiust on vähe abi kui, teine ots kuhugi jaama ei jõua. Esindust pole mõtet tüüdata. Võta kodulehelt oma piirakonna tehniliste tingimuste väljastaja kontakt ja suhtle selle inimesega.

Ja mis tähendab jäeti kiu ots? Teine ots lõpeb kus?

Suht ahvikannatus mõnel inimesel kui aasta ootab vastust icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 14.04.2020 21:48:28 vasta tsitaadiga

Teliast ongi lootusetu mingit vastust saada. Kirjad lähevad nagu musta auku.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2020 22:01:55 vasta tsitaadiga

Tuleb õigete inimesteni jõuda läbi selle esimese paari taseme klienditeeninduse siis saavad asjad ka tehtud. Kuidas aga see kadalipp läbida, et õigete inimestega ühendust saada - eks igaüks läheneb erinevalt.
Ise sain aastaid tagasi lõpuks õigete inimeste kontaktid ja veeti kogu kortermajale optika ära.

See pole mõistagi sama tee mis ühe tarbijaga eramaja võrku liitmine. Seega ega aidata väga ei oska muuga nõuga kui, et tuleb neist esimesest paarist klienditeeninduse tasemest ennast suuta läbi murda.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0512
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.04.2020 22:19:36 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Teliast ongi lootusetu mingit vastust saada. Kirjad lähevad nagu musta auku.

Kuidas nii, isegi koduleht ütleb kohe sooviavalduse peale, et maksa 30000 siis saad icon_biggrin.gif
Kuhu huumor kadunud on?


rex5555,
Elasa võrgul teenuse saamine on kergelt öeldes erilahendus aga parimal juhul siiski teostatav.
Eriti kui soovitakse pisut ise teha.

Alusta siit:
https://www.telia.ee/partnerile/ehitajale-arendajale/

ja jätka sealt edasi koos optika ehitajaga, soovitan connectot sest enamasti teostavad nemad ka järelvalvet elasa kaablitele.
lepi kokku, et ise kaevad aga nemad keevitavad otsad kokku, nii võiks mõistlikult hakkama saada.
Connecto ka vormistab dokumentatsiooni ja edastab Teliale, peale seda teostab Telia jaamas vajalikud ühendused ning tuleb tehnik kohale.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2020 22:19:51 vasta tsitaadiga

Teliast 100m/100m kompott võetud. Ruuter Inteno DG200

Töö ja enda arvuti wifi peal, kuid kiirused pole üldse sellised ega ligilähedasedki, mis selle paketiga olla võiks.

See ruuter 5ghz ei toeta, töötab 2.4ghz peal. Muutsin wifi mode Auto pealt - 802.11n peale. Alla tuleb max 10-20 ja üles 30 kanti.

Helistan Teliasse või mida annaks veel teha?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 16.04.2020 22:26:31 vasta tsitaadiga

Ikka annab midagi teha. Näiteks kahekaupa õllenipleid poest tuua... icon_idea.gif icon_wink.gif
Ma olen suht kindel et neist kahest on ainult viimasel tegevusel mingi mõte.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 16.04.2020 22:27:49 vasta tsitaadiga

Osta 5ghz AP või kasuta kaablit.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2020 09:14:15 vasta tsitaadiga

rex5555 kirjutas:
Küsimus targematele.Mida peaks tegema et optika tuppa saada?Nats üle aasta tagasi valmis ELASA trass mis läheb läbi minu maa.Sidekaev majast u 30m eemal ja mulle jäeti ka üks optika kiu ots.Kaevetööd teeks ise.
Sooviavaldus sai tehtud Teliasse ka u aastakese tagasi aga hetkel vaikus.Korra ka Telia esinduses maad uurinud aga targemaks ei saanud.Asukoht Pärnumaa,Tori. Tänud ette!



Sellele küsimusele ootavad vastust muide tuhanded internetinäljas (ka viirus ise) inimesed ja tõenäoliselt ei saa nad seda vastust omale kunagi. Enne aga viirus rünnet ei lõpeta, kui ka mul nett sees, elame ju temaga nüüd kahekesi. Kui su soov on tõesti saada telia teenusepakkujaks (mina seda ei võtaks) siis kahjuks pead nendega asju ajama, mis tähendab palju unetuid öid, ja ulmenumbreid. Lihtsam on sul esialgu mängida neutraalsele liinile ja siis sul omal lihtsam.

mainid et sidetrass läheb läbi SINU MAA? kus sa ennem olid? elasa on sunnitud (enamasti) sellistel juhtudel sulle otsa kohe tuppa vedama. ilmselt andsid sa kusagile mingi nõusoleku ja ei tulnud selle pealegi, et kui suur võim sul käes on (suurem kui sm. Stalinil) samas mainid, et sul on juba kiu ots olemas, ma eeldan, et see 30m kaevus on olemas ühendusmuhv, mitte tavaline transiitkaev? järelikult kühvleda südamerahuga oma 30meetrit sisse (võta kaablikõri ka) ja vea ots tuppa siis hakka uurima, kes sulle teenust pakuks. Ma eeldan, et see sinu üks karv (hea oleks tegelikult 4) on juba ka keevitatud. selles osas saaksid infot pärnu connectolt (lepalinnu-10) - kui tingimata teliat tahad, siis pärnus on rüütli5 hangi omale sealt mõni nospel toru otsa. tähtis on, et sa oma kinnistul teeks kõik tööd ise ette ära, sest telial (ka teistel) on komme teha ulmelisi hinnapakkumisi ja alustada töid tingimata sinu magamistoast. hinnaks on 100 euri meeter, seega odav ei saa see lõbu olema.

sinu puhul on aga see tehtav nii lihtsalt, et isegi 30k raha jääb maksmata. Paljudelt nõutakse poole vabariigi kaabelduse tasumist. kui hätta jääd, küsi nõu

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2020 09:42:40 vasta tsitaadiga

Midagi magasid sa maha jah, mul ka sugulane Tori kandis, võim oli tema käes ja nüüd on fiiber toas. Ja ei olnud 30m, pigem 300. Selle 300m kaevasid-vedasid ise.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.04.2020 12:20:57 vasta tsitaadiga

Mafiaa kirjutas:
Teliast 100m/100m kompott võetud. Ruuter Inteno DG200

Töö ja enda arvuti wifi peal, kuid kiirused pole üldse sellised ega ligilähedasedki, mis selle paketiga olla võiks.

See ruuter 5ghz ei toeta, töötab 2.4ghz peal. Muutsin wifi mode Auto pealt - 802.11n peale. Alla tuleb max 10-20 ja üles 30 kanti.

Helistan Teliasse või mida annaks veel teha?


100M netiga on premium ruuter sama üüri hinnaga mis praegune dg200
Vaheta esinduses ära.
dg400 ja genexise 5Ghz wifi laseb kuni 500Mbit/s läbi.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2020 12:45:21 vasta tsitaadiga

Mul viimasel 3 nädalal ruuter teeb trikke. Mingil hetkel hakkab telekapilt hakkima, krõpsud helis jne. Digiboxil saba seinast - ei midagi. Niipea kui ruuterile restart teha taastub jälle asi. Läheb mõni päev (4-5) ja hakkab sama asi pihta eusa_think.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.04.2020 13:08:55 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Mul viimasel 3 nädalal ruuter teeb trikke. Mingil hetkel hakkab telekapilt hakkima, krõpsud helis jne. Digiboxil saba seinast - ei midagi. Niipea kui ruuterile restart teha taastub jälle asi. Läheb mõni päev (4-5) ja hakkab sama asi pihta eusa_think.gif


Motorola? helista tukke.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2020 16:02:44 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mafiaa kirjutas:
Teliast 100m/100m kompott võetud. Ruuter Inteno DG200

Töö ja enda arvuti wifi peal, kuid kiirused pole üldse sellised ega ligilähedasedki, mis selle paketiga olla võiks.

See ruuter 5ghz ei toeta, töötab 2.4ghz peal. Muutsin wifi mode Auto pealt - 802.11n peale. Alla tuleb max 10-20 ja üles 30 kanti.

Helistan Teliasse või mida annaks veel teha?


100M netiga on premium ruuter sama üüri hinnaga mis praegune dg200
Vaheta esinduses ära.
dg400 ja genexise 5Ghz wifi laseb kuni 500Mbit/s läbi.


Roger, lähen käin homme läbi. Eeldasin, et selle kiirusega tulebki premium ruuter
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2020 02:11:27 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel lasnamäel nett katkeb iga natukese aja tagant?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2020 05:04:51 vasta tsitaadiga

Dominus, Ei hetkel pole näha, et midagi valesti oleks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 18.04.2020 11:22:01 vasta tsitaadiga

Mingi kamm on neil mitte-intento ruuteritega ja DCHPga, mitu inimest siin kurtnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2020 12:14:27 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
Mingi kamm on neil mitte-intento ruuteritega ja DCHPga, mitu inimest siin kurtnud.


Vahepeal oli, viimased kaks nädalat on igatahes logid puhtad olnud... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2020 14:25:40 vasta tsitaadiga

Küsin huvi pärast kas kellelgi on UPnP'ga probleeme olnud Inteno ruuterite puhul?

Mul ühe mänguga probleem. Kui käsitsi pordid suunata, siis on kõik ok aga kui UPnP sisse lülitada ruuteri veebiliidesest on tulemuseks see, et ma ei saa ise mängu hostida. Kõik kes minu lobby'sse ühenduvad saavad loetud minutite pärast disconnect teate ja uusi kah ei lase connectida.
Kui ma õigesti mäletan oli mul see probleem juba Thomsoni ruuterite ajal. UPnP peaks olema siis variant kui ei taha käsitsi porte suunata.

Wikis on kiirjas, et:
tsitaat:
If IGMP snooping is enabled on a switch, or more commonly a wireless router/switch, it will interfere with UPnP/DLNA device discovery (SSDP) if incorrectly or incompletely configured (e.g. without an active querier or IGMP proxy), making UPnP appear unreliable.
Typical scenarios observed include a server or client (e.g. smart TV) appearing after power on, and then disappearing after a few minutes (often 30 by default configuration) due to IGMP group membership expiring.


Õnneks mul pole vaja UPnP millegi muu jaoks aga lihtsalt kummaline.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2020 16:01:16 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Küsin huvi pärast kas kellelgi on UPnP'ga probleeme olnud Inteno ruuterite puhul?

Mul ühe mänguga probleem. Kui käsitsi pordid suunata, siis on kõik ok aga kui UPnP sisse lülitada ruuteri veebiliidesest on tulemuseks see, et ma ei saa ise mängu hostida. Kõik kes minu lobby'sse ühenduvad saavad loetud minutite pärast disconnect teate ja uusi kah ei lase connectida.
Kui ma õigesti mäletan oli mul see probleem juba Thomsoni ruuterite ajal. UPnP peaks olema siis variant kui ei taha käsitsi porte suunata.

Wikis on kiirjas, et:
tsitaat:
If IGMP snooping is enabled on a switch, or more commonly a wireless router/switch, it will interfere with UPnP/DLNA device discovery (SSDP) if incorrectly or incompletely configured (e.g. without an active querier or IGMP proxy), making UPnP appear unreliable.
Typical scenarios observed include a server or client (e.g. smart TV) appearing after power on, and then disappearing after a few minutes (often 30 by default configuration) due to IGMP group membership expiring.


Õnneks mul pole vaja UPnP millegi muu jaoks aga lihtsalt kummaline.


Mul on ühe (rohkem vist pole testinud) mänguga olnud vastupidi, kus käsitsi suunatud portidega üks tuttav kolmest ei saa sisse, aga UPnP-ga saab. Vaatasin ka UPnP tabelid üle ning on samad pordid ja sama target IP. DG301 kasutusel vase otsas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex5555
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2020




sõnum 18.04.2020 16:40:46 vasta tsitaadiga

Tänud abistajatele! Käin millalgi Connectost läbi-vaatan mis räägivad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2020 20:00:11 vasta tsitaadiga

Mingi viis DG200 firmware üle lasta leidub? Vaatan, et upgrade.telia.ee lehel intenode firmwared puuduvad. Netis ka infot ei leia.
Tahaks ühe koomas isendi elule turgutada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2020 11:38:11 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
Mingi kamm on neil mitte-intento ruuteritega ja DCHPga, mitu inimest siin kurtnud.

Aegviidus ADSLi taga samuti kurdeti, et TG784 viskab mingit serveriprobleemi teadet arvutites (vanemad inimesed ega osanud täpsemalt kirjeldada-selgitada). Asi läks iseenesest korda.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 24.04.2020 17:03:20 vasta tsitaadiga

Tere. Tahaks õigesti elama õppida ja isegi netiühenduse kiirust tahtsin õigemaks suurendada, aga Õige Ruuteri valimise dialoogist ei saa taaskord mööda. Mida ma vajutama pean? https://imgur.com/JKi3FaX
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2020 17:14:50 vasta tsitaadiga

jaakjaak22, Peaks ju olema iseenesest mõistetav. Või ta ei lase sind sellest sammust edasi?

Üldiselt kui tegu on optikaga ja digitv sa ei kasuta, siis võib oma ruuterit või switchi kasutada. Või üldse mitte kasutada ja kaabli ühendada ruuteri WAN pordi asemel otse võrgukaardi RJ45 porti.
Osasid kolmanda osapoole ruutereid saab ka nii kasutada, et digitv tööle saada aga see nõuab teadmisi.

Vase otsas on siiski valik piiratud on soovitatav Telia pakutavat kasutada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 24.04.2020 17:49:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
jaakjaak22, Peaks ju olema iseenesest mõistetav. Või ta ei lase sind sellest sammust edasi?

Ma ei näe ühtegi ruuterit ja seega on võimalus valida, kas "Tagasi" või "Soovin seadet". Ma sooviks ainult ühendust kiiremaks. Mida ma veel ei näe? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 687, 688, 689 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.