Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 651, 652, 653 ... 868, 869, 870  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2019 13:48:32 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ei saa päris hästi aru... veavad kaabli inimestele kes ei liitugi?lihtsalt ,et kui tahavad siis saavad:D
ja siis on palju inimesi kes on nõus maksma ala 300 euri et saaks kaabli ja liituks aga nad ei tee seda?
saan aru ,et ei tasu ära jne ja kulud suuremad... aga kuidas õigustada kulusid vedades kaablit ja klient ei hakkagi seda kasutama ?
kus on loogika?


Ühe hooga teha on odavam, kui tulevikus liitumise põhiselt hakta ümber tegema.
Kõige lihtsam ilmselt on seletada ridaelamute põhjal. Tõmmatakse kaabel kõigini ära, 1-2 ei võta, siis ülejäänud ikka suure tõenäosusega võtavad. Kui kunagi lõpuks need 1-2 otsustavad, et nüüd tahaks, siis on ainult liitumine teha ja ei pea uuesti kogu protsessi algusest tegema hakkama.

Ma tean ühte endist kolleegi, kellel ei olnud huvi liitumistasu maksta, aga valmidus ehitati välja. Läks vähem, kui aasta mööda ja ikkagi tegi liitumise ära, kuna vajadused olid selleks hetkeks muutunud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2019 14:12:11 vasta tsitaadiga

Kui ühe hooga oleks olnud odavam, oleks võind ju mõnes kohas pundi kokku korjata, ja kasvõi jupigi juurdepääsuvõrku elasa kõrisse ära tõmmata -aga ei, muidu pole pärast ju midagi teha.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 18.09.2019 14:13:01 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
kalev24 kirjutas:
off topic natukene,aga kas keegi teab kelle käest telia interneti ostab?ui wikipedia lugeda siis seal on kirjas on olemas isp teenuste müüjal tier 1,2 ja 3 .ei usu et telia ise tier 3 on.kui panna otsinguse kelle käest siis saab ainult mottetud reklaami paska,et liitu voi osta endale net..


Telia on tier 1 ehk backbone www.teliacarrier.com
Ilmselt nii on jah. Telia esindajad on ka Hiltonis Peering Forumil kohal. Siin vist kõik interneti bossid kohal. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2019 15:57:22 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ei saa päris hästi aru... veavad kaabli inimestele kes ei liitugi?lihtsalt ,et kui tahavad siis saavad:D
ja siis on palju inimesi kes on nõus maksma ala 300 euri et saaks kaabli ja liituks aga nad ei tee seda?
saan aru ,et ei tasu ära jne ja kulud suuremad... aga kuidas õigustada kulusid vedades kaablit ja klient ei hakkagi seda kasutama ?
kus on loogika?


Just nii. Mul on siin ~45 maja. Umbes pooled ei hakanud kasutama kuna oli lahendus olemas ja oldi rahul.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.09.2019 17:22:11 vasta tsitaadiga

Ülempealik kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Telia asjamees ringi jalutas, siis ta ütles küll, et mingit kohustust liituda ei ole ja kui ei taha siis valmidus tehakse vähemalt valmis ja ei mingit probleemi.

Kohustust pole Teliaga KOHE liituda. Telia kaabel veeti ära. Ongi, valmidus Telia jaoks, mitte teiste ISP jaoks.
2013 veeti mulle ka, kõigile majadele veeti hoolimata sellest kas kasutatakse Teliat või mitte. Lihtsalt oleks olemas Telia kaabel kui soov tekib.


Et siis kui nüüd peaksin Elektrilevi pakkumise ka vastu võtma siis kaevatakse mul õues kraav uuesti lahti ja veetakse sinna Telia toru kõrvale teine mikrotoru ning tuuakse ots tuppa teise kõrvale?


Huvitav, et selline jaburdus läbi läks, Elevi ei tohiks sellises piirkonnas küll võrku arendada. iseasi kui seal vaid üksikutes majades operaatorite fiiber sees on.
Igal juhul Teliaga liitumiskohustust pole, ilmselt vaid kliendilepingu sõlmimise vajadus, nii nagu auto kindlustustega, leping peab olema aga kui teenust ei vaja, maksma ei pea.

Elektrilevi fiibrit maasse ei kaevata, pannakse õhuliin maja seinale karpi... KUI sa just ise labidatööd ära ei tee.
PS Elektrilevi fiibril operaatorid odavamaid teenuseid ei müü, müüakse kiiremaid ja kallimaid kuna võrgutasu on vaja ka operaatoril elektrilevi võrgu kasutamise eest tasuda.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ülempealik
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2006




sõnum 18.09.2019 19:23:56 vasta tsitaadiga

Piirkond selline nagu ilmselt on kümneid Tallinna lähiümbruses. Eramajade piirkord paarisaja majaga. Fiibrit ei ole siin paari kilomeetri raadiuses kellelgi toas.
Ja samuti pole tänavatel muud kui vaid tänavavalgustuspostid. Kogu kaabeldus on maas. Ei tahaks uskuda et E-levi hakkab siis eraldi õhuliine siin vedama, ju nad ikka maha selle panevad. Või toovad mingi valemiga iga krundi aia taga olemasolevasse liitumiskilpi äkki?
Kummaline igal juhul. Elektrilevi lehel aadressi kontroll näitas juba suvel, et on neil plaanis. Siis mõtlesingi,et ju see mingi eksitus, sest Telia siis juba sehkendas siinkandis.
A nüüd tuli Elektrilevilt lausa kiri kogu tänava omajaomanikele, seega ju siis on ikka plaan tõsine.


viimati muutis Ülempealik 18.09.2019 19:27:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
HV kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 18.09.2019 19:35:38 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Minu saaga sai vist ka täna lõpu. Kahmasin siis siis ruuteri kaenlasse ja vutvut Teliasse, et siuke ja siuke häda. Seal hästi muhe teenindaja ei hakand midagi pikalt usutlema vaid sokutas mulle tolle DG400P ruuteri. Nüüd sellega pole wifis mingit häda olnud - mis veel müstika - isegi kui 4' st telekast 3 mängivad siis saan ilusti ka üle wifi nii 53-55Mbit kiirust kätte.


Pean ka vist naisele, ütlema, et sama tee ette võtaks. (Leping tema nimel).
Tema ei saa aru, et wifi jamab aga minuarust koguaeg tõmbleb. E: ta kasutab ise telefoni netti, sellepãrast ei saagi aru icon_biggrin.gif )

Eriti hãsti aru saada kui telekas wrcd vaadata. Pidevalt ühendus kadunud ja error ees.

Samas uue ruuteri eest peaks jãlle maksma vist hakkama. Vana välja kinni makstud juba.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 19.09.2019 10:41:18 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
PS Elektrilevi fiibril operaatorid odavamaid teenuseid ei müü, müüakse kiiremaid ja kallimaid kuna võrgutasu on vaja ka operaatoril elektrilevi võrgu kasutamise eest tasuda.


Võrreldes Teliaga hindadega müüakse ikka küll. icon_rolleyes.gif Madalamad kiirused vast väikesel operaatoril samasse klassi aga 1/1G on näiteks Tele2 puhul üle 50% soodsam.

Allikas:
Spoiler Spoiler Spoiler


indrpo kirjutas:
Huvitav, et selline jaburdus läbi läks, Elevi ei tohiks sellises piirkonnas küll võrku arendada. iseasi kui seal vaid üksikutes majades operaatorite fiiber sees on.


Operaatorineutraalsuse saavutamiseks kellel vähegi võimalik soovitaks küll ELV projektiga liituda ja see karp ära lasta panna. Suureneb valikuvõimalus, kasvatab kinnisvara hinda ja mida iganes. ELV projekt küll suuremas osas toimetab jah asukohtades kus teisi operaatoreid pole kuid arvesse võetakse ka liinide REK'imise vajadust. Ehk kus nii kui nii on tarvis tõmmata uued liinid tuleb 1 toru lisaks, ei ole eriline kulu.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2019 10:49:42 vasta tsitaadiga

Mnjaa, mitte et ma seda gigabitti tarbida tahaks, aga 99 vs 45. tele2l mingi konks veel juures?


T1000 kirjutas:

Allikas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 19.09.2019 11:00:59 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Mnjaa, mitte et ma seda gigabitti tarbida tahaks, aga 99 vs 45. tele2l mingi konks veel juures?


Konksu pole, kõik operaatorid teevad juba gpon/xgpon/xgspon/epon'i. Võimalikud vastused su küsimusele on ELV artiklis kajastatud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.09.2019 12:07:58 vasta tsitaadiga

Telia 300/300 ühendus eramajas valguse otsas. Terve see kuu olen märganud et aeg ajalt on download poole väiksem kui lubatud (120-160Mbit/s), upload on samas alati lubatud kiiruse kanti. Näiteks eile õhtul oli download 120Mbit/s ja praegu jälle 287Mbit/s, tunne selline nagu oleks jagatud ressursi otsas ja õhtuti seda ei jätku kõigile.
Oskab keegi pakkuda mis seda võib põhjustada? Arvestades et hetkel on lubatud kiirus olemas, siis ilmselt pole mõtet hetkel ka Telia'sse helistada või näevad nad mingit ajalugu ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 19.09.2019 12:15:23 vasta tsitaadiga

Õhtul on just rohkem inimesi kasutamas ja just downloadi. Kas nüüd on juba see teema, et ka jagatud optika on juba umbes? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2019 12:19:37 vasta tsitaadiga

JazZ, võta ruuter vahelt ära ja lükka juhe otse taha. Kui siis ka samad kiirused, pöördu telia poole.
Iso-d tiksuvad ka pole kiirusega või ainult speedtest jamab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.09.2019 12:29:01 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Õhtul on just rohkem inimesi kasutamas ja just downloadi. Kas nüüd on juba see teema, et ka jagatud optika on juba umbes? icon_biggrin.gif

Arvestades minu asukohta ja seda et Telia optika võimaluse siia kanti rajas alles hiljuti, siis ma ei usu et siin lähiümbruses palju kliente optika otsas on. Seega mul on raske uskuda et optika juba umbes on, pigem on kuskil mingi tehniline kala peidus.


jeesus188 kirjutas:
JazZ, võta ruuter vahelt ära ja lükka juhe otse taha. Kui siis ka samad kiirused, pöördu telia poole.
Iso-d tiksuvad ka pole kiirusega või ainult speedtest jamab?

Teeksin seda aga hetkel ju kiirus korras. Eile õhtul kui probleemi märkasin siis lihtsalt ei viitsinud arvutit ONT'i juurde vededa ja mõtlesin et küll ma homme tegelen sellega. icon_smile.gif
Ei tiksu mul siin midagi. Speedtest.net tegin Telia Eesti serveri pihta, tõesti ei tea kas see jamab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010




sõnum 19.09.2019 13:05:03 vasta tsitaadiga

Äkki on hoopis Telia server speedtesti taga täis.
Alati ikka proovi kas Iso-ga või erinevatest kohtadest :
http://speedtest.tele2.net/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.09.2019 13:56:37 vasta tsitaadiga

smily kirjutas:
Äkki on hoopis Telia server speedtesti taga täis.
Alati ikka proovi kas Iso-ga või erinevatest kohtadest :
http://speedtest.tele2.net/

Jah, selle peale ma ei mõelnud. Olen kõik testid alati Telia serveri pihta teinud, seega võimalik et see server hoopis ülekoormatud õhtustel aegadel. Samas kuni selle kuuni pole nagu probleemi olnud... Eks õhtul paistab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.09.2019 16:59:29 vasta tsitaadiga

Sarnast probleemi on ikkagi aegajalt siin lahatud. Alati on arvutis taustal midagi konkreetsel hetkel tiksunud.
telia.seedtest.net on 10G otsas.
kliendi PON võrgu koormust jälgitakse, vajadusel hajutatakse, seni pole see suur probleem olnud.

ehk et erinevate masinatega võiks ikka otse ontist proovida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.09.2019 17:58:58 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Sarnast probleemi on ikkagi aegajalt siin lahatud. Alati on arvutis taustal midagi konkreetsel hetkel tiksunud.
telia.seedtest.net on 10G otsas.
kliendi PON võrgu koormust jälgitakse, vajadusel hajutatakse, seni pole see suur probleem olnud.

ehk et erinevate masinatega võiks ikka otse ontist proovida.

Misasi saab pool kuud õhtuti ~150Mbit/s tiksuda? Ma kahtlen et mul nii palju kettaruumi üldse on, seega selle variandi ma pigem välistaksin.

Eks paistab kas täna kukub ka õhtul kiirus, siis saan proovida otse ONT'i küljes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2019 18:37:50 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:
Sarnast probleemi on ikkagi aegajalt siin lahatud. Alati on arvutis taustal midagi konkreetsel hetkel tiksunud.
telia.seedtest.net on 10G otsas.
kliendi PON võrgu koormust jälgitakse, vajadusel hajutatakse, seni pole see suur probleem olnud.

ehk et erinevate masinatega võiks ikka otse ontist proovida.

Misasi saab pool kuud õhtuti ~150Mbit/s tiksuda? Ma kahtlen et mul nii palju kettaruumi üldse on, seega selle variandi ma pigem välistaksin.

Eks paistab kas täna kukub ka õhtul kiirus, siis saan proovida otse ONT'i küljes.

sugulasel oli täpselt sama teema 300/300 ühendusega et mingi aeg nett oli aeglane...
helistas teliasse ja lõpuks saadeti tehnik ja midagi vahetati keldri püstakus ära peale seda probleemi enam ei esine.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.09.2019 20:32:46 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:
Sarnast probleemi on ikkagi aegajalt siin lahatud. Alati on arvutis taustal midagi konkreetsel hetkel tiksunud.
telia.seedtest.net on 10G otsas.
kliendi PON võrgu koormust jälgitakse, vajadusel hajutatakse, seni pole see suur probleem olnud.

ehk et erinevate masinatega võiks ikka otse ontist proovida.

Misasi saab pool kuud õhtuti ~150Mbit/s tiksuda? Ma kahtlen et mul nii palju kettaruumi üldse on, seega selle variandi ma pigem välistaksin.

Eks paistab kas täna kukub ka õhtul kiirus, siis saan proovida otse ONT'i küljes.

sugulasel oli täpselt sama teema 300/300 ühendusega et mingi aeg nett oli aeglane...
helistas teliasse ja lõpuks saadeti tehnik ja midagi vahetati keldri püstakus ära peale seda probleemi enam ei esine.

Ma eramajas, optika tuleb tuppa. ONT või ruuter oleks ainukesed asjad mida minu juures vahetada.

Aga see on nagu kellavärk, hetkel siis nii:
PING ms
4
DOWNLOAD Mbps
130.56
UPLOAD Mbps
282.65

Proovisin teist eestis asuvat serverit ja tulemus sama.


Kas see ruuteris olev Real Time Graph peaks enam vähem õiget asja näitama?
WAN näitab Download Speed 23.360 Mbit/s. Üks digiboks mängib hd kanalit.
Kas ma võin sellest järeldada et ükski arvuti minu võrgus ei sikuta praegu midagi ~150Mbit/s?


Edit: tundub et kiirus langeb koormuse kasvuga minu sisevõrgus. Näiteks kui ma digiboksi sisse lülitan, siis paariks minutiks kukub download lausa alla 100Mbit/s ja siis mõned korrad testi tehes läheb jälle suuremaks. Väga imelik ja kõikuv on downloadi kiirus. Ruuter hakkab väsima? Mul pole õrna aimugi kas ONT oskab ka sedasi kalada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 19.09.2019 21:30:12 vasta tsitaadiga

Aga kui ONTile üks restart teha ja siis uuesti kiirust mõõta? Ikka sama?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.09.2019 21:48:52 vasta tsitaadiga

-froggy kirjutas:
Aga kui ONTile üks restart teha ja siis uuesti kiirust mõõta? Ikka sama?

Ei saa hetkel roovida kuna hetkel on lubatud kiirus olemas. Hoolimata sellest et 2 digiboksi töötavad ja paar telekat mängivad Youtube'i näitab test downloadiks 287.01Mbit/s


EDIT: Ja järgmise testi tulemus oli 142.47Mbit/s. Täiesti jabur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 19.09.2019 21:52:46 vasta tsitaadiga

Proovi ONTi restarti ja kui otse ONTi taga mõõtes kiirused kukuvad siis võiksid Teliale märku anda, las vaatavad korraks asjale otsa. Mis puutub ruuteri trafficusse, siis veebiliideses peaks üsna õige info kajastuma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timpzzz
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013




sõnum 28.09.2019 12:14:27 Küsimus telia ühenduse kohta vasta tsitaadiga

Tere,

Kui telialt võtta dsl ühendus, kas siis peab ilmtingimata nende seade vahel olema? Kui võtta näiteks kui võtta telia dsl (rj11 otsaga) otsa mingi üleminek rj45 ja panna see mingisse muu seadme wan'i (nt mikrotik seade). Kas see töötab, on keegi katsetanud? Või peab ikkagi läbi telia inteno käima ja sealt omakorda järgmisse ruuterisse. Tean, et nende optika lahendusega töötab ilusti kui panna mingi muu seade peale inteno, aga dsl ühendust pole ise ammu kasutanud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.09.2019 12:40:37 vasta tsitaadiga

timpzzz, icon_rolleyes.gif
DSL ruuter/bridge vastavalt tehnoloogiale ikka vajalik. adsl, vdsl, vdsl 35b jms.
dsl pole ju ethernet.

telia puhul kasuta ükskõik kelle oma. ainult pon puhul antakse sulle pon huawei bridge.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 651, 652, 653 ... 868, 869, 870  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.