Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 653, 654, 655 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 13:59:29 vasta tsitaadiga

vasekaabli ühendus.
ootan seda roosamannat 200/50...
vb olemas aga telia pole pannud kodukale ülesse:D?
viimati klienditeenindus ei saavat ka aru kuidas mul 60 ühendus kui nemad pakuvad max 40 sellel aadresil.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004




sõnum 04.10.2019 14:07:18 vasta tsitaadiga

Õhtul saan proovida palju reaalselt läbi tuleb.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 04.10.2019 14:18:13 vasta tsitaadiga

siven, nojah, jutt oli 4G fixnetist ennist.

Ja oli ka mul selline teema, et näitas kodukal ja iseteeninduses max ühenduse võimaluseks 20/5 kuigi reaalselt tarbisin 40/10 ühendust vase taga. 40/10 tellimise võimaluse avastasin tookord kogemata üldse läbi digiboksi menüü.

Nüüd on optika ja elu muidugi lill. Huvitav on see veel, et kunagi varem sai optika taga kiirust tõsta nö 1 ööpäeva kaupa, nüüd telli näiteks paariks tunniks. Aegajalt tõstan 500se 1000de peale ja muudan paari-kolme tunni pärast tagasi 500 peale näiteks. Siis arvel kajastub gigane nett ka näiteks 0,2 päeva jne. Väga positiivne lahendus mu meelest thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 14:36:24 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
4G personaalne pakkumine juhul kui tugijaama koormus võimaldab.

ohoh, kuhu kirjutama peab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.10.2019 14:40:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrpo kirjutas:
4G personaalne pakkumine juhul kui tugijaama koormus võimaldab.

ohoh, kuhu kirjutama peab?

teistpidi käib asi ikka, siis kui sulle pakutakse icon_biggrin.gif
mainin ära, et teenindusest pole mõtet küsima minna, nad ei tea sellest midagi ega saa seda ka vormistada.
kui klient on telia1 valimis ehk kasutab kõiki telia teenuseid, mobnett, kodunett ja tv ning ta on 4G koduinterneti heas levialas, siis kuvatakse talle ka iseteeninduses suurem kiirus.


viimati muutis indrpo 04.10.2019 14:42:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 14:42:35 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
indrpo kirjutas:
4G personaalne pakkumine juhul kui tugijaama koormus võimaldab.

ohoh, kuhu kirjutama peab?

teistpidi käib asi ikka, siis kui sulle pakutakse icon_biggrin.gif

Et nagu masti küljes on 20 inimest, siis lambist helistatakse kellelegi, et kuule, meil on kiirust üle, soovid? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.10.2019 14:43:34 vasta tsitaadiga

jeesus188, meil tuleb, täiendasin posti.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 04.10.2019 14:44:24 vasta tsitaadiga

jeesus188, siis kuvatakse talle ka iseteeninduses suurem kiirus
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 04.10.2019 22:15:27 vasta tsitaadiga

Ruuterid, millede SSID algab "TELIA-AE7..." on miskid uued seadmed, mis võimaldavad tugevaid signaale mitmel erineval kanalil paraleelselt, või on lisaseadmed kasutusele võetud ning risustavad ülejäänute eetrit?
Miski signaal ületab kõikide ülejäänud naabrite omi circa 5dBm nonstop (ridaelamu) ning seda kanalil nii 1 kui ka 11.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.10.2019 08:49:17 vasta tsitaadiga

tiirP kirjutas:
Ruuterid, millede SSID algab "TELIA-AE7..." on miskid uued seadmed, mis võimaldavad tugevaid signaale mitmel erineval kanalil paraleelselt, või on lisaseadmed kasutusele võetud ning risustavad ülejäänute eetrit?
Miski signaal ületab kõikide ülejäänud naabrite omi circa 5dBm nonstop (ridaelamu) ning seda kanalil nii 1 kui ka 11.


Telia ruuterid on vaikimisi 20Mhz peal, käsitsi saab 40Mhz panna.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 13:13:03 vasta tsitaadiga

Eile hommikul oli nett olemas, õhtul koju jõudes vaatasin, et netti ei saa. Kui üritan avada mingi lingi, lööb ette Telia lehe, et nende süsteemis tekkis viga. Täna lõunal telia tehnik ütles, et septembrist saati pole ruuteriga ühendust ja esitas idiootseid küsimusi, lubas uurida ja lõpetas kõne. Samas nt ping 8.8.8.8 töötab.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naabrikass
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2019 18:47:31 vasta tsitaadiga

Kasutan kodus läbi optika tulevat 50/50 paketti ja tahtsin vahetada selle 100/100 vastu, aga vastuseks ütleb, et sinu poolt tellitav internetiühenduse kiiruse muudatus on tehniliselt teostatav, aga nõuab lisatöid ning teostatakse hiljemalt 2 tp jooksul.

Samas aga 300/300, 500/500 ja 1G/1G-le vahetamisel ütleb, et on tehniliselt teostatav ja võtab aega kuni 15 minutit.

Mis imeloom see 100/100 siis nende suuremate kiiruste kõrval on, et lisatöid nõuab? icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 08.10.2019 08:01:32 vasta tsitaadiga

aga proovi kas 300/300 saad kui selleks reaalselt soovi avaldad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2019 11:57:34 vasta tsitaadiga

Weird, ma vahetasin iseteeninduses 50/50 ühenduse 100/100 vastu. Poole tunni jooksul oli 100/100 sees.

Ma ei saa aru, kuidas "kõik teised" satuvad mingisuguste veidrate klienditeenindajate otsa. Pole Teliaga vähemalt telefonitsi mingeid probleeme olnud. Raskeim olukord oli siis, kui tagastasin vigast ruuterit ja kukuti poes itkema, et mingi vajalik papitükk on ruuterikarbist puudu vms.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
levitu
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2019




sõnum 08.10.2019 20:56:29 vasta tsitaadiga

Telia eriti nahaalne.

Hetkel tuleb sisse 12/1 ühendus läbi ADSLI. Nüüd mõni aeg tagasi sai uuesti uuritud, et no kas läheb ka kunagi paremaks? Vastati, et no, paari aasta pärast jah (jah, see paari aasta pärast oli ka vähemalt 5 aastat tagasi, hoia suu üldse kinni mitte ära viska suvakaid lubadusi).
Väideti, et kindlasti ärge enda hetkesest ADSLi kaudu tulevasest ühendusest loobuge (see soovitus ei tulnud suvaliselt klienditeenindajalt - mingi piirkonnategelane oli). Muidu kaotatakse see ADSL kaabel üldse teilt ära. Jaotuspunkt > maja on kaabel vanal ajal endal sisse ostetud.
Sai siis küsitud, et kas on võimalik ehk mingisugune teine lahendus? Jah on. 4G 20/5. Ei noh, ei aitähhh... Siis öeldi, et no kui tahate paremat 4G-d siis tooge mobiilid ka Teliasse ja saame 4G-ga pakkuda 40/10 - ehk siis see Telia1 pakkumine . Ehh, ei aitähh.
Nüüd eile v üleeile helistati ja küsiti, et kas te tundsite kunagi huvi parema kui 12/1 internetiühenduse vastu? Et meil pakkuda 20/5 läbi 4G.

Nagu nad niiväga tahavad seda ADSL-i nüüd minema viia ja suruda enda 4G-d peale? Ega ma arvasingi, et sellest > https://tehnika.postimees.ee/4106513/telia-asub-vanast-heast-vaskkaablist-valja-pigistama-imekiirusi võibki ainult unistama jääda ;D
Tervel külal nüüd selle ADSL-i minema tahavad viia ja 4G-ga asendada (kohas, kus on puud blokeerivad ja 4G-ga neti saamisest võid siin unistada)... siis ma ei tea, ikka väga haiged tegelased seal.
Jah, minul küll puud asja ei blokeeri... Aga ega mul sellesse 4G-sse usku pole, ülejäänud küla on aga puude taga ;D Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 08.10.2019 20:59:14 vasta tsitaadiga

levitu kirjutas:
Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif


Mitu potentsiaalset klienti oleks, kes tahaks üldse üle vasepaari rohkem kui 12/1 saada?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
levitu
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2019




sõnum 08.10.2019 21:08:47 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
levitu kirjutas:
Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif


Mitu potentsiaalset klienti oleks, kes tahaks üldse üle vasepaari rohkem kui 12/1 saada?

Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis huvilisi on (ei ole ma siin otseselt loendust teinud ja väga ei suhtle ka aga...). Ja on ka huvilisi, kellel pole ka vaske (noh, nad siin külaäärel - hulk uusi majasi) ja kasutavad 4Gd ja on sellega leviprobleemides.
Aga isegi... kui Telial ei ole see valguskaabli asi mõttekas... siis ADSLi üldse ära kaotada ja 4G-ga asendada on ikka väga haige otsus... Sellises olukorras nagu siin on icon_biggrin.gif
Tõsi, nad ei ole mingisugust otsust otseselt nüüd välja lasknud... Aga vaadates kuidas nad seda 4G-d peale suruvad ja mis see piirkonnategelane seletas... siis noh, ega see kaugel ilmselt ei ole kui mingisugusele osale see 4G suudetakse pähe määrida (eiriti jutuga, et kiirus "kuni" on ju suurem kui 12/1 ;D).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 08.10.2019 21:14:43 vasta tsitaadiga

levitu kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
levitu kirjutas:
Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif


Mitu potentsiaalset klienti oleks, kes tahaks üldse üle vasepaari rohkem kui 12/1 saada?

Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis huvilisi on (ei ole ma siin otseselt loendust teinud ja väga ei suhtle ka aga...). Ja on ka huvilisi, kellel pole ka vaske (noh, nad siin külaäärel - hulk uusi majasi) ja kasutavad 4Gd ja on sellega leviprobleemides.
Aga isegi... kui Telial ei ole see valguskaabli asi mõttekas... siis ADSLi üldse ära kaotada ja 4G-ga asendada on ikka väga haige otsus... Sellises olukorras nagu siin on icon_biggrin.gif
Tõsi, nad ei ole mingisugust otsust otseselt nüüd välja lasknud... Aga vaadates kuidas nad seda 4G-d peale suruvad ja mis see piirkonnategelane seletas... siis noh, ega see kaugel ilmselt ei ole kui mingisugusele osale see 4G suudetakse pähe määrida (eiriti jutuga, et kiirus "kuni" on ju suurem kui 12/1 ;D).

Ära muretse, Elektrilevi ehitab operaatorineutraalse optikavõrgu, siis saad valida mitme internetiteenusepakkuja vahel hevi.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
levitu
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2019




sõnum 08.10.2019 21:17:30 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
levitu kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
levitu kirjutas:
Tohh, ELASA jookseb kõikidest majadelt lihtsalt tuimalt mööda ja ma mõtlen nagu reaalselt otse kõikidest majadest, tervest külast ;D
Telia mitte ei taha seda kaablit kasutusele võtta, et sealt midagi välja arendada (või noh, küla lõpus on see kasutusele võetud... hoolekandeteenused)... Ma aru ei saa, kes neid kuramuse otsuseid seal küll vastu võtab icon_biggrin.gif


Mitu potentsiaalset klienti oleks, kes tahaks üldse üle vasepaari rohkem kui 12/1 saada?

Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis huvilisi on (ei ole ma siin otseselt loendust teinud ja väga ei suhtle ka aga...). Ja on ka huvilisi, kellel pole ka vaske (noh, nad siin külaäärel - hulk uusi majasi) ja kasutavad 4Gd ja on sellega leviprobleemides.
Aga isegi... kui Telial ei ole see valguskaabli asi mõttekas... siis ADSLi üldse ära kaotada ja 4G-ga asendada on ikka väga haige otsus... Sellises olukorras nagu siin on icon_biggrin.gif
Tõsi, nad ei ole mingisugust otsust otseselt nüüd välja lasknud... Aga vaadates kuidas nad seda 4G-d peale suruvad ja mis see piirkonnategelane seletas... siis noh, ega see kaugel ilmselt ei ole kui mingisugusele osale see 4G suudetakse pähe määrida (eiriti jutuga, et kiirus "kuni" on ju suurem kui 12/1 ;D).

Ära muretse, Elektrilevi ehitab operaatorineutraalse optikavõrgu, siis saad valida mitme internetiteenusepakkuja vahel hevi.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Vaadates kuhu see Elektrilevi enda optikat ehitab... siis mul tekivad selle kohta veel suuremad küsimused kui ELASA olulisuse kohta icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2019 21:59:00 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:

Ära muretse, Elektrilevi ehitab operaatorineutraalse optikavõrgu, siis saad valida mitme internetiteenusepakkuja vahel hevi.gif


sa oskad ikka väga heal tasemel mõnitada. aga see kaabel jääbki sealt majadest mööda käima - reaalselt ja virtuaalselt.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 09:59:49 vasta tsitaadiga

levitu kirjutas:
Nii palju, kui mina olen kuulnud, siis huvilisi on (ei ole ma siin otseselt loendust teinud ja väga ei suhtle ka aga...).

Ükski firma ei hakka end liigutama, sest keegi olevat kusagilt kuulnud midagi. Võtke küla kokku ja tehke kõik avaldused ära - kui operaator näeb, et suurem kogus inimesi sealt soovib uut ühendust, siis on suurem lootus, et miskit hakkab toimuma. Pole mõtet Teliat siin omaette kiruda. Loomulikult võib juhtuda, et külapoe juures on kõik suured lubajad ja liitujad, aga kui asjaks läheb, siis saab 3 tüüpi kokku... Siis pole miskit teha.

ADSL on Eestis mahakandmisel nagu päris paljudes riikides. Selle üle jaurata pole enam mõtet. Kui sul peaks selle ADSL ühendusega mingi rike tekkima, siis on suur võimalus, et seda ei parandata ja pakutakse 4G asemele.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 11:07:32 vasta tsitaadiga

Loodetavasti panustatakse üle õhu võimekusse siis piisavalt, et see õnnetu, kes peab 4G peale minema sealt ka midagi saaks peale peavalu.

Betamax kirjutas:
ADSL on Eestis mahakandmisel nagu päris paljudes riikides. Selle üle jaurata pole enam mõtet. Kui sul peaks selle ADSL ühendusega mingi rike tekkima, siis on suur võimalus, et seda ei parandata ja pakutakse 4G asemele.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 11:20:55 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Loodetavasti panustatakse üle õhu võimekusse siis piisavalt, et see õnnetu, kes peab 4G peale minema sealt ka midagi saaks peale peavalu.


_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2019 11:35:06 vasta tsitaadiga

5G tegelikult kõlaks nagu hea lahendus selliste väikeste külade jaoks. Iseasi, kui kiiresti see täis müüakse.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.10.2019 11:35:45 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis imeasi see 4G on, et seda kardetakse?
Iga päev käib rahvas ringi, keskmiselt 100Mbit/s taskus olemas, vähemalt ma lappan speedteste igas asulas kust läbi käin.


nõus sõltub asukohast ja kellaajast aga nüüd on ka võimekad PoE pannid olemas millega saab kõrgemalt vajadusel kõik võimalikud sagedused kätte saada ja mingi mets pole siin küll taksituseks, kui siis mets ja see kui mast peaks olema 10km kaugusel... mida ta tõenäoliselt ei ole.
koormatus? jah, püsiv nähtus on see võibolla jah mõnes kohas kus terve tiheasustus elab mobiilse võrgu peal.
no näitena Aespa/Vilivere, mingid tallinna merepoolsed "uusarendused" kus kaablivõrk täiesti puudulik.
Ülejäänud on mingis ajahetkes lahendatavad probleemid, sagedused, mastid, laienev fiibrivõrk jne.

ja kui keegi tuleb väitma et temal on kehv 4G siis suures osas on see lahendatav mitte 4G "parandamisega" vaid hoopis seadmete paigutusega, vahetusega, suunamisega vms.
Selles suhtes, et räägime alati väliantennist kui tegemist on statsionaarse lahendusega et õhtul telerit näha.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 653, 654, 655 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.