Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Viewsonicu CRT peegeldumisvastane kiht on osaliselt ära tulnud... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Top
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2003




sõnum 05.03.2008 12:00:53 Viewsonicu CRT peegeldumisvastane kiht on osaliselt ära tulnud... vasta tsitaadiga

Seisab üks Viewsonicu CRT Pro seeria monitor millelt on keegi osaliselt peegeldumisvastast kihti ekraanilt kätte saanud.
Kui keegi oskaks pakkuda, millega saaks ülejäänud kihi ka kätte - kannataks ehk monitori kusagil edaspidi veel kasutadagi...
Piiritus ilmselt on lahja, ehk atsetoon? bensiin?

Või äkki oskab keegi tark öelda, kuidas seda peegeldumisvastast kihti hoopis parandada saaks? Äkki on mingi vahend olemas?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001




sõnum 05.03.2008 13:02:35 vasta tsitaadiga

piiritus ei aita, ei aita ka atsetoon. bensiini ise ei proovinud. ise proovisin samuti ühel kodanikul olnud CRT'd (millel kiht rikutud oli) puhtaks teha nende kahe vahendiga (ja majapidamispaberiga) ... ei aidanud eriti.
ootaks samuti retsepti icon_wink.gif ... saaks hea 1280x1024 pildi CRT (NEC) peale vähemalt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003




sõnum 05.03.2008 13:07:46 vasta tsitaadiga

Proovige Defenderi "Spetsiaalse immutusega universaalsed puhastussalfrätid sülearvutile".
Minul võttis see kraam igatahes ekraani servadest kaitsekihi maha. Kogu ekraani ei ole ma küll proovind sellega maha võtta.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.03.2008 13:23:24 vasta tsitaadiga

Olen kunagi maha kiskunud NEC monitorilt rikutud kile. Eks ta üks kiskumine ja kraapimine oli ning atsetooniga võtsin igatahes liimi sealt maha. Vaibanoa otsaga urgitsed kileserva üles ja lihtsalt rebid maha tükkhaaval. Ning kile on ikka väga kõvasti kinni klaasi küljes. Nüüdsel ajal aga kasutusel kleebiste eemaldamiseks keemilised lahused, mis võtavad küll igasuguse kleebise lahti.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Top
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2003




sõnum 05.03.2008 14:32:26 vasta tsitaadiga

Oracle kirjutas:
Proovige Defenderi "Spetsiaalse immutusega universaalsed puhastussalfrätid sülearvutile".


Ma pakun et umbes selline asi selle kiffa keeraski icon_evil.gif
p.s ma ei julge ise ausaltöeldes küll lcd ekraanide puhastamiseks mingisuguseid lappe kasutada.. tavaline (veest)niiske lapike ja kindel, et pärast üllatusi pole.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2008 20:34:20 vasta tsitaadiga

Top kirjutas:
Oracle kirjutas:
Proovige Defenderi "Spetsiaalse immutusega universaalsed puhastussalfrätid sülearvutile".


Ma pakun et umbes selline asi selle kiffa keeraski icon_evil.gif
p.s ma ei julge ise ausaltöeldes küll lcd ekraanide puhastamiseks mingisuguseid lappe kasutada.. tavaline (veest)niiske lapike ja kindel, et pärast üllatusi pole.

ise olen ostnud endale euronicust 59.- pudelikese(mis mul juba 3 kuud olnud) ning puhastan majapdamispaberiga. ei ole mingit ebameeldivat üllatust vel olnud(va selle kui 1 kord 1 piisake arvas et võib ekraani vahele pugeda ning 10 min oli ekraan must kuna lühistas seal midagi. õnneks midagi ei juhtunud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Viewsonicu CRT peegeldumisvastane kiht on osaliselt ära tulnud...
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.