Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Live For Speed S2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 17.05.2004 00:05:46 Live For Speed S2 vasta tsitaadiga

Annaks siis ka siinsele rahvale teada, et selline asi ei ole neam väga kaugel, kuigi release date-ist pole Devidelgi veel aimu, aga pilte juba näidatakse ja need pildid panevad ila jooxma icon_biggrin.gif Tjah, ega mitte LFS S1 mängijtaele need pildid midagi vb polegi, aga need kes S1 mängivad, neil on küll põnevus, kuda iga auto juhtima hakkab ja mis tundega need rajad on jne, pole ju mingi arcade, et kõik autod ühesuguse juhitavusega icon_biggrin.gif
Siin siis mõned pildid, mis autosi on juba avaldatud ja nende hulgas midagi Renaulti sarnast ja Porkari või Ferche või kuda soovite, ehk siis mingi Porsche ja Ferrari vahepealne auto icon_biggrin.gif
GTI Racing versioon on magus ja ka mingi uus auto on jälle mõne pildi tagaplaanile jäetud õrritamiseks, mis tundub olevat Mini Cooper icon_biggrin.gif
LFS-i Devid oskavad õrritada icon_biggrin.gif
http://lfs.racesimcentral.com/content/screenshots.htm

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2004 00:41:27 vasta tsitaadiga

njaa......lfs on ikka väga hea simu, tgelt yldse kõige parem vist, ja ega autod seal ka halvad ei ole, kunagi pelasin seda ja nüüd akkan vist uuesti icon_smile.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 17.05.2004 00:45:13 vasta tsitaadiga

KUi mingi damage kah ikka tehtaks, oleks lahe, muidu isegi 10 min olen mänginud lfsi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 17.05.2004 01:12:52 vasta tsitaadiga

Damage veel S2 ei tule, igatahes mitte täies laxus. Aga kütus, kummitemperatuurid ja kulumine on üks tähtis asi mis tuleb S2 juurde icon_smile.gif
Ja kui on küsimusi veel, võite küsida icon_smile.gif

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.05.2004 08:44:09 vasta tsitaadiga

Ütleme ausalt, piltidelt tundub S2 täielik kräpp, aga kui järeldada asja S1'st ja panna juurde need võimalused, mis lisanduvad S2's siis mängitavus ongi see peamine, nii et ootan põnevusega thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 17.05.2004 10:40:52 vasta tsitaadiga

Ei tea mix ta kräpp on :s
_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.05.2004 11:38:11 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
Ei tea mix ta kräpp on :s

Sry, eks see sõna kräpp oli jah liiga karm, kuid lihtsad graafika nagu erilist märkimist ei vääri, mida kindlasti mängitavuse kohta küll öelda ei saaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 17.05.2004 15:46:03 vasta tsitaadiga

Graafika jumala norm seestvaates imo icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 17.05.2004 15:54:49 vasta tsitaadiga

Graafikal pole tõesti midagi viga ja kui sul on Mingi Mega arvuti ja igast AA värgid peal, siis see ilu ajab suu lahti icon_eek.gif
_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 17.05.2004 19:01:25 vasta tsitaadiga

LFS, üks mõnusamatest ralli mängudest. Kunagi sai demo mängitud icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 17.05.2004 19:50:39 vasta tsitaadiga

Kes LFS ihaldab siis tirigu veel selline pela nagu GTR 8)
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 17.05.2004 21:31:10 vasta tsitaadiga

GTR-il on väike pluss LFS-i üle, seda saab arvatavasti kuskilt tõmmata kui täis välja tuleb, LFS-i ei saa icon_biggrin.gif
Aga tegelikult hoiab see teed puhtana, sellesmõttes, et kui juba mängu ostmiseks läheb, siis sa ei ole just mingi täitsa idikas, et hakkad sõitma kes teab mismoodi, mõni üksik on selline rikas ja teeb nii, aga ikkagi, kui iga suva vend saaks LFS-i täisversiooni siis ma kujutan ette, et teed oleks rammijaid täis .
GTR-il on sound Mega ja LFS-il on see nõrk külg, aga LFS-il see juba S2 kindlalt areneb ja kes teab, mis S3 toimub icon_smile.gif

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2004 22:07:20 vasta tsitaadiga

kas eestis ei ole võimalik lfsi osta kuskilt ve?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 17.05.2004 23:11:24 vasta tsitaadiga

Seda saab aint krediitkaardiga, aga kui ei ole seda, siis saad teha Ühispangas virtuaalse krediitkaardi või kontakteeruda kellegagi kellel on krediitkaart ja teha talle pangaülekanne. DevilEST on kes minul asja ära tegi ja maxis kohe kui ma talle mainisin, raha saatsin paar päeva hiljem icon_biggrin.gif
_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 01.06.2004 20:36:33 vasta tsitaadiga

esimese versiooni oleks napilt ostnud kui papp oleks õigel ajal olemas olnud...ikka ülikõva mäng...rooliga ka väga funn.
ning kes graafikat taga ajavad mängigu neid arcadesid. LFS on teine teema. mulle igatahes meeldib.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 01.06.2004 23:17:15 vasta tsitaadiga

Juhitavus sitax hea , graafika on väga hea , seadistused jne on ka sitax hea ...krt, see ju jumalast hea mäng see lfs1 , kuid 2 tundub piltide pealt ikka sama mootori peal üles ehitatud nii et väga suuri muudatusi küll ei saa tulla, oleks ka võinud ju uue patchi teha ühele kus uued autod oleks olnud icon_neutral.gif , hmm, kuid see jääb juba igaühe enda mõelda kas asi hakkab jalle koigest äriks minema!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 02.06.2004 00:27:10 vasta tsitaadiga

Mitte midagi ei hakka siin äriks minema, Ei ole LFS 1 ja LFS 2, on olemas LFS S1 ja LFS S2, S1= Stage 1 ja S2= Stage 2 . See on üks kolmandik mängust ja teises mängus tuleb lisakaupa juurde S1-le boxipeatused, kütus. Pealegi oli Devide poolt ka jõulukingitus patchis, auto MRT5, ja üks auto oli väga imeline kingitus, ei ole tõesti kerge töötada kolmekesi mitmete tuhandete kaugusel üksteisest ja uskuge mind äriks see asi ei lähe, te ei tea kui kaugele sees ma LFS-is olen ja mida ma kõike tean icon_smile.gif
_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 02.06.2004 14:50:56 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
Mitte midagi ei hakka siin äriks minema, Ei ole LFS 1 ja LFS 2, on olemas LFS S1 ja LFS S2, S1= Stage 1 ja S2= Stage 2 . See on üks kolmandik mängust ja teises mängus tuleb lisakaupa juurde S1-le boxipeatused, kütus. Pealegi oli Devide poolt ka jõulukingitus patchis, auto MRT5, ja üks auto oli väga imeline kingitus, ei ole tõesti kerge töötada kolmekesi mitmete tuhandete kaugusel üksteisest ja uskuge mind äriks see asi ei lähe, te ei tea kui kaugele sees ma LFS-is olen ja mida ma kõike tean icon_smile.gif


Just nimelt, ei teagi, valgusta meid sis!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 03.06.2004 04:03:32 vasta tsitaadiga

miks ei jää rajale kummijutte
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2004 11:05:50 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
miks ei jää rajale kummijutte


Kuna kummid on kulumatud, siis on ka loogiline, et rada need ei määri icon_smile.gif

RudiTurbo, ega sa ei oskaks/viitsiks äkki natuke nõu anda XR GT Turbo setupi parandamisel? Blackwood GP'l enam 1:30.6x juurest kiiremaks ei saa, kahtlustan, et sekund-paar saaks masina regullimisega ehk juurde.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 03.06.2004 22:14:35 vasta tsitaadiga

Ma pole setuppide tegija, aga kasutan ise alati ikka Maailmarekordi sette icon_smile.gif Ise olen sõitnud 1.27.90 icon_smile.gif
See setup siis pane Data/Settings folderisse ja kaceta icon_smile.gif http://www.ocrana.de/member/ruditurbo/XR%20GT%20TURBO_BLtesting.set

Aga jah see kui sügaval ma see olen, on hetkel veel Top Secret, aga küsimusi võite esitada mulle enamvähem kõige kohta, sest ma üritan ikka LFS-i kohta kõiketeadja olla icon_smile.gif
NB: Varsti on oodata jälle uut infot ja screeni S2 kohta icon_smile.gif

ja sõidujoon kulub ka radadele sisse kui kasutad aktiivselt ühte rada tükk aega. aga need kummijutid küll minuarust mõttetud , mis nendest ikka kasu on icon_razz.gif

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 03.06.2004 22:23:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja sõidujoon kulub ka radadele sisse kui kasutad aktiivselt ühte rada tükk aega. aga need kummijutid küll minuarust mõttetud , mis nendest ikka kasu on

Kummijutid annavad reaalsust.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 03.06.2004 22:33:05 vasta tsitaadiga

mingi aeg mängisin ja oli väga lahe. aga peale seda kui nad klaveriga juhtimist muutsid muutsu asi imelikuks ja enam ei viitsinud mängida ka icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2004 08:55:52 vasta tsitaadiga

Ma kasutan kah klaveriga juhtimist, ja hetkel GTT puhul kasutusel olev setup sai ise leiutatud, katse-eksituse meetodil, seni kuni masin enam-vähem rajal püsima hakkas. Võisin sealjuures muidugi auto kogemata aeglaseks ka teha. Peaks ehk tõesti nende maailmarekordi setupidega proovima sõita?

Klaveri juhtimise süsteem on natuke jama, seal on päris mitmeid erinevaid settinguid, äkki on mõned neist radikaalselt valed mul, aga head nõu antud teemal pole ka õnnestunud saada. Nende reguleerimine ja katsetamine võib päevi aega võtta, aga tahaks nagu rohkem võidu sõita ikka...

Seda sõidujoone rajale sissekulumist ma nagu hästi ei usu, minu meelest on see lihtsalt joonistatud asfaldile ja ei olene sellest, mis joone peal ise sõita.

Kui teile hakkab silma üks sinine XR GT Turbo numbriga HX.EE (kuskil sõitjaterivi lõpupoole tavaliselt), siis see olen mina icon_smile.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 04.06.2004 16:06:56 vasta tsitaadiga

Klaveri juhtimine tehti halvaks sellepärast, et MRT5 andis sõita klaveril kiiremini, kui Rooliga, aga kas päriselus sõidavad auto klaveriga? ei icon_smile.gif Ja see on sim ning see muudeti ära, kuid kui neid klaveri settinguid muuta seal, siis saab päris normi juhitavuse endale tekitada ja üpriski kiiresti sõita, GTI-ga annab isegi päris madalaid 1.35 sõita icon_smile.gif Eestis ei olegi sellel mängul vist sellepärast minekut, et ei ole piisavalt rooli omanikke ja üldse selliseid simu armastajaid nagu pole. Mina kogusin enamvähem LFS-i pärast endale 1700 kr, mis on väga palju 15 aastatse poisi kohta icon_biggrin.gif nüüd juba 16 8) ja ostsin endale Momo Racingu ja nädala pärast näitasin kiiremaid ringiaegu kui klaveriga. eestlasi muidu on LFS-is ja enamvähem nii, et kui juba on siis ta on tipptegija. MacEST, DevilEST, .TIM., RudiTurbo, Palich, kõik suudame World Recordeid kuskil purustada icon_smile.gif Ma sooviks, et eestlastel tekiks rohkem huvi rooli ostmise vastu ja siis on LFS a MUST. Ise plaanin endale vist isegi cockpiti ehitada, kuna siis oleks veelgi funim icon_biggrin.gif
Veel pole vist eestlastel LFS-i sellepärast, et pole krediitkaarte eestlastel ja pirana seda mängu ei saa. See teebki asja heaks, et kui juba maxad mängu eest, siis pühendad ennast sellele rohkem ja ei lahku pärast mõne päevast proovimist. Mina olen juba 30 juunil aasta aega mänginud LFS-i. Ja siin on minu Online stats icon_smile.gif
Kilometers driven 40707
Laps done 11840
Hosts joined 848
Races won 578
Second 454
Third 301
Finished 1743
Qualifications 45
Pole positions 16
Win ratio 0.505
Online credits 55504
Drags / Wins 94/4

Kui arvutada nii umbkaudselt, siis olen juba 11 kuud sõitnud päevas keskmiselt üle 5 sõidu icon_smile.gif

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Live For Speed S2 mine lehele 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.