Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 26.06.2019 16:25:03 vasta tsitaadiga

jeesus188, Seda vaatasin ise ka jah, aga ma ise panen kõige suuremat rõhku just kaamerale.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2019 14:28:40 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on Xiaomi suurimaks miinuseks MIUI, oxygen os on palju mõnusam. Aku on ka oneplussil parem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 01.07.2019 10:30:31 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Minu jaoks on Xiaomi suurimaks miinuseks MIUI, oxygen os on palju mõnusam. Aku on ka oneplussil parem.

Maitse asi... On olnud OP ja hetkel mitmes Xiaomi. MIUI täiesti ok.
PS! Huvitav kas on miskit kuulda K20 Pro või selle derivaatide tulekust euroopasse koos B20 sagedusega? Ja SD 855 prosega.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.07.2019 10:17:59 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
ohooloom kirjutas:
Minu jaoks on Xiaomi suurimaks miinuseks MIUI, oxygen os on palju mõnusam. Aku on ka oneplussil parem.

Maitse asi... On olnud OP ja hetkel mitmes Xiaomi. MIUI täiesti ok.
PS! Huvitav kas on miskit kuulda K20 Pro või selle derivaatide tulekust euroopasse koos B20 sagedusega? Ja SD 855 prosega.


don't quote me on that, aga miski info vist pidi juuli keskpaigas tulema.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2019 10:45:04 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Minu jaoks on Xiaomi suurimaks miinuseks MIUI, oxygen os on palju mõnusam. Aku on ka oneplussil parem.
OnePlus oli kunagi 3-400 hinnaklassis ka, enam pole. See ka määrab veits.
Mul vahet pole väga see operatsioonisüsteem, midagi nagu mittetalutavat ei paista olemas olevat ja kui poole raha eest saab siiski topnotch jupid ka sisse, siis see nagu olulisem kui paar asja opsüsteemis. icon_biggrin.gif

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2019 11:06:59 vasta tsitaadiga

Äh, vahet pole, mis android telefonis on, nagunii lased omale meeldiva androidi peale ju. icon_razz.gif

Redmi 4X jooksis mul Resurrection Remix'i peal.
Poco F1 jookeb mul nüüd Lineage OS'i peal.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2019 14:08:07 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et see "nagunii lased" või "saab lasta" on pigem mingite hobitegelejate küsimus. Suvaline tavakasutaja telefonil, nagu mina, ei hakka küll midagi kuskile laskma. Pealegi poleks see tõenäoliselt kooskõlas garantii ja muud asjadega, mis minu kui tavainimese jaoks elus teatavat kindlust siiski lisavad. icon_biggrin.gif
_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2019 15:06:18 vasta tsitaadiga

Garantii ajaks lased orig. softi tagasi peale. Ei nad aru saa, et midagi tehtud seal on. icon_razz.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2019 15:50:30 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Garantii ajaks lased orig. softi tagasi peale. Ei nad aru saa, et midagi tehtud seal on. icon_razz.gif


Kunagi hallil ajal sai tõesti selliste asjadega tegeletud... (Windows Mobile aegadel viimati)... enam ei viitsi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.07.2019 17:00:00 vasta tsitaadiga

Milleks seda telefoni garantiisse viia, kui ta töötab ? Eriti kui saab veel originaal softi tagasi ka pandud ?
Garantii point nagu see ongi, et kui enam ei kannata midagi teha, siis üritada veel läbi garantii asja saada, ennem kui uue telefoni osta.
Ma ei ole ka arusaanud sellest android skin versioonide halast. Ma igaljuhul eelistan paremat raudvara odavama hinna eest, kui siis peqale maksta mingi puhta droidi eest.
Pealegi ega kõigile lubatud puhastele froididele ei tule ka see algne lubadus kaks droidi numbri uuendust ja siis see kolm aastat turva uuendusi.
Nokia lubas suure suuga puhast droidi ka oma madalama otsa mudelitele ja nüüd ütleb otse välja, et need üle ühe uuenduse ei saa, kuna pole piisavalt raudvara võimekust.
Saasta tootja premium hinnaga Nokia siis. Vana raudvara madalama otsa sd4xx seeria ja siis küsitakse keskklassi sd6xx klassi hindasid ja see android one ei garanteeri ka et saad üle ühe suurema droidi uuenduse.
One plus on samasugune nagu samsung, sony jne. Pole mitte midagi erilist mille eest seda premium hinda maksta ja ainult softi eest on jabur.

Oleks see droid siis nii nagu on Windows laptopis või lauaarvutis. Ostad litsendsi ja saad 5+ aastat uuendusi ja ei ole kinni mingis raudvaras nagu snapdragon või mediatek, exynos ja kirin.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 02.07.2019 18:44:34 vasta tsitaadiga

Sain täna oma 9T ja esmamuljed on vägagi postiivsed. Tulin OP2 pealt, MIUI tahab natuke harjumist. Telefon ise natuke on libe, aga istub käes hästi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2019 21:29:23 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Sain täna oma 9T ja esmamuljed on vägagi postiivsed. Tulin OP2 pealt, MIUI tahab natuke harjumist. Telefon ise natuke on libe, aga istub käes hästi.


kustkohast siis ära tellisid ja palju kokku plekkis? suht ruttu said kätte vist? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2019 23:29:43 vasta tsitaadiga

On siin mõni Xiaomi Mi Max2 omanikku? Ega kellelgi ei esine kuuldavuse probleeme? Telefoni kõne ajal hästi ei kuule mida inimene teisel pool räägib.Ehk siis kõlar on hädine.(probleem tekkis paar nädalat tagasi)
Samas kui panna väljuhääldi tööle siis see töötab korralikult.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 03.07.2019 09:53:28 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Sain täna oma 9T ja esmamuljed on vägagi postiivsed. Tulin OP2 pealt, MIUI tahab natuke harjumist. Telefon ise natuke on libe, aga istub käes hästi.


kustkohast siis ära tellisid ja palju kokku plekkis? suht ruttu said kätte vist? icon_rolleyes.gif

Itaalia Amazonist. Sain ka ühe delay osaliseks, et läks kauem kui oodatust algselt lubati.
Telefon ise oli 299 ja shipping oli alla 20 euro kui õigesti mäletan (kiire kuller).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 10:16:47 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
On siin mõni Xiaomi Mi Max2 omanikku? Ega kellelgi ei esine kuuldavuse probleeme? Telefoni kõne ajal hästi ei kuule mida inimene teisel pool räägib.Ehk siis kõlar on hädine.(probleem tekkis paar nädalat tagasi)
Samas kui panna väljuhääldi tööle siis see töötab korralikult.


Kui kõne ajal helitugevuse nupuga mängida siis on kuulda, et läheb vaiksemaks-kõvemaks?

Üks variant on, et mingit vilti on korjanud, kuigi nii kiiresti nagu ei tohiks.
Teine variant, mis kõlarile nii mõjub on metallipuru.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 10:45:57 vasta tsitaadiga

Ok, viimane küsimus Mi9 ja MIUI kohta - on tõesti nii hull? Muidu nagu telefoni peetakse hardware poolest ju väga heaks, aga MIUI'd tehakse igal pool netis ikka no nii maha, et hirm tuleb peale. Kuna ma pole just usinaim telefonikasutaja, siis ei kujuta ette, mis seal niivõrd ebameeldiv saaks olla, et näiteks peale 1kuud kasutamist sellest lahti tahaks saada.

On's siit kellelgi Mi 9 näiteks, et öelda ka, kuidas kaamera stock softveeriga on?

Saab seda telefoni talutavalt üldse käsitleda nii nagu ta karbist välja tuleb, või ongi tegu telefoniga, mille tarkvara peab igast otsast muutma hakkama?

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 03.07.2019 11:08:49 vasta tsitaadiga

Mul on Poco F1 ja Redmi 4X kasutuses. Mõlemal MIUI peal.
Ei saa aru kusagilt otsast et see kuidagi mu kasutusmugavust piiraks. Samas ma pole muidugi mingi eriti aktiivne telefoninäppija kah.
Sony, Samsungi, Motorolat on ka varem kasutatud, ei leia et Xiaomi nüüd kuidagi erilisem oleks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 11:48:36 vasta tsitaadiga

Mis tal viga on, mille üle nad kurdavad?

Naisel, lapsel kasutuses. Keegi mingit kokkujooksmist vms ei kurda.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 03.07.2019 12:05:00 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Ok, viimane küsimus Mi9 ja MIUI kohta - on tõesti nii hull? Muidu nagu telefoni peetakse hardware poolest ju väga heaks, aga MIUI'd tehakse igal pool netis ikka no nii maha, et hirm tuleb peale. Kuna ma pole just usinaim telefonikasutaja, siis ei kujuta ette, mis seal niivõrd ebameeldiv saaks olla, et näiteks peale 1kuud kasutamist sellest lahti tahaks saada.

On's siit kellelgi Mi 9 näiteks, et öelda ka, kuidas kaamera stock softveeriga on?

Saab seda telefoni talutavalt üldse käsitleda nii nagu ta karbist välja tuleb, või ongi tegu telefoniga, mille tarkvara peab igast otsast muutma hakkama?


Mul on kasutusel Mi Mix 2. Ostsin kunagi sügisel 2017. Midagi muutnud ei ole softis ja ausalt öelda ei mäletagi milline see "õige" android olema peaks. Kinni ei jookse ja uuendusi tuleb siiani. Algselt oli peal android 7.1 ja nüüd juba 10 millegagi. Ei kujuta ette, mis ei peaks selliselt meeldima, et originaalsoft maha lasta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 12:19:47 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Ok, viimane küsimus Mi9 ja MIUI kohta - on tõesti nii hull? Muidu nagu telefoni peetakse hardware poolest ju väga heaks, aga MIUI'd tehakse igal pool netis ikka no nii maha, et hirm tuleb peale. Kuna ma pole just usinaim telefonikasutaja, siis ei kujuta ette, mis seal niivõrd ebameeldiv saaks olla, et näiteks peale 1kuud kasutamist sellest lahti tahaks saada.

On's siit kellelgi Mi 9 näiteks, et öelda ka, kuidas kaamera stock softveeriga on?

Saab seda telefoni talutavalt üldse käsitleda nii nagu ta karbist välja tuleb, või ongi tegu telefoniga, mille tarkvara peab igast otsast muutma hakkama?


MIUI ei ole kindlasti hull - lapse eelmine telefon oli miski soodsam Xiaomi MIUI'ga ja sai hakkama, kuid häirivalt kirju oli küll minu jaoks (MIUI üritaks nagu KÕIKE võimaldada, kuid kokkuvõttes on lihtsalt segane), kui võrrelda Sony, Samsungi uuematega ja Android One'ga.
Kõigega harjub, kuid endale ei tahaks - maitse asi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 12:51:44 vasta tsitaadiga

Pole see MIUI hull midagi, lihtsalt mulle meeldib stock android rohkem. Ma olin Xiaomi tel rahul: ei jooksnud kordagi kokku, koostekvaliteet oli hea.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 12:55:36 vasta tsitaadiga

Endal Mi9 ja MIUI 10.2.26 + Novalauncher kuna ei meeldinud üldse see desktopi max 4x5 layout.. Nüüd ikka 10x12 icon_smile.gif
2 häirivat asja on, mida olen tähele pannud, kuid ei julge väita, et see MIUI probleem on. Nimelt youtube video vaatamiste korral jääb alati ette see play nupu/kerimise overlay nö. Peab korraks alla slidema fullscreeni korral. Kui on väike videoaken, siis seda eest ei saagi icon_eek.gif YT olen resettinud jms aga ei aita miski.
Teise asi on see, et fb messengeris ei lase panna "suurt like" ehk siis korraks pöidla peal klikates tuleb like küll, kuid all ei lase hoida - viskab apps view vaate (ei kliki mööda vms, vaid nii ongi)
Muus osas rahul- kokku ei jookse, on kiire jms.
Kommentaarid: 240 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 03.07.2019 14:12:51 vasta tsitaadiga

Sain oma sinise MI 9 kätte, kindlasti meenutab välimuselt kallima otsa telefoni thumbs_up.gif
Sõrmejäljelugeja töötab ülikiirelt, väga mugav kasutada icon_cool.gif
Ekraan on mõnusalt suur, tulles galaxy s8+'i pealt siis ekraan on isegi suurem, aga telefon ise on sama suur.
Samsungi ekraan on siiski parem ning teravam - 1080p vs 1440p ekraan. Aga see ausalt öeldes ei häiri üldse.

Kaamera teeb Mi9'l tõesti häid pilte, tundub, et tegin õige valiku icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.07.2019 14:44:46 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
Sain oma sinise MI 9 kätte, kindlasti meenutab välimuselt kallima otsa telefoni thumbs_up.gif
Sõrmejäljelugeja töötab ülikiirelt, väga mugav kasutada icon_cool.gif
Ekraan on mõnusalt suur, tulles galaxy s8+'i pealt siis ekraan on isegi suurem, aga telefon ise on sama suur.
Samsungi ekraan on siiski parem ning teravam - 1080p vs 1440p ekraan. Aga see ausalt öeldes ei häiri üldse.

Kaamera teeb Mi9'l tõesti häid pilte, tundub, et tegin õige valiku icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Tavaline Mi 9 või mingi eriversioon?
Neid vist Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T, Mi CC9, Mi CC9e - segadus lausa.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 14:46:30 vasta tsitaadiga

Tjah, sai ka ära tellitud, sest aprillist saati 128GB Lavender isendit nagu silmanud ja lõpuks siinkandis mugavalt kättesaadav ka. Eks siis näeb, mis muljed endal. Loodan sellele, et olen valmistunud hulleimaks nii suure MIUI kriitika puhul, et tegelikult avastan samuti, et pole midagi katastroofilist. icon_biggrin.gif

Kurdetakse peamiselt "bloatware" ja igasuguste võimaluste ülekülluse üle, mida ei ole nagu vaja. Eelistatuim, nagu aru saan, on valdava enamiku arust maailmas OxygenOS, mis on stocki lähedane ja väga mõnus. Seetõttu jäigi silma, et paljud, kes viitsivad või ilmselt IT-huvilised väga on, kindlasti debloativad oma Xiaomi telefoni, unlockivad/rootivad, panevad peale GCami ja isegi siit teemast mu arust läbi käinud mingi teise opsüsteemi soovitus. Paljusid Androidikasutajaid häirivat ka see, et puudub "app drawer" ja et väljanägemisega on üritatud iOSi imiteerida ja mingid muud kobinad.

Samas.. viimaste uudiste kohaselt peaks app drawer Xiaomi telefonidesse jõudma varsti.

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.