Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1967, 1968, 1969 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 07.06.2019 16:04:18 vasta tsitaadiga

Nonoh, enne kui hakata süüdistama et tahan kõike ja tasuta võiks oma Telia baasist vaadata, kui palju ma tegelikult kuu lõikes maksan.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.06.2019 16:09:48 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Nonoh, enne kui hakata süüdistama et tahan kõike ja tasuta võiks oma Telia baasist vaadata, kui palju ma tegelikult kuu lõikes maksan.


Kus sind süüdistati?
Iva selles, et soodustus või kampaania pole miskit, mille kohta saab eeldada, et need on jäädavad.

Mega, sinu arvates ahnus. Sisu, kuidas teenus üles ehitatakse ja kuidas selles äri käib, on puudulik. Arvata võid, kuid tasub siis juurde mainida, et tegelikult sa ei tea, kuidas meedia maailm taustal toimib ja toimetab.
Ma võin samuti olla väga sapine ja ärapanev, kuid see ei aita kedagi ega vii ka teema arutelu kuidagi edasi.
Kui Sul kindel süüdistus ja alus, anna tuld. Niisama tatti pritsida suudame kõik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 07.06.2019 16:13:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kõike tasuta ja võimalikult odavamalt suhtumine on sisse harjutatud (ja otsapidi ka vene ajast). Äri ei püsi kui äri on miinuses. Teenus on terve siis kui on win win win (pakkuja, operaator, klient).


Minu meelest on üsna ebaeetiline uusi kliente jutuga "sellise paketiga saab kaasa tasuta HD kanalid" moosida, teades et säärane soodustus peatselt ära kaob.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.06.2019 16:28:56 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
tsitaat:
Kõike tasuta ja võimalikult odavamalt suhtumine on sisse harjutatud (ja otsapidi ka vene ajast). Äri ei püsi kui äri on miinuses. Teenus on terve siis kui on win win win (pakkuja, operaator, klient).


Minu meelest on üsna ebaeetiline uusi kliente jutuga "sellise paketiga saab kaasa tasuta HD kanalid" moosida, teades et säärane soodustus peatselt ära kaob.


Selle asemel tuleb siis teine. HD kanalite pakett ise on juba ajale jalgu jäänud. HD kanaleid on TV teenuses palju rohkem kui seda HD paketis on. Hoiak on selline, et HD kanalid ei ole enam miskit sellist, mida eraldi paketiga anda vaid HD kanal on default. Kui sd ja HD kanali saame, paneme need ühte kokku, ühe hinnaga. Selle poole oleme järjest liikunud ja liigume edasi

Lähema kuu jooksul lisatakse põhipaketti sd kanalitele kõrvale ka vähemalt 6 HD kanalit. Lisaks viime kokku juba teenuses eraldi tellitavad Sd ja HD kanaleid.
Võtab aega aga visioon selline, et ei ole enam eraldi SD ja HD kanali teemat.

2 kuud tagasi, kui liitusid, see pakkumine oli ja kui selline pakkumine on, siis muidugi pakutakse. Vanal teenusel pakkumine ka jätkub.
Kui Sinule oli HD kanalid soodustus ainus argument TV teenuse võtmisel, siis teine lugu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 07.06.2019 16:38:43 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Nonoh, enne kui hakata süüdistama et tahan kõike ja tasuta võiks oma Telia baasist vaadata, kui palju ma tegelikult kuu lõikes maksan.


Kus sind süüdistati?
Iva selles, et soodustus või kampaania pole miskit, mille kohta saab eeldada, et need on jäädavad.

Mega, sinu arvates ahnus. Sisu, kuidas teenus üles ehitatakse ja kuidas selles äri käib, on puudulik. Arvata võid, kuid tasub siis juurde mainida, et tegelikult sa ei tea, kuidas meedia maailm taustal toimib ja toimetab.
Ma võin samuti olla väga sapine ja ärapanev, kuid see ei aita kedagi ega vii ka teema arutelu kuidagi edasi.
Kui Sul kindel süüdistus ja alus, anna tuld. Niisama tatti pritsida suudame kõik.


Ma olen lühikese jutuga ja ei pritsi pikalt, aga mõne jaoks ka harjumatult otsekohene. Tean kahjuks liiga palju Telia (ja Elioni ja ET) telgitaguseid ja teinud koostööd erinevates teemades, aga karikas saab vahel täis. Ma olen puudustele viidanud (väga sõbralikult ja konstruktiivselt, loomulikult mitte siin foorumis), olen nõustanud, aga Telia on tõeline mammut oma arendustes - pisiasju, aga kliendi jaoks olulisi ei saada isegi aasta(te) jooksul korda tehtud! Aga jätame siin seinal selle sinnapaika.

Mina leian, et need valikud, mis Telia kasutajatele alles jätab on ebamõistlikud. Seda me loeme siit juba mitu lehekülge - tee ise omad järeldused. Loomulikult ei saa sa pureda kätt, mis sind toidab. Mina õnneks või kahjuks saan. icon_smile.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.06.2019 16:43:06 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:

Indrek ütles õigesti ka seda, et Telia maksab sisu pakkujatele ise kinni kliendile soodustuse või kampaania korras antud teenused.

Jeesus188 arvas aga, et pakkujad maksavad peale Teliale sisu eest, mida pakkuja Teliale annab ja mida Telia 0 hinnaga kliendile annab. Jeesus188 väidab miskit, mida ta ei tea. Tegelikkus on siiski Jeesus188 arvamusele vastupidine.

Kõike tasuta ja võimalikult odavamalt suhtumine on sisse harjutatud (ja otsapidi ka vene ajast). Äri ei püsi kui äri on miinuses. Teenus on terve siis kui on win win win (pakkuja, operaator, klient).


Tundub ikka suht demagoogilise jutuna meie rööv-kapitalistlikus ühiskonnas.
Võibolla Telia maksab tõesti TBN Baltija ja Entusiast TV tüüpi kanalitele mingeid kopikaid, et need saaks oma kanalit klientidele 0 hinnaga levitada (peab muidugi mainima, et sel juhul selle koha pealt on Telia pigem lollakas)

Aga kohe kindlasti võetakse mõne teise koha pealt selle eest mitmekordne kasum.
Üldiselt on see ajuvaba jutt, et Telia kliendi eest midagi kinni maksab. See on mingi näiline maksmine.
Lõpuks maksab ikkagi kõik kinni klient, sest muidu poleks Telia firmat olemas.
Kas see on Telia kasumi põhjal arvestades win-win olukord, eks seda mõtleb iga klient ise oma rahakotti vaadates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.06.2019 16:50:17 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
armjan kirjutas:

Indrek ütles õigesti ka seda, et Telia maksab sisu pakkujatele ise kinni kliendile soodustuse või kampaania korras antud teenused.

Jeesus188 arvas aga, et pakkujad maksavad peale Teliale sisu eest, mida pakkuja Teliale annab ja mida Telia 0 hinnaga kliendile annab. Jeesus188 väidab miskit, mida ta ei tea. Tegelikkus on siiski Jeesus188 arvamusele vastupidine.

Kõike tasuta ja võimalikult odavamalt suhtumine on sisse harjutatud (ja otsapidi ka vene ajast). Äri ei püsi kui äri on miinuses. Teenus on terve siis kui on win win win (pakkuja, operaator, klient).


Tundub ikka suht demagoogilise jutuna meie rööv-kapitalistlikus ühiskonnas.
Võibolla Telia maksab tõesti TBN Baltija ja Entusiast TV tüüpi kanalitele mingeid kopikaid, et need saaks oma kanalit klientidele 0 hinnaga levitada (peab muidugi mainima, et sel juhul selle koha pealt on Telia pigem lollakas)

Aga kohe kindlasti võetakse mõne teise koha pealt selle eest mitmekordne kasum.
Üldiselt on see ajuvaba jutt, et Telia kliendi eest midagi kinni maksab. See on mingi näiline maksmine.
Lõpuks maksab ikkagi kõik kinni klient, sest muidu poleks Telia firmat olemas.
Kas see on Telia kasumi põhjal arvestades win-win olukord, eks seda mõtleb iga klient ise oma rahakotti vaadates.


Telia on laiem kui vaid TeliaTV.
Ma rohkem ei kommenteeri. Arvamusi on ja jääb seinast seina.
Palju, kellele tasutakse, ei ole täna ega tulevikus siin arutlusele minev.
Võid olla siis üllatunud või positiivselt meelestatud teades, et jah, maksab kliendi eest Telia piisavalt. Konkurents on samuti Eesti turul suht tihe, teised ei maga.
Samuti pole Telia MTÜ. Äri ettevõte ning selle loogika alusel võib minna iga operaatori teemalisse teemasse ja kirjutada täpselt sama sisu. Vaheta vaid ettevõtte nimi.
All in all, ka Telia jaoks sisseost läheb järjest kallimaks. Ei tule pakkujad meile külla jutuga, et makse edaspidi vähem. Lepingud saavad läbi, uued tulevad peale ja uued ei tule ei soodsamad ega tavaliselt ka mitte eelnevate hindadega.
Kui iga kord, kui Teliale sisu kallimaks laheb, hakkaks Telia teenuse hinda vastavalt tõstma, peaks teenuse hind muutuma aastas mitmel korral (loe kasvõi, et iga kuu).

See on reaalsus ja kui mõne arvates on see demagoogia, siis sorry, reaalsus on miskit, mille põhjal postitan, mitte ei hakka ilustama ega ilusat juttu ajama selleks, et kliendile meeldida. Faktid jäävad faktideks ja austan maailma, kus räägime asjadest, mis tegelikult on.


viimati muutis armjan 07.06.2019 17:06:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.06.2019 17:09:05 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Lähema kuu jooksul lisatakse põhipaketti sd kanalitele kõrvale ka vähemalt 6 HD kanalit. Lisaks viime kokku juba teenuses eraldi tellitavad Sd ja HD kanaleid.
Võtab aega aga visioon selline, et ei ole enam eraldi SD ja HD kanali teemat.

Loodame siis kõik koos, et need ei ole need 5-6 Kinomix kanalit Esimese Balti Paketi koosseisust (konkurendil on need HD-s) ja et arvestusse ei lähe TV3 HD
vaid ikka näiteks
FOX HD, FOXLife HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD ja Discovery Channel HD (nagu naabritel lätakatel Telia analoog pakub).
icon_smile.gif

P.S.
Mul pole midagi selle vastu, kui Telia oma klientidele heategevust teeb, lihtsalt pole sellest varem kuulnud ja suht raske uskuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.06.2019 17:27:14 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:

P.S.
Mul pole midagi selle vastu, kui Telia oma klientidele heategevust teeb, lihtsalt pole sellest varem kuulnud ja suht raske uskuda.


Võtame teada asja näiteks. 2 tasuta filmi videolaenutusest. Kliendile tasuta aga see ei tähenda, et filmi tellimuse eest Telia filmi pakkujale ei tasu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 07.06.2019 17:45:17 vasta tsitaadiga

Well, siis on minu südametunnistus puhas: pole vaadanud neid kahte free filmi icon_lol.gif

edit: Ma oleks palju rohkem rahul, kui saaks korraga kahes vaatajakohas ilma hakkimisteta (ADSL 12Mb) telekat vaadata icon_rolleyes.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 07.06.2019 17:51:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2019 17:47:13 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
2 tasuta filmi videolaenutusest.


Selle eelduseks olev mobiilne elu on jälle sellevõrra kallim konkurentide pakutavast teenusest. Niiet tasuta ei ole siin küll mitte midagi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.06.2019 18:00:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
armjan kirjutas:
2 tasuta filmi videolaenutusest.


Selle eelduseks olev mobiilne elu on jälle sellevõrra kallim konkurentide pakutavast teenusest. Niiet tasuta ei ole siin küll mitte midagi.


Jah, komboga saab selle soodustuse. Sisu see ei muuda.
Tasuta kliendile, tasu pakkujale. See oli iva, olgu siis mob elu 10x odavam või kallim. Telia TV teenus pole mobiilne elu.
Kellel teenused - mobiil, tv ja nett Teliast, saavad sellega lisasoodustusi. Viimane pole antud selle tõttu, et mob elu on kallim kui konkurendi pakkumine...

See lumepall ei lõpe. Antud teemal ma enam ei vasta. Pole midagi lisaks öelda. It is what it is. Lõpuks on see ikka nii, et kliente, kelle arvates talle liiga tehakse, jääb ja kliente, kes rahul on ja häält ei jaga, jääb. Viimaseid on oluliselt rohkem. Siin on väike ring samade kasutajate juttu päevast päeva. Selline paras kajakamber.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 07.06.2019 18:12:16 vasta tsitaadiga

Kaua see Premium aktiveerib? Mul iseteeninduses näitab, et Premium olemas, vana pakett lännu, kuid hoolimata ruuterite ja bokside restardist näen ikka põhipaketi kanaleid. Tehnilise toe asemel mingi robot, kellest kasu pole.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.06.2019 18:21:56 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Kaua see Premium aktiveerib? Mul iseteeninduses näitab, et Premium olemas, vana pakett lännu, kuid hoolimata ruuterite ja bokside restardist näen ikka põhipaketi kanaleid. Tehnilise toe asemel mingi robot, kellest kasu pole.


Ei peaks kaua võtma.. Tegelikult suht käbedalt peaks aktiivseks minema.

INFOTELEFON:
123
Välismaalt helistades: +372 639 7130

E-R 8:00-21:00

L-P (ja riigipühad) 10:00-20:00

Võid ka Telia online abi kaudu teenust kontrollida. 123 vastab 21ni.
Foorumi kaudu põhjuseid arvata ei ole võimalik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 07.06.2019 18:22:13 vasta tsitaadiga

Ma ei sa aru ,mis hinna tõusust ràägitakse ja vaieldakse. Mul oli enne Põhipakett,lisakanalite pakett, salvestamine ,maksin 21 eurot kuus. Nûûd võtsin Premium paketi juurte tulid Hd kanalid,tvplay filmi ja spordi kanalid lastenurk,uudised ja paljud muud kanalid. HD kanalid olid vist 7 eurot TV play filmi ja spordi kanalid 10 eurot muusika ja uudised mõlemad vist 3 eurot ja paljud muud asjad mille eest tuli eraldi maksta.Mina leian ,et praegu on kõige kasulikum võtta Premium pakett valik kõige suurem ja hinna suhtes kui arvestada valikut kõige odavam.Kuigi Premium paketis on palju mõttetuid kanaleid,aga maitse üle ei sa vaielda mõnele meeldib üks kanal ,teine ei vaata seda kanalit elu aeg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 07.06.2019 19:07:01 vasta tsitaadiga

Küsimus: kas uues Telia Tv äppis on ka ajaline nihe võrreldes digiboksiga?
Vähemalt Minu TV äppis nii on. Siis kui televiisoris käib järgmine saade, Minu TV äpp telefonis näitab alles eelmise saate lõppu. Ajaline nihe on u. 4-5min.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.06.2019 21:28:58 vasta tsitaadiga

Ma näen, et siin on tekkinud ka paar mõistlikku kasutajat kes ei räägi ainult rahast vaid sellest mida vaja on.
Ma saan aru, et raha omab tähtsust aga kui varem rääkisin, et TV teenus terveks kuuks maksab ühe korraliku Burxi hinna, siis premium pakettt on odavam kui reede õhtul klubis 5 rumm koolat.
Mida me siin arutame, kas tõesti foorumi klientuur koosneb kodututest või invaliidsuspensionil viibivatest kodanikest? (ei sildista aga ma tean, et kõige vaesem klientuur kurdab kõige vähem summade üle aga ma saan aru, et rikkaks saabki ainult see kes arveid ei maksa ja koguaeg tingib)

agox57, just nii ongi loogilisem, tellid kogupaugu ära, on 5 ekraani, paned majapidamistesse laiali, kõik peale porri on olemas ja ei pea mõtlema, et äkki saaks ikka mõne euro kokku hoida kui saaks Entusiast TV välja rookida icon_biggrin.gif
santiim, viide on sees, kui pikk ei tea aga oht on, et naabrimees antenniga võib enne hõisata kui sina, et jalkas värav on löödud. Eripära tekibki unicast striimi bufferdamisest, et netikadude tõttu pilt ei hakiks ega hanguks, nagu youtube. Samuti on see pausile pandav striim aga üldiselt see probleemi ei tekita. Otsesaadete telefonihääletustel ei maksa kõnet viimasele minutile jätta.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 07.06.2019 21:42:23 vasta tsitaadiga

indrpo, tänud!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 07.06.2019 21:56:26 vasta tsitaadiga

Teab ehk keegi öelda, miks uues TeliaTVs enam Telefoni linki pole põhimenüüs, et saaks kõnelogi uurida jne. Puudub nii Motorola kui Arrise taga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.06.2019 22:31:16 vasta tsitaadiga

-froggy kirjutas:
Teab ehk keegi öelda, miks uues TeliaTVs enam Telefoni linki pole põhimenüüs, et saaks kõnelogi uurida jne. Puudub nii Motorola kui Arrise taga.


olin ise üks ettepaneku tegija, et peamenüüs peaks olema võimalikult vähe, eriti vähe kasutusel olevaid valikuid.
Küllap "telefon" on üks neist aga kindlasti on palju eriarvamusi, mina ei tahaks näha seal poodi, Abi ja vast sätiks veel paar asja ringi.
Sellel on siiski suurem UX taga ja minu või kasutajate arvamus ei pruugi alati kattuda.
Kusjuures polegi enam uurinud kasutajate käest kas lauatelefoni numbrinäit veel ekraanile tuleb, vist mitte, ilmselt poleks hea ka kui suvilas tuleb linnakodu lauanumbri kõne ekraanile.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.06.2019 22:39:38 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kusjuures polegi enam uurinud kasutajate käest kas lauatelefoni numbrinäit veel ekraanile tuleb, vist mitte, ilmselt poleks hea ka kui suvilas tuleb linnakodu lauanumbri kõne ekraanile.

Siiamaani on küll tulnud ja sellega nii ära harjunud, et hea vaadata, kui jälle mõni tabletimüüja helistab et siis ei vaevu vastu võtma hakata.
Või mõni selline number, kust 99 protsenti hakkab mingi venekeelne ila investeerimispakkumisega.

P.S.
Menüü võiks olla selline, et igaüks saab seadetest ise valida, mis klotsid tal peamenüüs on.


viimati muutis seeru 07.06.2019 22:47:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 07.06.2019 22:42:05 vasta tsitaadiga

mul on hetkel kahel erineval aadressil teliatv eesti põhipakett. pluss paar tasuta noppekanalit. maksan 6€ tükist. ühel aadressin tuleb telia cat5 tuppa, tesel on vdsl. ühel aadressil on mingi eelviimane arris, teisel motorola.

kui ma nüüd tellin mini paketi ja olemasolevad tv paketid ära lõpetan, siis kas miskit muutub nähtavate kanalite osas? mismoodi see vahetus kasutajale teleka taga välja näeb? ma ise neid telekaid ei kasuta, aga igasugu tundmatute teadete ja uuenduste peale tulevad kõned, hea oleks ette teada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.06.2019 22:59:02 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
mul on hetkel kahel erineval aadressil teliatv eesti põhipakett. pluss paar tasuta noppekanalit. maksan 6€ tükist. ühel aadressin tuleb telia cat5 tuppa, tesel on vdsl. ühel aadressil on mingi eelviimane arris, teisel motorola.

kui ma nüüd tellin mini paketi ja olemasolevad tv paketid ära lõpetan, siis kas miskit muutub nähtavate kanalite osas? mismoodi see vahetus kasutajale teleka taga välja näeb? ma ise neid telekaid ei kasuta, aga igasugu tundmatute teadete ja uuenduste peale tulevad kõned, hea oleks ette teada.


Kui mõlemad netid sinu nimel siis
iseteeninduses lõpetad kumbalgi TeliaTV teenuse ära 6+6€ on 12€
Valid iseteeninduses koduste alt uus teenus TeliaTV 6€ (kaks ekraani paketis) ja valid juurde sobivad nopped, paketid.
kanalite valiku osas jään võlgu, põhipakett on alati kõigil sarnane olnud, oli või tuli mõni venelane, pole aimugi.. kogu eesti valik on olemas koos foxide, sonyde jms kraamiga.
mõlemas kodus digiboksi restart ja asi korras.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.06.2019 23:06:51 vasta tsitaadiga

seeru, väga hea, et lauakat meelde tuletasid icon_smile.gif
Mul isegi nö traadivaba toru ruuteri taga ja kõikseaeg mõtlesin ,et mis krdi adapter see pistikus istub. Nüüd sain ruumi juurde ja mobla juhtmevaga laadija adapter läks sinna pessa seinas icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-froggy
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010




sõnum 08.06.2019 08:13:00 vasta tsitaadiga

Numbrinäitu jah enam ekraanile ei kuva, minul isiklikult suva aga siin vanematel inimestel vajalik ja harjunud asi.
Küsin ka veel seda, et kas kusagil veebis saan oma vaatajakohti hallata ka? Näiteks lahti siduda, nimetada jne?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1967, 1968, 1969 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.