Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 00:52:45 vasta tsitaadiga

jägaja, kuskohas täpsemalt sul see väidete hulk on, mis ütleb, et ruumiheli on mõttetu ja stereo ruulib?
isegi kui keegi seda väidaks, siis ma ikkagi ei näe mida siin on ühist või miks peaks hakkama jahuma stereo vs. mono teemal? sina aga räägid järsku sellest kuidas üks kanal ja kaks kanalit on "sisuliselt sama" ja järgmiseks räägid kuidas rohkem kui kaks kanalit on täiesti teine dimensioon. siin on juba puht loogiliselt lähenedes räme error sees. kui sa seda ei mõista, on küll pahasti.

nagu ma ütlesin siis mõõtemikrid ja nendega teostatavad seadistused ei piirdu kaugeltki mitte alati vaid sageduste sättimisega. AMMUGI mitte ei piirdu need aga peamiselt vaid kanali üleüldise leveli sättimisega, nagu sa tundud arvavat. sa võid öelda, et need on mingi "asja" lihtsustamiseks mõeldud. reaalsus on aga see, et selline mikker ja seal taga olev soft võib sättida kõikide kõlarite sageduskara, kompenseerida ruumist tulenevaid tühimikke ja piike, sättida kõigi kanalite faasi ja lõpuks ka näiteks fine-tunida peakõlarite ning subi crossimist. väga vähesed kasutajad suudavad kõike seda korrektselt ise paika seadistada. vähesed üldse teavad, mida täpselt teha tulekski. ja teatud juhtudel ei olegi resside menüüdes olemas kõiki neid samu seadistusvõimalusi! või siis ei ole need võimalused sama laiaulatuslikud, täpsed.
aga jällegi, keegi pole öelnud ega ürita väita, et mõõtemikrite ei saa üldse või et see on must have. sellegipoolest tuleks täpselt aru saada, mida sellega teha annab, mitte lihtsalt oletada, et ah eks seda kõike saab ju vabalt kõrva järgi ka paika keerata.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 21.10.2017 06:57:47 vasta tsitaadiga

essb kirjutas:
Hiid,
tsitaat:
"Connect only the supplied optimizer microphone AUTO CAL MIC jack. Do not connect other microphones to this jack."

Mõni teise tootja mikrofon kindlasti sobib kolmanda tootja ressi kalibreerima, kuid kindlasti mitte kõik.
Võiksid enda ressi mudeli järgi välja vaadata mis mikrofon see on ning selle saab osta - kallid need pole.

Mis mikrofon mulle läheks?
Manualis ei kirjuta sellest sõnagi. icon_cry.gif
Pilliks on Yamaha HTR-5890

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.10.2017 08:26:57 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
essb kirjutas:
Hiid,
tsitaat:
"Connect only the supplied optimizer microphone AUTO CAL MIC jack. Do not connect other microphones to this jack."

Mõni teise tootja mikrofon kindlasti sobib kolmanda tootja ressi kalibreerima, kuid kindlasti mitte kõik.
Võiksid enda ressi mudeli järgi välja vaadata mis mikrofon see on ning selle saab osta - kallid need pole.

Mis mikrofon mulle läheks?
Manualis ei kirjuta sellest sõnagi. icon_cry.gif
Pilliks on Yamaha HTR-5890


amazonist saad: https://www.amazon.com/Yamaha-Microphone-Specifically-HTR-5790-HTR-5890/dp/B01A4PHU4O

//ma võtsin muidugi kõige esimese pakkumise mis näitas
tagasi üles
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 21.10.2017 08:51:52 vasta tsitaadiga

kas see on odav? icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 21.10.2017 10:53:24 vasta tsitaadiga

Hiid, Nende hinnad ongi ~20-50€ ringis, kõvemstel ja erilistel pillidel ehk veidi peale. Muu (eraldiseisev) mõõte- ja seadistamise tehnika honnaklass on juba midagi muud.

olavsu1, Olen kursis sellega mida nende aktiivide kohta mainisid. Ei lase end labaste trikkidega ära lollitada ning demol ja demol on ka vahe. Olen kuulanud neid kõlareid enda ruumis ja enda muusikaga, nii Silver kui ka Gold mudelit ühe ja ka paari kaupa - endiselt jään arvamusele et see mida see pisikene ja veidi ebatavaline kõlar teeb, on vägagi asjalik.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.10.2017 11:27:02 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas see on odav? icon_confused.gif


https://www.ebay.com/itm/NEW-YAMAHA-PARAMETRIC-MICROPHONE-HTR-5990-HTR-6090-/400182096484?hash=item5d2cb63264:g:WbMAAMXQKLdR1K0G#shpCntId

saatmise hinda pead ise küsima.

https://www.ebay.com/itm/NEW-Yamaha-YPAO-Calibration-Mic-for-compatible-Yamaha-RX-V-RX-A-HTR-/263185431892?hash=item3d4712fd54:g:vggAAOSwv-NWYqK~

võltsingu risk on väga suur.

tahad veel näiteid?
tagasi üles
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2017 19:46:17 vasta tsitaadiga

Hiid, on sul seda asja kindlalt vaja ka? Kui on siis miski ~25eurot on jah võrdlemisi soodne diil. Mul on sulle laenuks pakkuda marantzi mikker näiteks, või denoni oma...aga pole küll kindel, et need sinu yamaha küljes päris õige tulemuse annaks.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 21.10.2017 20:06:49 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Hiid, on sul seda asja kindlalt vaja ka?

Ei tea icon_redface.gif
Mis see üldse teeb? icon_lol.gif
Nüüd, kus mul subbakat enam ei ole, siis vist 2 kõlari jaoks seda pole tõesti vaja icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1mar
Aeg Maha 2a

liitunud: 10.10.2017




sõnum 21.10.2017 22:29:24 vasta tsitaadiga

Vajutad ressil "direct source" vms. nupu alla ja sõidad kahe kõlariga mööda tuba ringi, kuniks kuulamiskohas, tekib täpne tsenter (vokaal laulab keskel). Võid pärast proovida ühe kõlari, teisest natuke ettepoole nihutada - mõnel juhul laiendab see "lava" (heli tundub natuke liikuvat kõlaritest külgseinte poole). Kui see paigas siis võid oma tunde ja kõlarite järgi, "bass+" funktsiooni näppida.
Seda audiojoogat tasub teha hommikul, puhanud kõrvadega, mitte peale pikka tööpäeva, mürarikast autosõitu, seltsiks väiksed kaljad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 03:06:02 vasta tsitaadiga

Hiid, kas sa siis varasemaid poste ei lugenud? Seal on üsna täpselt kirjas, mida need teevad, mida ta sinu ressil konkreetselt teeb oskab öelda ilmselt manual, yamaha kõrge otsa pillidel igatahes on see asi päris advanced. selle konkreetse sinu mudeli kohta ei oska öelda, pole kunagi proovinud ega uurinud. minimaalne mida ta teeb on kanalite helitugevuse paikaseadistamine ning kõlarite kauguse seadistamine . aga kui sul on lihtsalt stereopaar siis ilmselt tõesti midagi märkimisväärset selle mikriga mängimine sulle ei anna. võibolla helipildi kuulamiskohas tsipa paremaks siiski saaksid.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 22.10.2017 07:51:50 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
võibolla helipildi kuulamiskohas tsipa paremaks siiski saaksid.

no see mu mõte oleks olnud jahh icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 09:21:13 vasta tsitaadiga

Vaevalt see mikker sul seal imesid teeb, raiskad 50 euri ära ja tõded et muhvigi pole muutunud.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.10.2017 10:23:10 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Vaevalt see mikker sul seal imesid teeb, raiskad 50 euri ära ja tõded et muhvigi pole muutunud.


ma arvan, et sellise järelduse tegemiseks peab elevant teatud organi peale hüpanud ja selle otsas püherdanud olema.
ideaalis peaks ress selle mikri abil tegema endale ja kõlaritele audiogrammi. Ehk programeerib kuuldeõige ekvalaiseri (DSP) vastavalt kuulamiskoha järgi.
tagasi üles
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 11:52:17 vasta tsitaadiga

Lihtsamatel ressidel mõõdetakse kõlarite kaugus ja korrigeeritakse võimsust teineteise suhtes. Kangematel püütakse ruumi ja kõlarite suhet paremaks korrigeerida. Hiid laena kellegilt dB mõõtmise riistapuu, säti see istumise kohale(umbes kõrvade kõrgusele), lase pink noise kordamööda kõlaritesse(ressiiveri peaks selline valik test sound või midagi sarnast). Soovitavalt keera üks kõlar 75dB peale, proovi teine sama valjudusele kruttida, mõõda ära kõlarite kaugused istumise kohast. Sellega võiks juba hästi küll tuuningut olla. Yamaha osas pole imesi avastanud YPAO järel(600 seeria ressiiveriga). Marantziga Audyssey(5000 seeria) on nii ja naa, mõne mõõtmisega keeratakse bassid nii nahka kui annab, samade asukohtadega teine kord annab parema tulemuse. Lihtsate vahenditega ajavad need asja küll ja kindlasti parem kui mitte midagi.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 22.10.2017 12:14:21 vasta tsitaadiga

Tahan uuendada om praeguset helisüsteemi. Olemas korralik SW (SVS PB2000) ja korralik Ress (Marantz SR6010 ).

Olen seda uuendust kaalunud juba aasta, ning nüüd on see hetk käes. Viimased 2 nädalaga olen vaadanud/lugenud umbes 1000 ülevaadated. Enam ei suuda ei öelda. icon_biggrin.gif

Teie poolt mõni reaalne soovitus koos pisema põhejdusega uute peakõlarite ostuks! Samast seeriast võtan ka keskõlari ja nn. riiulikõlarid.

Tingimused:
*Peakõlarid peavad suutma ilma Subwoofrii abita, esitada kogu sagedus vahemiku 40m2 toas (lae kõrgus 3.5m). Seda loomulikult võimekalt ja kvaliteetselt!
*Hinnapiir peakõlaritele on 2000.-
*Kõlar on seinast seina muusika ja filmi jaoks.
* Eestis peab olema saadavus (tellitav)

Tegelikult on mul valik pea-aegu tehtud, kuid äkki on miskit märkamata jäänud.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 12:50:17 vasta tsitaadiga

Mis peamised kandidaadid? Dali Opticon 8 kui kuskilt mega alega leiad. Focal Aria 936 kui õigesti mäletan. Täis sageduvahemik on muidugi üsna keeruline missioon.
Mis saavutada soovid? Muusikat nautida 2.0?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1mar
Aeg Maha 2a

liitunud: 10.10.2017




sõnum 22.10.2017 13:12:42 vasta tsitaadiga

Elfafoorumis oli kasutaja "Sonic" - too vist tegeleb kasutatud hi-endiga. Vb. on huvitavaid pakkumisi (ise pole temaga suhelnud).
Ses suhtes, et letihindade juures 5-6k€, on juba päris meeldivaid kõlareid. Vb. Bowers & wilkins B&W 804S tasuks ehk kuulamist - kasutatud peast, võivad sinna 2k€ alla jääda.
Audes Excellence 4 kõlarid, esitasid orkestrimuusiat muljatavaldavalt (vokaali mitte nii väga) aga neid ilmselt järelturul ei liigu. Ehk taipad isegi peale "1000 ülevaate" lugemist, et maailm on suur ja lai.
Aga kui kindlalt uued, on nr.1 siis ikkagi audiosalongi kuulama. Või kui ihvikese tüüp oled siis joonlaud spetsi sageduskarakteristiku peale ... et mis neist kõige sirgem on icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 22.10.2017 13:42:11 vasta tsitaadiga

Ma kaldun arvama et see Marantz 6010 jääb juba üksjagu hätta sellise klassi kõlaritega. Sai hiljuti ühed asjalikud kõlarid enda rivist maha müüdud ning uud omanik käis kuulamas mitme võimendiga enne kui rahule jäi. Algselt plaanitud Onkyo ja Marantzi ressid olid esimesed mis kõrvale lükkasime, seda just põhjusel et lahjaks jäid. Tippmudelid ehk saavad veel mingitmoodi hakkama sellise klassi kõlaritega, kuid olen enam kui veendunud et head nahka sealt ei tule.

Ideaalis peaks arvestama veel eraldiseisva võimendiga peakõlarite liigutamiseks, kui soovitakse "head" tulemust saavutada. Ress jääb alles ning täidab kõiki ressile omaseid funktsioone ning toimetab ka eelvõimendina peakõlaritele mõeldud lõppvõimendi ees. Minu kõlarite uus omanik läkski seda teed et Onkyo otsa muretses veel Roteli lõppvõimendi ning nüüd on tulemused ka midagi muud. Kannatab väga hästi muusikat kuulata ja otseloomulikult on kõik ilus ja tore ka filme vaadates. ~5-6k letihinnaga kõlarid mis täna ja kasutatuna ca poole odavamad on ja sellega ka Cb4 eelarvesse ehk mahuksid, tahavad ikka enda ette tehnikat ka saada. Alles sai siin teemas jahutud võimendite ja "liiga lahja" võimenduse üle - korralik kõlar tahab ikka toitmist saada, lihtne ress sellega ilusti hakkama ei saa, see on fakt! Muidugi, natukene ikka oleneb kõlarist ka, kuid kui räägime siin 804S ja sarnastest kõlaritest siis on ikka võimu vaja küll.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1mar
Aeg Maha 2a

liitunud: 10.10.2017




sõnum 22.10.2017 13:59:08 vasta tsitaadiga

Tal ju mingi marantzi võim kapipeal tolmu kogumas. Peaks isiklikku võrdlusmomendi saama küll.
See ress vs. stereovõim on siin 10x läbi saetud teema (teooria vs. praktika).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 22.10.2017 14:38:39 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei tahaks uskuda, et see Marantz 6010 nii kehvake on. Sai hoolega valitud ja just see ostetud. icon_biggrin.gif

Kui kunagi tõesti peaks vaja olema, siis võin lisa võimendile mõelda.

Mul pole vaja ulme võimsust, kuid tahan, et kogu mõistlik ja kuulatav helispekter oleks olemas peakõlaril. Kui väga vaja siis toetavad SW peakõlarit.


Kõlarid uued ikka. Mul tavaliselt kasutatud ajadega ei vea.

Vali-helis käisin kuulamas. Meelidisin natuekene liiga kallid kõlarid. B&W diamond 803. Nende disain ei sobi ja hind ulme. Aga antud kõlareid on minu hetke valikuga võrreldud.
Minu valikut neil kahjuks sees pole ja tema arvates pole Eestis keegi neid veel ostnud. Aga küsisin ka sealt arvamust ning soovitas kindlasti seda sama icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 14:49:37 vasta tsitaadiga

Ilma ise kuulamata 2000€ investeeringut kõlaritesse mina küll teha ei julgeks.
Kui just netist 14-päevase tagastusõigusega ei osta... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 22.10.2017 14:57:10 vasta tsitaadiga

Focal Aria 936 sai sõbrale ostetud Valihelist. Nende ette Marantz 7010 Euronicsist. Võib vist esialgu rahul olla.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2017 14:58:16 vasta tsitaadiga

Proovi kaaluda ka mõtet, et hakkad kuulama 2.1 setis. Valik laieneb oluliselt! Olin ise sama dilemma ees veidi aega tagasi.
Lõpuks langes kaalukauss Dali Opticon 6 + 2x Dali SUB E9F. Katsetan lähi päevil Bi-Ampingu ära, kindlasti kommenteerin kas võtab ressiiverist(SR5010) tummisema heli välja.
Liikusin Aero 6telt -> Dalidele. Igati väärt uuendus. Helipilt sarnaselt Aerodele avar, kuid detailsem, eriti kõrgete vallas. Bassid konkreetsemad.

Cb4 kirjutas:
Ma nüüd ei tahaks uskuda, et see Marantz 6010 nii kehvake on. Sai hoolega valitud ja just see ostetud. icon_biggrin.gif

Kui kunagi tõesti peaks vaja olema, siis võin lisa võimendile mõelda.

Mul pole vaja ulme võimsust, kuid tahan, et kogu mõistlik ja kuulatav helispekter oleks olemas peakõlaril. Kui väga vaja siis toetavad SW peakõlarit.


Kõlarid uued ikka. Mul tavaliselt kasutatud ajadega ei vea.

Vali-helis käisin kuulamas. Meelidisin natuekene liiga kallid kõlarid. B&W diamond 803. Nende disain ei sobi ja hind ulme. Aga antud kõlareid on minu hetke valikuga võrreldud.
Minu valikut neil kahjuks sees pole ja tema arvates pole Eestis keegi neid veel ostnud. Aga küsisin ka sealt arvamust ning soovitas kindlasti seda sama icon_biggrin.gif

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 22.10.2017 15:11:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Etz, subbakat on sul kindlasti vaja ja subbaka saad siit icon_cool.gif

hetkel 2 meest 300 pakkunud.
Kui siit huvilisi ei ole, siis läheb 300ga ära. icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 22.10.2017 16:15:07 vasta tsitaadiga

Ma ei ole väitnud et 6010 on "kehvake". Küll aga ütlen veel korra välja, et on lahja sellises klassis kõlarite liigutamiseks nagu siin vaikselt viidatud on. See on nii teoreetiline kui ka praktikas järgi proovitud. Ma ei räägigi ulme võimsustest, vaid just nimelt sellest et kui soovitakse et peakõlar (mis ei ole enam lihtne laiatarbe kõlar, vaid siiski juba kõrgemast klassist) elaks ja mängiks nii nagu ta mängima peaks - tahab see ka võimendit enda ette saada - see on fakt!

Muidugi liigutab see ress ise ka neid kõlareid, kuid on ilmselge heliline vahe kui selle ressi ja peakõlarite vahel on eraldiseisev lõppvõimendi millel on tiba rohkem jaksu!

raxz'i näide Focali ja Marantz 7010 osas on igati asjakohane - esialgu võib rahule jääda.. Süües kasvab isu ütlen mina selle peale ning kui asjaosaline saab kuulda kuidas see kõlar korralikuma võimendi otsas liigub, on tuleviku soovid ilmselged.


Ei tasu välja lugeda et ma midagi maha laidan - vastupidi, ma annan nõu ja juhin tähelepanu, et lõppvõimendi märkimine eelarvesse (kasvõi tulevikus) on vajalik.
Filmide vaatamise juures ehk ei joonista see asi end nii lihtsasti välja - võimu puudust pean silmas. Muusikat kuulates on see kindlasti arusaadavam probleem.

Cb4, mis kõlarid mõttes mõlguvad?

Mina ise ilmselt läheks ja kuulaks KEF R500 ja suure tõenäosusega võtaks ka need ära kui eelarve ~2000€ paar on.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.