Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  vigased protsessorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 20:26:29 vigased protsessorid vasta tsitaadiga

Kas ja kuidas esineb, ma mõtlen, et kas on juhuseod kus protsessor töötab aga kui koormust saab jookseb kinni, kuidas seda kindlaks teha ???
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.04.2004 20:29:13 Re: vigased protsessorid vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
Kas ja kuidas esineb, ma mõtlen, et kas on juhuseod kus protsessor töötab aga kui koormust saab jookseb kinni, kuidas seda kindlaks teha ???


Natuke segane mõte.
Kui arvuti kokku jookseb, siis on justkui kindlaks juba tehtud, et ebastabiilne.
Liigselt overclocked raalid on sedasorti isendid tihtipeale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 20:36:57 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen just vaikimisi seaded st. ei ole klokitud ja tempid on kõik ok. Kas kokkujooksmise põhjustaja võib prose olla, kuna kokkujooksmise hetkel saab prose koormust ning seejärel arvuti hangub ??
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 20:38:46 Re: vigased protsessorid vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
Kas ja kuidas esineb, ma mõtlen, et kas on juhuseod kus protsessor töötab aga kui koormust saab jookseb kinni, kuidas seda kindlaks teha ???


pane see prose mõnda teise masinasse mis töötab korralikult ja kui seal ka mingid põnevused toimuma hakkavad siis...
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.04.2004 20:46:08 vasta tsitaadiga

Eriti ei usu, et klokimata prose vigane. Tuleks kõigepealt jahutust vaadata, ehk see halvasti peal või on keegi BIOS-ist volte salamisi vähemaks võtnud.

Tehasest vaevalt, et praaki tuleb, kõik prosed testitakse vast ikka korralikult ära.

Millisest protsessorist üldse jutt käib?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 20:48:40 vasta tsitaadiga

pole võtta hetkel teist, aga muidu arvuti on: abit nf7, barton xp2500+,kingston 512mb, leadtec fx5600. Ma tean, et viga ei ole videos, kuna seda testitud teises arvutis ja mingeid jamasid polnud. Memtest'iga tegin mälu ka üle, mingeid anomaaliad ei olnud. Ja ma tean ,et emaplaadis ka viga ei ole jääb üle ainult prose. Aga kõik justkui nagu töötab ilusti aga mitte stabiilselt.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 20:49:53 vasta tsitaadiga

Võib ka softis olla viga. Win98 on pangestumises meister
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 20:51:07 vasta tsitaadiga

os on winxp home ja isegi peale foramtit on jamad alles. Ja jahutatud on ka korralikult ja seda prose ei ole mitte kordagi klokitud, voldid ka korras põmst biosi default.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.04.2004 21:01:05 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=94096&highlight=

Üks sarnane teema - ühiseks jooneks -> Emaplaat (pmst sama)+Protsessor+ mälu tootja.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.04.2004 21:01:54 vasta tsitaadiga

Mida Sa täpsemalt koormuse all mõtled?
Anna need temperatuurid ka.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 21:15:01 vasta tsitaadiga

hmm mul bios töötab ja nii naljakas kui see ka pole aga kui fsb lasta 166lt 100 peale, siis ei jookse kokku aga sellise tulemusega ma rahul ei ole. Ja mäludega mul nii, et olen ka teist mälu proovinud, asi ei lahene praegu proovin emaplaati flashida.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 21:16:26 vasta tsitaadiga

koormus näiteks mängud, viirusetõrje kokkuvõte jne. jne. tembid on ok nagu ma juba mainisin.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 18.04.2004 21:18:46 vasta tsitaadiga

mis toide?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 21:23:22 vasta tsitaadiga

eem jnc 300w
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.04.2004 21:26:02 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
eem jnc 300w


IMO lahjaks kipub jääma 300W toide sellise conf'i juures. Muidugi toidab ära, ent on üsna piiri peal.
Aga kuidas on asi voltidega üldse ... kui stabiised on näidud ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 21:29:47 vasta tsitaadiga

hmm mis voldid ?? need mis biosis on ??
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 18.04.2004 21:44:28 vasta tsitaadiga

biosis jah
äkist ongi toide süü põhjuseks, kõrgemal koormusel ei suuda lihtsalt piisavalt võimu välja ajada
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.04.2004 21:45:09 vasta tsitaadiga

kirjuta üles millised on voldid näiteks Prime95 ajal. volte vaata näiteks MBM5'ega, jälgi 12V'ti, 5V'ti ja 3.3V'ti.

JNC pidavat olema sama juust kui Codegen... vähemalt ma olen JNC toitekatest hirmsaid lugusid kuulnud.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 21:55:13 vasta tsitaadiga

hmm need head toitekad maksavad sitax pappi ju. igatahes voldid

cpu core voltage 1,65v
ddr sdram voltage 2,6v
chipset voltage 1,6
agp voltage 1,5v
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.04.2004 21:56:33 vasta tsitaadiga

eiei, lase koormuse all voltide näidud siia...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.04.2004 21:56:52 vasta tsitaadiga

Need on siis need, mille peale asjad seatud.
Aga mida emaplaadi andurid reaalsete arvude poolest räägib ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 22:12:10 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, aidake, ande programmi link vms.
Igatahes flashisin biost ja ei aidanud, kokkujooksutamiseks kasutan toca race driver 2'e. Kui kokku jookseb siis enam uuesti ei boodi, peab toite tagant ära võtma ja ootama niiakua kui emaplaadi led kustub, siis toide uuesti taha ja siis alles boodib + emaplaat ütleb käivitades:
CPU IS UNWORKABLE OR HAS BEEN CHANGED. PLEASE RECHECK CPU SOFTMENU.
Ja CPU SOFTMENU näitab, et: internal clock is 100x12,5 aga mul jookseb 166x12,5 ma ei tea kas see midagi tähendab.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmagi
HV kasutaja
hmagi

liitunud: 16.03.2003




sõnum 18.04.2004 22:13:54 vasta tsitaadiga

Mul üks selline prose mis koormust ei talu, põhjust vaadake piltidelt

http://www.zone.ee/tej/prose1.jpg

http://www.zone.ee/tej/prose2.jpg
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2004 22:24:05 vasta tsitaadiga

hmm ma nagu ei usu, et see prose füüsiliselt viga saanud äkki ongi toide lahja, kui võimalik see on ?? Rääkige mulle toitekatest mis on hea hinna/kvaliteedi suhtega.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.04.2004 13:27:52 vasta tsitaadiga

Antec icon_wink.gif tõsiselt hea...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 19.04.2004 13:41:44 vasta tsitaadiga

mul on ka põhim. sama jama kahtlustasin ka alguses toidet, aga pärast selle vahetamist ikka sama, jääb üle veel prose ja emaplaat, mida ma pole vahetanud, kahtlustan enda juhtumi puhul emaplaati, kuna ei saa ka kahte 256 mälu koos 400 MHz peale panna ja ka 1X256@400MHz pannes ei tööta stabiilselt. Proset klokkida pole üldse mõtet, mingi aja pärast teeb restardi või jookseb kokku, pane mis voldid tahad. Pikemat aega plaan mobot garantisse viia aga arvutit läheb kogu aeg vaja.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.04.2004 13:48:02 vasta tsitaadiga

suht kahtlane, kas viga garantiis välja tuleb icon_wink.gif emaplaat peab fsb400 toetama?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 19.04.2004 14:05:06 vasta tsitaadiga

ikka peab, manuaali järgi toetab ju kuni 400 FSB-ga protsessoreid
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 19.04.2004 14:19:42 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
pole võtta hetkel teist, aga muidu arvuti on: abit nf7, barton xp2500+,kingston 512mb, leadtec fx5600. Ma tean, et viga ei ole videos, kuna seda testitud teises arvutis ja mingeid jamasid polnud. Memtest'iga tegin mälu ka üle, mingeid anomaaliad ei olnud. Ja ma tean ,et emaplaadis ka viga ei ole jääb üle ainult prose. Aga kõik justkui nagu töötab ilusti aga mitte stabiilselt.


teises arvutis nende tükkide testimine on mõttetu... tükk eraldi võib täitsa vabalt töötada, aga pane kõik kokku ja näe ei funkka... (video, mälu, helikaart... omad kogemused)

viska garantiisse ja asi tahe... nagunii jõuad lõpuks niikaugele

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.04.2004 14:38:36 vasta tsitaadiga

jah... seda küll... samas endal kogemus näiteks K'st - viga ei leitud(kuigi emaplaat oli ebastabiilne, müüsin siis ühte juppide remondiga tegelevasse firmasse maha ja asi lahendatud)... see oli paar aastat tagasi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 19.04.2004 19:50:04 vasta tsitaadiga

video draiverid... icon_rolleyes.gif
eilne kogemus
ilma video draiveriteta tegi restarte koormuse all
kui draiverid peale said siis kõik ok icon_wink.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 20.04.2004 05:06:03 vasta tsitaadiga

hmm ma proovin siis prose välja vahetada, äkki konkreetne lihtsalt ei sobi mitte, et tal midagi viga oleks.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  vigased protsessorid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.