|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
04.04.2004 16:55:00
|
|
|
See on korralik toitekas, vaevalt, et selle taha kinni jääb asi. kloki nii palju, kui annab
video klokitavus sõltub ikka tema jahutusest
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
04.04.2004 17:39:07
|
|
|
| pole prose klokkimesega enne tegelenud äkki keegi õpetaks kust ja mida teha ja kuna lõpetada
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
09.04.2004 19:53:09
|
|
|
Räägi täpsemalt, mis õpetust tahad?
Üldist, puust ja punaseks või midagi vahepealset?
Kui põhjalikku seletust tahad?
Palju sa üldse teoreetiliset klokkimisest tead?
Või kui juba klokkid, siis kus toppama jäid
Mul muidu sama platvorm klokkitud....
Seega tahakski nagu võrdlusmomendina teada, et palju sul lajatab.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.04.2004 21:58:27
|
|
|
tee parem ikka puust ja punaseks
mul on suht kehv jahutus nii et tahaks ainult 2,6GHz ( või 2,8 ) peale tõsta aga BIOS'is proovisin andis errori kuna kordajad lukus (vist)
aga olen väga tänulik igasuguse abi eest
viimati muutis Riivo 10.04.2004 00:17:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
09.04.2004 22:11:38
|
|
|
põhjus pole kordajas. see kõigil P4del lukus (võin eksida).
kas AGP/PCI siini panid lukku? AGP/PCI frequency vms alt vali fixed.
ja hakka ~5mhz kaupa tõstma. mis mälu sul on? äkki see jääb piduriks
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
09.04.2004 22:40:24
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
tee parem ikka puust ja punaseks
mul on suht kehv jahutus nii et tahaks ainult 2,6GHz (või 2,8) peale tõsta aga BIOS'is proovisin andis errori kuna kordajad lukus (vist)
aga olen väga tänulik igasuguse abi eest  |
Sul siis käib klokkimine SoftmenuIII alt.
1)CPU Operating Speed alt vali "User define"
2)Ext. Clock /CPU/AGP/PCI) alt tõsta FSB kiirust, sul peaks olema algselt 133 peal. Pane algul 140 jne.
3)PCI Bus Freguency alt vali 33MHz (fixed).
4)DRAM Ratio H/W Strap alt pane "High"
5)DRAM Ratio (CPU : DRAM) alt vali 1 : 1 (või kui sul on PC2700 või kiiremad mälud, siis pane "By SPD")
6)CPU Voltage alt saad vajadusel tõsta prose pinget, seda siis kui arvuti ei tule üles või on ebastabiilne.
7)siis F10 ja OK
Kui siis 140FSB-ga ilusti käib, tõsta tasapisi edasi MHz-e.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
09.04.2004 22:50:56
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| bla-bla-bla |
Ja kui sa kõike seda oled lõpuks teinud ning jälle hakkab pilti tasku viskama, siis...
1) tõsta 2..3 sammude kaupa, kuni esialgse tipu kätte saad
2) oletades, et mälu pidurdab, proovi ...
2a) mälu volte tõsta
2b) keera "DRAM Ratio" CPU:DRAM suhe 4:3
3) kui tõstad Vcore, siis jälgi protsessori temperatuuri
Samas mul endal pole hetkel pinget üldse tõstetud ja jookseb ~3GHz puhtalt ja ilma vigadeta. FSB@170
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
09.04.2004 23:14:29
|
|
|
küsiks ka siis paar küsimust...
Abit IC7 plate, SoftMenust klokkimine. Mis asi "N/B Strap CPU As:" on?
ja miks "DRAM Ratio (CPU:DRAM)" all saab valida ainult 3:4 ja By SPD
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.04.2004 23:16:44
|
|
|
| tsitaat: |
miks "DRAM Ratio (CPU:DRAM)" all saab valida ainult 3:4 ja By SPD
|
sest see on inteli kiip
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
09.04.2004 23:18:10
|
|
|
| aga miks siis Troll ja voyager_est on soovitanud panna 1:1 ja 4:3?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
09.04.2004 23:20:11
|
|
|
| tsitaat: |
küsiks ka siis paar küsimust...
Abit IC7 plate, SoftMenust klokkimine. Mis asi "N/B Strap CPU As:" on?
ja miks "DRAM Ratio (CPU:DRAM)" all saab valida ainult 3:4 ja By SPD
|
Äkki võtad manuali lahti ja vaatad sealt
(ei viitsi seletada)
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
09.04.2004 23:23:20
|
|
|
| MatrixMan kirjutas: |
| tsitaat: |
küsiks ka siis paar küsimust...
Abit IC7 plate, SoftMenust klokkimine. Mis asi "N/B Strap CPU As:" on?
ja miks "DRAM Ratio (CPU:DRAM)" all saab valida ainult 3:4 ja By SPD
|
Äkki võtad manuali lahti ja vaatad sealt
(ei viitsi seletada) |
manual lahti. seal pole midagi tarka kirjas. hakka aga seletama
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
09.04.2004 23:44:50
|
|
|
| madis kirjutas: |
| MatrixMan kirjutas: |
| tsitaat: |
küsiks ka siis paar küsimust...
Abit IC7 plate, SoftMenust klokkimine. Mis asi "N/B Strap CPU As:" on?
ja miks "DRAM Ratio (CPU:DRAM)" all saab valida ainult 3:4 ja By SPD
|
Äkki võtad manuali lahti ja vaatad sealt
(ei viitsi seletada) |
manual lahti. seal pole midagi tarka kirjas. hakka aga seletama |
Ma nüüd täpselt ei mäleta/loogika pärsitud (pühad ikkagi 8) ), aga vist oli nii, et...
1) by SPD on default
2) DRAM Ratio H/W Strap "High" võimaldab vahemikke 4:3 ja 1:1
3) DRAM Ratio H/W Strap "Low" võimaldab vahemikke 3:4 ja 1:1
DRAM Ratio H/W Strap kohta ...
1) By CPU on süsteemi poolt automaatselt seadistatud... default noh
2) "Low" peaks käima 400FSB kohta (A core)
3) "High" peaks käima 533FSB kohta (B core)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2004 00:21:37
|
|
|
| tsitaat: |
(või kui sul on PC2700 või kiiremad mälud, siis pane "By SPD")
|
kas olemise all mõtled mälude OLEMIST või olemist koos emaplaadi toetusega?
P.S. mälud on 256 MB PC2100 ja 256 MB PC3200
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2004 00:26:51
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| tsitaat: |
(või kui sul on PC2700 või kiiremad mälud, siis pane "By SPD")
|
kas olemise all mõtled mälude OLEMIST või olemist koos emaplaadi toetusega?
P.S. mälud on 256 MB PC2100 ja 256 MB PC3200 |
olemist ikka. klokkida saab rohkem, kui emaplaat toetab
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2004 00:36:28
|
|
|
ok....2,5GHz sain asjaga hakkama tahan täpselt 2,8GHz saada mitte limiite uurida. kui suur on 2,8GHz FSB? ja kumb oleks mul mõttekam kas DRAM Ratio H/W Strap "High" või DRAM Ratio H/W Strap "Low"
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2004 00:47:18
|
|
|
| 155 on 2,8GHz fsb. DRAM ratio pane 4:3
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2004 01:07:17
|
|
|
aga kas siis mälu aeglasemaks ei lähe? 155*3/4=116MHz või saan ma väga valesti aru?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
10.04.2004 01:11:02
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
aga kas siis mälu aeglasemaks ei lähe? 155*3/4=116MHz või saan ma väga valesti aru?  |
Läheb küll.
Selles mõtte ongi, et kui mälu enam protsessorile järgi ei jõua ja pidurdama hakkab, siis keerad mälu hoogu maha ja klokkid protsessorit täiega edasi
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
10.04.2004 01:11:33
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
aga kas siis mälu aeglasemaks ei lähe? 155*3/4=116MHz või saan ma väga valesti aru?  |
Õieti said aru, katseta parem 1:1 suhet, äkki saad oma PC2100 mälu ka 155 peal tööle.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
10.04.2004 01:16:17
|
|
|
Aga ma tahaks ikka teada, palju sul välja veab lõpuks
1) ilma volte lisamata 1:1 seadetega
2) prose ja mälu lisavoltide ja 4:3 seadega
Ja kui viitsid, siis viska prose "S-Spec nr." ka üles
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2004 09:25:21
|
|
|
1) 153
2) viskasin tuimalt 166 ja arvuti tuli alle peale 10min ülese, praegu 156 peal ja sinna ma ta ka jätan
palun ära pahanda aga ma ei taha enam riskida
aga väga bro et ma 2,8GHz peale sain. tänud kõigile kes siia foorumisse postitasid
S-Sepc nr. viskaks küll, kui teaks mis see on ja kust vaadata
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
10.04.2004 12:50:04
|
|
|
| ee, mix fsb nii vähe, mul on ka 2.4 p4 aga jah , default fsb juba 200 , endal läks 2.7 GHz peale ilusti fsb 225 , rohkem ei viicind proovidagi,
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2004 12:51:25
|
|
|
| djartz kirjutas: |
| ee, mix fsb nii vähe, mul on ka 2.4 p4 aga jah , default fsb juba 200 , endal läks 2.7 GHz peale ilusti fsb 225 , rohkem ei viicind proovidagi, |
Sest sul on 2,4C (800MHz fsb) ja tal on 2,4B (533MHz fsb)
viimati muutis madis 10.04.2004 14:06:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
10.04.2004 14:05:36
|
|
|
| madis kirjutas: |
| djartz kirjutas: |
| ee, mix fsb nii vähe, mul on ka 2.4 p4 aga jah , default fsb juba 200 , endal läks 2.7 GHz peale ilusti fsb 225 , rohkem ei viicind proovidagi, |
Sest sul on 2,4C (800MHz fsb) ja tal on 2,4B (522MHz fsb) |
2,4B on 533Mhz, mitte 522Mhz.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2004 14:06:33
|
|
|
jah 533. kirjaviga
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
10.04.2004 15:16:07
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| 2,4B on 533Mhz, mitte 522Mhz. |
Kui nüüd julmalt tähte närida, siis hoopistükis 532MHz
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.04.2004 15:32:10
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| 2,4B on 533Mhz, mitte 522Mhz. |
Kui nüüd julmalt tähte närida, siis hoopistükis 532MHz |
minumeelest 533.(3) peaks olema
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
10.04.2004 15:36:53
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| voyager_est kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| 2,4B on 533Mhz, mitte 522Mhz. |
Kui nüüd julmalt tähte närida, siis hoopistükis 532MHz |
minumeelest 533.(3) peaks olema  |
Minu valsuses oleva teabe põhjal 4x133
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.04.2004 15:42:17
|
|
|
täpsemalt peaks ju mingi 133.33333333333333....... olema vms.
aga ega ma ka täpselt tea, emaplaadi clock-gen niikuinii paneb nii kuidas heaks arvab
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2004 17:33:41
|
|
|
| mul hakkas 156MHz peal windows IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL errorit andma (kehv orig. jahutus vist), lasen 150'le
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
10.04.2004 18:30:51
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| mul hakkas 156MHz peal windows IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL errorit andma (kehv orig. jahutus vist), lasen 150'le |
Jahutus hakkab praktikas alles siis rolli mängima, kui volte oled tõstnud.
Mida kõrgemad voldid, seda suurem soojuse eraldus. Aga sa ju ei ole veel pinget tõstnud?
Selleks, et temperatuur segama hakkaks, peab olema märgatavalt pinget tõstetud.
Kõrgemad MHz iseenesest praktikas temperatuuri ei mõjuta.
See sinu error on minuarust just selle viga, et just nimelt pinget vähe.
Tõsta kõige pealt protsessori ja mälu volte!
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2004 21:05:55
|
|
|
prosele +5% e. kokku 1,55V ja mälule +0,2V e. kokku 2,7V.
voyager_est ära pahanda aga ma olen oma praeguse klokiga rahul ja ei taha neid limiite otsida ja üldse 200MHz ees või taga sellistel kiirustel minu arvates eriti midagi ei loe aga suured tänud seniste õpetuste eest
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.04.2004 14:38:52
|
|
|
kumb parem, kas:
1.) FSB 160 ja CPU:DRAM 4:3
2.) FSB 150 ja CPU:DRAM 1:1
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.04.2004 14:44:17
|
|
|
3) FSB 160 ja CPU:DRAM 1:1
nii on veel parem
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.04.2004 15:24:43
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
3) FSB 160 ja CPU:DRAM 1:1
nii on veel parem  |
Aga kui seda panna ei õnnestu, siis 150 ja 1:1
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.04.2004 16:11:08
|
|
|
| siis peab küll mingi juust mälu olema
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.04.2004 16:22:49
|
|
|
| väga juust ei tohiks olla: Kingston PC2100 ja PQI PC3200
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
13.04.2004 16:32:59
|
|
|
| See kingston 2100 rikub asja vist ära , enda 3200se mälu ajasin ma 230mhz+ peal väga kenasti liikuma täpset kiirust ei mäleta
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.04.2004 19:11:10
|
|
|
| djartz kirjutas: |
| See kingston 2100 rikub asja vist ära , enda 3200se mälu ajasin ma 230mhz+ peal väga kenasti liikuma täpset kiirust ei mäleta |
Jep, sellest PC2100 mälust tuleks lahti saada ja teine PC3200 juurde osta.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.04.2004 19:18:56
|
|
|
tegelikult võiks ju tervest arvutist lahti saada ja alienware'st uus tellida
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
13.04.2004 19:48:52
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| djartz kirjutas: |
| See kingston 2100 rikub asja vist ära , enda 3200se mälu ajasin ma 230mhz+ peal väga kenasti liikuma täpset kiirust ei mäleta |
Jep, sellest PC2100 mälust tuleks lahti saada ja teine PC3200 juurde osta. |
Peab vist ära mainima, et ametlikult toetab Abit BD7II maksimaalselt PC2100 mälu.
Ja tootja garanteerib veel mõne üksiku PC2700 töötamise 333MHz seadetel.
Nii et ei tea, kui palju sellest PC3200 tegelikuses kasu oleks
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.04.2004 20:19:39
|
|
|
| targem mälu pinget tõsta nii palju kui bios laseb ja 160 ei tohiks küll probleemiks olla, iseasi kui hästi need mälud omavahel klapivad.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.04.2004 21:20:59
|
|
|
| voldid on põhjas (valikud on: 2,5 2,6 ja 2,7) ehk 2,7 peal
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.04.2004 21:22:41
|
|
|
| võta see 3200 välja ja vaata siis mis teeb
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.04.2004 21:23:37
|
|
|
mis ta siis tegema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
14.04.2004 13:29:49
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| võta see 3200 välja ja vaata siis mis teeb |
| riivo21 kirjutas: |
mis ta siis tegema peaks?  |
Testi ühte ja teist pidi!
Ja jäta lõpuks parem variant!
Halvemeni sobiv mälu müü maha ja osta paremat juurde!
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|