Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 17:35:19 vasta tsitaadiga

see väga hea leid, selles mõttes, et saab ilusti slaideriga reaalajas lükata üles alla thumbs_up.gif olen siiani lihtsa ja kiire testimise jaoks kasutanud alati mingit sellist soft genekat, kus peab iga kord eraldi käsitsi soovitud sageduse ette andma...mis on üsna ebamugavja ajamahukas icon_biggrin.gif

minu kuulmisevahemik on 20-15.5 selle geneka järgi. VÄGA imestan samas kui superilus ja superflat on nende naine sony klappide alumine ots, millega siin testisin praegu. hämmastav lihtsalt. all the way right down to 20hz.
eks muidugi taustamüra oli ka väga suur ja eriliselt palju db peale ei keeranud...aga ennegi proovinud mitmeid kordi, et ega reaalselt üle 16k pigem ikka ei kuule küll. ja samas ei tunne ka väga puudust

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 17:45:39 vasta tsitaadiga

15hz- 16khz. A see tulemus tuleb ju erinev olenevalt volüümist.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 17:59:49 vasta tsitaadiga

tuleb, aga mingilt maalt ülesse poole enam sisuliselt vahet ei ole, SPL mõttes. või sa mõtled seda, et kui sul esitaval seadmel on ülemises otsas räme dropoff sagedusjoonel? (lisaks kõrva tundlikkuse dropoffile, mis on nii ehk naa)

muide, 15hz juures sa ilmselt kuulsid vaid elemendi distortionit icon_biggrin.gif
Manus


_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 18:07:44 vasta tsitaadiga

Ei tea.Klappidega testisin.Kui volüümi üle poole keerata oli juba 10-st Hz kuulda/tunda,aga 15 Hz ikka täitsa kuuldav jaa
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 18:36:39 vasta tsitaadiga

selle generaatoriga oleks päris põnev testida ja võrrelda sellist A,B'd et default läpaka helikaardi väljundist vs. siis mingi übermegagiga väline DAC+klapivõim. kahjuks pole über dac'i ja klapivõimu endal kuskilt võtta...peab vist minema mõnda kauplusesse demoma. ah kurat, kõik on ju kinni icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.03.2021 19:06:55 vasta tsitaadiga

Wiltz, sony klapid ongi head. sai elektroonikapoes käidud igasuguseid klappe kuulamas alates 10 eurist kuni 1000 eurini välja, millest viimane oli mingi ääretult mainekas tundmatu boutique toode... ja mis kõlas nagu sitt. veits alla sotase hinnasildiga sony inearid teevad väga palju kallimatele klappidele tuule alla.

SilQ kirjutas:
SKG, Mina oma klappidega küll mingit vahet tööl ei teinud. Mõne looga nagu tajus, aga üldiselt sai suvalt panna

kas need "flac on sitt stuudioformat on hoopis teine maailm" mehed ka seda testi teha julgevad?

p.s.

mis puudutab minu rocki lembust... keegi siin kommenteeris minu teksti, et tema rocki täiesti absoluutselt totaalselt üldse ei kuula... point on selles, et selle teema kontekstis ma kuulangi muusikat täiesti valesti. minu jaoks on tähtis, et muusikast tuleks välja kirg ja tuli, mis selle loomise ajendas. võtame näiteks kaks lugu, mis räägivad n*ikku tegemisest. huntress - i want to f*uck you to death ja lady antebellum - i need you now...

üks on nii kuradi näljane cougar, et sul ei jäägi midagi muud üle, kui toiming ära kannatada... teine lugu on mingi inisev tüütu idioot, kes lihtsalt ei jäta rahule, kui seletad, et "ei ole minu maitse"

mitterock/metal, mis veel istub on nannaanananananaaaa.... seee, mis ta riask oligi... perturbator... korralik synthwave... AGA ainult esimesed paar plaati... hiliseim oli minu meelest juba jamps, ei köida üldse. head popi ka näiteks call me maybe... but i digress.... või noh... time is 3 past beer soooouuuu... LILLATÄPPIMEEEEEESSSS AAEEE????

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 19:12:03 vasta tsitaadiga

kusjuures...see formaaditest on idee poolest väga huvitav, kuid tarkvaraliselt ÜLIkehvasti lahendatud ja üles ehitatud. näiteks ei saa testi tegija kiirelt switchida A,B ja X soundi vahel. või no õigemini ei saagi üldse switchida...ma ei mõista ausalt öeldes, kas see ongi taotluslik või miks see nii on, aga mind isiklikult tohutult häiris.
lisaks ei ole mingit võimalust ka play/pause'da neid sampleid ja niimoodi kasvõi ükshaaval siis kuulata endale sobivas mahus eraldi ja suvalises järjekorras. paned ühe käima siis pead kõik selle ~15 sekundit ära kuulama iga kord, mis on ikka väga häiriv ja total waste on time minumeelest. 5 korda JÄRJEST sama testi korrata tundub ka suht arulage. max 3'st piisaks maa ja ilm.

aga põhiline nali tegelikult minu jaoks oli see, et reaalselt ma kuulasin ja võrdlesin iga pala puhul vaid esimesel ringil, kõik ülejäänud 4 ringi sinna otsa panin täiesti lambist klõpsklõps ära icon_lol.gif ja ka nende puhul, mida läbi kuulasin siis 5'st vaid 2 pala puhul tegelikult olin võrdlemisi kindel, et kuulsin mingit erinevust. tulemuseks aga justkui "üsnagi arvestatav" 70%. reaalselt peaks selle testi tulemus ilmselt tulema minimaalselt kuskil 95%, et keegi saaks tõsimeeli kinnitada kuidas ta teeb losslessil ja pakitul vahet, kõik alla selle võib sama hästi ka heaks juhuseks tembeldada

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.03.2021 19:23:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
NATAS999, Wiltz, sony klapid ongi head. sai elektroonikapoes käidud igasuguseid klappe kuulamas alates 10 eurist kuni 1000 eurini välja, millest viimane oli mingi ääretult mainekas tundmatu boutique toode... ja mis kõlas nagu sitt. veits alla sotase hinnasildiga sony inearid teevad väga palju kallimatele klappidele tuule alla.


Kusjuures kuulasin ka iga hinnaklassi kõrvaklappe, need, mille ostmiseks rahagi pole, kõlasit tõesti nagu, noh, kehvasti minu kuulmismeele jaoks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 30.03.2021 19:55:23 vasta tsitaadiga

NATAS999, Mina ütlesin seda, ma ei kommenteerinud sinu muusika maitset vaid seda, et seda stiili mina kohe üldse ei taha kuulata. Neid stiile on veel, kust tuleb välja kirg ja tuli, ei ole see ainult rockis.

Wiltz, Nõustun, üsna halb test oli. Olen sarnast paremat näinud, aga ei suutnud ennist üles leida. Proovin millalgi veel.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 20:35:19 vasta tsitaadiga

Wiltz, Arvutis klaviatuuriga saab kiirklahvidega vahetada, instruktsioonide all õpetus seal.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 30.03.2021 20:42:36 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Wiltz, Arvutis klaviatuuriga saab kiirklahvidega vahetada, instruktsioonide all õpetus seal.

Mhh, peab siis uuesti tegema icon_smile.gif

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 21:45:24 vasta tsitaadiga

võtan ka siis uuesti ette. nüüd jõudsin koju ka, et saab proovida erinevate päris kõlarsüsteemide ja muude vidinate kaudu icon_biggrin.gif aga noh võin samas juba ette 99% kindlusega ära öelda, et vaevalt küll ma seda vahet seal tajun. 192 mp3 ja flaci puhul on küll mõnede lugude puhul võimalik eristada ka reaalses nö. tavakasutuses...kuigi kindlasti ja kaugeltki mitte kõigi lugude sest suur osa muusikast on siiski üsna kehvasti produtseeritud nagu siin ennegi juttu oli
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 30.03.2021 22:02:05 vasta tsitaadiga

Üritasin kah klappidega abx.digitalfeed.net lühitesti aga paraku pole minus piisavalt audiofiili icon_cool.gif ,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.03.2021 23:14:55 vasta tsitaadiga

marcor1, milles see kõrvade loputamine seisneb, kui küsida tohib? icon_biggrin.gif

e: igaks juhuks selgitan, et minu näited rockist/metalist pole mõeldud kellelegi midagi peale sundida või muid zhanreid halvustada. täiesti mõttetu kedagi konvertida kellekski, kes ta ei ole. i digress... kuna ma ise muud eriti peale metali/rocki ei kuula, siis ei oska muud kommenteerida ja ei võtagi nende suhtes sõna. SilQ'ga täiesti nõus, et igas zhanris on lugusi/esitajaid, kes annavad oma loominguga seesmise tulevärgi edasi. näiteks mingi aeg tagasi sai kuulatud rahva omakaitset ja seal mängiti Rita Rayd, eesti soul, kes ei tea... ja mulle avaldas see niipalju muljet, et saates välja hõigatud livele sai ennast kohale veetud.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik


viimati muutis NATAS999 30.03.2021 23:29:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 23:21:29 vasta tsitaadiga

NATAS999, Mina tean küll. Päris lahe elamus. Soovitan kõigile!
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 30.03.2021 23:22:32 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
marcor1, milles see kõrvade loputamine seisneb, kui küsida tohib? icon_biggrin.gif


normaalne nuusika paneb tal kõrvad sitavett jooksma. kui see juhtub siis peab sobivama kraamiga loputama.

mul juhtub sama nähtus selle saundiga, millele tema viitas.....
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.03.2021 23:32:50 vasta tsitaadiga

SSD, pagan, jokutasin oma postituse muutmisega... mille kohta see nüüd käis? icon_biggrin.gif

olavsu1, ahaa, selge thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 31.03.2021 08:34:13 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kui paljud siinsed aktiivsemad sõnavõtjad on teinud seda pimetesti? (320 kbps AAC vs lossless FLAC)
http://abx.digitalfeed.net


Õpet palun seda kasutama, ma kas pime või... ma ei leia ühtegi hotkeyd.

Edit: Leidsin ülesse selle audio testi, mida ma kunagi teinud olen:

https://www.npr.org/sections/therecord/2015/06/02/411473508/how-well-can-you-hear-audio-quality?t=1617168801907

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 31.03.2021 09:49:19 vasta tsitaadiga

ot:
olavsu1 kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
marcor1, milles see kõrvade loputamine seisneb, kui küsida tohib? icon_biggrin.gif


normaalne nuusika paneb tal kõrvad sitavett jooksma. kui see juhtub siis peab sobivama kraamiga loputama.

mul juhtub sama nähtus selle saundiga, millele tema viitas.....


Kui Pantera või artistid "Marlena Shaw´st Patricia Barberini ... ansamblid Doorsist Deep Purpleni" on ebanormaalne muusika siis olen õnnelik, et normaalne pole icon_lol.gif
Testist: näiteks avapala Killersilt - autoraadiost OK kuulda aga kui pannakse kuulamistesti avalooks ja kohe karjub kõrva tugevalt kompressitud dünaamikaga pala siis on "sissejuhatus" olemas. Kui äärmustesse laskuda siis Patricia Barber, Album Cafe Blue Year 1994: max dyn range 20dB average 15; The Killers Album Battle Born (Deluxe Edition) Year 2012: max dyn range 7dB average 6 icon_eek.gif ;
Üks teine selline õnnetu bänd on Kaiser Chiefs - klappidega ei kannata kuulata just meeletu kompressimie pärast, muidu tore.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 11:42:32 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:


Edit: Leidsin ülesse selle audio testi, mida ma kunagi teinud olen:

https://www.npr.org/sections/therecord/2015/06/02/411473508/how-well-can-you-hear-audio-quality?t=1617168801907
4× wav
2× 320
0× 128
Kuna bt klapid LDACi ei söö, siis võib rahule jääda, et vähemalt eristab selle kõikse kehvema ära

Selle Hz testiga oli õhkõrna madalat otsa kuulda 11-12 juures, aga distortionit oli omajagu
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2021 00:23:24 vasta tsitaadiga

SilQ, sinu lingitud testis panin 4 6'st täppi, aga selle testi puhul oli suht huvitav see, et kõigi nende täppi pandud 4 puhul ma olin oma valikus ka üsna kindel ja 2 mööda pandu puhul ma ka reaalselt mingit vahet ei kuulnud. samas oli ka umcomp ja 320 vahel erinevuse kuulmine minu jaoks täiesti võimatu. aga seda olen ma alati teadnud, et neid erinevusi ma ei kuulegi
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2021 02:53:43 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
SKG kirjutas:
Kui paljud siinsed aktiivsemad sõnavõtjad on teinud seda pimetesti? (320 kbps AAC vs lossless FLAC)
http://abx.digitalfeed.net


Õpet palun seda kasutama, ma kas pime või... ma ei leia ühtegi hotkeyd.


_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 08.04.2021 02:21:50 vasta tsitaadiga

Tahaks ühte boomboxi teha. Mul on 3-ribalised kõlarid üle. Paneks 10" suppari ka. Mõõtsin, et 300x300x300 kuubikusse mahuks kõik ära. Woofer ühele küljele ja teised kõlarid otse mängima.
Aga olen kuulnud, et võrdkülgne kast ei ole hea. Mis teema sellega tegelt on?
Kas vaheseina peaks ka wooferile tegema?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 02:07:36 vasta tsitaadiga

Tükk aega otsisin aktiivseid monitore, mis ei sisiseks. Sai proovitud Presonus (väga halb), Genelec (parem, aga ikka häiriv) kõlareid ja jäin Neumann KH 80 DSP juurde. Lisaks ostsin Neumann KH 750 DSP subwooferi. Subil on integreeritud DAC, millel coax input ja seetõttu sai hangitud USB -> coax converter Topping D10s näol. Sai päris kick ass setup lõpuks.

Ruumi akustika ja seisulained canceldasid teatud kohtades istudes suure osa bassist nii ära, et seda ei kuulnud ükskõik kui palju heli juurde keerata. Proovisin kahte toa nurka bassilõkse paigaldada, see eriti ei aidanud. Aitas kuulamispositsiooni muutmine seisulaine sõlmest mujale.

"Hiss List" on kasulik resource aktiivmonitoride omamüra (sisisemine) võrdluseks.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 05:39:15 vasta tsitaadiga

heh, ma tahtsin just küsida, et äkki keegi teab presonuste kohta...lugesin just kuskilt kasutajaarvamusest, et olevat jube sisin olnud icon_biggrin.gif

mis mudelit täpsemalt proovisid? ja kas sisin häiris vaid siis kui sisendis midagi ei mänginud või ka näiteks vaiksemalt midagi kuulates pressis esile?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.