Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2018 22:48:48 vasta tsitaadiga

soovitan panna suured panused selle viimase variandi peale icon_lol.gif ja noh, kuivõrd nad nüüd rootsi on...

muidugi väga keeruline on mitte väga korralikult harjutatud kõrvaga niimoodi üldse mingit vahet teha. kuulasin ja testisin ise just mõni päev tagasi kõiki erinevaid keskkõlaraid, mis ma oma majapidamisest leidsin ja kui juba siis juba, võtsin ka oma peakõlarid lisaks juurde ning veel nipet näpet. et seal oli kõlareid hinnaklassist "almost nothing" kuni umbes nii 1000eurot per tk välja ning päris keerukas oli vahet teha mõnel juhul, esiteks tuleb väga osata valida materjali, teiseks tuleb väga hästi osata kuulata ja lõpuks tuleb veel osata ka "testkeskkond" võimalikult hästi üles panna.

kodukinoks hiina imed ehk tõesti kuidagi kõlbavad aga siis tuleks küll kohe kindlasti vähemalt keskkõlar hankida tõesti korralik. olen näinud neid süsteeme liiga palju, kus filmide dialoog on sõna otseses mõttes pekkis tänu sellele, et see tuleb läbi kehvade peakõlarite. omanikud ise on enamasti muidugi väga rahul icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 28.04.2018 23:10:23 vasta tsitaadiga

Kodukujundus on keeruline asi aga kui Visaton B200 lauale (~1200x600mm) panna siis oleks ~110€ + vineeritükk ja tulemuseks VÄGA hea dialoogi edastaja.
Võibolla kasti pannes, poleks ka hullu - tootjal lahendused olemas.
(Kuigi endal ress olemas, siis sweetspoti tsenter on rahuldav ning "kino" tiksub stereos.)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.04.2018 02:29:35 vasta tsitaadiga

Etz, rv30, väljapoole pistab jah kõlar. leidke nüüd nende lahangu teema ka, et saaks veenduda et ikka on kõlar.

Nende hinnaklassis valiks midagi prostamat, Neumann KH 420

kui läbukõlarit vaja siis sellise:

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2018 06:26:38 vasta tsitaadiga

B200 puhul see ju tükihind, ja siis ka vist pigem on see enamvähem selline odavaim võimalik euroopas, aga mitte eestis. või saab seda eestist kuskilt kohapealt reaalselt 110ga?

muidu peaks b200 tõesti kena asi olema, kuid ma ütleks, et kindlasti mitte tüüpilise tavakasutaja esimene valik. "tümistamist" tavamõistes ei kannata ja kui ilma supportiva subita kasutada siis pole tavakasutaja jaoks kindlasti ka piisavalt bassiotsa. mina paneks sellise vist ainult avatad vineerile ja eks see vineer peaks siis ilmselt olema mõningase pindalaga ikka ka, et mingigi madalam osa säiliks. juba see aga välistab ilmselt sellise kõlari paljude jaoks. + kassid, lapsed ja muud loomad ilmselt hävitaksid sellise kõlari mõne hetkega ühelt või teiselt poolt icon_biggrin.gif
aga oled muidu ise kasutanud seda elementi marcor1? tahaks teada, mis selle gradual rolloffiga tegid, karakteristik põmst kukub sujuvalt 10khz'st kuni 50'ni välja ja üsna suuresti siiski, oma 15db vist kokkuvõttes. miski basic lowpass filter või lihtsalt off-axis kuulata ja balanseerub ise paika? saaks kuskilt kasutatud b200 paari hea hinnaga võiks täitsa huvi pärast ühe almost full-range OB peakõlari paari tekitada omale icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.04.2018 08:06:09 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Soovitage põranda kõlareid filmi vaatamiseks. Jäin midagi sellist korra vaatama https://www.noortehnik.ee/system-one-h212b-porandakolarid/ aga ausalt öeldes ei oska midagi sellest arvata.

need ma ärisin Cb4, le, ta võib pajatada, kui hea diili me tegime icon_razz.gif
Aukartustäratavad jurakad on igatahes. icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 29.04.2018 08:15:37 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Soovitage põranda kõlareid filmi vaatamiseks. Jäin midagi sellist korra vaatama https://www.noortehnik.ee/system-one-h212b-porandakolarid/ aga ausalt öeldes ei oska midagi sellest arvata.

need ma ärisin Cb4, le, ta võib pajatada, kui hea diili me tegime icon_razz.gif
Aukartustäratavad jurakad on igatahes. icon_cool.gif

No aga mis mulje sul endal neist jäi?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.04.2018 08:21:19 vasta tsitaadiga

mulle on elevant kõrva peale astunud, las spetsialistid pajatada. icon_redface.gif
Mul nad head häält ei teinud, aga ma ei osanud toona süüdlast leida. Kas selleks oli vale tuba, vale võim või need kõllid.
Mingi kehv ja mõttetu, puine kesksagedusehöölne jorin vist tuli sealt. Bass oli kuidagi kõlbmatu ja helipilt nadi icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 29.04.2018 10:28:09 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
...
aga oled muidu ise kasutanud seda elementi marcor1? tahaks teada, mis selle gradual rolloffiga tegid, karakteristik põmst kukub sujuvalt 10khz'st kuni 50'ni välja ja üsna suuresti siiski, oma 15db vist kokkuvõttes. miski basic lowpass filter või lihtsalt off-axis kuulata ja balanseerub ise paika? saaks kuskilt kasutatud b200 paari hea hinnaga võiks täitsa huvi pärast ühe almost full-range OB peakõlari paari tekitada omale icon_biggrin.gif


B200 võlu ongi selles, ilma filterdamata, kõlab laual suht sirgelt. Muidugi ~180...200Hz peal kukub kolaki (-10dB) ehk ilma kasti/DSP-ta ei tule 50 Hz lähedalegi. Meesvokaalide puhul jääb seetõttu mõnikord "kõhnaks". Seetõttu fullrange OB kõlarid võivad pettumus olla kui ainult naisvokaale ei kuula (või siis tuleb paneel väga suureks ajada). Bassi lisamisel on juba kõlari moodi ning kõrgete lisamine, viib tsentri rahuldavale tasemele ning lisab nüansse; aktiivfilter/DSP; biamping. Muigugi see kõik viib hinna üles, et niisama ajaviiteks katsetada.
Samas nende Solo 20 lahendus, paistab pildi järgi, kodukino tsentriks igati sobiv olema - vb. pole eriti vaja filterdadagi, kuna ress teeb seda vist ise; lisaks on seal mingi muhu silumiseks noch filter.
Ehk kokkuvõtteks - OB pole "holy grail" vaid lihtsalt alternatiiv, oma plusside ja miinustega.
Küll olen ma seda usku, et olemasoleva kolmeribalise ümberhäälestamine DSP ja biampingu abil, võib selle järgmisele levelile viia, just keskriba ja madalsageduse lõikekoha "mudastamise" vähenemisel ning bassi silumisel kuulamiskohas.
(See 110 oli tundus Elfa kataloogis olev hind.)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.04.2018 11:10:21 vasta tsitaadiga

B200 on kitarri valjukas ja mõeldud pruukimiseks kitarrivõimendites.
tagasi üles
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2018 11:57:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mulle on elevant kõrva peale astunud, las spetsialistid pajatada. icon_redface.gif
Mul nad head häält ei teinud, aga ma ei osanud toona süüdlast leida. Kas selleks oli vale tuba, vale võim või need kõllid.
Mingi kehv ja mõttetu, puine kesksagedusehöölne jorin vist tuli sealt. Bass oli kuidagi kõlbmatu ja helipilt nadi icon_neutral.gif

Lisaks veel, enamus helikandjaid on täna pressitud üheks jämedaks keeduvorstiks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2018 13:14:09 vasta tsitaadiga

Hiid, sa pole omale ikka meelepärased kõlareid leidnud?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.04.2018 13:47:41 vasta tsitaadiga

juba tükk aega on mingid, aga enam pole viitsinud neid käivitada. icon_redface.gif
Muss on nii sitt, et ei kutsu kuulama icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 01.05.2018 20:03:40 vasta tsitaadiga

Mure. Ja ei leia lahendust.

Varem oli nii: Heli tuleb PC-st. Läbi HDMI. Graafikakaart Nvidia Gtx680. Ressiiver Marantz SR7010

Nüüd: Heli tule PC-st. Läbi HDMI. Graafikakaart Gtx170ti, Ressiiver Marantz SR7010

Vahetunud on OP süsteem Win 7...Win 10. Ning uuenenud on ka emaplaat.


Mure selles, et ress ei näita enam õiget heli formaati. HD Dts, Atmos jne.
Varem pannes vastava heliga filmi mängima, kuvas ka ress sama formaati. Nii nagu peabki olema.

Nüüd ei näita. Kui panen heli Win seadete alt 2.0 valiku, siis heli 2.0, kui panna 7.1 valik, siis heli olemas, kuid ilmselt 7.1(ress näitab Multi Ch in????). On valikus ka Atmos, kuid selle valikuga on jälle reaalselt 2.0 tagasi. icon_rolleyes.gif

Pean Win 7 tagasi installima või vana graafikakaardi uuest ostma? icon_rolleyes.gif


E:Korras... Kaks viga oli. MPC-HC-l ei olnud lubatud DTS HD, Atmos jne. NIng Win seadete alt tuli kahes kohas valida Atmos.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 05.05.2018 11:36:29 vasta tsitaadiga

Kuna väga palju ideid välja ei käidud siis otsustasin võtta Magnat Monitor Supreme 2002 ligi. Lisaks mõtlesin veel võtta Magnat Monitor Supreme Center 252 ja Magnat Monitor Supreme Sub 302 A, ehk siis 3.1 süsteem.
Toitma hakkab Yamaha RX-V757

2002 jõudsid eile kohale ja esmamulje pole üldse paha.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2018 12:28:34 vasta tsitaadiga

xxlmaster, huvitav valik, internetist mina igatahes ainumastki ülevaadet ei leidnud (isegi Magnati ende koduleht ei tea neist midagi), seega äkki muljetad lähemalt?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2018 23:54:08 vasta tsitaadiga

Esmamulje on millise võimendiga?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 06.05.2018 08:01:49 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
xxlmaster, huvitav valik, internetist mina igatahes ainumastki ülevaadet ei leidnud (isegi Magnati ende koduleht ei tea neist midagi), seega äkki muljetad lähemalt?

Valik tuli põhiliselt hinna ja võimsuse suhtest. Märkasin ise ka, et tootja lehel neid ei ole (enam) aga peaks ikka päris kindlasti magnati toodang olema.
Heli ei oska nagu kuidagi veel hinnata, ennem kui pole kohal ka teised kõlarid. spotifyst (telekast optikaliga ressi) vol -17db on ikka päris kõva lammutamine juba.
Pigem on see probleem, et ressiiver ise võõras mulle natuke ja ei oska/ei tea mida peaks näppima. Hetkel olen kasutanud ainult "Pure" v siis "Direct" ja see on kahe kõlariga süsteemis kõige parem olnud.
Oomide valikust pole aru saanud kas see reaalselt midagi muudab ka( 4oomi või 8)
Mis on nüüd selline viletsam teema on filmi vaatamine. Ainult nende kahe jurakaga tundub ikka imelik. Kõrged mängivad mingeid dialooge nagu oleks läbi lastud vms icon_rolleyes.gif selline teatud krabin on sees, muusika kuulamisel seda pole.
On mingit kindlat viisi ka, et aru saada kas tweeteriga mingi anomaalia?

pistyk kirjutas:
Esmamulje on millise võimendiga?

Yamaha RX-V757
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2018 09:57:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster, äkki lasidki läbi? icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 06.05.2018 10:20:34 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
xxlmaster, äkki lasidki läbi? icon_lol.gif

Natuke kahtlane icon_rolleyes.gif ei kuulanud nii valjult.
Kui mingit võrdlust veel välja tuua siis panin veel ressile B kanali külge alguses 80w eltaxi põranda kõlarid ja teisel katsel S90.
Eltaxi heli oli ikka täis saast. Kõrged kuidagi puudulikud ja kogu heli tuligi nagu vati seest. Hämmastav, et olen nendega aasta aega muusikat kuulanud ja filme vaadanud, ise aru saamata mis kräpp see tegelikult on.
S90 heli oli juba parem. Teravad mängivad väga selgelt ja bass on ka täitsa mõnus. Magnati heli ikkagi neist kolmest kõige puhtam aga jah, keskkõlari puudus on ikkagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 06.05.2018 10:49:26 vasta tsitaadiga

Kui sul on 5.1 / 7.1 jne film, ning vaatad filmi "Direct Mode" heliga, siis peakõlar teebki vahepeal efekti mõttes kummalist heili. Helipilt on täielik, kui kõik 6-e kanali kõlarid mängivad. Kahe kõlariga vaadates vali Movie ja Stereo. Siis ress koondab kõik heli peakõlaritele ja peaks olema kuulatav.

Kui sa seljataha kõlareid ei saa panna, siis pane küljele(kas seinale või jalgadele). Enamuse efektist saad sellega kätte icon_smile.gif

Keskõlar on olulisem, kui tavaliselt arvatakse. Vali see minimaalselt sama hea heliga, kui praegune peakõlar. Sama seeria keskõlar tundub veidi nirakas. Ehk siis Keskõlar minimaalselt Tempus Center 22. (minu isiklik arvamus ja ei maksa liigselt ägeneda) icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 07.05.2018 10:56:58 vasta tsitaadiga

Magnat ongi natuke sellise "erilise heliga", mu teine pool praakis need valikust kohe välja. Jamod olid tema hinnangul "nii ja naa" ning lõpuks läksid Dali Zensorid ostukorvi. Opticonid pidada kõige paremad olema (kõrvale, mitte rahakotile)kuid jäid valikust välja kuna pole kullasittumist veel ära õppinud. xxlmaster, kuskandist oled? Tartus saaks võrdlusmaterjali pakkuda, paar paari kõlareid ja mõned ressid on "reservis".
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 07.05.2018 11:08:19 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Magnat ongi natuke sellise "erilise heliga", mu teine pool praakis need valikust kohe välja. Jamod olid tema hinnangul "nii ja naa" ning lõpuks läksid Dali Zensorid ostukorvi. Opticonid pidada kõige paremad olema (kõrvale, mitte rahakotile)kuid jäid valikust välja kuna pole kullasittumist veel ära õppinud. xxlmaster, kuskandist oled? Tartus saaks võrdlusmaterjali pakkuda, paar paari kõlareid ja mõned ressid on "reservis".

Ma viljandis. Võrdlusega olekski see, et peaks reaalselt korraga ressil järgi olema ja siis lõksid kanali vahel. Nii vähemalt sain oma olemasolevatest kõlaritest aru millega üldse tegu.
Kuulasin klappidega need lood ära kus sellist anomaaliat esines ja pigem tundub ikka loos endas juba probleem olema.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2018 11:14:43 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Magnat ongi natuke sellise "erilise heliga", mu teine pool praakis need valikust kohe välja. Jamod olid tema hinnangul "nii ja naa" ning lõpuks läksid Dali Zensorid ostukorvi. Opticonid pidada kõige paremad olema (kõrvale, mitte rahakotile)kuid jäid valikust välja kuna pole kullasittumist veel ära õppinud. xxlmaster, kuskandist oled? Tartus saaks võrdlusmaterjali pakkuda, paar paari kõlareid ja mõned ressid on "reservis".

Opticone tean kiita icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 07.05.2018 11:37:31 vasta tsitaadiga

Mul nii peenike kõrv ei ole, maheda heliga on nood küll (naine ütles, et kõik noodid mängib väga puhtalt ja ühtlaselt välja) aga nagu juba ennist mainisin, igaühele oma selle järgi mis kõige tundlikum organ on. Olgu see siis kõrv (teie puhul) või siis rahakott (minu puhul) icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 12.05.2018 07:05:08 vasta tsitaadiga

Eile jõudis Supreme sub 302A kohale.
Keegi võiks lollile selgeks teha miks supakast tulev rca kahe aruliseks läheb? Ressil ju sub pre out üks väljund.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.