Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.02.2023 22:32:30 vasta tsitaadiga

Etz, Umbes sama nagu audiofiilid lasevad kuum liimi trükk plaadi peal DAC kivile, pidi heli puhtamaks tegema.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 14.02.2023 22:36:42 vasta tsitaadiga

Ei olnud ka kaabel süüdi. Peab hoolikalt jälgima, et windows ei võta DATSv3 seadet endale primary heliseadmeks. Kõrvalised helid sattusid mõõtmise ajal mõõteseadmesse. icon_redface.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2023 23:02:31 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Etz, Umbes sama nagu audiofiilid lasevad kuum liimi trükk plaadi peal DAC kivile, pidi heli puhtamaks tegema.


Erinevalt kaabliteemast, võib sellest teatud juhtudel isegi mingit tolku olla. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 15.02.2023 09:34:22 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
SilQ kirjutas:
Etz, Umbes sama nagu audiofiilid lasevad kuum liimi trükk plaadi peal DAC kivile, pidi heli puhtamaks tegema.


Erinevalt kaabliteemast, võib sellest teatud juhtudel isegi mingit tolku olla. icon_lol.gif


Kui arvutist ühe hdmi kaabliga läheb telekasse pilt ja heli; teisega pilt läks, heli ei läinud...
... siis see näitab et ... maa on lapik, toetub kolmele elevandile, kes hiigelkilpkonna seljas?

Ma pole kaabliusku aga ebakvaliteetne kaabel vs. "korralik" usku olen küll.
Sama on näiteks RCA ühendustega - osad odavad "hiinakad" sisuliselt logisevad ja pinnakate oksüdeerub.
Ei pea olema sepistatud krüptoniidist, kuskil Amon Amarthi südames aga mingid kvaliteedinormid peaks asjadel siiski olema.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.02.2023 15:14:32 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Etz kirjutas:
SilQ kirjutas:
Etz, Umbes sama nagu audiofiilid lasevad kuum liimi trükk plaadi peal DAC kivile, pidi heli puhtamaks tegema.


Erinevalt kaabliteemast, võib sellest teatud juhtudel isegi mingit tolku olla. icon_lol.gif


Kui arvutist ühe hdmi kaabliga läheb telekasse pilt ja heli; teisega pilt läks, heli ei läinud...
... siis see näitab et ... maa on lapik, toetub kolmele elevandile, kes hiigelkilpkonna seljas?

Ma pole kaabliusku aga ebakvaliteetne kaabel vs. "korralik" usku olen küll.
Sama on näiteks RCA ühendustega - osad odavad "hiinakad" sisuliselt logisevad ja pinnakate oksüdeerub.
Ei pea olema sepistatud krüptoniidist, kuskil Amon Amarthi südames aga mingid kvaliteedinormid peaks asjadel siiski olema.


Sellele tuleb alla kirjutada. Pistikud on esimene asi, mis kvaliteedile mõju avaldab. Krt viimane kord jeblasin tuttuue hdmi kaabliga päris korralikult, enne, kui tuli pähe teist proovida. Avaldus see jumala suvalises heli käitumises, pilt oli koguaeg olemas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2023 15:30:54 vasta tsitaadiga

esimene, aga mitte viimane, ega mitte ainuke icon_biggrin.gif kõiksuguse kaabelduse puhul on omad nüansid, isegi sellistel millel pistikuid polegi! näide - kõlarikaablid...oled näiteks kunagi ühendanud need kõlarite taha "kruvide" alla ära, kuid pole seda teinud eriti korralikult - aja jooksul see ühendus "väsib" ning nüüd on see kaabel seal terminalis ja kruvi all küll kuidagimoodi sees ja päris välja ei kuku ka, aga ühenduse kvaliteet on naljakoht. korrutad ühe kehvasti hoidja klemmi 4'ga (mõlemad ühendused kõlaril ja mõlemal võimendi poolel) ning saadki "üllatava tulemuse" icon_lol.gif kaabel ise võib olla misiganes maailma suurima audiofiili nimega, puhtast kullast ja paras kasutada laevakere keevitamiseks...lõpptulemuses on halvem kui mõnel teisel vanal suvalise kõige odavama 1.5mm vaskkaabliga (mis on muide täiesti piisav ja adekvaatne kaabel ühendamaks praktiliselt ükskõik milliseid kõlareid koduses settingus)
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2023 15:37:42 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Etz kirjutas:
SilQ kirjutas:
Etz, Umbes sama nagu audiofiilid lasevad kuum liimi trükk plaadi peal DAC kivile, pidi heli puhtamaks tegema.


Erinevalt kaabliteemast, võib sellest teatud juhtudel isegi mingit tolku olla. icon_lol.gif


Kui arvutist ühe hdmi kaabliga läheb telekasse pilt ja heli; teisega pilt läks, heli ei läinud...
... siis see näitab et ... maa on lapik, toetub kolmele elevandile, kes hiigelkilpkonna seljas?

Ma pole kaabliusku aga ebakvaliteetne kaabel vs. "korralik" usku olen küll.
Sama on näiteks RCA ühendustega - osad odavad "hiinakad" sisuliselt logisevad ja pinnakate oksüdeerub.
Ei pea olema sepistatud krüptoniidist, kuskil Amon Amarthi südames aga mingid kvaliteedinormid peaks asjadel siiski olema.

Ei, see näitab, et tootmispraaki tuleb ikka ette.
Pistikul/pesal on 19 kontakti.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2023 15:47:48 vasta tsitaadiga

Mul on juhtunud USB kaabel, millega helikaart suutis ainult krõpsuda ja paukuda, kaablivahetus aitas. icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2023 17:09:53 vasta tsitaadiga

Selline kusimus, et millise tootja AVR tasuks eelistada? Kui on soov lihtsalt 5.1 heli (mingit 9.2ch vms ei vaja), aga samas tuleviku mottes ka 8K tugi.

Denon? Onkyo? Sony? Yamaha? Kes veel toodab?

Kui kahe eri firma toodang on hinnalt vordne, mida eelistada?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.02.2023 17:23:29 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Selline kusimus, et millise tootja AVR tasuks eelistada? Kui on soov lihtsalt 5.1 heli (mingit 9.2ch vms ei vaja), aga samas tuleviku mottes ka 8K tugi.

Denon? Onkyo? Sony? Yamaha? Kes veel toodab?

Kui kahe eri firma toodang on hinnalt vordne, mida eelistada?


Loetelust kvalifitseerub vaid Denon, lisaks veel juurde ka Marantzi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2023 17:59:48 vasta tsitaadiga

Mul on nii Denon kui Onkyo HDMI plaadi tõttu kätte maha surnud nii kümmekond aastat tagasi.
Viimased 2 AVR-i on küll Denonid olnud.
Samas Onkyo iseenesest oli heliliselt parem kui sama hinnaklassi asju võrrelda.
Mazantzi olen ka piielnud ning ülevaadetes kallima otsa omi ikka kiidetakse, lisaks Sony-l tulid ka just uued ressid välja.

Keegi veidi kallima otsa soundbar-e on kuulanud/omab? Vaatan et viimase 3-5 aasta reaalsus on mul see, et elutoas pmst peale TV midagi ei kuulagi/vaatagi, olgu see siis NF, YT vms.
Mõtlesingi siis et viskaks äkki põrandakõlarid+keskmise+ressi välja ja asendaks korralikuma soundbariga.
Ruumipuudusel ma nagunii omale midagi rohkemat paigaldada ei saaks kui see mis hetkel on (kui just kap. remonti tegema ei hakka).
Tundub väga rumal mõte nt. Samsung HW-Q990B muretseda?
Ise kardan kõige rohkem et äkki nende heli on ikka väga jube võrreldes tavakõlaritega. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2023 18:31:16 vasta tsitaadiga

Soundbar pidi ok olema filmide/saadete vaatamiseks,aga mitte muusika kuulamiseks.Ei tea pole ise omanud ja ei plaani ka kui on korralikud põrandakõlarid,aga tean et nii mõnigi ostnud ja pettunud ning maha müünud.Aga noh küllap veed vidinad ka arenevad.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2023 18:38:11 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Soundbar pidi ok olema filmide/saadete vaatamiseks,aga mitte muusika kuulamiseks.


nii on

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2023 18:56:01 vasta tsitaadiga

Ei ootakski seal audiofiilset elamust ega täpsust aga heli võiks ikka maksimaalselt naturaalne ja loomutruu olla et vähemalt YT kannataks kuulata.
Kodused väga helist lugu ei pea, niipalju küll saadi aru et kui heli teleka kõlaritest tuli siis uuriti et miks see nii imelik on. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2023 00:24:31 vasta tsitaadiga

bladerunner, aga mis sul see mure ikkagi on? Ei lugenud välja et põrandakõlarid ja ress ruumipuudest plaanis välja vahetada.Aga miks siis üldse?Kui ise ka eeldad et see soundbar väga asi pole.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.02.2023 00:52:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Keegi veidi kallima otsa soundbar-e on kuulanud/omab? Vaatan et viimase 3-5 aasta reaalsus on mul see, et elutoas pmst peale TV midagi ei kuulagi/vaatagi, olgu see siis NF, YT vms.
Mõtlesingi siis et viskaks äkki põrandakõlarid+keskmise+ressi välja ja asendaks korralikuma soundbariga.


Sõltub toa suurusest ja kujust, aga Sonos ARC + Sub, Yamaha YSP-2700 või Sennheiser Ambeo (kui rahakott kannatab). Olen neid kõiki kuulnud ja kuulanud. Ambeo muidugi on väga suur bar teistega võrreldes ja sobib rohkem suuremasse ruumi. Oli millaski ka mõte kõlaritest loobuda, aga pärast jäin ikka B&O Beolab 14 juurde, need on ikka krdi uskumatu soundiga oma mõõtude juures.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2023 01:27:50 vasta tsitaadiga

Ennekõike ruumipuudus ja visuaalne reostus häirib jah. Kõlarid ka vastu seina ehk paigutus suht kehva.
Kogu see süsteem on liialt massiivne ja domineeriv hetkel.

AVR on ka puhtalt heli jaoks, kõik seadmed on otse TV küljes.
Tundub kuidagi mõttetu jooksutada 3.0 süsteemi lihtsalt TV jaoks.
CD-sid pole 2-3a enam kuulanud.

Samsung HW-Q990B on senini kõigis ülevaadetes kiita saanud, mõtlesin et saan kola elutoas vähemaks seda kasutades.
Rohkem kui 1K ei raatsiks hetkel kulutada ka.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2023 09:08:27 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
SKG kirjutas:
Selline kusimus, et millise tootja AVR tasuks eelistada? Kui on soov lihtsalt 5.1 heli (mingit 9.2ch vms ei vaja), aga samas tuleviku mottes ka 8K tugi.

Denon? Onkyo? Sony? Yamaha? Kes veel toodab?

Kui kahe eri firma toodang on hinnalt vordne, mida eelistada?


Loetelust kvalifitseerub vaid Denon, lisaks veel juurde ka Marantzi.


Sonyl leidub ka korralike avr-e , mis on saanud paljudes ülevaadetes häid punkte.
Ja just tuli uued mudelid ka välja:

Link
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 23.02.2023 09:35:45 vasta tsitaadiga

Helisüsteemi valikul on mu meelest nr.1 küsimus - milleks seda vaja on?
1. Kuulamiseks (ajad rahva kodust minema, seiskad müriseva kodutehnika, paned muusika mängima,
istud kuulama. Loomulikult on kõlarid, kuulamiskoht ja ruumiakustika nii nagu peab...või sinna kanti).
Kui nii siis 2.0 ja kulutad niipalju kui huvi on.
2. Taustaks - ostad enam-vähem krapi ning kui tõesti kõrva kriibib siis keerad veits vaiksemaks.
3. "Kino" - ~1500 peaks vist juba mürtsu saama? 500sub, 400 res, 600 kõlarid? Täpselt ei tea, enda ress jäigi nurka tolmu koguma.
4. Teistel on ka - ostad tuntud firmade, madalama otsa asjad ja lükkad kõlarid kuskile nurka ning ressi kitsasse riiulivahesse, kaableid pole vaja - rikuvad toakujunduse icon_biggrin.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.02.2023 10:00:49 vasta tsitaadiga

SKG, Marantz/Denon on sama katuse all elavad tegelased. Marantz pidi olema natuke muusikalisem kui Denon, ise pole aru saanud. Aga room correction on neil kõige parem mida mina testinud olen. Samuti HDMI läg olematu (sisendite vahetamisel ja kui ress ei tööta lihtsalt edastab läbi AVR'i HDMI pilti ja heli?
Sonyga kogemused puuduvad. Onkyo kogemused jäävad sinna kui room correctioni ei olnud. Yamaha menüüd meeldivad rohkem, loogilisem, aga on HDMI lägi, ja room correction tiba kehvem.

pistyk, Oli õnn ka korra proovida ühte soundbari, äkki oli ka sonose oma. Algul panin järgi, wow, milleks mulle see helissüsteem mis mul on? Keerasin kõvemaks kuulasin tiba detailsemalt sain aru, et talkshow jaoks käib aga mussi sealt kuulata ei kannata. Ma isegi ütleks, et filmideks ta väga ei kõlba, no vähemalt mitte kõikide zanrite jaoks. Kus rohkem mürglit ja soundi. Kõvamaks keerates läks heli nii ebatäpseks ja kärisevaks.

marcor1, Just, alati tuleb küsida, milleks sul seda vaja on, Endal täidab ta esimest 3 punkti. Neljas - Teistel on ka. Mul väga tutvus rinkonnas pole kellelgi. Kuulatakse rohkem Logitech arvuti kõlari komplektiga ja öeldakse, "bass on ju hea", aga minu jaoks on nad puhtalt ühed heli reostajad. Aga see on minu arvamus ja see ei peagi kõigiga ühtima.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.02.2023 16:27:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Helisüsteemi valikul on mu meelest nr.1 küsimus - milleks seda vaja on?


Kindlasti, samas, kui on selline all in one variant, siis valikuid väga ei olegi. Soundbar ajab tv ja filmide vaatamiseks asja kenasti ära, tinglikult ka muusika kuulamiseks, liiatigi, kui täna on toimunud ju muusika kuulamises liikumine põhimõtteliselt monoheli peale. Nõudliku kasutaja jaoks ei sobi ta kummakski, ikka on vaja vähemalt 5.1 setupit. Mul on kasutusel nii 5.1, 2.0, kui ka soundbar, erinevates ruumidest mõistagi, mis on erinevateks otstarveteks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2023 17:55:57 vasta tsitaadiga

1. Kuulamiseks (ajad rahva kodust minema, seiskad müriseva kodutehnika, paned muusika mängima,
istud kuulama. Loomulikult on kõlarid, kuulamiskoht ja ruumiakustika nii nagu peab...või sinna kanti).

Kuulamiseks hangid kvaliteetse tehnika. Pole vahet on see 2.0, 2.1, 3.1 või 2.2 jne. Peaasi, et saavutad sellise tulemuse, mis annab justnimelt SULLE ja sinu ruumis selle tulemuse, millega oled heliliselt rahul.

2. Taustaks - ostad enam-vähem krapi ning kui tõesti kõrva kriibib siis keerad veits vaiksemaks.

Taustaks ostad kõrvaklapid, paned need pähe ja kuulad icon_biggrin.gif

3. "Kino" - ~1500 peaks vist juba mürtsu saama? 500sub, 400 res, 600 kõlarid? Täpselt ei tea, enda ress jäigi nurka tolmu koguma.

Oleneb kino suurusest, aga ERITI (no vähemalt 90% osakaalus kindlasti) oleneb puhtalt sellest kuivõrd reference helirõhku tahad oma kinos nautida. reference oli vist mäletamist mööda 105db põhikanalitest ning kas mitte isegi 115 sub kanalist. ja siis veel sõltub muidugi, et kui puhtalt sa soovid seda reference rõhku saavutada. räige distortioniga annavad enamus süsteeme selle 105db välja.

4. Teistel on ka - ostad tuntud firmade, madalama otsa asjad ja lükkad kõlarid kuskile nurka ning ressi kitsasse riiulivahesse, kaableid pole vaja - rikuvad toakujunduse icon_biggrin.gif

Ei tea, pole kunagi uurinud mis teistel on, aga see on vist tõesti ka päris populaarne põhjus tehnika hankimisest rahvastiku seas. Siin ilmselt loeb vaid see, et mitu eurot said kulutada ja kui paljudele siis hiljem saad seda reklaamida icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 23.02.2023 21:16:00 vasta tsitaadiga

...klapid - sõltub - minu jaoks kodus, taustaks klapid küll veider valik kui ülejäänud rahvas kodus on.
Klapid on hea vahend kodus töö tegemiseks - mürasummutus sisse ja "mind pole olemas" thumbs_up.gif

(see "teistel on", on vist tõesti "vanema generatsiooni" rida - need kes noorena unistasid S90-test ning "kelladega" Technics oli juba üle mõistuse)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2023 17:28:47 vasta tsitaadiga

Koaksiaalkaablil on noolega signaali liikumise suund peale märgitud.Saab seal üldse reaalselt vahet olla kui ta ühte või teistpidi on?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2023 17:37:14 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Koaksiaalkaablil on noolega signaali liikumise suund peale märgitud.Saab seal üldse reaalselt vahet olla kui ta ühte või teistpidi on?


RCA kaabli puhul, mis on balansseerimata, kindlasti mitte.
Kui on balanced audiokaabel, võib see isegi tähtsust omada, sest on spetskaableid kus varjestus on ühendatud vaid ühes otsas.
Tavalise koaksiaalse audio kaabli puhul on nii varje kui soon, mõlemad signaalikandjad ja seega ei tohiks see absoluutselt tähtsust omada.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 296, 297, 298 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.