Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.08.2019 16:59:47 vasta tsitaadiga

Tere Samsungi omanikud. icon_smile.gif
Sai umbes kuu aega tagasi S10 endale soetatud ning just nüüd tuli mõttesse telefoni niiöelda "loksutada" ja telefoni "kuulata". Ja mida imet. Kui loksutan telefoni kõrva ääres, siis on selgelt kuulda et miski sees loksub.
On see mõni andur? Kas teil ka on kuulda, et miskit sees liigub kui telefoni kõrvaääres "loksutada"?

Ette tänades,
Rem

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 09.08.2019 17:11:31 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Tere Samsungi omanikud. icon_smile.gif
Sai umbes kuu aega tagasi S10 endale soetatud ning just nüüd tuli mõttesse telefoni niiöelda "loksutada" ja telefoni "kuulata". Ja mida imet. Kui loksutan telefoni kõrva ääres, siis on selgelt kuulda et miski sees loksub.
On see mõni andur? Kas teil ka on kuulda, et miskit sees liigub kui telefoni kõrvaääres "loksutada"?

Ette tänades,
Rem


peaks olema kaamera pildistabilisaator (OIS).
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2019 17:20:55 vasta tsitaadiga

Peabki loksuma jah
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.08.2019 18:03:45 vasta tsitaadiga

Tänud. Hakkas kohe kergem icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2019 10:43:46 vasta tsitaadiga

Küsimus, mis iga moodsama telefoni omanikku painavat näib, kui vaadata, et iga paari lk tagant küsitakse... icon_smile.gif Tootja võiks rahustava kleepsu kohe ekraanile panna.

Minu kogemusel algas asi AF-i lisandumisel iFöön 3GS-ga. Krt, tegelikult vist juba N95 klõbises ka.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2019 19:30:20 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Just üleeile paigaldasin
https://www.ebay.com/itm/ScreenKnight-Samsung-Galaxy-S10-SCREEN-PROTECTOR-CURVED-FIT/163557842683?

Selge, proovin ära. Tänud!

Ju tuleb hetkel siis ikkagi kilega minna ja mitte klaasiga.


Oled jõudnud proovida? Ehk jagad muljeid?
Mul on siiani peal ja paganama hea on ikka. S8 puhul häiris, aga S10 puhul on siledam ja mõnusam. Minu poolt tugev 5 asjale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 22.08.2019 15:22:44 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Dude . kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Just üleeile paigaldasin
https://www.ebay.com/itm/ScreenKnight-Samsung-Galaxy-S10-SCREEN-PROTECTOR-CURVED-FIT/163557842683?

Selge, proovin ära. Tänud!

Ju tuleb hetkel siis ikkagi kilega minna ja mitte klaasiga.


Oled jõudnud proovida? Ehk jagad muljeid?
Mul on siiani peal ja paganama hea on ikka. S8 puhul häiris, aga S10 puhul on siledam ja mõnusam. Minu poolt tugev 5 asjale thumbs_up.gif

Tellisin ära ja nüüdseks jõudsid ka kohale, kuid ei ole paigaldanud. Nimelt kuna transpordiga läks aega, siis mõtlesin, et ikkagi vajan mingisugust lahendust vahepeal. Otsustasin ikkagi kokkuvõttes katsetada nende erinevate ekraanikaitsmete paigaldajatega. Kogemus oli umbes selline:

Alustasin Mustika keskuse Skymobile-iga. Neil oli selline 37 eurone kaitseklaas, mida paigaldatakse geeli + UV valgusega. Ehk tundus sarnane sellele, millest siin vahepeal juttu käis, mis peaks olema ainuke, mis näpujäljelugejaga töötab jne. Kahjuks ei saanud aga see neiu selle paigaldamisega hakkama. Ta polnud varem teinud ja soovitas minna Rocca Al Maresse, kus väidetavalt keegi kogenum. Raha ei võetud.

Edasi aga sattusin hoopis Kristiine keskusesse Starcomi. Seal paigaldati mulle umbes 40 euroga mingisugune liimiga variant paari minutiga. Muidu oli kõik tore, aga sellega oli selline probleem, et nimelt see sõrmejäljelugeja koht oli veidi teistsugune. Ehk siis selline ring. Ta ei olnud nagu väljalõigatud ehk näpuga tunda ei olnud, aga teisest materjalist vms, sest ta paistis välja. Kõik peale selle ringi oli ka palju tuhmim (või võib-olla ta lihtsalt peegeldas rohkem?), mis mulle väga ei meeldinud. Lisaks oli front kaamera üldsegi väljalõigatud, mis selles osas hea, et kaamera ei pea läbi selle kaitseklaasi võib-olla pildistama, aga siiski tahaks ju et ka see oleks kaitstud. Kõige halvem selle osas on see, et sõrmejäljelugeja sellegi poolest ei tööta korralikult - isegi kui telefonis on mingi veider auk nagu nüüd.

Kõik see aga lõppes sellega, et suutsin siiski kuu aega tagasi telefoni sedasi maha pillata, et lõi kaitseklaasi kildudeks. Võtsin klaasi ära ja ekraan on nagu täiesti uus, ei ühtegi märget. Seega selles osas olen väga rahul ja pigem oli seda 40nd eurot väärt.

Aga nüüd otsustasin paar päeva tagasi proovida siis seda Rocca Al Mare Skymobile-i. Paigaldati samasugune geel + UV variant nagu varem Mustikas ning seekord väga edukalt. Front kaamera on kaitstud ja pilt on jätkuvalt väga ilus. Sõrmejäljelugeja on ilusti samamoodi kaetud ning töötab. Kohati tundub, et see eelmine klaas oli natukene paksem, aga hetkel olen igastahes väga rahul, sest põhimõtteliselt ei ole seda klaasi tähele panna. Nüüd jään lihtsalt lootma, et suudab telefoni siiski kaitsta.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2019 21:08:35 vasta tsitaadiga

Olen viimased nädal aega oma S10e-ga toimetanud. Avastasin hea teavituste seadistuse.
Tegemist on siis "edge lightinguga" ja selle "notifiications-tega".
Antud funktsioonid on mul sisse lülitatud, aga need ei toimi mitte kumbki.
Kas keegi oskab mind aidata sedasi, et ma ei peaks algseadete taastamist tegema?

https://www.dropbox.com/s/2f9m6zmomd4czhd/Screenshot_20190903-210012_Edge%20screen.jpg?dl=0
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2019 21:16:24 vasta tsitaadiga

SirSimon kirjutas:
Olen viimased nädal aega oma S10e-ga toimetanud. Avastasin hea teavituste seadistuse.
Tegemist on siis "edge lightinguga" ja selle "notifiications-tega".
Antud funktsioonid on mul sisse lülitatud, aga need ei toimi mitte kumbki.
Kas keegi oskab mind aidata sedasi, et ma ei peaks algseadete taastamist tegema?

https://www.dropbox.com/s/2f9m6zmomd4czhd/Screenshot_20190903-210012_Edge%20screen.jpg?dl=0

Vaata seda videot, äkki on abi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2019 21:44:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
SirSimon kirjutas:
Olen viimased nädal aega oma S10e-ga toimetanud. Avastasin hea teavituste seadistuse.
Tegemist on siis "edge lightinguga" ja selle "notifiications-tega".
Antud funktsioonid on mul sisse lülitatud, aga need ei toimi mitte kumbki.
Kas keegi oskab mind aidata sedasi, et ma ei peaks algseadete taastamist tegema?

https://www.dropbox.com/s/2f9m6zmomd4czhd/Screenshot_20190903-210012_Edge%20screen.jpg?dl=0

Vaata seda videot, äkki on abi
Spoiler Spoiler Spoiler


Tänud vastuse eest, aga ma olen enne siia postitamist juba päris palju googeldanud ja tube videosid vaadanud. Mul on tunne, et standardlahendused siin ei aita.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 03.09.2019 22:59:29 vasta tsitaadiga

Mismoodi täpsemalt ei tööta? See ei töötagi paljudes appides, näiteks fb messengeris. Ainuke app kus mul sellest kasu on, on viber.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 04.09.2019 01:02:05 vasta tsitaadiga

Pane "Kuvamine: Alati"
Nagu ta seal videos mainis, siis paljud äpid ei toimi kui on "Kuni ekraan on väljas"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2019 10:39:09 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Pane "Kuvamine: Alati"
Nagu ta seal videos mainis, siis paljud äpid ei toimi kui on "Kuni ekraan on väljas"


Panin. Ei aidanud. Meilid ja SMS-id võiksid ju ikkagi toimida sedasi. Need on telefoniga kaasasolevad rakendused.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2019 11:41:31 vasta tsitaadiga

Mul ka ei toimi.

Samuti on bug nt youtube ja mängudega landscapes kus messengeri chat headid panevad normaalselt tala. Jäävad mingi 5mm servast eemale ja kui neid üritada lohistada siis hüppavad üle ekraani. Iga updatega loodan, et äkki on korda tehtud, aga senimaani pole.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2019 13:00:11 vasta tsitaadiga

https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00077671/

Mul ei tööta samuti mitte, aga SMS puhul ja mID puhul olen vahest märganud. Mul on töötamisel telefon silent peale ja kõik teavitused jooksevad kella.
Ju seal mingi seos, mis edge notificationid ära rikub.

See aga ei ole vastus teie probleemidele icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2019 03:45:50 vasta tsitaadiga

Liikusin aprillis S7 > S9P ja nüüd nädal tagasi võtsin S10E kasutusele (ahvatles juba ammu, nagu teema algusest näha, kuid lubasin endale, et üle 400 ma selle eest maksma ei hakka). Hetkel on tunded ausalt öelda vastakad.

Plussid:

* Mõnusalt väiksem-kergem, ümaramate külgede tõttu istub palju mugavamalt käes. Taskus veelgi paremini.

* Rohkem esipinda kasutav ekraan kahtlemata.

* Lame ekraan kahtlemata. Väga kaalukas pluss. Ei saanud need kumerad servad mulle paraku ka 4 kuuga ülearu armsaks. Igasugune edge bullshit aktiivsus oli niikuinii välja lülitatud.

Miinused:

* Ekraani värviedastus tundub nirum. Kuidagi kahvatum. Seadetest mõlemad vaikimisi "screen mode: natural".

* Kui kõrvuti panna, siis valge taust on S9P kõrval kollane (vahet pole, kas ekraanivalgustus põhjas, poole peal, maas).

* Pole telekaamerat (teadsin ette, samas oli üks kriteerium, mille pärast varem tavalise S9 asemel S9P võtsin, kuigi nii suurt labidat tegelikult ei tahtnud). Ultra wide mind suurt ei koti. Head sõbrad on alati pildile ära mahtunud. Pole mul neid sadu.

* Hetkel kõige häirivam on ekraanil survetundliku home "nupu" puudumine. S7-l ma hakkasin sõrmejäljelugejat kasutama, kuna jäi niikuinii kenasti pöidla alla. S9P lugeja oli minu jaoks vale koha peal - ei satu telefoni pihku võttes ükski sõrm sinna, autohoidikus seda enam. Mugav oli aga see, et kui lukuks oli seadistatud muster, visati välja lülitatud ekraanilt kohe selleni, kui ekraani allosas "home" kohale vajutada. Väike haptic klick ja kohe õige koht ees. S10E lugeja on ka minu jaoks vales kohas. Palju mugavam on telefon altpoolt otsast pihku võtta. Aga S10E-l on mingil imelikul põhjusel survetundlikust "home"-ist loobutud (reaalselt peaks see vist üldse softiline teema olema?). Nii et kui pidevalt power nupuni küünitada ei viitsi, on alternatiiviks 2x ekraanile koputada (saab muidugi sisse lülitada ka laualt tõstmisel ekraani aktiveerumise), siis sõrmega üles libistada ja siis muster ära tõmmata. Tüütu, kui varasem harjumus oli vaid üks kord vajutada ja kohe muster tõmmata.

* Power nupp ise võiks natuke reljeefsem olla. Võibolla harjumuse asi, aga natukenegi väljaulatuv oleks pimesi paremini leitav. Liiga kõrgel ka, et mugavalt sõrme alla jääda. Seda on vist kõik ülevaated juba kirunud.

* Prism Black tagakülg on pigem hõbedane kui must. Kõik tootefotod on petlikud. S9P Midnight Black on päriselt must.


Tõenäoliselt jään puhtalt kompaktsuse tõttu S10E-d kasutama, kuigi käsi ei taha hetkel veel väga kergelt S9P-le tehaseseadeid tegema tõusta...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2019 07:02:19 vasta tsitaadiga

rex, thumbs_up.gif
Alguses häiris mind ka sõrmejäljelugeja asukoht... aga peale paari kuud kasutamist olen ära harjunud.
Ostuga olen väga rahul, meeldib kompaktsus ja seadme kiirus. Natuke häirib aku suurus aga saab hakkama, akupangad ei maksa ka enam midagi.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2019 09:19:03 vasta tsitaadiga

Rex, olen samuti omanud s8t/s9t/s10e-d ja julgen öelda,et kui su nn valge taust on kollane viitab see juba ekraani "burn-in"ile.. antud loendist oli s10e värvid teistest peajagu üle
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2019 09:29:57 vasta tsitaadiga

pole mingit burn-in'i
natural/loomulik ongi kollakam ega hakka niivõrd silmadele

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2019 10:27:21 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
pole mingit burn-in'i
natural/loomulik ongi kollakam ega hakka niivõrd silmadele

seda saab ju valida, ta saab ju "valge valgemaks". Võibolla sain valesti aru,et probleem,et ekraan ei lähe nn "valgeks"
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2019 11:59:29 vasta tsitaadiga

Jah, eks "valge" on niikuinii üsna suhteline mõiste, aga isegi kui valin "vivid" ja tõmban slideri kõige "coolimaks", on S10E peal näiteks gmaili rakenduse valge taust kollakam kui S9P vaikimisi "adaptive display-ga", mille slider on vaikimisi keskel. Lisaks omavahel kõrvutamisele saan hetkel panna ka täismatt valgeks krunditud seina taustale päevavalges. S9P tundub valgem.

Terves ulatuses ilma ühegi muu kontuurita burn in'i ma väga ei usu. Erinevad ekraanide partiid ehk? S9P-le pole mul näiteks absull Waze sisse põlenud (valgel taustal pole midagi isegi aimata), S7-l oli lõpus ikka korralikult näha.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2019 20:17:06 vasta tsitaadiga

Blue light filter pole peal juhuslikult ? See teeb ka pildi kollaseks, et silmadel parem oleks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2019 23:54:57 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit sinisefiltrit. Teadlikult võtan alati maha, kui kuskil juhtumisi peal.

Avastasin veel, et polegi märgutulukesest erilist puudust tundnud. Mingil määral ehk kompenseerinud, et dev optionsist on "stay awake" sees ja dokis istudes pidevalt hämar lock screen pilt ees (mul on nii home kui lock musta taustaga).
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.09.2019 14:32:12 vasta tsitaadiga

Pane ekraanireziim "elav" peale ja taastub Samsa SuperAmoledile iseloomulik kontrastsus ja toon. Ise märkasin ka seda esimesena ja ei saa aru miks see by default nii on, aga ju siis neid "liiga värviline" kurtjaid oli rohkem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2019 17:37:33 vasta tsitaadiga

Paningi juba elava peale, kui viimati näppisin, aga kõrvutades ei ole ikkagi S9P "adaptive"-iga sama "valge". Isegi mitte siis, kui "elav" all slider kõige külmemaks tõmmata. Advanced alt RGB-d ei viitsiks ka nagu tuunima hakata, siis keeran ilmselt ise mingite muude olude jaoks pekki. Eks harjub ära... S9P-l on seal 4 valikut, S10E-l ainult 2.

S10E erisus on ka, et ekraani reso ei saa muuta. S7 ja S9P puhul oli ta mul vaikimisi keskmise peal, kuna mina katsetamisel max'iga reaalset vahet ei teinud ja lasin teadlikult natuke vähem jõudlust nõudva peal olla lootuses, et toimetab grammi võrra kiiremini ja võtab vähem akut.


viimati muutis rex 10.09.2019 12:41:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.