Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 282, 283, 284  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.03.2021 14:25:25 vasta tsitaadiga

Omniva tingimustest:
Pakendatud saadetis peab kannatama nurga peale kukkumist kuni 110 cm kõrguselt (tulenevalt sellest, et pakkide sorteerimine toimub automatiseeritud sorteerimisliinil).
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.03.2021 14:27:21 vasta tsitaadiga

On "tore" näha, et Hinnavaatleja "kerget" HDD, või muud arvutikomponendi pakikest on täiesti okei loopida. Mis temaga ikka juhtub, eks.

viimati muutis jägaja 26.03.2021 14:27:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 26.03.2021 14:27:33 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Omniva tingimustest:
Pakendatud saadetis peab kannatama nurga peale kukkumist kuni 110 cm kõrguselt (tulenevalt sellest, et pakkide sorteerimine toimub automatiseeritud sorteerimisliinil).


Kas see kehtib ka siis, kui pandud peale eraldi kleepsud, et õrn kaup/klaas?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.03.2021 14:27:56 vasta tsitaadiga

Siis pead tellima ka vastava teenuse, niisama on need nähtamatud.
Mingi 5a tagasi oli veel 80cm see kukkumise piir, mäletan et sai ühe kahjuhutumiga tegletud ja seda kaupa testiks kukutatud.


viimati muutis Janis 26.03.2021 14:33:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2021 14:32:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
"kerget" HDD, või muud arvutikomponendi pakikest on täiesti okei loopida.

Peadki niiviisi pakendama, et oleks okei.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.03.2021 14:40:32 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
KillFrenzy, parem juba hommikuti konjakit juua kui tormata kohale ja hakata Omniva ämbreid siluma... Postipakkide loopimine pole poogen, olgu nad siis kerged või rasked.
See õigustamine ei paku muid mõtteid, kui kas seotust ettevõttega, otsest või kaudset, või siis maailmapilti, et ole minu pakk, poogen sellega.
PS. Omniva postipoiss ei jaksa oma palga eest konjakit kindlasti osta. Ta ei jaksaks katki visatud pudelit kinnigi maksta.

Artiklist:
tsitaat:
Omniva jaotuskeskuste ja kullerpunktide juht Reet Pajus mõistis videost nähtava kulleri tegevuse hukka. "Tegu on erandjuhtumiga ning selline käitumine pole tavapärane ega lubatud," ütles ta.

Pajus selgitas, et pakkide automaadist väljavõtmisel panevad nende kullerid need spetsiaalsetesse kastidesse, millega pakid kullerkaubikus logistikakeskusesse transporditakse. "Kuigi iga postipakk peab olema pakendatud nii, et see taluks kergemaid põrutusi, siis pole videos nähtud käitumisele mingit õigustust. See on vastupidine kõikidele kehtestatud juhenditele ja reeglitele ning juhtumis osalenud töötajate osas on rakendatud karme meetmeid," kinnitas Pajus.

"Ka meie teised kullerid mõistavad selle täielikult hukka. Iga kliendi pakk ja selle turvalisus on meie jaoks oluline, mistõttu palume sellise käitumise pärast vabandust," lisas ta.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2021 15:12:10 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jägaja kirjutas:
"kerget" HDD, või muud arvutikomponendi pakikest on täiesti okei loopida.

Peadki niiviisi pakendama, et oleks okei.
 


Ongi okei. Võta hdd datahseet lahti ja loe mitu G on lubatud.

HV foorum on ikka huumor küll, pidevalt tuleb välja et mõni elabki kuskil keldris ja tegeleb ainult oma kitsa erialaga, päris maailmas toimuvast pole õrna aimu ka mitte.

Ja jätkuvalt ilmub välja mõni sileaju kes arvab, et ma töötan omnivas, vahepeal üks debiil arvas et töötan eshopwedropis.
kopp.gif


jägaja, maailmapildist rääkides peab see ikka väga väga kitsas olema sul ja vonduril. Soovitan tõsiselt minna suvalisse logistka ettevõttesse töövarjuks päevaks. Muidugi kui närv vastu peab, et õhtuks kogu teie roosa unenägu, pakkide valgetes siidkinnastes õrnalt ühest kohast teiste tõstes, kokku kukub.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.03.2021 15:56:43 vasta tsitaadiga

HDD Geedest rääkides, et piisab ainult serviti seisev, hetkel isegi mittetöötav kettakarp korraks külili lükata ja ongi kutu. Rohkem ei tööta midagi. Vaevalt, et arvutipood hakkab mingit datasheeti lugema mingite geede kohta, kui nad mulle e-poest ostetud HDD pakivad.
See on eneseõigustuse argument. doh.gif
Ütleme, retooriliselt, et kuller loobib su kallist, kuid kaalult kerget ultraõhukest läpakat selliselt, kas oleksid ostjana õnnelik katkise arvuti saabumise üle?

Selline suhtumine aga, et las loobivad, mis siis sellest, räägib inimese suhtumise kohta ikka väga palju. Eriti arvestades varasemaid kirjeldusi eri teemades, et näe, mida lollakad ja persest kasvavate kätega tegijad teinud on ühes või teises asjas.
Normaalne inimene ei suhtu asjadesse nii, et mõisa köis, las lohiseb.


KillFrenzy kirjutas:


jägaja, maailmapildist rääkides peab see ikka väga väga kitsas olema sul ja vonduril. Soovitan tõsiselt minna suvalisse logistka ettevõttesse töövarjuks päevaks. Muidugi kui närv vastu peab, et õhtuks kogu teie roosa unenägu, pakkide valgetes siidkinnastes õrnalt ühest kohast teiste tõstes, kokku kukub.


täitsa puttis lause, et töö juures peab tööd tegema või?!!! Lumehelbeke ka veel pealekauba. No mida kuradi õigustust sitale suhtumisele oma töösse?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2021 16:11:04 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
HDD Geedest rääkides, et piisab ainult serviti seisev, hetkel isegi mittetöötav kettakarp korraks külili lükata ja ongi kutu. Rohkem ei tööta midagi. Vaevalt, et arvutipood hakkab mingit datasheeti lugema mingite geede kohta, kui nad mulle e-poest ostetud HDD pakivad.
See on eneseõigustuse argument. doh.gif
Ütleme, retooriliselt, et kuller loobib su kallist, kuid kaalult kerget ultraõhukest läpakat selliselt, kas oleksid ostjana õnnelik katkise arvuti saabumise üle?

Selline suhtumine aga, et las loobivad, mis siis sellest, räägib inimese suhtumise kohta ikka väga palju. Eriti arvestades varasemaid kirjeldusi eri teemades, et näe, mida lollakad ja persest kasvavate kätega tegijad teinud on ühes või teises asjas.
Normaalne inimene ei suhtu asjadesse nii, et mõisa köis, las lohiseb.


KillFrenzy kirjutas:


jägaja, maailmapildist rääkides peab see ikka väga väga kitsas olema sul ja vonduril. Soovitan tõsiselt minna suvalisse logistka ettevõttesse töövarjuks päevaks. Muidugi kui närv vastu peab, et õhtuks kogu teie roosa unenägu, pakkide valgetes siidkinnastes õrnalt ühest kohast teiste tõstes, kokku kukub.


täitsa puttis lause, et töö juures peab tööd tegema või?!!! Lumehelbeke ka veel pealekauba. No mida kuradi õigustust sitale suhtumisele oma töösse?


Valesti pakitud järelikult.
Kodulehel on kirjas kuidas pakkida.
Kettakarbis olev ketas ei ole pakitud.

Jätkuvalt soovitus, tule oma roosast mullist välja päris maailma.

Poleks arvanud, et tüüp kes on teinud hvs üle 100 tehingu saab nii naiivne olla, ma eeldan et vähemalt osa neist on posti teel tehtud.

jägaja kirjutas:

jägaja, maailmapildist rääkides peab see ikka väga väga kitsas olema sul ja vonduril. Soovitan tõsiselt minna suvalisse logistka ettevõttesse töövarjuks päevaks. Muidugi kui närv vastu peab, et õhtuks kogu teie roosa unenägu, pakkide valgetes siidkinnastes õrnalt ühest kohast teiste tõstes, kokku kukub.


täitsa puttis lause, et töö juures peab tööd tegema või?!!! Lumehelbeke ka veel pealekauba. No mida kuradi õigustust sitale suhtumisele oma töösse?[/quote]
WAT? Kust need lumehelbekesed tulid nüüd?
Ma arust lumehelbekesed on need kes ära sulavad kui teada saavad, et nende pakki pole terve ahela jooksul õrnalt valgete siidkinnastega ühest kohast teise tõstetud.

Õigustada pole mul vaja kedagi, ma lihtsalt üritasin avada tausta, et see on täieati tavaline. Veider et kellelegi saab selline asi veel üllatusena tulla.


viimati muutis KillFrenzy 26.03.2021 16:16:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 26.03.2021 16:14:00 vasta tsitaadiga

No loobitakse ka korralikult pakendatud 25-30kg esemeid. See kodulehe näidis ei toimi. Reaalsuses pead panema kordades rohkem mullikilet.
Smartpostiga rohkem probleeme olnud.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2021 16:20:46 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, 30kg eset nii pakkida, et see meetri kõrguselt terveks jääb on juba natuke keerulisem.
Seda natuke raskem loopida ka kui 100g ümbrikut. icon_lol.gif


Ma olen suht palju tellinud 25kg sepistatud terasest tükke, mida kahjustada suht keeruline, igakord lasknud müüjal lihtsalt pakke kilega kõvasti kinni tõmmata. Las siis loobivad, lõhuvad enda autosid, põrandat ja kaste.
Kui ka peaks nii õnnetult kukkuma, et tekib vigastus on see puhtalt minu enda võetud risk.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 26.03.2021 16:59:56 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, nüüd võiksid sa vahelduseks lollidele sileajudele näidata Omniva reegleid kus on kirjas, et kullerid ja postimehed tohivad pakke loopida ja et "sellest on niikuinii poogen"...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.03.2021 17:02:36 vasta tsitaadiga

Kus on kirjas, et ei tohi?
Õrnadele loopimist kartvatele pakenditele on kohustus tellida juurde lisateenus ning panna peale vastav erimärgistus, see on tingimustes kirjas.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.03.2021 17:04:46 vasta tsitaadiga

Hea, et tagantjärgi loen. Ime, et videokaart tervelt kohale jõudis icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.03.2021 17:05:47 vasta tsitaadiga

No see on reaalsus, ma ei ütle, et see normaalne on. Olematu hinnaga teenus ongi selline.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2021 17:07:59 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kus on kirjas, et ei tohi?
Õrnadele loopimist kartvatele pakenditele on kohustus tellida juurde lisateenus ning panna peale vastav erimärgistus, see on tingimustes kirjas.


Noh hea küll võibolla kuskil sorteerimiskeskuses suletud uste taga kõik loobivad kuigi ka see pole ilus, aga kasvõi firma maine hoidmiseks ei tohiks klientide nähes ikka loopida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2021 17:41:54 vasta tsitaadiga

Vondur, täiesti tõsiselt, mine käi kuskil kasvõi pool päeva töövarjuks kui tervet ei jõua või mine mõni vaba päev tööampsule kui neid veel pakutakse. See võib olla silmiavav kogemus.


napoleon kirjutas:
Janis kirjutas:
Kus on kirjas, et ei tohi?
Õrnadele loopimist kartvatele pakenditele on kohustus tellida juurde lisateenus ning panna peale vastav erimärgistus, see on tingimustes kirjas.


Noh hea küll võibolla kuskil sorteerimiskeskuses suletud uste taga kõik loobivad kuigi ka see pole ilus, aga kasvõi firma maine hoidmiseks ei tohiks klientide nähes ikka loopida.


Absoluutselt õigus. Seda ma ka oma esimeses postis kirjutasin, et nii kaugelt loopimne on overkill. Aga kuna omnival maine olematu niikui nii, siis poogen icon_lol.gif

Magic kirjutas:
Hea, et tagantjärgi loen. Ime, et videokaart tervelt kohale jõudis icon_lol.gif


Olen saanud videokaardi mis oli pakitud suure kalevi sokolaadi fooliumisse ja paberisse. Mõned pinid oli kõverad, aga muidu elus. Tänks kulleritele ja sorteerijatele, et seda vastu maad sodiks ei visanud.

Aga see on ka minu ja müüja viga. Minu viga, et eeldasin, et müüjal on aju. Ja müüja viga, et tal aju ei ole.


Tasuline artikkel.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/85507167/kuidas-ma-veidike-omnivas-tood-tegin
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 26.03.2021 19:45:51 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, tõsiselt, hoia oma tobedad soovitused endale ja mine loobi midagi... näiteks oma telefoni või läpakat või telekat või arvutijuppe. Poogen ju.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 26.03.2021 20:05:24 vasta tsitaadiga

Vanainimese heietusi postiteemadel:
Oli aasta ca 1985, kui ma Võrus koolis käisin.
See käimine trehvas tihti olema Tallinn-Tartu-Valga-Pskovi rongiga, mis kruiisis puhvrite kolinal pm. terve öö. Umbes kl. 23 pani Talinast ajama ja hommikul kl. 9 oli Pihkvas, Võrus umbes kl. 7. Ja järgmine öö tagasi, ronge oli 2 komplekti. Ja alati kaasas trobikond posti- ja tapivaguneid, vahel isegi pool rongist.
Peaaegu iga kord õnnestus Võru jaamas posti "mahalaadimist" näha. Natuke enne rongi peatumist lükati lahti pagasivaguni värat ja avanes pilt värati taha laotud postipakkidest müürist. Kui see rong nüüd lõpuks seisma jäi, tihti tiba varemgi, anti vagunist sellele riidale jalaga, vajadusel uuesti, ja uuesti..... Pealelaadimine käis visates, mida kõrgem kaar, seda uhkem.
Kahju, et tol ajal moblasid oma kaameratega polnud ....
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2021 20:30:50 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
KillFrenzy, tõsiselt, hoia oma tobedad soovitused endale ja mine loobi midagi... näiteks oma telefoni või läpakat või telekat või arvutijuppe. Poogen ju.


Milles su probleem on ja miks ma peaksin enda asju loopima, päris imelik oled ikka icon_confused.gif

Mis mõttes see soovitus tobe on? Et kui paned silmad ja kõrvad kinni ning karjud valjusti siis enam keegi pakke ei loobi?

avrn,

midagi sarnast suuremal skaalal. Lumehelbestekel ei ole soovitav videot vaadata icon_exclaim.gif

phpBB [media]


phpBB [media]
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
datas0ft
HV vaatleja
datas0ft

liitunud: 25.06.2007




sõnum 27.03.2021 00:03:11 vasta tsitaadiga

Esmalt ma ei arva, et Omnival üldse mingi maine on. Aga see on minu isklik arvamus.
Ma ei ole kunagi ühegi eestis tegutseva postiettevõttega seotud olnud rohkemal määral kui kliendina. Küll aga olen paaris teises riigis kokku puutunud posti toimetamisega enamal kujul kui seda klient või kuller on. Olen külastanud nii suuremaid kui väiksemaid sorteerimis keskusi. Ja kuna siin ekstreemsed videod kauge hiina maa kohta välja käidi siis lisan minagi ühe. Ja nii kahju kui see ka pole, see toimib nii mitte ainult UK-s, kus video on salvestatud vaid igal pool.

Eelpool kuskil oli juttu 1m kukkumise võimalusest kuskil Omniva reeglites. Järgnevast videost saate aru, miks see nii on.


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 27.03.2021 00:07:32 vasta tsitaadiga

Ega mingid napakad ka ju tööle võetud madala palgaga, inimene võiks ise juba inimlikult käituda, ei näe, et loopimine vajalik oleks. Tüüpilised tüübid tööd ei viitsi korralikult teha.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 27.03.2021 02:50:47 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 04:24:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2021 03:01:45 vasta tsitaadiga

Omniva sõitis kunagi mu kõvakettast üle autoga icon_lol.gif

Oli seagate poolt korralikult pakitud ja oleks võinud kasvõi 5m kõrguselt maha visata. Saatsid DHL'ga, kes selle siin andsid siis üle omnivale.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2021 03:52:16 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
HV foorum on ikka huumor küll, pidevalt tuleb välja et mõni elabki kuskil keldris ja tegeleb ainult oma kitsa erialaga, päris maailmas toimuvast pole õrna aimu ka mitte.

Nagu sina?
KillFrenzy kirjutas:
Ja jätkuvalt ilmub välja mõni sileaju kes arvab, et ma töötan omnivas

Kui sa ei tööta Omnivas, siis kuidas sa tead mis on ok ja mis mitte?

Jah on 110cm aga see on mõeldud ikkagi õnnetuste ja juhuste jaoks mitte tahtlikult viskamise kaitseks.
Kui firma ise on selle hukka mõistnud juba meedias, siis on irooniline näha veel tegelasi kuskil seda õigustamas kes ise firmas ei töötagi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 282, 283, 284  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.